دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

9 / 10
از 15 کاربر

ترازوی گرمی

ترازوی گرمی ، ترازوی دقیق است که در ظرفیت های پایین با دقت بالا توزین می نماید ، ترازوی گرمی در مدل های ترازوی بدون علمک عرضه می گردد .

معمولا این دستگاه دارای محفظه ی توزین برای جلوگیری از تاثیر باد بر روی سینی نبوده مگر آنکه ترازو دارای دقت بالا بوده که کمتر در نمونه های ترازو گرمی وجود دارد و معمولا ترازو در این حالت با دقت بالا به ترازو آزمایشگاهی معروف می باشد .

نمایش جزئیات
نمایش خلاصه

ترازوی دقیق

ترازو آزمایشگاهی به ترازو با دقت بالا اطلاق می گردد ، این دستگاه با محفظه توزین می نماید که موجب جلوگیری از تاثیر محیط بر وزن ترازو می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی آزمایشگاهی

ترازوی آزمایشگاهی JS دارای دقت 0/001 گرم در توزین مواد با ظرفیت نهایی 20 گرم می باشد ، این ترازو دارای محفظه توزین است .

قیمت : 0 ریال

ترازوی حساس

ترازوی BL1000 دارای محفظه توزین مواد است ، این ترازو با دقت 0/01 گرم در توزین مواد با ظرفیت 1 کیلو گرم می باشد ، ترازو BL1000 با ظاهری مقاوم و زیبا در گروه ترازو آزمایشگاهی قرار گرفته است .

قیمت : 0 ریال

ترازوی دقیق آزمایشگاهی

ترازو KX ، ترازو آزمایشگاهی دقیق است که با حساسیت یک صدم گرم توزین می نماید ، محفظه توزین به افزایش حساسیت ترازو کمک می نماید و تاثیر وزن محیط را از بین می برد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی دقیق دیجیتالی

ترازو hakl با دقت 0/01 گرم مناسب جهت توزین مواد با ارزش گرمی بالا می باشد ، این ترازو دارای محفظه توزین مواد می باشد که حساسیت را افزایش می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی سوت کش

ترازو FRH ، ترازوی بسیار دقیق با محفظه ی توزین می باشد ، دقت این ترازو 0/001 گرم است که جهت استفاده در آزمایشگاه های دارو سازی مناسب می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی دیجیتال گرمی

ترازو TX ، ترازو گرمی می باشد که با دقت 0/1 گرم توزین می نماید ، این ترازو مناسب برای عطاری ها جهت بسته بندی می باشد ، scale کیا با امکان استفاده از برق و باتری در صورت عدم دسترسی به برق می باشد .

قیمت : 7,450,000 ریال

ترازو دیجیتال گرمی

ترازو BL1 دارای ظاهری بسیار زیبا و کاربردی جهت توزین مواد گرمی است ، این ترازو در ظرفیت ها و دقت های گوناگون جهت مصارف متفاوت توصیه می گردد .

قیمت : 13,500,000 ریال

ترازو آزمایشگاهی دقت بالا

ترازو آزمایشگاهی دیجیتال مدل BL500 دارای ظرفیت 500 گرم و دقت 0/01 گرم می باشد ، ترازو توسط برق و باتری تغذیه می گردد و دارای 12 ماه گارانتی و 24 ساعت گارانتی تعویض تراز ایران است ، scale کیا پیشنهاد تراز ایران می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازو با حساسیت بالا

ترازو bl2 ، ترازوی دقیق صنعتی می باشد ، این ترازو با دقت 0/1 گرم در ظرفیت 5 کیلو گرم مناسب جهت بسته بندی مواد ارزشمند گرمی در کارخانه ها می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی مثقالی

ترازو kem ، ترازو آزمایشگاهی بسیار دقیق می باشد که در لابراتوار ها مورد استفاده قرار می گیرد ، این ترازو بدون محفظه ی توزین می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازو با دقت بالا

ترازو آزمایشگاهی bl مناسب جهت استفاده در لابراتوار می باشد ، این ترازو با حساسیت بسیار بالا توزین می نماید و محفظه توزین ترازو ، متحرک می باشد و نمایشگر واضح lcd back light می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی دیجیتالی دقیق

ترازوی دقیق AHK-6200 با دقت 0/1 گرم در ظرفیت 6200 گرم می باشد ، این دستگاه ، ترازو آزمایشگاهی قطعه شمار می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی گرمی دیجیتال

ترازو P8 ، ترازوی مثقالی است که با ظرفیت 5 کیلو گرم و حساسیت 1 گرم توزین می نماید ، این ترازو مناسب جهت بسته بندی مواد می باشد .

قیمت : 14,950,000 ریال

ترازو دیجیتال آزمایشگاهی

ترازو آزمایشگاهی jd با دقت 0/01 گرم توزین می نماید ، این ترازو دارای محفظه ی توزین می باشد ، محفظه ی دستگاه از دخالت و تاثیر هوای محیط ترازو جلو گیری می نماید .

قیمت : 0 ریال

ترازو گرمی

ترازو kb ، ترازو ساده ی کوچکی است که با دقت 0/1 گرم با ظرفیت 2 کیلو گرم توزین می نماید ، این ترازو با برق و باطری تغذیه نموده و مناسب فروشگاه های دارو گیاهی می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازو گرم کش

ترازو چینی گرمی دارای دقت 0/01 گرم در توزین مواد با ظرفیت 2 کیلو گرم می باشد ، این ترازو مناسب جهت مصارف فروشگاهی می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی نوزاد

ترازو نوزادی CB 551 با ظاهری گهواره ای می باشد که موجب توزین ساده تر نوزاد می گردد ، ترازو نوزادی مخصوص استفاده در مطب پزشکان و مراکز درمانی می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی صنعتی کیا مدل DCT

ترازوی صنعتی کیا مدل DCT ساخت کارخانه ی کیا می باشد که جهت مصارف صنعتی و آزمایشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد . از قابلیت های بر جسته ی این ترازو اتصال به کامپیوتر می باشد . این دستگاه به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازوی صنعتی کیا مدل KWP

ترازوی صنعتی کیا مدل KWP که به عنوان ترازوی ضد آب مورد استفاده قرار میگیرد در دو ظرفیت قابل ارائه می باشد . بدنه ی این ترازو کاملا مقاوم بوده و در امور صنعتی و آزمایشگاهی مورد تایید قرار میگیرد . تراز ایران دستگاه معرفی شده را به همراه 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا مدل KTB

ترازو آزمایشگاهی کیا مدل KTB به عنوان ترازوی صنعتی و ترازوی آزمایشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد این ترازو که از کیفیت بالایی برخوردار است به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازوی حساس کیا مدل KSL

ترازوی حساس کیا مدل KSL یکی از محصولات شرکت کیا می باشد که جهت مصارف آزمایشگاهی و مصارف صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد . این ترازو به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازوی آزمایشگاهی کیا مدل KLB

ترازوی آزمایشگاهی کیا مدل KLB جهت استفاده در آزمایشگاه ها و توزین مواد ریز گرمی مورد استفاده قرار میگیرد . ظرفیت تعیین شده برای این ترازو 120 گرم و دارای دقت توزین 0/001 گرم می باشد . تراز ایران نمایندگی ترازو کیفیت دستگاه معرفی شده را مورد تاییدقرار داده است .

قیمت : 0 ریال

ترازوی عطاری AND مدل SF400D

ترازوی عطاری AND مدل SF400D را می توان ترازویی چندکاره دانست. به این واسطه که می توان از آن در عطاری و آزمایشگاه و طلافروشی استفاده کرد. داشتن دقت 0.01 گرمی در این مساله یاری رسان آن بوده است.

قیمت : 8,500,000 ریال

ترازوی سه صفر AND مدل LT5000

ترازوی سه صفر AND مدل LT5000 یک ترازوی آزمایشگاهی و گرمی با دقت 0.01 گرم و ظرفیت توزین 5 کیلوگرم است. این ترازوی بدون علمک با داشتن قابلیت هایی از جمله شمارش قطعه، توزین در واحدهای دیگر و امکان نصب کیت دانسیته ترازوی گرمی چشم گیری است.

قیمت : 0 ریال

ترازوی طلاکشی AND مدل LT3000

این مدل از ترازوی AND در سه ظرفیت توزین تولید شده است. مدل کنونی با ظرفیت توزین 3 کیلوگرم و دقت 0.01 گرم، قادر است در حوزه های گوناگونی مانند طلافروشی، عطاری، آزمایشگاهی و حتی فروشگاهی و صنعتی کاربرد داشته باشد.

قیمت : 0 ریال

ترازوی گرمی کیا مدل P8

ترازوی کیا مدل P8 در دو مدل 5 کیلوگرم و 10 کیلوگرم عرضه شده است. مدل کنونی با ظرفیت 5 کیلوگرم و دقت 1 گرم قادر است به عنوان ترازوی جواهرآلات، ترازوی عطاری، ترازوی گرمی و ترازوی صنعتی به کار گرفته شود.

قیمت : 0 ریال

ترازو یک هزارم گرم KW-3018 نوع 100 گرم

ترازو یک هزارم گرم KW-3018 نوع 100 گرم ترازویی حمل کردنی است که با دقت 0.001 گرم وزن می کند. این دقت می تواند این ترازو را به عنوان یک ترازوی گرمی، ترازوی آزمایشگاهی، ترازوی عطاری و ترازوی جواهر فروشی معرفی کند.

قیمت : 21,000,000 ریال

ترازوی طلا کشی مدی اسکیل مدل EF2000

این مدل از ترازوی مدی اسکیل را می توان در حوزه های بسیاری به کار گرفت. به واسطه دقت 0.01 گرم و ظرفیت توزین 2 کیلوگرم بسیاری از مشاغل را می توان در تصور آورد که امکان بهره بردن از این ترازوی گرمی را داشته باشند.

قیمت : 0 ریال

ترازوی گرمی مدی اسکیل مدل EF3000

ترازوی گرمی مدی اسکیل، هم یک ترازوی طلاکش، هم یک ترازوی زعفران و هم یک ترازوی ایدئال برای نقره فروشی ها و عطاری ها به شمار می آید. دقت 0.01 گرم در کنار توان توزین 3 کیلوگرم، از این مدل از ترازوی مدی اسکیل نمونه ای توانمند ساخته است.

قیمت : 110,000,000 ریال

ترازو گرمی MH مدل 886 نوع 6 کیلوگرمی

این مدل از ترازوی مینگ هنگ را می توان هم به عنوان یک ترازوی آزمایشگاهی در نظر گرفت و هم یک ترازوی گرمی دقیق. داشتن ظرفیت توزین 6 کیلوگرم در کنار دقت 0.1 گرم از این ترازوی کوچک، نمونه ای ارزشمند برای متقاضیان ساخته است.

قیمت : 11,900,000 ریال

ترازو گرمی MH مدل 886 نوع 600 گرمی

ترازوی مینگ هنگ مدل 886 نوع 600 را نیز می تواند ترازویی باشد که می توان در چند حوزه گوناگون از آن بهره برد. این ترازو با دقت 0.01 گرم و داشتن توانایی شمارش و توزین در چند واحد وزنی می تواند یک ترازوی عطاری، ترازوی طلا یا ترازوی آزمایشگاهی باشد.

قیمت : 11,900,000 ریال