دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

9 / 10
از 28 کاربر

باسکول نفرکش

باسکول سکه ای در واقع همان باسکول نفرکش بوده که برای توزین نفر مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل داشتن صندوق پول در قسمت زیر نمایشگر به باسکول سکه ای نیز معرفی می گردد .

باسکول نفرکش در صورتی که قابلیت اندازه گیری قد نفر را داشته باشد به باسکول قد و وزن نیز معروف می باشد که پس از توزین به صورت اتوماتیک قد نفر را محاسبه نموده و همزمان با نمایش وزن فرد ، قد اندازه گیری شده را نیز نمایش می دهد .

باسکول معرفی شده به دلیل داشتن صندوق پول با عنوان منبع درآمد در فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد و به همین دلیل می توان با عنوان باسکول فروشگاهی نیز از دستگاه یاد کرد .

نمایش جزئیات
نمایش خلاصه

باسکول نفرکش دناتوزین

باسکول نفرکش دنا توزین جهت توزین نفر به کار می رود ، باسکول همراه با محاسبه ی وزن نفر اندازه ی قد را نیز محاسبه می نماید ، باسکول دنا دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال گارانتی پس از فروش است .

قیمت : 56,200,000 ریال

باسکول نفرکش سهند

باسکول سهند جهت توزین افراد می باشد ، این باسکول با امکان تنظیم تعداد و نوع سکه می باشد که در فروشگاه و باشگاه ها قابل استفاده می باشد .

قیمت : 0 ریال

باسکول نفرکش اطلس

باسکول نفرکش اطلس دستگاهی برای توزین فرد می باشد که دارای منوی سکه می باشد جهت تنظیم نوع سکه و تعداد سکه و در صورت تمایل فروشگاه امکان غیر فعال نمودن منوی سکه در باسکول دیجیتال نفرکش امکان پذیر می باشد .

قیمت : 0 ریال

باسکول نفرکش باشگاهی کارا توزین

باسکول نفرکش باشگاهی کارا توزین در ظرفیت 200 کیلوگرم و دقت توزین 50 گرم جهت استفاده در باشگاه های ورزشی و داروخانه ها تولید گردیده است . جهت خرید باسکول و اطلاع از به روز ترین قیمت باسکول با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

قیمت : 0 ریال

باسکول قد و وزن نفرکش

باسکول دیجیتالی سهند یکی از قدرتمند ترین باسکول دیجیتالی در گروه باسکول نفرکش می باشد که دارای قد سنج الکترونیکی جهت اندازه گیری قد نفر است و می توان باسکول را در حالت سکه ای و سکه خاموش استفاده نمود .

قیمت : 0 ریال

باسکول سهند

باسکول سهند ، باسکول نفرکش می باشد و با ظرفیت 200 کیلو گرم توزین نموده و دارای دقت 25 گرم می باشد ، گارانتی باسکول به مدت یک سال می باشد .

قیمت : 0 ریال

باسکول سهند مدل ET

باسکول نفرکش سهند که به منظور توزین افراد در داروخانه ها مورد تایید قرار میگیرد توسط کارخانه ی سهند در ظرفیت 200 کیلوگرم و دقت توزین 50 گرم طراحی و تولید شده است و با 36 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

باسکول نفرکش سهند مدل BS 85

باسکول نفرکش سهند دارای ظرفیت 200 کیلوگرم و دقت توزین 50 گرم می باشد دستگاه معرفی شده که در مطب پزشکان ، داروخانه ها و ... مورد استفاده قرار میگیرد دارای استاندارد های ملی بوده و مورد تاید تراز ایران قرار گرفته است و با 36 ماه گارانتی به مشتران ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

باسکول سهند مدل BS101

باسکول نفرکش سهند دارای بدنه ی مقاوم با امکان جا به جای آسان توسط کارخانه ی سهند در ایران طراحی و تولید شده است دستگاه معرفی شده که مورد تایید فدراسیون ورزشی قرار گرفته است دارای 36 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش می باشد .

قیمت : 0 ریال

باسکول نفرکش مدل همراه

باسکول نفرکش سهند ساخته شده توسط مهندسان ایرانی کارخانه ی سهند می باشد که برای توزین افراد در باشگاه ها ی ورزشی مورد استفاده قرار میگیرد . دستگاه معرفی شدهمورد تایید فدراسیون ورزشی قرار گرفته است و با 36 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

باسکول نفرکش سهند مدل bsr 85

باسکول نفر کش سهند برای توزین افراد در باشگاه ها ، داروخانه ها و مراکز پزشکی مورد استفاده قرار میگیرد و از بدنه ی مقاوم و مستحکمی برخوردار می باشد دستگاه معرفی شده با 36 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس ز فروش به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

باسکول نفرکش سهند مدل bs 88

باسکول نفرکش ساخت کارخانه ی سهند ی باشد که از کیفیت بالایی برخوردار است و دارای قابلیت سنجش قد و وزن افراد است کارشناسان تراز ایران نیز علاوه بر فدراسیون ورزشی دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و با 36 ماه گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

باسکول نفرکش سهند مدل bs 100

باسکول نفرکش سهند دارای ظرفیت 200 کیلوگرم و دقت توزین 50 گرم می باشد که توسط کارخانه ی سهند طراحی و تولید شده است و دارای قابلیت قدسنج و صندوق سکه نیز می باشد . باسکول معرفی شده با 36 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

باسکول نفرکش مدل BSR101

باسکول نفرکش مدل BSR101 دارای ظرفیت 200 کیلوگرم و دقت توزین 50 گرم توسط کارخانه سهند در 2 مدل باسکول سکه ای و معمولی تولید شده است . این باسکول که برای توزین افراد در داروخانه ها و مراکز پزشکی مورد استفاده قرار میگیرد دارای 36 ماه گارانتی و 15 سال گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

باسکول سهند مدل BMI

باسکول نفرکش مدل BMI که به باسکول داروخانه نیز معروف می باشد دارای قابلیت سنجش قد و توزین افراد می باشد و در 2 مدل سکه ای و معمولی ارائه داده می شود دستگاه معرفی شده مورد تایید تراز ایران قرار گرفته و با 36 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

باسکول نفرکش مدل پارسا DT1200

باسکول نفرکش مدل پارسا DT1200 یکی از محصولات دنا توزین می باشد که به طور معمول در باشگاه ها و داروخانه ها مورد استفاده قرار میگیرد . ظرفیت تعیین شده برای این دستگاه 250 کیلوگرم و دارای دو دقت 50 گرم و 20 گرم می باشد . باسکول پارسا به همراه 48 ماه گارانتی قابل ارائه می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازو سکا مدل 664

ترازو سکا مدل 664 جهت استفاده در مراکز پزشکی در ظرفیت 360 کیلوگرم و دقت توزین 100 گرم به همراه ویلچر بیمار قابل ارائه می باشد تولید این ترازو توسط کشور آلمان صورت گرفته است و به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی بیمارستان سکا مدل 684

ترازوی بیمارستان سکا مدل 684 جهت وزن کشی افرادی که بر روی ویلچر هستند مورد استفاده قرار میگیرد این دستگاه در وزن 360 کیلوگرم و دقت توزین 100 گرم توسط کشور آلمان طراحی و تولید گردیده است ترازوی سکا به همراه 12 ماه گارانتی ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

باسکول سکا بیمارستانی مدل 984

باسکول سکا بیمارستانی مدل 984 در ظرفیت 500 کیلوگرم و دقت توزین 100 گرم توسط کشور آلمان تولید گردیده است تراز ایران نمایندگی رسمی فروش ترازوی سکا کیفیت دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازو ویلچری سکا مدل 952

ترازو ویلچری سکا مدل 952 در ظرفیت 200 کیلوگرم و دقت توزین 100 گرم جهت وزن کشی افرادی که بر روی ویلچر هستند طراحی گردیده است . تولید این ترازو توسط کمپانی سکا در کشور آلمان صورت گرفته است دستگاه معرفی شده به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سالخدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

صندلی باسکول نیکو مدل 200 EWCS

صندلی باسکول نیکو مدل 200 EWCS یک نمونه از باسکول های پزشکی نیکو است که برای اندازه گیری وزن توانجویان و ناتوانان از ایستادن طراحی شده است و صرفا می توان از آن در بیمارستان ها و کلینیک ها بهره برد.

قیمت : 0 ریال