دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

9 / 10
از 35 کاربر

ترازوی نفرکش

ترازوی نفرکش جهت توزین نفر بکار رفته و به صورت ترازو زیر پایی مورد استفاده قرار می گیرد ، ترازو نفرکش بیشتر استفاده ی خانگی داشته و در منازل مورد استفاده قرار می گیرد ، ترازو خانگی در رنگ ها مدل های بسیار گوناگونی در حال تولید می باشد و تغذیه ی ترازو نفرکش از باطری بوده و نمونه ی آدابتور دار نداشته است .

ترازو  نیاز هر خانه ای است ، نرمال نگه داشتن وزن و جلوگیری از افزایش بی رویه وزن موجب سلامتی خانواده می گردد ، تنظیم و آگاهی داشتن از وزن یکی از راه هایی است که موجب حفظ سلامتی می گردد .

نمایش جزئیات
نمایش خلاصه

ترازوی دیجیتال خانگی مدل GS 51

ترازوی زیرپایی خانگی یکی از بهترین محصولات BEURER آلمان دارای ظرفیت 170 کیلوگرم و دقت توزین 25 گرم جهت تناسب اندام افراد و رسیدن به وزن ایده آل طراحی و تولید شده است . تراز ایران دستگاه نامبرده را مورد تایید و با 1 سال گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی خانگی مدل BF 54

ترازوی زیر پایی خانگی beurer دارای ظرفیت توزین 150 کیلوگرم و قابلیت محاسبه چربی ، درصد آب بدن و ماهیچه 0.1 درصد جهت توزین افراد در ظاهری بسیار زیبا در دو رنگ سفبد و قهوه ای طراحی و ساخته شده است .

قیمت : 0 ریال

ترازوی خانگی مدل BG 64

ترازوی دیجیتال BEURER که یکی از بهترین برند های ترازوی دیجیتال زیرپایی شناخته شده است دارای ظرفیت 150 کیلوگرم و دقت توزین 100 گرم می باشد . ترازوی دیجیتال نامبرده به همراه 1 سال گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازوی دیجیتال خانگی BG 55

ترازوی دیجیتال نفرکش که به ترازوی زیرپایی معروف است به منظور حفظ تناسب اندام برای توزین افراد ساخته شده است . این دستگاه در دو رنگ سفید و مشکی به همراه 1 سال گارانتی به مشتریان ارائه داده میشود .

قیمت : 0 ریال

ترازوی خانگی مدل BF 66

ترازوی نفرکش BF66 که به ترازوی زیرپایی نیز معروف است دارای ظرفیت 150 کیلوگرم و دقت توزین 100 گرم با امکان محاسبه ی مقدار چربی بدن توسط کشور آلمان طراحی و ساخته شده است و با 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازوی دیجیتال خانگی مدل GS 80

ترازوی دیجیتال خانگی مدل GS 80 دارای ظرفیت 150 کیلوگرم و دقت توزین 100 گرم با هدف حفظ تناسب اندام توسط کشور آلمان طراحی و ساخته شده است و به همراه 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازوی خانگی مدل BG 42

ترازوی زیر پایی BG 42 دارای بدنه ی مستحکم به منظور مصارف خانگی و توزین افراد توسط کارخانه ی BEURER آلمان تولید و توزیع شده است و دارای 14 ماه گارانتی می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی دیجیتال خانگی مدل JS 40

ترازوی خانگی BEURER ساخت کشور آلمان دارای ظرفیت 180 کیلوگرم و دقت توزین25 گرم ، بدنه ی مستحکم و مقاوم می باشد . دستگاه نامبرده مورد تایی تراز ایران بوده و با 1 سال گارانتی ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازوی خانگی مدل PS 22

ترازوی خانگی PS 22 ساخت کشور آلمان به منظور مصارف خانگی و توزین افراد دارای نمایشگر LCD می باشد . دستگاه نامبرده مورد تایید کارشناسان تراز ایران قرار گرفته است و به همراه 1 سال گارانتی ارائه میشود .

قیمت : 0 ریال

ترازوی خانگی مدل GS 50

ترازوی نفرکش BEURER ساخت کشور آلمان دارای ظرفیت 150 کیلوگرم و دقت توزین 50 گرم در منازل جهت تناسب وزن افراد مورد استفاده قرار میگیرد . دستگاه نامبرده دارای 1 سال گارانتی می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی خانگی مدل GPS 07

ترازوی زیرپایی کودک مدل GPS 07 دارای ظرفیت 150 کیلوگرم و دقت توزین 50 گرم ساخت کشور آلمان با طراحی کاملا کودکانه می باشد . تراز ایران دستگاه نامبرده را تایید و با 1 سال گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی خانگی مدل GS 27

ترازوی زیر پایی beurer دارای ظرفیت 170 کیلوگرم و دقت توزین 25 گرم توسط کشور آلمان طراحی شده است . دستگاه نامبرده که مناسب جهت حفظ تناسب اندام است به همراه 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازوی آشپزخانه

ترازو آشپزخانه محک به دو صورت دیجیتال و عقربه ای و دو مدل ترازو کاسه ای و ترازو کفه ای تولید می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی خانگی

ترازو خانگی کمری دارای شیشه ضد خش و نشکن می باشد ، ترازو کمری مصرف خانگی داشته و نمایشگر این ترازو به صورت lcd با صفحه ی چراغی می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی زیر پایی

ترازو زیر پایی در رنگ های متفاوت قابل انتخاب می باشد ، این ترازو با دقت 25 گرم در ظرفیت 180 کیلو گرم توزین می نماید و مناسب جهت استفاده در منازل است .

قیمت : 0 ریال

ترازو دیجیتالی خانگی

ترازو خانگی معرفی شده جهت توزین افراد طراحی شده است و بیشتر در مدل پلاستیکی تولید می گردد ، ترازو دیجیتالی از باطری تغذیه می نماید و با سرعت بالا پس از قرار گرفتن نفر ثابت می گردد ، تراز ایران محصول معرفی شده را تایید می نماید .

قیمت : 0 ریال

ترازو زیر پایی

ترازو حمامی جهت وزن کشی افراد مورد استفاده قرار می گیرد ، که ظرفیت ترازو مابین 150 تا 200 کیلو گرم متغیر می باشد که با دقت 25 گرم توزین می نماید ، جنس دستگاه شیشه ای می باشد و به ترازو زیر پایی معروف می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازو حمامی

ترازو دیجیتال حمامی با عنوان ترازوی خانگی در منازل مورد استفاده قرار می گیرد که جهت تنظیم وزن خانواده و مراقبت از سلامتی است ، ترازوی دیجیتال زمانی که قابل استفاده در حمام باشد به ترازوی خانگی حمامی معرفی می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی نفرکش مدل GS 39

ترازوی دیجیتال خانگی دارای ظرفیت 150 کیلوگرم و دقت توزین 50 گرم ساخت کشور آلمان با قابلیت اعلام وزن با زمانهای مختلف دنیا می باشد . تراز ایران ترازوی نفرکش معرفی شده را مورد تایید و با 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی نفرکش مدل GS 58

ترازوی خانگی GS58 جهت توزین افراد دارای 2 نمایشگر دیجیتال و آنالوگ توسط کشور آلمان طراحی و ساخته شده است دستگاه معرفی شده جهت تنظیم وزن و تناسب اندام افراد به طور معمول در منازل مورد استفاده قرار میگیرد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی زیرپایی مدل GS201

ترازوی زیرپایی beurer معروف به ترازوی نفرکش دارای ظرفیت 150 کیلوگرم و دقت توزین 50 گرم ، بدنه ی مستحکم و شیشه ی مقاوم و نشکن توسط کشور آلمان طراحی و ساخته شده است . دستگاه نامبرده مورد تایید تراز ایران قرار گرفته و با 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه میدهد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی دیجیتال خانگی مدل GS207

ترازوی دیجیتال خانگی یکی از تاثیر گذار ترین عوامل بر تناسب اندام است که به طور معمول در منازل برای توزین افراد مورد استفاده قرار میگیرد . تراز ایران دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده و با 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی نفرکش کودک مدل JPS 11

ترازوی نفرکش beurer با طراحی بسیار زیبا و کودکانه توسط کشور آلمان ساخته شده است . تراز ایران ترازوی زیرپایی معرفی شده را مورد تایید قرار داده و با 1 سال گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی نفرکش مدل PS 891

ترازوی زیرپایی یکی از عوامل تاثیرگذار بر تناسب اندام می باشد که در بسیاری از منازل برای توزین افراد مورد استفاده قرار میگیرد . ترازوی نفرکش معرفی شده دارای ظرفیت 180 کیلوگرم بوده و تراز ایران آن را مورد تایید قرار داده است .

قیمت : 0 ریال

ترازوی خانگی مدل GS 380 SOLAR

ترازوی زیرپایی سولار در رنگ بندی مختلف توسط کشور آلمان طراحی و ساخته شده است دقت ترازوی دیجیتال معرفی شده 100 گرم و دارای ظرفیت 180 کیلوگرم می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی نفرکش مدل GS 200

ترازوی دیجیتال خانگی طراحی شده در رنگ بندی و طراحی مختلف دارای ظرفیت 150 کیلوگرم و دقت توزین 100 گرم توسط کشور آلمان ساخته شده است و با 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازوی دیجیتال خانگی مدل GS 211

ترازوی نفر کش beurer مدل GS 211 با طراحی بسیار زیبا و شیشه ی مقاوم و نشکن توسط کشور آلمان طراحی و ساخته شده است و به طور معمول در منازل برای توین افراد مورد استفاده قرار میگیرد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی دیجیتال نفرکش مدل GS 360

ترازوی نفر کش با طراحی 3 بعدی منحصر به فرد در ظرفیت 150 کیلوگرم و دقت توزین 100 گرم توسط کشور آلمان طراحی و ساخته شده است . دستگاه معرفی شده دارای استاندارد بوده و با 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازوی دیجیتال زیرپایی مدل PS 160

ترازوی نفرکش beurer ساخت کشور آلمان در طرح ها و رنگ های مختلف و در ظرفیت 180 کیلوگرم و دقت 100 گرم طراحی و تولید شده است و با 12 ماه گرانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی زیرپایی مدل GS 206

ترازوی خانگی نفرکش به ترازوی خانگی معروف می باشد دارای طرح موزائیکی و بدنه ی مقاوم است که توسط کشور آلمان ساخته شده است دستگاه معرفی شده دارای 12 ماه گارانتی بوده و تراز ایران آن را مورد تایید قرار داده است .

قیمت : 0 ریال

ترازوی نفرکش مدل GS 42

ترازوی دیجیتال خانگی مدل GS42 ساخت کشور آلمان دارای رنگ بندی متنوع می باشد و در منازل جهت توزین افراد مورد استفاده قرار میگیرد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی آشپزخانه ی جادور مدل JK-01

ترازوی آشپزخانه ی جادور ساخت کشور تایوان می باشد که جهت توزین مواد غذای در منازل و یا رستوران ها و ... مورد استفاده قرار میگیرد دستگاه معرفی شده مورد تایید تراز ایران قرار گرفته است و با 1 سال گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازو زیرپایی مدل Beurer PS240

ترازوی زیرپایی بیورر ساخت کشور آلمان می باشد که دارای ظرفیت توزین 180 کیلوگرم را دارا می باشد .دیجی اسکال دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و با 12 ماه گارانتی و خدمات تعمیر ترازو به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی زیرپایی مدل Beurer GS27

ترازوی زیرپایی معرفی شده دارای ظاهری بسیار زیبا می باشد که برای توزین وزن افراد مورد استفاده قرار میگیرد و دارای ظرفیت توزین 150 کیلوگرم می باشد . این ترازو مورد تایید کارشناسان تراز ایران قرار گرفته است و با 12 ماه گارانتی ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازو زیرپایی مدل Ucare UL105

ترازوی نفرکش آلمانی که دارای ظرفیت 150 کیلوگرم می باشد تراز ایران نمایندگی رسمی فروش و تعمیر ترازوی دیجیتال دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و با 1 سال گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازو نفرکش مدل iHealth HS5

ترازوی زیرپایی مدل HS5 نمونه ای متفاوت و با قابلیت هایی بیشتر از نمونه های ذکر شده ی دیگر می باشد که قابلیت تشخیص میزان چربی بدن ، میزان آب بدن و تراکم استخوانی را دارا می باشد . تراز ایران این ترازو را با 1 سال گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازو دیجیتال زیرپایی Sapor SSB-155D

ترازو دیجیتال زیرپایی Sapor SSB-155D دارای ظرفیت 200 کیلوگرم می باشد از قابلیت های این ترازو روشن شدن خودکار و راهکاری برای کاهش وزن افراد می باشد . تراز ایران دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و با 1 سال گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازو خانگی مدل Sapor SSB-175D

ترازو خانگی مدل Sapor SSB-175D برای توزین وزن افراد در منازل مورد استفاده قرار میگیرد این دستگاه که دارای ظرفیت توزین 200 کیلوگرم می باشد از ظاهری زیبا برخوردار است تراز ایران دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده و با 1 سال گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی دیجیتال خانگی مدل Omron BF511

ترازوی دیجیتال خانگی مدل Omron BF511 دارای ظرفیت 150 کیلوگرم می باشد که برای توزین وزن افراد مورد استفاده قرار میگیرد . ترازوی معرفی شده مورد تایید کارشناسان تراز ایران قرار گرفته است و با 1 سال گارانتی معتبر به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازو زیرپایی مدل Lezavo PPS1208

ترازوی زیرپایی مدل Lezavo برای توزین وزن افراد و مصارف خانگی مورد استفاده قرار میگیرد و به منظور کاهش وزن و رسیدن به وزن ایده آل توصیه می شود . ترازایران نمایندگی رسمی فروش ترازو این دستگاه را به همراه 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازو زیرپایی مدل Omron Hn289

ترازوی نفرکش نوعی وسیله دیجیتالی می باشد که به منظور کاهش وزن افراد طراحی و ساخته شده است و به طور معمول در منازل مورد استفاده قرار می گیرد . دستگاه معرفی شده به همراه 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازوی خانگی مدل iHealth HS4

ترازوی نفرکش آی هاث مدل iHealth HS4 با امکان اتصال به تلفن همراه و تبلت به منظور توزین افراد طراحی و تولید گردیده است تراز ایران نمایندگی رسمی فروش ترازوی زیرپایی دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و با 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازو نفرکش مدل Bosch PPW3120

ترازو نفرکش مدل Bosch PPW3120 که از ظاهر زیبایی برخوردار می باشد به منظور توزین افراد تولید گردیده است و به طور معمول در منازل مورد استفاده قرار میگیرد تراز ایران دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و با 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازو نفرکش مدل Omron BF212

ترازوی خانگی مدل Omron BF212 که دارای قابلیت اعلام میزان چربی بدن می باشد از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است این ترازو به طور معمول در منازل برای توزین افراد مورد استفاده قرار میگیرد تراز ایران این دستگاه را مورد تایید قرار داده است و با 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازو زیرپایی مدل Beurer GS209

ترازوی بیورر ساخت کشور آلمان می باشد که برای توزین افراد طراحی و تولید گردیده است ظرفیت این دستگاه 150 کیلوگرم و دارای دقت توزین 100 گرم می باشد تراز ایران ترازوی معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و با 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی زیرپایی مدل Feller BAP131MW

ترازوی زیرپایی دارای ظرفیت 150 کیلوگرم می باشد که برای توزین افراد و رسیدن به وزن دلخواه مورد استفاده قرار میگیرد تراز ایران نمایندگی فروش انواع ترازو دیجیتال دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازو نفرکش مدل iHealth HS3

ترازوی زیرپایی مدل آی هلث دارای ظرفیت 150 کیلوگرم می باشد که برای توزین افراد مورد استفاده قرار میگیرد ترازایران نمایندگی رسمی فروش ترازو دیجیتال دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و با 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی نفرکش مدل Beurer PS07

ترازوی زیرپایی مدل Beurer PS07 به ترازوی نفرکش معروف می باشد این دستگاه که از کیفیت بالایی برخوردار است توسط کشور آلمان طراحی و ساخته شده است تراز ایران دستگاه معرفی شده را با 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازو زیر پایی دیجیتال سکا مدل 804

این مدل از ترازوی زیر پایی سکا یکی از پرفروش ترین مدل های ترازوی سکاست که با طراحی ظاهری زیبا قابلیت هایی جالب توجه توانسته نظر خریداران ترازوی خانگی را جلب کند.

قیمت : 44,150,000 ریال

ترازوی قپانی سکا مدل 700

ترازوی قپانی سکا مدل 700 یک ترازوی سنجش قد و وزن منحصر به فرد است که یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان ترازوهای پزشکی آن را طراحی کرده است.

قیمت : 162,000,000 ریال