دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

9 / 10
از 61 کاربر

ترازوی بارکد زن / ترازوی لیبل پرینتر

ترازوی بارکد زن / ترازوی لیبل پرینتر جدید ترین ترازو در صنعت ترازو دیجیتال است ، این دستگاه علاوه صدور فاکتور فروش امکان پرینت لیبل و تولید بارکد واقعی را دارد ، در کارخانه های صنعتی در قسمت بسته بندی نیاز به ترازو دیجیتالی وجود دارد که علاوه بر توزین مواد امکان تولید بارکد وجود داشته و اطلاعات توزین با نام کالا بر روی محصول ثبت گردد .

ترازو بارکد پرینتر و لیبل زن این امکان را فراهم نموده تا با توزین کالا اطلاعات اعم از نام کالا ، وزن ، قیمت کالا به همراه بارکد به صورت لیبل تولید گردد و بر روی کالای توزین شده ثبت گردد .

نمایش جزئیات
نمایش خلاصه

ترازو دیجیتال ایکلاس

ترازو بارکد زن و لیبل پرینت ls6 جدید ترین ترازو ای کلاس می باشد که بارکد واقعی تولید نموده و با صندوق فروشگاهی هماهنگ می گردد ، اتصال ترازو به کامپیوتر از ویژگی های بر جسته دستگاه است که اطلاعات قابل ذخیره و گزارش گیری می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی لیبل پرینتر

ترازو بارکد پرینتر دیبال ، با تولید بارکد واقعی بر روی لیبل ، اطلاعات فروش را از طریق بارکد به صندوق انتقال می دهد ، این دستگاه با امکانات نرم افزاری بالا با امکان اتصال به کامپیوتر و شبکه شدن با چندین ترازو معرفی می گردد .

قیمت : 228,000,000 ریال

ترازوی لیبل زن تارو

ترازو لیبل پرینتر تارو ، با تولید بارکد واقعی جهت هر کالای توزین شده ، این اطلاعات را به صندوق یا کامپیوتر انتقال می دهد ، ترازو تارو محصول توزین صدر می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی LS2

ترازو لیبل زن ls2 با قابلیت تولید بارکد واقعی بر روی لیبل می باشد ، اطلاعات ثبت شده بر روی لیبل با بارکد خوان اسکن شده و به صندوق یا کامپیوتر انتقال می یابد ، این ترازو امکان اتصال به کامپیوتر را دارد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی METLER TOLDO

ترازو بارکد زن متلر تولدو ساخت سوئیس می باشد ، این ترازو با استاندارد جهانی دارای کیفیت بسیار بالا بوده و از نظر ساختار بدنه مقاوم و مناسب جهت بسته بندی در کارخانه ها با حجم کاری بالا می باشد ، این ترازو لیبل زن بارکد دار است که در فروشگاه ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی DIGI مدل SM100

ترازو دی جی ساخت ژاپن با امکان تولید بارکد واقعی بر روی لیبل می باشد ، این ترازو اطلاعات فروش را به صورت بارکد بر روی لیبل یا فاکتور چاپ می نماید و این اطلاعات به سادگی از ترازو به صندوق انتقال می یابد ، این دستگاه جهت بسته بندی در کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد .

قیمت : 275,000,000 ریال

ترازوی بارکد خوان دیجی مدل RM 40

ترازوی دیجی ساخت کشور ژاپن می باشد که علی رغم ظاهری که هم مانند ترازوی صنعتی است در فروشگاه ها به عنوان ترازوی فروشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد . تراز ایران دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده و با 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی بارکد زن دیجی مدل SM100 P

ترازوی دیجی که ساخت کشور ژاپن می باشد به ترازوی لیبل پرینتر و ترازوی فیش پرینتر معروف می باشد این دستگاه که به دلیل کیفیت بالا و ظاهری زیبا از قیمت بالایی برخوردار است با 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 275,000,000 ریال

ترازوی لیبل زن دیجی مدل SM 100 EV

ترازوی لیبل زن مدل SM 100 EV ساخت کارخانه ی دیجی ژاپن می باشد که دارای استاندارد بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است . دستگاه معرفی شده در کارخانه های بسته بندی مورد استفاده قرار میگیرد و با 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازو لیبل پرینتر توزین صدر مدل lsg

ترازو لیبل پرینتر توزین صدر مدل lsg دارای ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت توزین 5 گرم می باشد که توسط مهندسان ایرانی طراحی و تولید گردیده است . تراز ایران نمایندگی رسمی فروش ترازوی دیجیتال دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 148,000,000 ریال

ترازوی بارکد خوان دیجی مدل RM60

ترازوی بارکد خوان دیجی یک نوع سیستم کامل فروش می باشد که علاوه بر دارا بودن سیستم توزین امکان اتصال به بارکد خوان را داشته و به صورت سیستم فروش نیز قابل استفاده است ، ظرفیت تعیین شده برای این ترازو 30 کیلوگرم و دارای دقت 5 گرم می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی دیجی مدل SM100 B

ترازو فروشگاهی دیجی ساخت کشور ژاپن می باشد که دارای قابلیت تولید بارکد واقعی برای هر کالا و از سویی نیز امکان بسته بندی کالا را برای فروشگاه ایجاد می کند این دستگاه عنوان ترازوی بارکد زن مورد استفاده قرار میگیرد ، تراز ایران دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می نماید .

قیمت : 275,000,000 ریال

ترازوی دیبال مدل HANGING

ترازوی تکین مدل هنگینگ دارای ظرفیت توزین 30 کیلوگرم و دقت 5 گرم می باشد این دستگاه با امکان تولید بارکد واقعی در گروه ترازوی بارکد زن قرار گرفته است تراز ایران دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه 12 ماه گارانتی به مشتریان می دهد .

قیمت : 286,000,000 ریال

ترازو لیبل پرینتر دیبال مدل FLAT

ترازوی لیبل پرینتر تکین مدل دیبال FLAT ساخت کشور اسپانیا می باشد و در گروه ترازوی فروشگاهی قرار گرفته است که دارای امکان تولید بارکد واقعی بر روی لیبل است ترازوی دیجیتال معرفی شده دارای بالاترین قدرت نرم افزاری می باشد .

قیمت : 235,000,000 ریال

ترازوی لیبل پرینتر تکین مدل دیبال TOWER

ترازوی لیبل پرینتر تکین مدل دیبال TOWER به ترازوی فیش پرینتر نیز معروف می باشد که توسط کارخانه تکین در کشور اسپانیا طراحی و تولید گردیده است کیفیت ترازو معرفی شده مورد تایید کارشناسان تراز ایران قرار گرفته است و به همراه 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 235,000,000 ریال

ترازوی رادین مدل 8800 Plus

ترازوی بارکد خوان رادین دارای ظرفیت 40 کیلوگرم و دقت توزی 10 گرم می باشد این دستگاه یک سیستم فروشگاهی است که از کیفیت بالایی برخوردار است ترازوی رادین به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات تعمیر ترازو به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 122,000,000 ریال

ترازوی لیبل پرینتر CAS مدل CT100B

ترازوی لیبل پرینتر CAS مدل CT100B یکی از محصولات کشور کره می باشد که از کیفیت بالایی برخوردار است ظرفیت تعیین شده برای این دستگاه 30 کیلوگرم و دارای دقت توزین 5 گرم می باشد تراز ایران کیفیت دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه گارانتی ارائه می دهد .

قیمت : 109,800,000 ریال

ترازو کره ای CAS مدل CAS CT100

ترازو کره ای CAS مدل CAS CT100 دارای ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت توزین 5 گرم می باشد این دستگاه علاوه بر قابلیت صدور فاکتور قابلیت ایجاد بارکد واقعی را دارا می باشد ترازوی معرفی شده توسط کشور کره طراحی و تولید گردیده است و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی CAS مدل CL5200

ترازوی CAS مدل CL5200 در ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت توزین 5 گرم تولید گردیده است ساخت این ترازو توسط کمپانی CAS در کشور کره صورت گرفته است و به عنوان ترازوی با کیفیت ارائه می گردد این دستگاه امکان صدور فاکتور بر روی لیبل را دارا می باشد و استفاده از آن در فروشگاه های بزرگ توصیه می گردد .

قیمت : 215,000,000 ریال

ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل آزما

ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل آزما در دسته ترازوهای علمکدار قرار می گیرد. ترازو دیجیتال فروشگاهی توزین صدر مدل آزما با بیشتر توان توزین 50 کیلوگرم و با حساسیت 10 گرم به سنجش وزن اقلام می پردازد. ساختار بدنه ترازو متشکل از پلاستیک فشرده ABS است و از مقاومت بالایی برخوردار است.

قیمت : 75,500,000 ریال

ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل ویستا B

ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل ویستا B محصول شرکت تولیدی توزین صدر با بیشینه توزین 50 کیلوگرم و دقت 2 گرم عمل توزین را انجام می دهد. ترازو دیجیتال فروشگاهی توزین صدر از نوع علمک دار است و از کالیبراسیون دستی و خارجی برخوردار است.

قیمت : 75,500,000 ریال

ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل ویستا P

ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل ویستا P، محصول شرکت توزین صدر با بیشترین توان توزین 35 کیلوگرم و حساسیت 2 گرم به توزین وزن اقلام می پردازد. ترازو فروشگاهی توزین صدر از نوع علمکدار و دارای چاپگر و بارکد پرینتر است. کالیبراسیون مدل ویستا P از طریق سنگ کالیبره انجام می شود.

قیمت : 93,500,000 ریال

ترازو رسید پرینتر توزین صدر مدل TSG

ترازو رسید پرینتر توزین صدر مدل TSG، محصول شرکت توزین صدر با کاربرد فروشگاهی است و در دسته ترازوهای علمکدار با قابلیت چاپ فاکتور فروش قرار می گیرد. ترازو رسید پرینتر توزین صدر از مزیت اتصال به بارکدخوان از طریق پورت USB را نیز داراست.

قیمت : 116,000,000 ریال

ترازو بارکدپرینتر توزین صدر مدل صدرا

ترازو بارکدپرینتر توزین صدر مدل صدرا یکی دیگر از تولیدات شرکت توزین صدر به شمار می رود. بیشینه توزین این ترازو 50 کیلوگرم است و سنجش وزن اقلام را با حساسیت 10 گرم انجام می دهد. کالیبراسیون ترازو با استفاده از سنگ کالیبره انجام می شود و به همراه 12 ماه گارانتی روانه بازار می شود.

قیمت : 0 ریال

ترازو بارکدخوان ACLAS مدل CS2

ترازو بارکدخوان ACLAS مدل CS2، تولید شده از سوی شرکت توزین صدر با بیشینه توزین 30 کیلوگرم و دقت 5 گرم است. ترازو بارکدخوان ACLAS در مقایسه با قابلیت ها و قیمت آن، به عنوان یه ترازو اقتصادی معرفی می شود. ترازو دارای بارکدخوان داخلی است و قابلیت اتصال به بارکدخوان خارجی را نیز دارد.

قیمت : 0 ریال

ترازو لیبل پرینتر توزین صدر مدل LSG12B

ترازو لیبل پرینتر توزین صدر مدل LSG12B، محصول شرکت توزین صدر است و در دسته ترازوهای بدون علمک قرار می گیرد. ترازو لیبل پرینتر LSG12B، با ظرفیت توزین 30 کیلوگرم و دقت 5 گرم به سنجش وزن اقلام و مواد می پردازد. ترازو توزین صدر امکان چاپ بارکد بر روی فاکتور و برچسب را دارد.

قیمت : 0 ریال

ترازو لیبل پرینتر توزین صدر مدل LSG12

ترازو لیبل پرینتر توزین صدر مدل LSG12 محصول شرکت توزین صدر با امکان چاپ بارکد تجمیعی است. کالیبراسیون ترازو به صورت دستی و خارجی است. بیشینه توزین 30 کیلوگرم است و با حساسیت 5 گرم عمل توزین را انجام می دهد. ترازو LSG12، یک دستگاه Full Port است.

قیمت : 0 ریال

ترازو لیبل پرینتر توزین صدر مدل LSG15B

ترازو لیبل پرینتر توزین صدر مدل LSG15B، محصولی دیگر از گروه صنعتی توزین صدر است. ترازوی بدون علمک توزین صدر به عنوان یک ترازو فروشگاهی با بیشینه توزین 30 گیلوگرم و حساسیت 5 گرم برای ارائه به بازار قرار گرفته است. ترازو فوق قابلیت چاپ لیبل، بارکد و و فاکتور را داراست.

قیمت : 161,500,000 ریال

ترازو لیبل پرینتر توزین صدر مدل LSG15

ترازو لیبل پرینتر توزین صدر مدل LSG15، از سوی شرکت توزین صدر تولید شده است و با هدف فعالیت های گسترده فروشگاهی طراحی شده است. ترازو لیبل پرینتر توزین صدر مدل LSG15 از چاپگر داخلی برخوردار است و به تولید فاکتور، لیبل و بارکد می پردازد.

قیمت : 154,000,000 ریال

ترازو لیبل زن توزین صدر مدل LS6

ترازو لیبل زن توزین صدر مدل LS6، یک ترازو علمکدار فروشگاهی دیجیتال با کارکرد فروشگاهی است و از سوی گروه صنعتی توزین صدر تولید می شود. ترازو لیبل زن توزین صدر مدل LS6، دارای توزین پی در پی است و قابلیت پاسخ گویی به چند مشتری را به طور همزمان دارد.

قیمت : 0 ریال

ترازو لیبل پرینتر ACLAS مدل LS2

ترازو لیبل پرینتر ACLAS مدل LS2، محصول شرکت ACLAS تایوان است ترازو لیبل پرینتر دارای چاپگر داخلی است و در دسته ترازوهای علمکدار فروشگاهی قرار می گیرد. ترازوی فوق دارای باطری پشتیبان است. بیشینه توزین ترازو 30 کیلوگرم با دقت 5 گرم است.

قیمت : 0 ریال

ترازو بارکد پرینتر پند مدل PX6500

ترازو بارکد پرینتر پند مدل PX6500، دارای کمترین میزان ظرفیت توزین برابر با 15 کیلوگرم و بیشترین آن برابر با 30 کیلوگرم استو حساسیت توزین در کمترین میزان 5 گرم و در بیشترین ظرفیت 10 گرم است. ترازو بارکد پرینتر پند از چاپگر داخلی برخودار است.

قیمت : 0 ریال

ترازو لمسی دیبال مدل D900

ترازو لمسی دیبال مدل D900، محصول کشور اسپانیا و یک ترازوی تمام لمسی است. امکان اتصال ترازو به کامپیوتر، صندوق فروشگاهی و چاپگر خارجی برای ترازو فروشگاهی علمکدار وجود دارد. ترازو لمسی دیبال از قابلیت چاپ بارکد/لیبل برخوردار است.

قیمت : 592,500,000 ریال

ترازو لیبل پرینتر دیبال مدل D900

ترازو لیبل پرینتر دیبال مدل D900، محصولی اسپانیایی است که در ظرفیت 15 و 30 کیلوگرم و با صفحه نمایش کاملا لمسی و از نوع دو طرفه به بازار عرضه می شود. ترازو دیبال به چاپگر داخلی مجهز است و امکان چاپ لیبل یا برچسب را دارد.

قیمت : 440,000,000 ریال

ترازو لیبل زن دیبال مدل DOUBLE BODY

ترازو لیبل زن دیبال مدل DOUBLE BODY، محصول دیبال اسپانیا است و در ردیف ترازوهای علمکدار دیجیتال قرار می گیرد. ترازو از امکان چاپ لیبل برخوردار است. 1000 تا 5000 کلید عملیاتی حافظه شامل امکانات ترازو فروشگاهی دیجیتال می شود. این ترازو را باید بارکدپرینتر و لیبل پرینتر نیز دانست.

قیمت : 240,000,000 ریال

ترازو تمام لمسی دیبال مدل D900

ترازو تمام لمسی دیبال مدل D900، با بیشینه توزین 30 کیلوگرم و کمینه 15 کیلوگرم وزن اقلام را اندازه گیری می کند. امکان چاپ لیبل و بارکد برای ترازو فروشگاهی دیبال فراهم است. چاپگر داخلی یکی از مزایای ترازو دیبال محسوب می شود. محصول فوق به همراه 12 ماه گارانتی روانه بازار می شود.

قیمت : 485,000,000 ریال

ترازو آویز دیبال مدل D900

ترازو آویز دیبال مدل D900، محصولی دیگر از دیبال اسپانیا به شمار می رود. قابلیت چاپ برچسب یا لیبل برای ترازو آویز دیبال تعریف شده است. تجهیزات فروشگاهی هم چون دستگاه بارکدخوان خارجی، کشوی پول، کامپیوتر و چاپگر خارجی را به آسانی می توان به ترازو متصل کرد.

قیمت : 0 ریال

ترازو لیبل پرینتر CAS مدل CL5200B

ترازو لیبل پرینتر CAS مدل CL5200B، محصول CAS کره به عنوان ترازو بارکدپرینتر و لیبل پرینتر با کاربری فروشگاهی، به بازار ارائه شده است. نمایشگر ترازو دیجیتال فروشگاهی به شکل دو طرفه تعبیه شده است و از چاپگر داخلی نیز برخوردار است.

قیمت : 215,000,000 ریال

ترازو رادین لیبل پرینتر مدل MKII

ترازو رادین لیبل پرینتر مدل MKII، محصولی ایرانی است و از سوی شرکت رادین تولید شده است. ترازو لیبل پرینتر با ظرفیت 40 کیلوگرم و دقت 10 گرم وزن مواد را اندازه گیری می کند. ترازو فروشگاهی فاقد علمک است و قابلیت اتصال به شبکه LAN/WiFi را دارد و دارای دو نمایشگر است.

قیمت : 212,000,000 ریال

ترازو رادین لیبل پرینتر MKII

ترازو رادین لیبل پرینتر MKII، یکی دیگر از تولیدات شرکت ایران رادین به شمار می رود. ترازو علمکدار فروشگاهی با ظرفیت 40 کیلوگرم و دقت 2، 5 و 10 گرم وزن مواد را می سنجد. ترازو قابلیت چاپ و خوانش بارکد پرینتر و لیبل پرینتر را دارد. امکان کارکرد ترازو با باتری شارژی وجود دارد.

قیمت : 215,000,000 ریال

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700Plus

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700Plus با ظرفیت 40 کیلوگرم و 3 دقت 2، 5 و 10 وارد بازار می شود. ترازو علمکدار فروشگاهی دارای پرینتر داخلی و امکان اتصال به دیگر تجهیزات فروشگاهی را دارد. شرکت رادین ترازو فروشگاهی را به عنوان بارکدپرینتر معرفی می کند.

قیمت : 108,000,000 ریال

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700WiFi

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700WiFi، از سوی شرکت ایرانی رادین تولید می شود و با استفاده از پورت USB و شبکه WiFi امکان اتصال به دیگر تجهیزات فروشگاهی را دارد. ترازو با ظرفیت 40 کیلوگرم و دقت های 2، 5 و 10 گرم اقدام به توزین می کند.

قیمت : 119,000,000 ریال

ترازو دیجیتال بارکدپرینتر رادین مدل 8800

ترازو دیجیتال بارکدپرینتر رادین مدل 8800,به عنوان ترازوی فروشگاهی علمکدار روانه بازار می شود و با بدنه تمام فلزی قابلیت توزین تا 40 کیلوگرم را داراست. از چاپگر حرارتی بهره مند است و به چاپ بارکد سطری و تجمیعی می پردازد. ترازو از صفرکن خودکار و دستی برخوردار است.

قیمت : 122,000,000 ریال

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 8800Plus

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 8800Plus، از سوی شرکت رادین وارد بازار می شود. ترازو علمکدار فروشگاهی با قابلیت بارکدپرینتر ظرفیتی برابر با 40 کیلوگرم را را با دقت 10 گرم، اندازه گیری می کند و امکان اتصال به دیگر تجهیزات فروشگاهی را نیز دارد.

قیمت : 122,000,000 ریال

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 8800WiFi

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 8800WiFi، به عنوان ترازو بارکدپرینتر با کاربری فروشگاهی از سوی شرکت رادین تولید می شود بدنه تمام فلزی ترازو توان توزین تا 40 کیلوگرم را داراست و با دقت 10، 5 و 2 گرم وزن مواد و اقلام را می سنجد.

قیمت : 134,000,000 ریال

ترازو بارکدپرینتر رادین مدل 8800Plus

ترازو بارکدپرینتر رادین مدل 8800Plus، یکی دیگر از تولیدات شرکت ایرانی رادین به شمار می رود. ترازو دیجیتال فروشگاهی با ظرفیت 70 کیلوگرم و دقت 10 گرم به توزین وزن مواد و اقلام می پردازد. ترازو به چاپگر داخلی تجهیز شده است و بارکد واقعی تولید می کند.

قیمت : 137,000,000 ریال

ترازو بارکدپرینتر رادین مدل 8800WiFi

ترازو بارکدپرینتر رادین مدل 8800WiFi، یکی دیگر از تولیدات شرکت ایرانی رادین به شمار می رود. ترازو با کاربری فروشگاهی و با ظرفیت 70 کیلوگرم و دقت 10 گرم روانه بازار می شود. ترازو به همراه چاپگر داخلی و نمایشگر سوپری در اختیار کاربر قرار می گیرد.

قیمت : 150,000,000 ریال

ترازو محک بارکدپرینتر 70 کیلوگرم مدل BR14000

ترازو محک بارکدپرینتر 70 کیلوگرم مدل BR14000، محصولی ایرانی است و در دریف ترازو فروشگاهی علمک دار قرار می گیرد. ترازو دیجیتال ظرفیت 70 کیلوگرم را با حساسیت 5 گرم اندازه گیری می کند و قابلیت چاپ بارکدپرینتر، چاپگر داخلی و اتصال به کامپیوتر از مزایای ترازو به شمار می رود.

قیمت : 102,500,000 ریال

ترازو محک بارکدپرینتر 50 کیلوگرم مدل BR15000AP

ترازو محک بارکدپرینتر 50 کیلوگرم مدل BR15000AP، از سوی شرکت ایرانی محک تولید می شود. ترازو علمکدار فروشگاهی توان توزین 50 کیلوگرم را با دقت 2 گرم دارد. از امکانات ترازو دیجیتال می توان تولید بارکدپرینتر، چاپگر داخلی، حافظه ترازو و اتصال به دیگر تجهیزات فروشگاهی را نام برد.

قیمت : 94,000,000 ریال

ترازو محک بارکدپرینتر 35 کیلوگرم مدل BR15000AP

ترازو محک بارکدپرینتر 35 کیلوگرم مدل BR15000AP، در شمار تولیدات داخلی قرار می گیرد. ترازو دیجیتال فروگشاهی دارای علمک است و می تواند وزنی برابر با 35 کیلوگرم را با دقت 2 گرم اندازه گیری کند. تولید بارکد واقعی، مزیت اتصال به کامپیوتر و برخورداری از چاپگر داخلی از امکانات این ترازوست.

قیمت : 86,500,000 ریال

ترازوی فروشگاهی صبا مدل BCS 100PEA

ترازوی فروشگاهی صبا مدل BCS 100PEA یک ترازوی لیبل زن و بارکد است که تمام و کمال قادر خواهد بود نیازهای فروشگاه های بزرگ را برآورده کند. ظرفیت توزین 30 کیلوگرم و دقت 5 گرم، به همراه انبوهی از قابلیت ها و امکان اتصال به دستگاه های جانبی، از ترازوی صبا مدلی توانمند ساخته است.

قیمت : 129,500,000 ریال

ترازوی هنگینگ توزین صدر مدل LSGH

ترازوی هنگینگ توزین صدر مدل LSGH یک ترازوی آویز است که با داشتن امکان چاپ بارکد و لیبل، داشتن دقت 2 گرم و توانایی توزین 30 کیلوگرم، به همراه امکانات دیگر، می تواند در زمره یک گزینه خرید باارزش و فول پورت به متقاضیان پیشنهاد شود.

قیمت : 275,000,000 ریال

ترازوی فروشگاهی توزین صدر مدل LSG19

ترازوی بارکد زن توزین صدر، بسیار کاربردی بوده و از قیمت مناسب و به صرفه ای بهره مند است.

قیمت : 275,000,000 ریال