10 / 10
از 4 کاربر

راهنمای استفاده از ترازوی BL1

راهنمای استفاده از ترازوی BL1 را می توانید در وب سایت تراز ایران جستجو نمایید ترازوی کیا مدل BL1 تولید کشور چین می باشد و به نسبت قیمت مناسبی که دارد از کیفیت بالایی نیز برخوردار می باشد استفاده از این دستگاه جهت توزین مواد ریز گرمی مورد استفاده قرار میگیرد . ترازوی BL1 در ظرفیت های 300 گرم ، 3 کیلوگرم و 5 کیلوگرم قابل ارائه می باشد و از 2 منبع برق و باتری قابل شارژ تغذیه می کند . در قسمت زیر شما را با نحوه ی استفاده از ترازوی کیا BL1 آشنا میکنیم .

دفترچه راهنمای ترازو BL1 :

1. ابتدا ترازوی دیجیتال را در سطحی صاف قرار دهید و از قرار گیری دستگاه در برابر وزش باد و لغزش جلوگیری نمایید .

2. ترازو دیجیتال را توسط کلید ON/OFF روشن نمایید و صبر کنید نمایشگر ترازو اعداد 0.0 را نشان دهد اگر صفحه نمایش به صورت عدد مثبت یا منفی نمایان شد با استفاده از کلید TARE آن را به صورت 0.0 در آورید . ترازو آماده ی وزن کشی می باشد .

3. جهت محاسبه ی وزن خالص ترازو را روشن کنید تا نمایشگر عدد 0 را نمایش دهد سپس ظرف مورد نظر را بر روی کفه ی ترازو قرار دهید و سپس کلید TARE را فشار دهید تا نمایشگر عدد 0 را نشان دهد حال جنس مورد نظر را داخل ظرف قرار دهید تا وزن خالص مواد محاسبه گردد .

4. برای شمارش قطعات ابتدا ترازو را روشن کنید تا عدد 0 نمایش داده شود . کالا را بر روی کفه ی ترازو دیجیتال قرار دهید و دکمه ی PCS را بزنید حال اعداد 10 20 30 40 50 60 70 80 90 100 را با استفاده از دکمه ی PCS انتخاب کنید و برای تایید یک بار دکمه ی ON/OFF را بزنید و کالای مورد نظر را جهت شمارش بر روی سینی قرار دهید تا عملیات شمارش انجام شود جهت خارج شدن از این مرحله و بازگشت به حالت توزین مجدد کلید PCS را فشار دهید .

در این قسمت شما را با نکاتی جهت استفاده از ترازوی bl1 آشنا میکنیم :

- جهت استفاده از ترازوی دیجیتال آن را در محیطی بدون گرد و غبار و دور از گرما و سرما قرار دهید .

- برای توزین دقیق کالا مورد نظر را در وسط کفه ترازو قرار دهید و دقت کنید سطح کالا مورد نظر برای وزن کشی بزرگتر از سطح کفه ترازو دیجیتال نباشد .

- جهت انتخاب واحدهای وزنی می توانید از کلید unit استفاده نمایید .

- زمان استفاده از برق به صورت اتوماتیک جریان باطری قطع می شود جهت استفاده از باطری فیش آداپتور را از سوکت ترازو خارج کنید تا جریان باطری برقرار شود .

- ترازو را به دور از گرد و غبار قرار دهید .

- از تماس ترازو با آب و مایعات جلوگیری نمایید .

- برای تمیز کردن ترازو از دستمال مرطوب استفاده نمایید .

- در صورت نیاز به تعمیر ترازو به نمایندگی رسمی تعمیر ترازو دیجیتال مراجعه نمایید .