021-6123
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | ﺳﻪشنبه 11 آبان 1395 در ساعت 45 : 14 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

باسکول دیجیتال 4 لودسل نوعی سیستم توزین است که به نوعی قدرتمند تر از سایر باسکول دیجیتال تولید گردیده است . وجود 4 لودسل در چهار گوشه ی کفه ی ترازو موجب توزین دقیق تر و طول عمر باسکول دیجیتال می گردد استفاده از این دستگاه ها در کارخانجات صنعتی و محل هایی که از حجم کاری بسیار بالایی برخوردار هستند بسیار کارآمد می باشد .

باسکول دیجیتال که جهت توزین های سنگین مورد استفاده قرار میگیرد در ظرفیت ها و مدل های گوناگون ارائه می گردد که بهترین نمونه های این محصول را می توان باسکول محک ، باسکول پند و باسکول بی نظیر معرفی نمود که در صورت نیاز به وجود 4 لودسل می بایست ظرفیت باسکول 2 تن و به بالا را انتخاب نمایید . باسکول پند و باسکول بی نظیر با ارائه ی باسکول 2 تن ، باسکول 5 تن و... که هر کدام دارای 4 لودسل هستند سهم عظیمی از بازار سیستم های توزین سنگین را به خود اختصاص داده اند .

لودسل باسکول به نوعی سنسور وزن محصوب می شود که وظیفه ی دریافت وزن و انتقال آن به نمایشگر باسکول را بر عهده دارد و نوع آن بر اساس نوع باسکول و حداکثر وزن قابل تحمل تعیین می گردد یکی از نکاتی که جهت استفاده از باسکول باید در نظر داشت این است که قرار دادن بار بیش از حد مجاز موجب خراب شدن لودسل باسکول و نیز تحمیل هزینه های زیاد جهت تعمیر باسکول می گردد .

تراز ایران نمایندگی رسمی فروش باسکول با بیش از 10 سال سابقه در زمینه ی سیستم های توزین محصولات خود را به سراسر کشور ارائه می دهد جهت خرید باسکول می توانید با کارشناسان فنی ما در ارتباط باشید تا شما را در انتخاب بهتر راهنمایی نمایند .

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()