021-6123
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
کالا برای:

ترازوی پرینتر دار

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ترازوی پرینتردار بهترین انتخاب در مصارف فروشگاهی می باشد ، این ترازو با امکان چاپ فاکتور فروش جهت مشتری و حفظ گزارش در حافظه ی دستگاه ، عملیات فروش را تکمیل می نماید .
امروزه با پیشرفت سرویس دهی و در ارجعیت قرار گرفتن رضایت مشتریان فروشگاه ها به استفاده از ترازوی پرینتر دار رو آورده و با تولید فاکتور فروش توسط ترازو گزارش خرید مشتری به صورت مکتوب تحویل می گردد .

در این گروه ترازوی دیجیتال پس از تولید فاکتور اطلاعات فروش به صورت روزانه ، هفتگی و سالانه قابل دسترسی می باشد ، و در گروهی از ترازو ها نیز علاوه بر ذخیره اطلاعات اجناس وزنی ، اطلاعات اجناس غیر وزنی نیز ذخیره می گردد .

ترازوی پرینتردار چیست؟

در گذشته شاید کسی هنگام خرید، زیاد به فاکتور و هزینه خرید توجهی نمی کرد. اما امروزه بسیاری از مشتریان مایل به دریافت فاکتور خرید از فروشنده هستند. مخصوصا اگر خرید آنها زیاد و قابل توجه باشد. نوشتن فاکتور جداگانه برای این قبیل مشتریان هم کار فوق العاده وقت گیر و حتی در مواقعی طاقت فرساست. اما امروزه ترازوی پرینتردار کار فروشندگان را در این زمینه راحت کرده است. ترازوی پرینتردار با امکان چاپ گزارش خرید و نیز نگهداری آن در حافظه خود،  کمک زیادی به فروشندگان در این خصوص می نماید. نمی توان پیشرفت تکنولوژی در زمینه های مختلف را مخصوصا طی سالهای اخیر نادیده گرفت. این ترازو نمونه کوچکی از این پیشرفت است.

امکانات ترازوی پرینتردار

 در واقع می توان گفت ترازوی پرینتردار نوعی ترازوی دیجیتال است که قابلیت چاپ مقدار و هزینه کالای خریداری شده را دارد. علاوه بر این فروشنده می تواند به اطلاعات فروش خود طی بازه های زمانی دلخواه، مثلا به صورت هفتگی یا ماهیانه و حتی سالیانه دسترسی داشته باشد. حتی در برخی از ترازوهای پرینتردار امکان ذخیره اطلاعات فروش اجناس غیر وزنی هم فراهم است. این قبیل امکانات در بسیاری از ترازوهای پرینتردار وجود دارد.

ترازوهای پرینتردار فقط مخصوص فروشگاه ها و مغازه های بزرگ نیستند. امروزه حتی فروشگاه های کوچک هم به این وسیله نیاز دارند.

بسیاری از ترازوهای دیجیتال به طور کلی در داشتن سینی و صفحه نمایش و بدنه مشترکند. اما برخی امکانات ویژه، می تواند آن ها را از یکدیگر متمایز کند. شکی نیست که برندها و شرکت های مختلف، محصولات متفاوتی را می سازند، و در بسیاری از موارد کیفیت این محصولات با هم تفاوت دارد. اینجاست که دقت و تحقیق در مورد ویژگی ها و امکانات دقیق جنس مورد نظر شما می تواند به کمک تان بیاید تا باعث صرفه جویی در هزینه ها و مخارج شما شود.

ترازوهای پرینتردار موجود در باز اگر چه شباهت های بسیاری به یکدیگر دارند، اما نباید از کیفیت و همچنین قیمت آنها به دلایل مختلف غافل شد.

همانطور که گفته شد، تقریبا صفحه نمایشگر، سینی و بدنه سه عضو مشترک همه ترازوهای دیجیتالی به شمار می روند،حتی سینی و صفحه توزین هم در خیلی از ترازوها از جنس پلاستیک فشرده است. اما امکانات آنها در بسیاری از موارد با هم متفاوت است. رقابت برای جلب نظر مشتری و کسب درآمد بیشتر باعث شده تا خریداران سعی کنند امکانات بهتری برای مشتریان خود فراهم آورند. نصب پرینتر روی ترازو، از جمله امکاناتی است که می تواند باعث رضایت بیشتر مشتری گردد.

انواع ترازو پرینتردار

ظرفیت ترازوهای پرینتردار مانند بیشتر ترازوهای دیجیتال معمولی بین 30 تا 70 کیلو گرم است. دقت توزین آن ها هم بین 1 تا 10 گرم متغیر است. طبیعی است که ترازوهای آزمایشگاهی، گرمی، صنعتی و باسکول ها از دایره ترازوهای معمولی خارج هستند.

برخی از مدل های ترازوهای پرینتردار قابلیت اتصال به کامپیوتر را هم دارند. در این گونه ترازوها می توان از برخی امکانات موجود در کامپیوتر هم استفاده کرد. همچنین ترازوهای پرینتردار از نظر داشتن علمک یا ستون، به دو گروه علمک دار و بدون علمک تقسیم بندی می شوند. علمک ترازو را که می شناسید. همان ستونی که نمایشگر به وسیله آن به صفحه توزین متصل شده است. در انواع ترازوی پرینتردار بدون علمک صفحه نمایش روی خود صفحه توزین تعبیه شده است. تمام این مطالب و خصوصیت ها را گفتیم تا شما با دقت بتوانید ترازوی پرینتردار مورد نیاز خود را بدون صرف هزینه اضافی تهیه کنید.

اصولا ترازوهای پرینتردار از نظر قیمتی در رده میانی ترازوهای دیجیتال قرار می گیرند. البته نوع علمک دار آن کمی از نوع بدون علمک گران تر است که شما باید خودتان مورد دلخواه و مناسب برای خود را انتخاب کنید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 4 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()