021-6123
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
کالا برای:

ترازوی بارکد زن / ترازوی لیبل پرینتر

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ترازوی بارکد زن / ترازوی لیبل پرینتر جدید ترین ترازو در صنعت ترازو دیجیتال است ، این دستگاه علاوه صدور فاکتور فروش امکان پرینت لیبل و تولید بارکد واقعی را دارد ، در کارخانه های صنعتی در قسمت بسته بندی نیاز به ترازو دیجیتالی وجود دارد که علاوه بر توزین مواد امکان تولید بارکد وجود داشته و اطلاعات توزین با نام کالا بر روی محصول ثبت گردد .

ترازو بارکد پرینتر و لیبل زن این امکان را فراهم نموده تا با توزین کالا اطلاعات اعم از نام کالا ، وزن ، قیمت کالا به همراه بارکد به صورت لیبل تولید گردد و بر روی کالای توزین شده ثبت گردد .

ترازوی لیبل پرینتر چیست؟

ترازوی لیبل پرینتر شاید در ابتدا ناشناخته و گمنام باشد. اما اگر به جای لیبل پرینتر به آن بارکد زن  بگوییم، قطعا فکر می کنید تا حدودی با آن آشنا هستید. با خود می گویید احتمالا یک ترازوی معمولی است که قابلیت بارکد زدن هم دارد. اگر این گونه فکر کردید با کمال شرمندگی باید عرض کنیم که اشتباه فکر کرده اید. ترازوی مورد بحث ما، ترازویی بالاتر از این حرف هاست. این ترازو علاوه بر وزن کردن کالا، امکان تولید بارکد و لیبل برای آن کالا را هم دارد.

اما این تمام ماجرا نیست. فقط شروع کار است. اطلاعات کالا از قبیل نام و وزن و پرینتر که توسط خیلی از ترازوهای دیجیتال معمولی هم قابل ارائه هستند، این ها جزء امکانات اولیه یک ترازو به حساب می آیند. تقریبا می توان گفت ترازوی لیبل پرینتر یا بارکدزن تمام انتظارات مورد نیاز یک فروشگاه بزرگ را در عرصه وزن و فروش برآورده می سازد. قبول ندارید؟ ادامه مطلب را از دست ندهید.

ویژگی های ترازوی لیبل پرینتر

چاپ رسید، چاپ فاکتور، چاپ برچسب و چاپ بارکد جزء ویژگی های یک ترازوی معمولی است. اما اگر ترازوی لیبل پرینتر یا بارکدزن، کمی پیشرفته تر باشد، توانایی چاپ بارکدهای تک بعدی و دو بعدی و تجمیعی را هم خواهد داشت. همچنین بسیاری از ترازوهای لیبل پرینتر یا بارکدزن امکان اتصال به دستگاه های دیگر فروشگاه از قبیل بارکدخوان، کارت خوان، صندوق پول، و حتی کامپیوتر را دارند. حالا شما هم، حتما با ما هم عقیده شدید، که یک ترازوی لیبل پرینتر یا بارکدزن تفریبا تمام انتظارات یک فروشگاه بزرگ را برآورده می سازد. قابلیت اتصال به بلوتوث و وای فای و بی سیم را هم به این ترازو اضافه کنید تا متوجه شوید با چه دستگاهی طرف هستید.

وجود درگاه های متعدد ارتباطی همچون  RS 232 و USB و Serial و Parallel، هم از دیگر امکانات ترازوی لیبل پرینتر یا بارکد زن محسوب می شود. هنوز تمام نشده است. وجود صفحه نمایش تمام لمسی، امکان مدیریت بسیاری از تنظیمات، به صورت دلخواه  و امکان دسته بندی محصولات به صورت جزئی هم، ویژگی های هستند که در یک ترازوی لیبل پرینتر یا بارکدزن پیشرفته وجود دارند.

می توانید پشتیبانی از زبان فارسی، سرعت بالا، قابلیت صدور رسید دوم، قابلیت انتصال به اینترنت، قابلیت کارکردن به صورت وایرلس و دسترسی سریع به 999 حافظه را هم به لیست پر و پیمون فوق اضافه کنید.

برای همین ویژگی هاست که بسیاری از فروشگاه های بزرگ به استفاده از ترازوی لیبل پرینتر یا بارکدزن روی آوردند. یک ترازوی لیبل پرینتر یا بارکدزن می خرند و دیگر هیچ. مطمئنا با توجه به سرعت عمل دستگاه و امکانات آن مشتری هم رضایت بیشتری کسب خواهد کرد.

بله بار دیگر هم می گوییم ترازوی لیبل پرینتر یا بارکدزن پیشرفته ترین ترازوی موجود قابل استفاده در فروشگاه هاست.

ترازوی لیبل پرینتر یا بارکد زن  را بر حسب نیاز بخرید

طبیعی است ترازویی که چنین ویژگی هایی داشته باشد، قیمتش از سایر ترازوهای دیجیتال معمولی گران تر باشد. خرید این ترازو به نیاز شما بستگی دارد. اگر در یک مغازه کوچک بقالی مشغول به کار هستید، خرید ترازوی لیبل پرینتر یا بارکدزن را به شما توصیه نمی کنیم. اما اگر صاحب یک فروشگاه بزرگ و معتبر هستید، به شما توصیه می کنیم نیازهای خود را با یک  ترازوی لیبل پرینتر یا بارکدزن برطرف سازید.

البته حواستان به برند و کیفیت و قیمت آن هم باشد. امروزه برندها و شرکت های بسیاری اقدام به تولید این ترازو نموده اند. اما مطمئنا امکانات و کیفیت و قیمت همه آن ها یکسان نیست. اگر به ترازوی لیبل پرینتر  یا بار کد زن نیاز دارید، باید بررسی کنید و با توجه به مواردی که گفته شد یک نمونه مناسب و با کیفیت خوب از یک برند معتبر خریداری نمایید.

 

 

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 4 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()