021-6123
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
کالا برای:

نرم افزار فروشگاهی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

نرم افزار فروشگاهی شامل فروش ، انبارداری ، حسابداری و انبار گردانی می گردد ، در فروشگاه جهت امر فروش نیاز به سیستمی با قابلیت صدور فاکتور و نرم افزار حسابداری می باشد ، نرم افزار فروشگاهی امور فروشگاه را طبقه بندی و مدیریت نموده و از تخلف کاربران جلوگیری می نماید ، داشتن نرم افزار فروش نیاز اساسی فروشگاه می باشد .
با نصب نرم افزار بر روی صندوق پوز یا کامپیوتر دسترسی مدیر مجموعه به امور فروشگاه با کمترین هزینه امکان پذیر می گردد .

امروزه برای رتق و فتق امور و حسابرسی دقیق در مغازه ها و فروشگاههای مختلف، شیوه های مختلفی پیشنهاد می شود. البته که دیگر زمان استفاده از انواع دفاتر حجیم حسابرسی و حسابداری و ثبت دستی برداشت ها، دریافت ها و هزینه ها و به تبع آن محاسبه سود و زیان فروشگاه یا شرکت به صورت کاغذی به پایان رسیده است. امروزه این وظیفه سنگین را نرم افزارهای مختلف به عهده گرفته اند. نرم افزار فروشگاهی، یکی از آن هاست. نرم افزار فروشگاهي از جمله نرم افزارهاي حسابداري است كه در مغازه ها و فروشگاه های کوچک و بزرگ براي رسيدگي به امور حسابداري فروشگاه می تواند مورد استفاده قرار گيرد. 

نرم افزارهاي فروشگاهي موجود در حال حاضر انواع مختلفي دارند. شما بسته به نوع فروشگاه شما و انتظارتان از آن نرم افزار، مي توانيد نوع مورد نظر خود را انتخاب و با قیمت مناسب خريداري نماييد. 

اندازه فروشگاه، نوع زيرساخت سخت افزاري موجود در فروشگاه، اهميت زمان در كاربرد امور و درآمد روزانه و ماهيانه فروشگاه، از جمله مسائل مهمی است كه ارتباط مستقيمي با نوع نرم افزار فروشگاهي كه مي خواهيد از آن استفاده كنيد، دارد. 

اگر قصد خرید یک نرم افزار فروشگاهی خوب با قیمت مناسب دارید، دست نگهدارید. توضیحات زیر را بخوانید و با ویژگی های یک نرم افزار فروشگاهی مناسب آشنا شوید و سپس برای خرید با قیمت مناسب اقدام کنید.

ویژگی های پیش فرض یک نرم افزار فروشگاهی خوب

یک نرم افزار فروشگاهی خوب لازم است، حداقل دو ویژگی ذیل را به عنوان پیش فرض داشته باشد:

  • بتواند در بازه زماني تعيين شده، گزارشات فصلي مورد نیاز را چه به صورت ماهيانه و چه ساليانه ارائه دهد. كاربر بايد بداند در بازه زماني تعيين شده، امور حسابداري فروشگاه مربوطه چگونه بوده است. آيا در آن بازه زماني سود داشته و يا ميزان دقيق سود او چقدر بوده است؟ و يا اينكه دچار زيان و ضرر احتمالي شده است، كه در صورت دلایل وقوع اين امر بررسي و در آینده نزدیک رفع شود.
  • دومین ویژگی یک نرم افزار خوب مطابقت با قوانین مالیاتی است. نرم افزار فروشگاهي مناسب، بايد مطابق با قوانين مالياتي كشور باشد. در واقع عدم مطابقت نرم افزار فروشگاهي با قوانين اداره ماليات و دارايي، خود باعث ضرر رساندن به فروشگاه، چه در كوتاه مدت و چه بلند مدت مي شود.

سایر ویژگی های یک نرم افزار فروشگاهی خوب

  1.  يك نرم افزار فروشگاهي خوب باید توانايي انطباق آن با نرم افزارها و دستگاه ها و وسایل مختلف مورد نیاز حسابداري و نيز سخت افزارهاي مربوطه را داشته باشد. امروزه نرم افزارها و سخت افزارهای حسابداری بسیاری وجود دارد که گاهی لازم است در مغازه یا فروشگاه تان از آنها استفاده کنید. نرم افزار فروشگاهی خوب  باید بتواند از انواع پرینترهاي حسابداري و بارکدخوان های مربوطه و... پشتیبانی کند.
  2.  توانایی تعریف و تبدیل انواع واحد های سنجش به یکدیگر هم برای یک نرم افزار فروشگاهی اهمیت خاصی دارد. گرم، کیلوگرم، پوند، مثقال و... از جمله واحدهای سنجش هستند که یک نرم افزار فروشگاهی باید بتواند آن ها را به هم تبدیل کند.
  3.  راحتی استفاده از آن و فراگیری آسان توسط کاربران هم از جمله موارد مهم در یک نرم افزار فروشگاهی است. به طوری که یک کاربر با اطلاعات محدود حسابداری هم بتواند از آن استفاده کند.
  4.  ارائه و نمایش اطلاعات مورد نیاز حسابداری از قبیل عوارض و مالیات، جدا سازی کالاهای پرفروش و کم فروش از یکدیگر و کنترل نقدینگی هم باید در یک نرم افزار فروشگاهی مناسب، به راحتی انجام گیرد. 
  5. و در پایان سرعت عمل خوبی داشته باشد. بدیهی است که سرعت عمل در انجام امور حسابداری اهمیت زیادی برای یک فروشگاه دارد. 

البته که می توان ویژگی های بیشتری را برای یک نرم افزار فروشگاهی مناسب و مطلوب برشمرد که با توجه به تخصصی شدن مطلب از بیان آنها صرف نظر می کنیم.

اکنون اگر قصد خرید یک نرم افزار فروشگاهی دارید، به همه خصوصیات فوق، قیمت مناسب را هم اضافه کنید و اقدام به خرید نمایید.

 

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()