دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

9 / 10
از 29 کاربر

ترازوی بدون علمک

ترازوی بدون علمک از نوع ترازو ساده بوده و در ابعاد کوچک تولید می گردد ، این ترازو دیجیتال به دلیل اشغال کمترین فضا مورد پسند است ، ترازوی بدون علمک دارای ستون نمایشگر نمی باشد و نمایشگر ترازو بر روی بدنه به صورت دو سو در دو سمت قرار می گیرد ، ترازوی دیجیتال بدون علمک بیشتر در عطاری ها و رستوان ها مورد استفاده قرار می گیرد که از این جهت به ترازوی رستورانی نیز معروف می باشد .

ترازوی رومیزی در کارگاه های قنادی و صنعتی نیز به دلیل نداشتن ستون نمایشگر و کاربری آسان مورد استفاده قرار می گیرد .

نمایش جزئیات
نمایش خلاصه

ترازوی فروشگاهی

ترازو فروشگاهی محک مدل 15000B با ظرفیت 35 کیلو گرم و دقت 2 گرم جهت محاسبه وزن می باشد ، این ترازو با امکان محاسبه ی مابقی حساب مشتری و جمع اجناس فروخته شده و همچنین محاسبه ی اقلام غیر وزنی در گروه ترازو رومیزی قرار دارد .

قیمت : 64,000,000 ریال

ترازوی محک 15000B

ترازو محک مدل mds 15000 b دارای ظرفیت 50 کیلو گرم می باشد ، این دستگاه به دلیل ابعاد بسیار مناسب و حساسیت 2 گرم در توزین ، مناسب قنادی ها جهت بسته بندی می باشد ، این ترازو دیجیتال دارای قطعه شمار داخلی می باشد .

قیمت : 76,000,000 ریال

ترازوی پند مدل براوو

ترازوی فروشگاهی پند مدل براوو به صورت علمک دار می باشد و ساخت ایران است ، ترازوی پند دارای سینی استیل با ظرفیت 30 کیلو گرم و دقت 5 گرم عملیات توزین را به نتیجه می رساند ، ترازو رومیزی پند 14 ماه گارانتی دارد .

قیمت : 0 ریال

ترازو کمری B

ترازو ساده ی کمری جهت بسته بندی در فروشگاه ها و کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد ، این ترازو بدون علمک می باشد و نمایشگر به صورت دو طرفه بر روی بدنه ی دستگاه قرار گرفته است ، ابعاد دستگاه 38 × 34 است و جهت محیط هایی با محدودیت فضا مناسب می باشد .

قیمت : 22,000,000 ریال

ترازوی کمری B چینی

ترازو کمری ساخت چین می باشد که در دو مدل نمایشگر led و lcd قابل انتخاب است ، این ترازو بدون برق با باطری به مدت 24 ساعت امکان استفاده ی مداوم دارد و جهت بسته بندی مناسب می باشد .

قیمت : 8,900,000 ریال

ترازوی دیجیتال جادور مدل JPG

ترازوی دیجیتال جادور در 3 ظرفیت مختلف توسط کشور تایوان طراحی و ساخته شده است و در فروشگاه ها به عنوان ترازوی فروشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد دستگاه معرفی شده دارای 12 ماه گارانتی می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی فروشگاهی جادور مدل JPL

ترازوی دیجیتال جادور دارای ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت توزین 5 گرم ساخته شده توسط کشور تایوان می باشد . دستگاه نامبرده با 1 سال گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود و به عنوان ترازوی فروشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد .

قیمت : 0 ریال

ترازو پند تک مدل PT206F

ترازوی فروشگاهی PT206F محصول پندتک می باشد که به عنوان کم مصرف ترین ترازوی دیجیتال شناخته شده است و دارای قابلیت 1 سال کارکرد بدون نیاز به برق شهری می باشد . ترازوی دیجیتال معرفی شده مورد تایید تراز ایران قرار گرفته است .

قیمت : 0 ریال

ترازوی دیجیتال پند تک مدل PT206B

ترازوی فروشگاهی مدل PT206B دارای ظرفیت 50 کیلوگرم و دقت توزین 5 گرم با قابلیت کارکرد 1 سال و نیم بدون نیاز به برق شهری جهت استفاده در فروشگاه ها مناسب می باشد ترازوی دیجیتال معرفی شده دارای 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازو توزین صدر مدل DS3031

ترازو توزین صدر مدل DS3031 دارای ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت توزین 2 گرم می باشد و با قابلیت شمارش قطعات در فروشگاه ها و امور بسته بندی مورد استفاده قرار میگیرد . کیفیت ترازو معرفی شده مورد تایید قرار گرفته است و به همراه 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازو توزین صدر مدل DS7003C

ترازو توزین صدر مدل DS7003C دارای ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت توزین 2 گرم می باشد این ترازو به دلیل دارا بودن قابلیت شمارش قطعات در امور بسته بندی مورد استفاده قرار میگیرد . تراز ایران دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی استیل فروشگاهی مدل mth-40s

ترازوی دیجیتال استیل MTH از استیل می باشد که جهت استفاده در محیط های مرطوب توصیه می گردد ، ترازوی دیجیتال معرفی شده دارای قظرفیت 40 کیلوگرم با کیفیت و عمر طولانی می باشد که توسط تراز ایران مورد تایید قرار گرفته است .

قیمت : 0 ریال

ترازو فروشگاهی mth-40ba

ترازوی فروشگاهی MTH دارای بدنه ی مقاوم می باشد که در فروشگاه های کوچیک جهت توزین مورد استفاده قرار میگیرد . ساخت این ترازو توسط کشور تایوان صورت گرفته است و تنها در یک رنگ قرمز موجود می باشد . کیفیت ترازوی دیجیتال توسط کارشناسان تراز ایران مورد تایید قرار گرفته است .

قیمت : 3,850,000 ریال

ترازوی اکسل

ترازو اکسل دارای ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت توزین 5 گرم می باشد که به عنوان ترازوی فروشگاهی و ترازوی صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد . این دستگاه که از مقاومت بالایی برخوردار است دارای کیفیت بسیار عالی می باشد . جهت خرید ترازو با کارشناسان ما در تماس باشید .

قیمت : 0 ریال

ترازوی اکسل مدل ABCH

ترازوی اکسل مدل ABCH در ظرفیت 3 کیلوگرم ، 6 کیلوگرم و دقت توزین 0/1 گرم و 0/2 گرم قابل ارائه می باشد . تراز ایران نمایندگی فروش ترازوی دیجیتال دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه 12 ماه گارانتی به کاربران ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی شمارنده ی اکسل مدل TBCH

ترازوی شمارنده ی اکسل مدل TBCH یکی از پیشنهادهای تراز ایران جهت استفاده به عنوان ترازوی صنعتی می باشد . این ترازو دارای قابلیت شمارش قطعات می باشد و در دو ظرفیت تولید و ارائه می گردد . جهت خرید تراو با کارشناسان ما در تماس باشید .

قیمت : 0 ریال

ترازو محک 30 کیلوگرم مدل MDS9800

ترازو محک 30 کیلوگرم مدل MDS9800، به عنوان یک ترازوی ساده و رومیزی و با کاربرد فروشگاهی وارد بازار می شود. ترازو محک 30 کیلوگرم با کمترین توان توزین 15 کیلوگرم و با دقت 5 گرم به توزین مواد و اقلام می پردازد. ساختار بدنه به سبب بهره گیری از فلز و پلاستیک فشرده از مقاومت بالایی برخوردار است.

قیمت : 45,000,000 ریال

ترازو فروشگاهی CAS مدل SW II

ترازو فروشگاهی CAS مدل SW II، ساخت کره است و از قابلیت شمارش قطعه،مقایسه و محاسبه درصد و محاسبه براساس قیمت های واحدهای مختلف برخوردار است. ظرفیت توزین ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم و با دقت 5 تا 10 گرم وزن را می سنجد.

قیمت : 0 ریال

ترازو فروشگاهی CAS مدل SW II-C

ترازو فروشگاهی CAS مدل SW II-C، محصول کره جنوبی و شرکت CAS به شمار می رود. ترازو فروشگاهی بدون علمک CAS، با ظرفیت 6 کیلوگرم و دو دقت 1 و 2 گرم به توزین می پردازد. وزن تقریبی محصول برابر با 2 کیلوگرم است. ترازو با قابلیت شمارش قطعه و هم چنین ضد آب بودن وارد بازار می شود.

قیمت : 0 ریال

ترازو فروشگاهی CAS مدل SW II-B

ترازو فروشگاهی CAS مدل SW II-B,تولید شرکت کره ای CAS است. ترازو دیجیتال فروشگاهی از نوع بدون علمک و رومیزی است. ترازو با ظرفیت 15 کیلوگرم و دو دقت 2 و 5 کیلوگرم وزن مواد را اندازه گیری می کند و توانایی شمارش قطعه را نیز دارد. ترازو فروشگاهی رومیزی با 12 ماه گارانتی وارد بازار می شود.

قیمت : 0 ریال

ترازو فروشگاهی CAS مدل PRPlusB

ترازو فروشگاهی CAS مدل PRPlusB، ترازویی کره ای است و تا وزن 6 کیلوگرم را با دقت 1 گرم اندازه گیری می کند. این ترازو علاوه بر کاربرد فروشگاهی، می توان در صنایع کوچک نیز از آن استفاده کرد. باتری قابل شارژ از مزایای این ترازوی دیجیتال رومیزی کوچک به شمار می رود.

قیمت : 0 ریال

ترازو کمری چین 40 کیلوگرم

ترازو کمری چین 40 کیلوگرم، محصول شرکت کمری است و یه عنوان کالای وارداتی شناخته می شود. ترازو با دقت 2 گرم وزن را می سنجد، به شکل رومیزی و بدون علمک طراحی شده است. ترازو تک لودسل امکان جابجایی دارد و دقت توزین با جابجایی تغییر نمی کند.

قیمت : 8,900,000 ریال

ترازو فروشگاهی گمری 40 کیلوگرم

ترازو فروشگاهی گمری 40 کیلوگرم، محصولی چینی است و به عنوان ترازو فروشگاهی وارد بازار می شود. وزن مواد و اقلام با حساسیت 1 گرم سنجیده می شوند. ترازو فروشگاهی از باتری پشتیبان بهره مند است و عرضه این محصول با 12 ماه گارانتی انجام می شود.

قیمت : 8,900,000 ریال

ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1204W

ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1204W، یکی دیگر از تولیدات شرکت ایرانی رادین به شمار می رود. ترازو با کاربری فروشگاهی، بدون علمک و در قالب ترازو قطعه شمار روانه بازار می شود. ترازو با ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت 10 گرم در اختیار کاربر قرار می گیرد.

قیمت : 0 ریال

ترازو دیجیتال آویز کیا مدل TL300

ترازو دیجیتال آویز کیا مدل TL300، از سوی شرکت چینی کیا تولید می شود. ترازو آویز توان توزین 300 کیلوگرم را با دقت 100 گرم را داراست. ترازو آویز قابلیت اتصال به سقف را دارد. امکان اندازه گیری واحدهای مختلف وزنی برای ترازو وجود دارد. منبع از طریق باتری تامین می شود.

قیمت : 0 ریال

ترازو دیجیتال آویز کیا مدل DG8

ترازو دیجیتال آویز کیا مدل DG8، نیز در ردیف تولیدات شرکت چینی کیا قرار دارد. ترازو آویز سقفی با قابلیت توزین 50 کیلوگرم، وزن مواد را با حساسیت 20 گرم اندازه گیری می کند. کالیبریت ترازو آویز بسیار ساده انجام می شود و امکان بازیابی حافظه دارد.

قیمت : 5,410,000 ریال

ترازو دیجیتال آویز کیا مدل FISH SCALE

ترازو دیجیتال آویز کیا مدل FISH SCALE، از سوی شرکت چینی کیا تولید می شود. ترازو با بیشترین توان توزین 40 کیلوگرم و کمترین توان 10 کیلوگرم، به توزین می پردازد و این سنجش با دقت 10 گرم انجام خواهد شد. ترازو دارای تنوع واحد اندازه گیری است.

قیمت : 1,070,000 ریال

ترازو محک آشپزخانه 5 کیلوگرم مدل MDS2000

ترازو محک آشپزخانه 5 کیلوگرم مدل MDS2000، با کاربری خانگی تولید می شود و در شمار ترازوهای رومیزی و بدون علمک قرار می گیرد. ترازو دیجیتال محک قابلیت توزین تا 5 کیلوگرم را دارد و سنجش وزن با حساسیت 5 گرم انجام خواهد شد. ترازو آشپزخانه با یک لودسل توزین می کند.

قیمت : 0 ریال

ترازو دیجیتال محک 15 کیلوگرم مدل MDS8800

ترازو دیجیتال محک 15 کیلوگرم مدل MDS8800، در شمار تولیدات شرکت محک قرار می گیرد. ترازو به عنوان ترازو دیجیتال فروشگاهی رومیزی و بدون علمک روانه بازار می شودو توان توزین ترازو 15 کیلوگرم با دقت 5 گرم است. در تهیه لودسل ترازو از مارک ZEMIC استفاده کرده اند.

قیمت : 0 ریال

ترازو فروشگاهی محک 50 کیلوگرم مدل 15000B

ترازو فروشگاهی محک 50 کیلوگرم مدل 15000B، از سوی شرکت محک تولید می شود و با توان 50 کیلوگرم و دقت 2 گرم، به عنوان ترازو دیجیتال فروشگاهی به توزین موواد و اقلام می پردازد. ترازو بدون علمک قابلیت اتصال به چاپگر خارجی و کامپیوتر را دارد.

قیمت : 76,000,000 ریال

ترازو محک فروشگاهی 35 کیلوگرم مدل 15000B

ترازو محک فروشگاهی 35 کیلوگرم مدل 15000B، قابلیت توزین تا 35 کیلوگرم را دارد و وزن مواد و اقلام را با دقت 2 گرم اندازه گیری می کند. ترازو بدون علمک امکان اتصال به کامپیوتر و چاپگر خارجی را دارد. حافظه داخلی از دیگر مزایای ترازو دیجیتال محسوب می شود.

قیمت : 70,000,000 ریال

ترازوی پند بدون علمک مدل PX3000

ترازو بدون علمک پند با ظرفیت 30 کیلوگرم، برای انبارها، اداره پست، فروشگاه ها و کارگاه ها بسیار کاربردی است. هم چنین این ترازوی پند از بدنه مقاوم و مستحکمی برخوردار است تا در محیط های صنعتی نیز قابل استفاده باشد.

قیمت : 56,000,000 ریال