دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

8 / 10
از 12 کاربر

نرم افزار

نرم افزار فروشگاهی، در دسته برنامه حسابداری قرار می گیرد که با صدور فاکتور فروش و ذخیره کردن اطلاعات، امکان گزارش گیری فروش روزانه، ماهانه و سالانه را فراهم می کند. با استفاده از نرم افزار فروشگاهی، اطلاع از موجودی انبار و سود و زیان فروشگاه به سهولت انجام می گیرد.در این نرم افزار امکان تخلف صندوقدار وجود نخواهد داشت و با اضافه شدن تعداد صندوقدار، امنیت فروشگاه تامین می شود.
نرم افزارهای فروش در دو گروه فروشگاهی و رستورانی در دسترس کاربر قرار می گیرند .

نمایش جزئیات
نمایش خلاصه

نرم افزار فروشگاهی

نرم افزار فروشگاهی مرجان ، نرم افزار کامل حسابداری است که امکان گزارش گیری به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه را فراهم می آورد ، امکان انبارداری و محاسبه ی سود و زیان را در دوره مشخص داشته و کاربران به راحتی می توانند از نرم افزار استفاده نمایند .

قیمت : 0 ریال

نرم افزار اتصال ترازو به کامپیوتر

نرم افزار ترازو برای انتقال اطلاعات به کامپیوتر است که این امکان را ایجاد می نماید تا کاربر بتواند اطلاعات ترازو را به کامپیوتر انتقال داده و در سیستم فروشگاهی ذخیره نماید ، نصب نرم افزار به کامپیوتر به راحتی امکان پذیر است .

قیمت : 4,500,000 ریال

نرم افزار اتصال باسکول به کامپیوتر

نرم افزار باسکول جهت اتصال به کامپیوتر است که با درخواست مشتری به متراژ کابل افزوده می گردد اما متراژ باید دارای اندازه ی استاندارد باشد تا در زمان انتقال اطلاعات مشکلی ایجاد نگردد و انتقال با خطا همراه نباشد .

قیمت : 4,500,000 ریال

نرم افزار رستورانی

نرم افزار حسابداری مزه مناسب برای رستوران و فست فود می باشد ، این نرم افزار دارای میز باز و با خرید id caller به ازای هر خط تلفن امکان ذخیره اطلاعات مشتریان را دارد ، کاربری ساده ی نرم افزار موجب استفاده ی آسان می گردد .

قیمت : 0 ریال