021-6123
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
کالا برای:

ترازوی بدون پرینتر

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ترازوی ساده ( ترازوی بدون پرینتر ) امکان تولید و چاپ فاکتور فروش در ترازوی دیجیتال امروزه یکی از ویژگی های مهم در فروشگاه ها می باشد ، در صورتی که شرایط کار و یا فروشگاه نیاز به صدور فاکتور ندارد از ترازوی ساده که قابلیت چاپ فاکتور را ندارد استفاده می گردد .

ترازوی بدون پرینتر مانند ترازوی پرینتر دار در مدل های متنوعی تولید و عرضه می گردد ، این ترازو نیز کاملا دیجیتال بوده و از برق و باتری تغذیه می نماید ، در این گروه ها ترازو ها ، نیز قابلیت اتصال به چاپگر جانبی نیز وجود دارد .

چاپگر جانبی توسط کابل به ترازو اتصال می یابد و اموری که توسط ترازو انجام می گردد ، از طریق چاپگر به مشتری و فروشنده گزارش می گردد .

ترازوی بدون پرینتر چیست؟

فرض كنيد مغازه اي كوچك داريد كه مشتريان شما معمولا نيازي به فاكتور ندارند. در اين صورت يك ترازوي بدون پرينتر هم مي تواند كار شما را راه بيندازد. اين فرض خيلي هم دور از واقعيت و انتظار نيست. عقل سلیم در این گونه موارد حکم می کند که از یک ترازوی ساده و بدون پرینتر استفاده کنید. به طور کلی بسياري از مغازه ها و بقالي هاي شهرهای کوچک و حتی محله هاي كوچك شهرهای بزرگ، نيازي به ترازوهاي پيشرفته ندارند. همين قدر كه ميزان جنس فروخته شده و قيمت آن براي آنان نمايش و حتی گفته شود، كافي است.

ترازوی بدون پرینتر همان وسیله ای است که می تواند کار آنها را راه بیندازد. ترازوي بدون پرينتر يك ترازوي ديجيتال است كه با منبع مستقيم يا غير مستقيم برق كار مي كند. البته اشتباه نکنید. اين كه گفته مي شود ترازوي بدون پرينتر به اين معنا نيست كه اصلا و تحت هیچ شرایطی، امكان اتصال پرينتر به آنها و چاپ فاكتور وجود ندارد. بلكه مي توان در صورت نياز هر پرينتري را به صورت جانبي به آن متصل كرد. اما در حالت عادی این نوع از ترازوها بدون پرینتر هستند.

انواع ترازوی بدون پرینتر

ترازوهای بدون پرینتر هم مانند سایر ترازوها بر اساس معیارهای مختلف تقسیم بندی می شوند. یکی از این معیارها نحوه استفاده از منبع انرژی است. فارغ از برند و کارخانه تولید کننده، می توان ترازوی بدون پرینتر را بر اساس منبع تغذیه، به دو نوع ترازوی بدون پرينتر با منبع مستقیم و ترازوی بدون پرينتر با باتری، تقسیم بندی کرد.

ترازوی بدون پرينتر با منبع مستقیم

این نوع ترازوها با منبع مستقیم انرژی کار می کنند. یعنی اگر اتصال ترازوی بدون پرينتر به منبع مستقیم انرژی، قطع شود، ترازو بلافاصله خاموش می گردد. البته بعضی از این ترازوها قابلیت نگهداری شارژ را در خود دارند. یعنی شما می توانید آنها را شارژ کرده و تا پایان شارژ از آنها استفاده کنید. مثل خیلی از وسایل الکتریکی و الکترونیکی دیگر. انتخاب نوع ترازوی بدون پرینتر به شما و نیازتان بستگی دارد. مطمئنا با برند و کیفیت و شرایط یکسان، نوع دوم این ترازوها، که شارژ را در خود نگه می دارد، قیمت بیشتری دارد.

ترازوی بدون پرينتر با باتری

این نوع ترازوها از انرژی غیر مستقیم برق استفاده می کنند. یعنی همین باتری های موجود در بازار. در ترازوی بدون پرينتر با باتری، پس از پایان انرژیِ باتری موجود در آن ها، مجددا باید برای این نوع ترازو، باتری جدید تهیه نمایید. البته می توانید باتری هایی برای این ترازو انتخاب کنید که قابل شارژ باشند. در این صورت وقتی انرژی باتری ترازو تمام شود، می توانید مجددا آنها را شارژ کرده و استفاده نمایید.

ترازوهاي بدون پرينتر بسيار ارزان تر از انواع پرينتر دار و پيشرفته آن هستند. اگر مغازه داري تشخيص دهد كه واقعا به ترازوي پيشرفته، نيازي ندارد و امور مغازه را می تواند با يك ترازوي بدون پرينتر ساماندهي كند، خود اين كار نوعي صرفه جويي در هزينه ها به حساب مي آيد.

تقسیم بندی های دیگر ترازوی بدون پرينتر

ترازوهاي بدون پرينتر بدون توجه به برند، بر اساس معیارها و قابلیت ها و حتی شکل ظاهری، می توانند به صورت های دیگر هم تقسیم بندی شوند. مثلا برخي علمك دار هستند و برخي بدون علمك. حتي بدون توجه به اين موضوع، باز هم مي توان ترازوهاي بدون پرينتر را با توجه به ظرفيت آنها تقسيم بندي كرد.

معمولا ترازوهاي بدون پرينتر با برندهاي مختلف و در ظرفيت هاي ٣٥ تا ٥٠ كيلوگرمي در بازار موجود هستند. شما مي توانيد با يك جستجوي ساده در بازار يا فضاي مجازي، ترازوي بدون پرينتر  مناسب و مورد نياز خود را پيدا و خريداري نماييد.

 

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()