دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

باسکول استیل ساتریو مدل MAX-W200

قیمت : 139,000,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

باسکول استیل ساتریو مدل MAX-W200 در رده جدیدترین تولیدات کمپانی صنایع توزین و اندازه گیری شان چوئن قرار می گیرد. شرکت شان چوئن با نام تجاری ساتریو فعالیت خود را به عنوان یک شرکت تولید کننده در زمینه محصولات توزین و اندازه گیری به سال 1994 آغاز کرد. شرکت شان چوئن کارخانه های تولید محصولات خود را در تایوان، کره جنوبی و چین احداث کرد و به سبب گستردگی محصولات تولیدی و کیفیت بالای محصولات، توانست نامی معتبر از خود در عرصه بین المللی باسکول و ترازو بر جایی بگذارد. 

باسکول استیل ساتریو مدل MAX-W200، دارای بیشترین توان توزین 200 کیلوگرم است و با حساسیت 20 گرم به توزین وزن مواد و اقلام می پردازد. ساختار ترازو متشکل از استیل و آلمینیوم است چنان که پایه نگهدارنده نمایشگر از جنس آلمینیوم و بدنه ترازو از استیل ساخته شده است. جنس کفه توزین نیز از جنس استیل است. عمل توزین بدون محدودیت حجم اقلام انجام یم شود چرا که کفه اندازه گیری فاقد لبه است و راحتی کار کاربر از سوی شرکت سازنده در نظر گرفته شده است. باسکول استیل ساتریو مدل MAX-W200، در دسته ترازوهای دیجیتال فروشگاهی و صنعتی قرار می گیرد. از جمله مشخصه بارز تولیدات ساتریو می توان به  راحتی کار کاربر با ترازو و یا باسکول اشاره کرد. برای مثال می توان به تغییر 360 درجه زاویه دید نمایشگر باسکول استیل ساتریو مدل MAX-W200 و هم چنین حرکت نمایشگر باسکول در جهت بالا و پایین به میزان 45 درجه است. و می بایست اشاره کردف میله نگهدارنده نمایشگر نیز قابلیت تنظیم ارتفاع دارد.

اندازه نمایشگر در ابعاد 168×51 میلیمتر و صفحه نمایشگر به میزان 6.61×2.01 اینچ طراحی شده است. صفحه نمایشگر از نوع LCD است و قابلیت نمایش تا 6 SEGMENT را داراست. در توضیح محصولات ساتریو به تعریف SEGMENT اشاره شد. به تعداد اعداد قابل نمایش روی صفحه نمایشگر SEGMENT و یا در واقع همان کاراکتر گویند. باتری باسکول استیل ساتریو مدل MAX-W200 قابلیت شارژ دوباره را داراست و در هر بار شارژ قادر است کارایی دست کم تا 100 ساعت را حفظ کند. باسکول استیل ساتریو مدل MAX-W150 دارای کالیبراسیون خودکار و داخلی است به همین سبب کاربر را از استفاده از سنگ کالیبره بی نیاز می کند. شرکت سازنده از قابلیت ارتباط باسکول استیل ساتریو مدل MAX-W200 با کامپیوتر و چاپگر از طریق رابط استاندارد RS-232 استفاده کرده است. کفه توزین باسکول های سری MAX-W در دو اندازه 430×330 میلیمتر و هم چنین 525×425 میلیمتر ساخته شده اند و بر اساس میزان دقت اندازه گیری به بازار ارائه می شوند. محصولات ساتریو به همراه 12 ماه گارانتی از سوی شرکت ترازایران به بازار ارائه می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.  

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :