دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

6 / 10
از 1 کاربر

ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل ویستا P

قیمت : 93,500,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل ویستا P،یکی دیگر از تولیدات شرکت توزین صدر به شمار می رود. این ترازو نیز هم رده ترازوهای ویستا خواهد بود و از شاخص های متمایز کننده و ویژه خود برخوردار است. شرکت توزین صدر با همکاری شرکت های معتبر در عرصه تولید محصولات توزین و اندازه گیری هم چون JADEVER, KELI, MARSON, ZEMIC, ACLAS و CAS، بازاری مطلوب و رقابت پذیر را در کنار سایر شرکت های تولید کننده چون محک و پند فراهم آورده است. سری محصولات ویستا را می توان با توجه به امکانات و قابلیت های آن ها به عنوان ترازوهای فروشگاهی شاخص این شرکت نام برد.

 

 

در توصیف اجمالی محصول می بایست اشاره کرد، ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل ویستا P، در دسته ترازوهای علمک دار قرار می گیرد. ابعاد ترازو دیجیتال فروشگاهی علمکدار ویستا 55×40 سانتیمتر است و بیشینه توزین ترازو مدل ویستا P، با ظرفیت 35 کیلوگرم و با دقت 2 گرم، هم  چون مدل ویستا B است. فلز سازه اصلی بدنه ترازو را شکل می دهد و همین امر سبب می شود تا در برابر شرایط گوناگون اقلیمی و هم چنین فشار و ضربه از مقاومت بالا و استحلاک پایین تری برخوردار باشد. سینی توزین ترازو از جنس استیل است و بسته به انتخاب خریدار از نوع تخت و لبه دار روانه بازار می شود. ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل ویستا P از قابلیت تولید بارکدخوان واقعی به صورت خطی و یا تک بعدی و فاکتور فروش را به سبب دارا بودن چاپگر حرارتی 57 میلیمتری برخوردار است. ترازو علمکدار ویستا P، از چاپگر داخلی بهره مند است تا عمل چاپ فاکتور فروش به سهولت انجام شود. و قابلیت چاپ گزارش روزانه، هفتگی و ماهانه را نیز به صورت مجزا داراست و هم چنین از مزیت ثبت قیمت های واحد و ثابت محصولات نیز بهره مند است.

در طراحی ترازو فروشگاهی ویستا از دو نمایشگر برای کاربر و مشتری استفاده کرده اند و در ساخت صفحه نمایش از فناوری LED و LCD سود برده اند. ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل ویستا P از قابلیت اتصال به کامپیوتر و صندوق پول فروشگاهی و هم چنین POS بانکی برخوردار است و کاربر توانایی نوشتار فارسی را نیز خواهد داشت. ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل ویستا P، دارای گواهینامه OIML مبنی بر رعایت قانون استاندارد لودسل سیستم های توزین در اروپا است. ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل ویستا P از لودسل ZEMIC بهره جسته است تا دلیلی بر کیفیت و کارایی ترازو باشد. منبع تغذیه ترازو با استفاده از برق شهری 220 ولت تامین می شود و شرکت سازنده، ترازو را به باتری قابل شارژ تجهیز کرده است.

تعبیه قفل ضد سرقت برای ترازو علمکدار ویستا P، امنیت این ترازو دیجیتال فروشگاهی را صد چندان کرده است. شرکت ترازایران به عنوان نماینده رسمی شرکت توزین صدر، محصولات ارائه شده از سوی این شرکت به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار خریداران عزیز قرار می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل ویستا P و سایر محصولات عرضه شده در ترازایران با کارشناسان ما در بخش فروش تماس بگیرید. آپشن WIF  در صورت در خواست و پرداخت مبلغ اضافی می باشد .                   

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :