دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

9 / 10
از 21 کاربر

بارکد خوان ( بارکد اسکنر )

نظریه بارکدخوان به سال 1948، از سوی برنارد سیلور و جوزف وودلند، از دانشگاه درکسل مطرح شد. طبق درخواست شرکت مواد غذایی مبنی بر فروش خودکار محصولات خود، نظریه ساخت بارکدخوان شکل گرفت. اولین بارکداسکنر از سوی وودلند در سال 1949 طراحی شد. این بارکدخوان متشکل از لوله و یک لامپ بود. با پیشرفت لیزر، هزینه تولید بارکدخوان پایین آمد و با تولید بارکدهای دایره ای هم مرکز، بارکدخوانهای لیزری بیشتر مورد توجه قرار گرفتند. به دلیل دشواری استفاده از بارکدخوان دایره ای، با اختراع بارکدخوان خطی از سوی وودلند در سال 1973، سبب شد تا بارکدخوان به عنوان محصولی جهانی معرفی شود. بارکدخوان با رمز گشایی بارکد محصول اطلاعات را به سیستم منتقل می کند. 

بارکدخوان ها در مدل های گوناگون وارد بازار می شوند. استفاده از بارکدخوان در انبارها نیز رایج است و از نوع بارکدخوان بی سیم استفاده می کنند. و استفاده از آن بسته به برد و متراژ محیط دارد.

تکنولوژی بارکدخوان در اینجا به پایان نمی رسد و شرکت های گوناگون برای ارتقاء فناوری این محصولات در حال تلاش و فعالیت مستمر هستند.

نمایش جزئیات
نمایش خلاصه

بارکد خوان بی سیم

قیمت : 0 ریال

بارکد خوان نیولند فروشگاهی مدل HR11 Aringa

بارکد خوان نیولند فروشگاهی مدل HR11 Aringa نمونه ای از بارکد خوان های تفنگی است که به صورت ویژه می تواند به کار فروشگاه های محلی و شعبه های محلی مراکز خرید بیاید.

قیمت : 0 ریال

بارکد خوان دو بعدی نوری نیولند مدل HR200C

بارکد خوان دو بعدی نوری نیولند مدل HR200C از جمله بارکد اسکنر هایی است که با وجود سیمی بودن و نوری بودن می تواند به مصارف گوناگون فروشگاهی برسد.

قیمت : 0 ریال

بارکد خوان بی سیم دلتا مدل 321

بارکد خوان بی سیم دلتا مدل 321 نمونه از از انواع بارکد اسکنر بی سیم است که می توان به راحتی در فروشگاه های محلی از آن استفاده کرد. داشتن امکان اتصال به دستگاه های دیگر و سرعت در تشخصی بارکد، از ویژگی های این بارکد اسکنر است.

قیمت : 0 ریال

بارکد اسکنر جیبی زبکس مدل Z-1170

بارکد اسکنر جیبی زبکس مدل Z-1170 علیرغم کوچک بودن، و توانایی محدودش در شناسایی بارکدهای تک بعدی، به واسطه داشتن حافظه دوهزارتایی، توانایی فاصله از مرکز تا 100 متر و سازگاری با سیستم عامل اندروید و iOS قادر است جوابگوی نیاز بسیاری از انبارهای بزرگ باشد.

قیمت : 0 ریال

بارکد خوان تایسون مدل TY-2115W

بارکد خوان تایسون مدل TY-2115W نمونه ای از انواع بارکد خوان تک بعدی و بی سیم است که می تواند در فروشگاه های گوناگونی به کار گرفته شود. سرعت اسکن مطلوب، مکانیسم نوری و پردوام آن و ساختار فیزیکی این بارکد اسکنر، در کنار قیمتش می تواند از ملاک های خریداران این بارکد خوان باشد.

قیمت : 0 ریال

بارکد اسکنر دلتا مدل CCD10

بارکد اسکنر دلتا مدل CCD10 بارکد خوانی تک بعدی و بی سیم است که از جمله مرسوم ترین انواع بارکد خوان های فروشگاهی به شمار می آید. ویژگی برجسته این بارکد خوان چینی در وهله اول قیمت ارزان آن و سپس کارایی مفیدی است که به بر حسب قیمت دارد.

قیمت : 0 ریال

بارکد خوان تفنگی رابین مدل RS2100

بارکد خوان تفنگی رابین مدل RS2100 یک بارکد اسکنر سیمی است که بر روی پایه یا استند قرار میگیرد و توانایی شناسایی و تشخیص انواع بارهای تک بعدی و دو بعدی را دارد.

قیمت : 0 ریال

بارکد خوان فروشگاهی زبکس مدل Z-3192

بارکد خوان فروشگاهی زبکس مدل Z-3192 نمونه ای از یک بارکد اسکنر سیمی است که می تواند در هر فروشگاه کوچک و بزرگی برای استخراج اطلاعات از بارکدهای تک بعدی و دوبعدی به کار گرفته شود.

قیمت : 0 ریال

بارکد اسکنر بی سیم نتوم مدل NT-2028

بارکد اسکنر بی سیم نتوم مدل NT-2028 نمونه ای از انواع بارکد خوان فروشگاهی است که بزرگ ترین مزیت آن لیزری بودن و بی سیم بودن است. این دو شاخص می تواند نظر بیاری از خریداران را برای داشتن یک بارکد اسکنر بی سیم و لیزری جلب کند.

قیمت : 0 ریال

بارکد خوان یک بعدی ای پوز مدل EC301

بارکد خوان یک بعدی ای پوز مدل EC301 نمونه ای دیگر از بارکد خوان های ارزان قیمت و دقیق است که می تواند در دسترس ترین انواع بارکد اسکنر سیمی برای فروشگاه ها باشد.

قیمت : 0 ریال

بارکد خوان تک بعدی سیمی زبکس مدل Z-3190

بارکد خوان تک بعدی سیمی زبکس مدل Z-3190 بارکد اسکنری از دسته فروشگاهی است که با مکانیسم نوری برای اسکن، اتصال سیمی و سرعت اسکن 330 بار برای استخراج اطلاعات از بارکدها، نمونه ای از یک بارکد خوان دلخواه برای فروشگاه های کوچک و بزرگ است.

قیمت : 0 ریال

بارکد خوان ثابت دو بعدی دلتا مدل OD7270

بارکد خوان ثابت دو بعدی دلتا مدل OD7270 یکی از انواع بارکد خوان های رومیزی و ثابت است که توانایی استخراج اطلاعات بارکدهای تک بعدی و دو بعدی و QR را دارد. از جمله مزایای این بارکد اسکنر ثابت داشتن قابلیت PLUG & PLAY است.

قیمت : 0 ریال

بارکد خوان نیولند مدل HR1550

بارکد خوان نیولند مدل HR1550 نمونه ای از یک بارکد اسکنر فروشگاهی است که ساختاری سیمی دارد و به واسطه منبع نوری به استخراج اطلاعات در بارکدهای تک بعدی و میله ای می پردازد.

قیمت : 0 ریال

بارکد خوان PDA دلتا مدل KH740

بارکد خوان PDA دلتا مدل KH740 یک بارکد اسکنر قدرتمند دیتاکالکتور است که با داشتن صفحه نمایش لمسی 7 اینچی، توانایی استخراج اطلاعات بارکدهای تک بعدی و دو بعدی را دارد. در عین حال از ده ها قابلیت دیگر پشتیبانی می کند.

قیمت : 0 ریال

بارکد خوان دو بعدی دلتا مدل BT-321

این مدل از بارکد اسکنر تفنگی دلتا بارکد خوانی نوری ست که می تواند اطلاعات بارکدهای تک بعدی دوبعدی و QR کد را استخراج کند. این بارکد اسکنر تفنگی دارای پایه شارژی است که آن را با مدل 321 متمایز می کند.

قیمت : 0 ریال

بارکد اسکنر دیتاکالکتور دلتا مدل KH600

بارکد اسکنر دیتاکالکتور دلتا مدل KH600 به سبب داشتن صفحه نمایش بزرگ و تمام لمسی و همچون PDA بودن، که برای مراکز گمرکی و انبارهای بزرگ کاربردهای فراوانی دارد، یکی از ایدئال ترین انواع بارکد اسکنر سیار است.

قیمت : 0 ریال

بارکد اسکنر دو بعدی موبایلی دلتا مدل KH540

بارکد اسکنر موبایلی دلتا مدل KH540 یکی دیگر از مدل های بارکد اسکنر دلتاست که در قالب بارکد خوان دیتاکالکتور طراحی شده است و با داشتن شمار بسیاری از قابلیت ها، می تواند انتظارت و نیازهای مجموعه های بزرگ انبار و گمرکی و فروشگاهی را برآورد.

قیمت : 0 ریال

بارکد خوان رومیزی دلتا مدل 2200

بارکد خوان رومیزی دلتا مدل 2200 بارکد خوانی فروشگاهی است که می تواند روی پیشخوان هر فروشگاهی نصب شود و کار استخراج اطلاعات انواع بارکدهای تک بعدی را انجام دهد. لیزری بودن و تعداد زیاد اسکن در هر ثانیه را می توان از ویژگی های این محصول دانست.

قیمت : 0 ریال

بارکد خوان رینگی دلتا مدل R200

بارکد خوان رینگی دلتا مدل R200 بارکدخوان ویژه ای به شمار می آید. ساختار آن به گونه ای است که به دیگر انواع بارکد اسکنر شباهت ندارد. این بارکد خوان لیزری قادر است تمامی بارکدهای موجود در بازار را اسکن کند.

قیمت : 0 ریال

بارکد خوان زبکس مدل Z-1160

بارکد خوان زبکس مدل Z-1160 بارکداسکنری کوچک است. از این بارکد خوان می توان در فروشگاه ها به آسانی استفاده کرد. چراکه کم جا است و به راحتی استفاده شدنی. این بارکد اسکنر فقط قادر است بارکدهای تک بعدی را اسکن کند.

قیمت : 0 ریال