021-6123
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست اخبار | جمعه 2 اسفند 1392 در ساعت 43 : 16 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

روش استفاده از ترازو خانگی ، ترازو زیر پایی به صورت متداول در منازل برای توزین افراد خانواده مورد استفاده است و طبق وزن افراد خانواده ، ظرفیت ترازو تعیین می گردد ، اگر افراد خانواده سنگین وزن بودند از ظرفیت بالا با قدرت بدنه ی بالاتر و در صورتی که افراد سبک وزن بوده از ترازو با ظرفیت پایین تر استفاده نمود .

ترازو دیجیتال خانگی به صورت بدون علمک می باشد و غالبا از جنس شیشه نشکن برای ساخت ترازو استفاده می گردد ، البته امکان استفاده در حمام نیز برای اکثر ترازو خانگی ها امکان پذیر بوده از این رو به ترازو حمامی نیز معروف می باشد .

برای استفاده ی صحیح از ترازو خانگی باید توجه داشت که استفاده از ترازو به صورت روزانه بوده یا مدت استفاده خیلی طولانی تر حتی کمتر از یک بار در ماه است در این شرایط پس از هر بار استفاده ترازو را خاموش نمایید اما در صورتی که شما به صورت همیشگی از ترازو دیجیتالی استفاده می نماید نیاز به خاموش نمودن ترازو نیست و خود ترازو پس از توزین به حالت stand by رفته و خاموش موقت خواهد داشت و بلا فاصله پس از قرار گرفتن بر روی سینی ترازو آماده ی وزن کشی می باشد .

زمان استفاده از ترازو زیر پایی برهنه بودن پا توصیه می گردد و سعی بر این باشد که با کمترین البسه اقدام به وزن کشی با ترازو دیجیتال نمایید و بهترین زمان وزن کشی افراد صبح اول وقت قبل از صبحانه و پس از دوش گرفتن می باشد زیرا وزن واقعی فرد در این زمان تعیین می گردد .

قرار دادن ترازو در محیط خیس توصیه نمی گردد و برای وزن کشی ، سطح زمین صاف بوده و نباید در زمین ناصاف و بر آمده یا بر روی موکت و فرش نباید از ترازو استفاده نمود زیر این عمل توزین به خطا می انجامد .

ارسال نظر
نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
4 / 10
از 3 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()