021-6123
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
کالا برای:

باسکول نفرکش

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

باسکول سکه ای در واقع همان باسکول نفرکش بوده که برای توزین نفر مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل داشتن صندوق پول در قسمت زیر نمایشگر به باسکول سکه ای نیز معرفی می گردد .

باسکول نفرکش در صورتی که قابلیت اندازه گیری قد نفر را داشته باشد به باسکول قد و وزن نیز معروف می باشد که پس از توزین به صورت اتوماتیک قد نفر را محاسبه نموده و همزمان با نمایش وزن فرد ، قد اندازه گیری شده را نیز نمایش می دهد .

باسکول معرفی شده به دلیل داشتن صندوق پول با عنوان منبع درآمد در فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد و به همین دلیل می توان با عنوان باسکول فروشگاهی نیز از دستگاه یاد کرد .

باسكول سكه ای یا باسكول قد و وزن

 احتمالا در داروخانه ها و برخي فروشگاه هاي بزرگ، ترازوهاي ايستاده، که محلي براي انداختن سكه در آن تعبیه شده است را ديده ايد. نام اين ترازو، باسكول سكه ای یا باسكول قد و وزن يا باسكول نفركش است. ترازویی که با ارتفاع بلند خود، در وهله اول توجه همه را به خود جلب می کند.

 باسكول های سكه ای قد و وزن امروزي همان وزنه هاي كوچك و دايره اي شکل سال هاي گذشته هستند كه با گذشت زمان قد كشيده و بزرگ شده اند. همچنین جا و مکان مناسب تری پیدا کرده و از كنار خيابان ها، به داخل داروخانه ها و فروشگاه ها انتقال یافته اند. طبیعی است که كاركرد آن ها هم با پيشرفت تكنولوژي بيشتر شده است.

باسكول های سکه ای قد و وزن امروزي علاوه بر وزن، قابليت تعيين قد را هم دارند. انصافا  نسبت به كاركرد و درآمدزایی شان از قیمت مناسبی هم برخوردارند. يعني در مدت كوتاهي، مي توانند پولي كه براي خرید آن ها هزينه شده را به شما بر گردانده و به سود دهي برسند.

ویژگی های باسكول سكه ای یا باسكول قد و وزن

 بايد توجه داشته باشيد چه نوع باسكول سكه ای یا باسكول قد و وزنی مي خريد. باسكول سكه ای یا باسكول قد و وزنی كه براي آن هزينه مي كنيد، بايد كيفيت بالايي داشته باشد، تا خيلي زود خراب نشود. مدل های به روز و پیشرفته این ترازوها قابليت توزين از ۲۰ تا  ۲۰۰ کیلو گرم را دارند. قد سنج مكانيكي باسكول هم حداقل تا دو متر را به راحتي اندازه گیری می كند.

جالب است بدانید، خود دستگاه باسكول سكه ای معمولا وزن پایینی دارد و به ندرت به 20 کیلو گرم می رسد. دقت معمول اندازه گیری این ترازوها در اندازه گیری وزن، از 10 تا 20 گرم و در قد هم حدود 1 سانتی متر است. مسلم است که انواع دقیق تری از باسكول سكه ای قد و وزن هم ممکن است موجود باشد که قیمت بيشتري دارند.

معمولا سکه هایی که برای باسكول سكه ای یا باسكول قد و وزن مورد استفاده قرار می گیرند، سکه های 5000 ریالی است. برخی باسكول سكه ای یا باسكول قد و وزن دیگری هم وجود دارد که قابلیت های بیشتری دارند و قیمت آن ها هم بیشتر است و باید برای استفاده از امکانات آن ها هزینه بیشتری هم کرد. شما بررسی کنید و ببینید کدام مدل و برند مناسب کار شماست.

دقت در انتخاب باسكول سكه ای قد و وزن

می توانيد با خريد باسكول سكه ای یا باسكول قد و وزن ، بدون آنکه هزينه زيادي صرف کنید، درآمد داشته باشيد. يك منبع درآمد خوب با كمترين هزينه. اگر مغازه يا فضايي با امکان رفت و آمد عموم در اختیار دارید، معطل نكنيد. يادتان باشد گاهي هزينه كردن نوعي سرمايه گذاري است. خرید باسكول سكه ای یا باسكول قد و وزن از نوع همان هزینه کردنی است که سرمایه گذاری به حساب می آید. البته با توجه به کارکرد زیاد این دستگاه و در دسترس عموم بودن آن، سعی کنید باسكول سكه اي یا باسكول قد و وزنی که خریداری می کنید از نوع مرغوب و با کیفیت باشد. هرچه باسكول سكه ای یا باسكول قد و وزن شما دوام بیشتری بیاورد، طبیعتا سود بیشتری نصیب شما خواهد شد.

معمولا ترازوي تعبیه شده در باسكول از نوع الكترونيكي و ديجيتال است. قدسنج اين دستگاه نيز با دقت بالا مي تواند قد شما را در یک چشم به هم زدن، تعيين كند. راستی یادتان باشد، اگر عزم تان را برای خرید این دستگاه جزم کرده اید، باید روزانه تعداد محدودی سکه 5000 ریالی در مغازه داشته باشید. از این نظر می گوییم معدود، چون معمولا سکه های 5000 ریالی در پایان هر روز یا هفته به شما برمی گردند و شما می توانید مجددا آنها را در اختیار مشتریان و متقاضیان اندازه گیری قد و وزن از طریق باسكول سكه ای یا باسكول قد و وزن قرار دهید.

ادامه مطلب ˅
ارسال نظر
نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()