دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

9 / 10
از 21 کاربر

بارکد خوان ( بارکد اسکنر )

نظریه بارکدخوان به سال 1948، از سوی برنارد سیلور و جوزف وودلند، از دانشگاه درکسل مطرح شد. طبق درخواست شرکت مواد غذایی مبنی بر فروش خودکار محصولات خود، نظریه ساخت بارکدخوان شکل گرفت. اولین بارکداسکنر از سوی وودلند در سال 1949 طراحی شد. این بارکدخوان متشکل از لوله و یک لامپ بود. با پیشرفت لیزر، هزینه تولید بارکدخوان پایین آمد و با تولید بارکدهای دایره ای هم مرکز، بارکدخوانهای لیزری بیشتر مورد توجه قرار گرفتند. به دلیل دشواری استفاده از بارکدخوان دایره ای، با اختراع بارکدخوان خطی از سوی وودلند در سال 1973، سبب شد تا بارکدخوان به عنوان محصولی جهانی معرفی شود. بارکدخوان با رمز گشایی بارکد محصول اطلاعات را به سیستم منتقل می کند. 

بارکدخوان ها در مدل های گوناگون وارد بازار می شوند. استفاده از بارکدخوان در انبارها نیز رایج است و از نوع بارکدخوان بی سیم استفاده می کنند. و استفاده از آن بسته به برد و متراژ محیط دارد.

تکنولوژی بارکدخوان در اینجا به پایان نمی رسد و شرکت های گوناگون برای ارتقاء فناوری این محصولات در حال تلاش و فعالیت مستمر هستند.

نمایش جزئیات
نمایش خلاصه

بارکد خوان بی سیم

قیمت : 0 ریال

بارکد خوان نیولند فروشگاهی مدل HR11 Aringa

بارکد خوان نیولند فروشگاهی مدل HR11 Aringa نمونه ای از بارکد خوان های تفنگی است که به صورت ویژه می تواند به کار فروشگاه های محلی و شعبه های محلی مراکز خرید بیاید.

قیمت : 0 ریال

بارکد خوان دو بعدی نوری نیولند مدل HR200C

بارکد خوان دو بعدی نوری نیولند مدل HR200C از جمله بارکد اسکنر هایی است که با وجود سیمی بودن و نوری بودن می تواند به مصارف گوناگون فروشگاهی برسد.

قیمت : 0 ریال

بارکد خوان بی سیم دلتا مدل 321

بارکد خوان بی سیم دلتا مدل 321 نمونه از از انواع بارکد اسکنر بی سیم است که می توان به راحتی در فروشگاه های محلی از آن استفاده کرد. داشتن امکان اتصال به دستگاه های دیگر و سرعت در تشخصی بارکد، از ویژگی های این بارکد اسکنر است.

قیمت : 0 ریال