دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

9 / 10
از 44 کاربر

باسکول

باسکول

در صنعت اندازه گیری دیجیتال، برای توزین مواد با ظرفیت بالا از باسکول استفاده می شود.

اجزای تشکیل دهنده باسکول عبارتند از:

بدنه باسکول: جنس بدنه باسکول بر اساس نوع مصرف متفاوت خواهد بود. بدنه متشکل از کفه باسکول ، پایه نمایشگر، گارد و قاب نمایشگر است و می تواند از جنس آهن، فلز، آلیاژ مقاوم، بتن، بتن فلز و یا تمام استیل باشد.
نمایشگر باسکول: نمایشگر صفحه از نوع LCD و یا LED است و پس از توزین رقم های حاصل از توزین روی نمایشگر نمایش داده می شوند.
لودسل باسکول: قسمت اساسی و مرکزی باسکول، لودسل آن است و کار توزین به وسیله این قسمت انجام می شود. لودسل باسکول در مدل های کششی، پیچشی، تک پایه، فشاری و یا لودسل خمشی تولید می شود.
پردازشگر باسکول: اطلاعات دریافتی از سوی لودسل به پردازشگر منتقل می شود و پس از پردازش، روی نمایشگر باسکول به نمایش درمی آید .
کنترل از راه دور یا صفحه کیبرد: بخشی از  باسکول، عملیات منوط به پارسنگ و تنظیمات کیبرد را انجام می دهد و معمولا در قسمت نمایشگر، روی کلگی باسکول قرار می گیرد و درباره باسکول سقفی که دسترسی به نمایشگر باسکول وجود ندارد، از کنترل از راه دور استفاده می شود و کار تنظیمات را از مسیر دور امکان پذیر می کند.

باسکول های دیجیتال برای فروشگاه ها و مراکز صنعتی بسیار مناسب است و کار توزین را با دقت بیشتر و خطای کمتر انجام می دهد.

فروشگاه تراز ایران با جمع آوری اطلاعات و بررسی جامع و کامل هر نوع باسکول، انتخاب آسان و مناسبی را برای خریداران فراهم می  کند.

نمایش جزئیات
نمایش خلاصه

باسکول جرثقیل

باسکول پند حرارتی مدل pt3000h برای استفاده در محیط هایی طراحی شده است که دارای حرارت بالایی است از این رو باسکول با سپر حرارتی می باشد که موجب جلوگیری از آسیب دیدن باسکول در برابر حرارت می گردد .

قیمت : 0 ریال

باسکول آویز سقفی

باسکول آویز جهت توزین مواد و کالاهایی مورد استفاده قرار می گیرد که امکان توزین آنها با باسکول کفه ای یا زمینی امکان پذیر نیست از این رو از باسکول صقفی استفاده می گردد ، از طریق ریموت کنترل امکان تنظیم باسکول فراهم است .

قیمت : 0 ریال

باسکول دیجیتال آویز

باسکول سقفی پند مدل pt3000 به همراه ریموت کنترل دارای نمایشگر واضح led می باشد که از فاصله ی دور نیز قابل رویت است ، باسکول معرفی شده دارای ظرفیت های گوناگون و دقت توزین متفاوت می باشد و قیمت باسکول ثبت شده مربوط به وزن 5 تن است .

قیمت : 0 ریال

باسکول سقفی

باسکول آویز به صورت قلاب نمایشگر دار است که بر روی جرثقیل یا از سقف آویزان می گردد ، ریموت کنترل جهت تنظیم باسکول از فاصله ی دور می باشد و نمایشگر های واضح چراغی موجب دید آسان وضعیت توزین می گردند .

قیمت : 0 ریال

باسکول فروشگاهی

scale محک مناسب جهت استفاده در فروشگاه ها و کارخانه ها می باشد و دقت مناسب 10 گرم در وزن 200 کیلو گرم توسط باسکول از ویژگی های حائز اهمیتی می باشد که در زمان خرید باسکول در نظر گرفته می شود .

قیمت : 88,800,000 ریال

باسکول دیجیتال فروشگاهی

باسکول محک دیجیتال با بدنه کاملا فلزی در ظرفیت 300 کیلو گرم دارای دقت 20 گرم در ظرفیت ذکر شده می باشد ، باسکول دیجیتال محک به همراه اتصال به کامپیوتر امکان انتقال اطلاعات را فراهم نموده است و در صورت درخواست مشتری امکان تغییر سینی توزین به سینی استیل نیز وجود دارد .

قیمت : 103,000,000 ریال

باسکول محک ثابت 13000

باسکول محک با امکان اتصال به گاری جهت حمل و نقل آسان بوده و دقت باسکول در وزن کشی مواد تا ظرفیت 500 کیلو گرم 50 گرم می باشد ، ابعاد سینی 70 × 70 سانتی متر می باشد که دارای 24 ماه گارانتی تراز ایران می باشد .

قیمت : 112,500,000 ریال

باسکول محک 13000 اتن

باسکول محک با ظرفیت یک تن دارای چهار پایه می باشد و امکان اتصال به چاپگر جانبی را دارد ، ابعاد کفه ی باسکول 1 متر در 1 متر می باشد ، scale دارای بدنه ای از آلیاژ ، بسیار مقاوم در برابر فشار و استفاده ی مداوم می باشد .

قیمت : 158,000,000 ریال

باسکول محک متحرک 13000F

باسکول محک در مدل 13000f به صورت متحرک است و ابعاد باسکول 50 × 50 سانتی متر می باشد ، دقت در توزین 10 گرم بوده که این دقت را در تمام مدت توزین در ظرفیت 200 کیلو گرم حفظ می نماید ، باسکو ل محک دارای 25 ماه گارانتی است .

قیمت : 97,000,000 ریال

باسکول صنعتی محک

باسکول دستگاهی برای توزین مواد حجیم و سنگین می باشد ، باسکول صنعتی معرفی شده به صورت متحرک بوده و نمایشگر بر پایه ی چرخدار قرار گرفته است ، ظرفیت باسکول 300 کیلو گرم با دقت 20 گرم می باشد .

قیمت : 111,500,000 ریال

باسکول محک 13000F

باسکول متحرک محک دارای ظرفیت 500 کیلو گرم و دقت 50 گرم در وزن کشی می باشد ، scale digital محک با نمایشگر کاملا واضح چراغی مناسب برای استفاده در کارخانه بوده و دارای نمایشگر پایه دار باسکول به صورت مجزا می باشد .

قیمت : 120,000,000 ریال

باسکول استیل کاراتوزین

باسکول استیل کاراتوزین در ظرفیت 1200 کیلوگرم و دقت توزین 200 گرم ارائه می گردد . باسکول کارا توزین در کارخانجات صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد و به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می شود .

قیمت : 0 ریال

باسکول پند ثابت 9000

باسکول پند با ظرفیت 500 کیلو گرم امکان استفاده در فروشگاه و کارخانه ها می باشد که دارای 14 ماه گارانتی می باشد ، دقت در وزن کشی باسکول دیجیتال 100 گرم می باشد و کیفیت آن مورد تایید کارشناسان مربوطه قرار گرفته است .

قیمت : 118,000,000 ریال

باسکول پند صنعتی

باسکول با ابعاد گوناگون تولید می گردد دقت توزین با افزایش ابعاد کفه افزایش می گردد اما در باسکول پند با کفه پهن 1/5 × 1/5 سانتی متر دقت توزین 200 گرم می باشد و در تمام مدت توزین این دقت حفظ می گردد ، باسکول پند دارای 14 ماه گارانتی می باشد .

قیمت : 270,000,000 ریال

باسکول پند متحرک

باسکول پند 2 تن قابل نصب و راه اندازی در زمین و روی زمین بوده و در ابعاد 1/5 × 1/5 در حال تولید و راه اندازی می باشد ، باسکول دارای 14 ماه گارانتی تراز ایران می باشد .

قیمت : 280,000,000 ریال

باسکول صنعتی

باسکول صنعتی به دلیل داشتن بدنه ی استیل در برابر ضربه و فشار مقاوم می باشد ، بدنه تمام استیل باسکول موجب می گردد که استفاده از دستگاه در محیط های مرطوب و خیس امکان پذیر باشد و آسیبی به باسکول دیجیتال وارد ننماید .

قیمت : 298,000,000 ریال

باسکول رولیک ( غلطکی )

باسکول غلطکی دارای غلطک هایی است که به صورت چرخشی در حالت موازی قرار گرفته است ، ظرفیت باسکول 500 کیلو گرم با دقت 100 گرم می باشد ، گارانتی دستگاه 14 ماه می باشد .

قیمت : 0 ریال

باسکول ساتریو

باسکول ساتریو ساخت کشور چین است که از کیفیت بالایی برخوردار می باشد و در فروشگاه هایی که از حجم کاری کم تری برخوردار هستند مورد استفاده قرار می گیرد باسکول فروشگاهی معرفی شده به همراه 12 ماه گارانتی ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

باسکول نفرکش دناتوزین

باسکول نفرکش دنا توزین جهت توزین نفر به کار می رود ، باسکول همراه با محاسبه ی وزن نفر اندازه ی قد را نیز محاسبه می نماید ، باسکول دنا دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال گارانتی پس از فروش است .

قیمت : 56,200,000 ریال

باسکول نفرکش سهند

باسکول سهند جهت توزین افراد می باشد ، این باسکول با امکان تنظیم تعداد و نوع سکه می باشد که در فروشگاه و باشگاه ها قابل استفاده می باشد .

قیمت : 0 ریال

باسکول نفرکش اطلس

باسکول نفرکش اطلس دستگاهی برای توزین فرد می باشد که دارای منوی سکه می باشد جهت تنظیم نوع سکه و تعداد سکه و در صورت تمایل فروشگاه امکان غیر فعال نمودن منوی سکه در باسکول دیجیتال نفرکش امکان پذیر می باشد .

قیمت : 0 ریال

باسکول نفرکش باشگاهی کارا توزین

باسکول نفرکش باشگاهی کارا توزین در ظرفیت 200 کیلوگرم و دقت توزین 50 گرم جهت استفاده در باشگاه های ورزشی و داروخانه ها تولید گردیده است . جهت خرید باسکول و اطلاع از به روز ترین قیمت باسکول با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

قیمت : 0 ریال

باسکول قد و وزن نفرکش

باسکول دیجیتالی سهند یکی از قدرتمند ترین باسکول دیجیتالی در گروه باسکول نفرکش می باشد که دارای قد سنج الکترونیکی جهت اندازه گیری قد نفر است و می توان باسکول را در حالت سکه ای و سکه خاموش استفاده نمود .

قیمت : 0 ریال

باسکول سهند

باسکول سهند ، باسکول نفرکش می باشد و با ظرفیت 200 کیلو گرم توزین نموده و دارای دقت 25 گرم می باشد ، گارانتی باسکول به مدت یک سال می باشد .

قیمت : 0 ریال

باسکول جاده ای

باسکول سنگین جاده ای جهت توزین تریلی و کامیون می باشد و در زمین کار می شود ، این نوع باسکول ها از نظر بدنه با هم تفاوت بسیار زیادی دارد ، در این گروه باسکول ها ، باسکول جاده ای پند کاسپین بهترین نوع می باشد .

قیمت : 0 ریال

باسکول دامکش

قیمت : 0 ریال

تعمیر باسکول

تعمیر باسکول توسط پرسنل مجرب تراز ایران دارای گارانتی می باشد و قطعات باسکول مصرف شده در تعمیر دارای استاندارد و فابریک می باشند ، تراز ایرن نمایندگی خدمات پس از فروش باسکول محک و باسکول پند می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی آویز جادور مدل JMH

ترازوی آویز جادور که به عنوان ترازوی فروشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد دارای 3 ظرفیت 10 ، 20 و 40 کیلوگرم می باشد دستگاه معرفی شده مورد تایید تراز ایران قرار گرفته و با 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

باسکول سهند مدل ET

باسکول نفرکش سهند که به منظور توزین افراد در داروخانه ها مورد تایید قرار میگیرد توسط کارخانه ی سهند در ظرفیت 200 کیلوگرم و دقت توزین 50 گرم طراحی و تولید شده است و با 36 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

باسکول نفرکش سهند مدل BS 85

باسکول نفرکش سهند دارای ظرفیت 200 کیلوگرم و دقت توزین 50 گرم می باشد دستگاه معرفی شده که در مطب پزشکان ، داروخانه ها و ... مورد استفاده قرار میگیرد دارای استاندارد های ملی بوده و مورد تاید تراز ایران قرار گرفته است و با 36 ماه گارانتی به مشتران ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

باسکول سهند مدل BS101

باسکول نفرکش سهند دارای بدنه ی مقاوم با امکان جا به جای آسان توسط کارخانه ی سهند در ایران طراحی و تولید شده است دستگاه معرفی شده که مورد تایید فدراسیون ورزشی قرار گرفته است دارای 36 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش می باشد .

قیمت : 0 ریال

باسکول نفرکش مدل همراه

باسکول نفرکش سهند ساخته شده توسط مهندسان ایرانی کارخانه ی سهند می باشد که برای توزین افراد در باشگاه ها ی ورزشی مورد استفاده قرار میگیرد . دستگاه معرفی شدهمورد تایید فدراسیون ورزشی قرار گرفته است و با 36 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

باسکول نفرکش سهند مدل bsr 85

باسکول نفر کش سهند برای توزین افراد در باشگاه ها ، داروخانه ها و مراکز پزشکی مورد استفاده قرار میگیرد و از بدنه ی مقاوم و مستحکمی برخوردار می باشد دستگاه معرفی شده با 36 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس ز فروش به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

باسکول نفرکش سهند مدل bs 88

باسکول نفرکش ساخت کارخانه ی سهند ی باشد که از کیفیت بالایی برخوردار است و دارای قابلیت سنجش قد و وزن افراد است کارشناسان تراز ایران نیز علاوه بر فدراسیون ورزشی دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و با 36 ماه گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

باسکول نفرکش سهند مدل bs 100

باسکول نفرکش سهند دارای ظرفیت 200 کیلوگرم و دقت توزین 50 گرم می باشد که توسط کارخانه ی سهند طراحی و تولید شده است و دارای قابلیت قدسنج و صندوق سکه نیز می باشد . باسکول معرفی شده با 36 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

باسکول نفرکش مدل BSR101

باسکول نفرکش مدل BSR101 دارای ظرفیت 200 کیلوگرم و دقت توزین 50 گرم توسط کارخانه سهند در 2 مدل باسکول سکه ای و معمولی تولید شده است . این باسکول که برای توزین افراد در داروخانه ها و مراکز پزشکی مورد استفاده قرار میگیرد دارای 36 ماه گارانتی و 15 سال گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

باسکول سهند مدل BMI

باسکول نفرکش مدل BMI که به باسکول داروخانه نیز معروف می باشد دارای قابلیت سنجش قد و توزین افراد می باشد و در 2 مدل سکه ای و معمولی ارائه داده می شود دستگاه معرفی شده مورد تایید تراز ایران قرار گرفته و با 36 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

باسکول آویز پند مدل PT3000U

باسکول آویز پند مدل PT3000U دارای ظرفیت 500 کیلوگرم و دقت توزین 200 گرم می باشد که توسط کارخانه ی پند طراحی و تولید گردیده است و قابل نصب بر روی دیوار و جرثقیل می باشد . باسکول پند به همراه 14 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

باسکول 1 تن آویز مدل PT3000 U

باسکول آویز پند ساخت مهندسان ایرانی گروه پندتک می باشد که به طور آویزی و با نصب بر روی جرثقیل عملیات توزین را انجام می دهد . باسکول دیجیتال معرفی شده دارای ظرفیت 1 تن و دقت توزین 500 گرم می باشد این دستگاه به همراه 14 ماه گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

باسکول آویز 3 تن مدل PT3000 U

باسکول آویز پند دارای ظرفیت 3000 کیلوگرم معادل 3 تن و دقت توزین 3000 کیلوگرم می باشد . باسکول معرفی شده دارای ریموت کنترل جهت انجام تنظیمات دستگاه از راه دور می باشد . تراز ایران باسکول پند را به همراه 14 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

باسکول 5 تنی آویز مدل PT3000 U

باسکول 5 تنی آویز مدل PT3000 U به عنوان باسکول صنعتی شناخته شده است که در کارخانجات جهت توزین موادی که از حجم بالایی برخورداز هستند مورد استفاده قرار میگیرد دستگاه معرفی شده به همراه 14 ماه گارانتی و 10 سال خدمات تعمیر باسکول به مشتریان ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

باسکول 10 تنی پند مدل PT3000 U

باسکول 10 تنی پند مدل PT3000 U جهت توزین مواد سنگین که وزن کشی آن ها از طریق آویز نمودن کالا بر روی قلاب توزین صورت می پذیرد مورد استفاده قرار میگیرد . تراز ایران دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه 14 ماه گارانتی به مشتریان ارائه میگردد .

قیمت : 0 ریال

باسکول سقفی 20 تن مدل PT3000 U

باسکول 20 تنی پند دارای دقت توزین 10 گرم می باشد که جهت مصارف صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد . توزین به وسیله ی این نوع باسکول از طریق آویز نمودن کالا بر روی قلاب توزین صورت میپذیرد . دستگاه معرفی شده با 14 ماه گارانتی ارائه میگردد .

قیمت : 0 ریال

باسکول 1 تنی پند مدل PT4000

باسکول آویز پند ساخته شده توسط مهندسان ایرانی کارخانه ی پند می باشد که در ظرفیت 1 تن و دقت توزین 500 گرم ساخته شده است کیفیت دستگاه معرفی شده مورد تایید کارشناسان تراز ایران قرار گرفته است و به همراه 14 ماه گارانتی به مشتریان ارائه میگردد .

قیمت : 0 ریال

باسکول آویر پند 3 تن مدل PT4000

باسکول آویر پند 3 تن مدل PT4000 دارای دقت توزین 1 کیلوگرم می باشد که توسط مهندسان ایرانی تولید گردیده است . این دستگاه دارای ریموت کنترل جهت کنترل از راه دور باسکول می باشد . تراز ایران نمایندگی فروش باسکول دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه 14 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

باسکول سقفی 5 تن پند مدل PT4000

باسکول سقفی مدل PT 4000 ساخت کارخانه ی پند تک ، عضو گروه صنعتی پند می باشد و به طور معمول در تولیدی ها و کارخانجات مورد استفاده قرار میگیرد و کاربری فروشگاهی ندارد باسکول آویز پند از بدنه ی کاملا مقاوم و مستحکمی ساخته شده است و کیفیت آن مورد تایید کارشناسان قرار گرفته است .

قیمت : 0 ریال

باسکول 10 تن سقفی پند مدل PT4000

باسکول 10 تن سقفی پند مدل PT4000 دارای دقت توزین 5 کیلوگرم می باشد که جهت توزین موادی که از حجم بالایی برخوردار هستند مورد استفاده قرار میگیرد دستگاه معرفی شده از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و به همراه 14 ماه گارانتی ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

باسکول سقفی پند 20 تن مدل PT4000

باسکول آویز پند 20 تن مدل PT4000،باسکول دیجیتال،باسکول سقفی،باسکول پند،خرید باسکول،فروش باسکول،قیمت باسکول،باسکول آویزی،باسکول 20 تن،باسکول 20 تنی،لیست قیمت باسکول،نمایندگی باسکول پند،نمایندگی فروش باسکول

قیمت : 0 ریال

باسکول آویزی پند 30 تن مدل PT4000

باسکول آویزی پند 30 تن مدل PT4000 جهت توزین موادی که توزین آن ها از طریق آویز نمودن کالا بر روی قلاب توزین صورت می پذیرد مورد استفاده قرار میگیرد . باسکول معرفی شده به همراه 14 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش تعمیر باسکول به مشتریان ارائه میگردد .

قیمت : 0 ریال

باسکول آویز گوشت پند

باسکول آویز گوشت پند ساخت مهندسان ایرانی کارخانه ی پند می باشد که به طور معمول در فروشگاه های پروتئینی مورد استفاده قرار میگیرد این باسکول دارای مقاومت بدنه ی بالایی بوده و کیفیت آن توسط کارشناسان تراز ایران مورد تایید قرار گرفته است .

قیمت : 59,800,000 ریال

باسکول 200 کیلویی پند مدل دارا DW200

باسکول 200 کیلویی پند مدل دارا DW200 از دقت 20 گرم برخوردار است جهت استفاده در فروشگاه ها توصیه می گردد . باسکول دیجیتال معرفی شده قابلیت شمارش قطعات را نیز دارا می باشد این باسکول به همراه 18 ماه گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

باسکول نفرکش مدل پارسا DT1200

باسکول نفرکش مدل پارسا DT1200 یکی از محصولات دنا توزین می باشد که به طور معمول در باشگاه ها و داروخانه ها مورد استفاده قرار میگیرد . ظرفیت تعیین شده برای این دستگاه 250 کیلوگرم و دارای دو دقت 50 گرم و 20 گرم می باشد . باسکول پارسا به همراه 48 ماه گارانتی قابل ارائه می باشد .

قیمت : 0 ریال

باسکول 600 کیلویی دارا الکترونیک مدل DW600

باسکول 600 کیلویی دارا الکترونیک مدل DW600 توسط شرکت دارا عضو گروه صنعتی پند در ایران طراحی و تولید گردیده است . این دستگاه قابلیت شمارش قطعات را نیز دارا بوده و به همراه 18 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

باسکولت بی نظیر 60 کیلوگرم

ترازوی بی نظیر دارای ظرفیت 60 کیلوگرم و دقت توزین 5 گرم است که توسط کارخانه ی بی نظیر در ایران طراحی و تولید میگردد . دستگاه معرفی شده به همراه 12 ماه گارانتی ارائه می گردد تراز ایران کیفیت دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است .

قیمت : 0 ریال

باسکول بی نظیر 150 کیلوگرم

باسکول بی نظیر 150 کیلوگرم دارای دقت 50 گرم با قابلیت شمارش قطعات توسط کارخانه ی بی نظیر تولید گردیده است . این دستگاه به طور معمول در فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد و به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

باسکول بی نظیر 300 کیلوگرم

باسکول بی نظیر 300 کیلوگرم در دقت 100 گرم تولید گردیده است و به عنوان باسکول فروشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد باسکول بی نظیر به همراه 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه می گردد و کیفیت آن کاملا مورد تایید قرار گرفته است .

قیمت : 0 ریال

باسکول استیل بی نظیر 300 کیلوگرم

باسکول استیل بی نظیر 300 کیلوگرم دارای بدنه ی استیل بوده و دارای دقت توزین 20 گرم می باشد این باسکول در فروشگاه هایی که دارای رطوبت هستند مورد استفاده قرار میگیرد و به همراه 12 ماه گارانتی قابل ارائه است .

قیمت : 0 ریال

باسکول بی نظیر 600 کیلوگرم

باسکول بی نظیر 600 کیلوگرم دارای دقت توزین 100 گرم است ساخت این دستگاه توسط کارخانه ی بی نظیر صورت گرفته است و کیفیت آن مورد تایید کارشناسان مربوطه قرار گرفته است . جهت خرید باسکول با کارشناسان ما در تماس باشید .

قیمت : 0 ریال

باسکول 1500 کیلوگرمی بی نظیر

باسکول 1500 کیلوگرمی بی نظیر دارای دقت توزین 200 گرم می باشد و به عنوان باسکول صنعتی در کارخانجات مورد استفاده قرار میگیرد تراز ایران کیفیت باسکول معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و با 12 ماه گارانتی ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

باسکول چرخدار 1500 کیلوگرمی بی نظیر

باسکول چرخدار 1500 کیلوگرمی بی نظیر دارای دقت توزین 200 گرم بوده و به طور معمول در کارخانجات صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد این دستگاه توسط کارخانه ی بی نظیر تولید گردیده است .

قیمت : 67,900,000 ریال

باسکول 2 تن بی نظیر

باسکول 2 تن بی نظیر ساخت کارخانه ی بی نظیر در کشور ایران است که دارای دقت توزین 500 گرم می باشد از ویژگی های این دستگاه دارا بودن 4 لودسل می باشد . دستگاه معرفی شده به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

باسکول بی نظیر 4 تنی

باسکول بی نظیر 4 تنی دارای دقت توزین 1000 گرم می باشد و به عنوان باسکول صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد باسکول بی نظیر محصول کشور ایران بوده و کیفیت آن مورد تایید قرار گرفته است دستگاه معرفی شده به همراه 12 ماه گارانتی ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

باسکول دیجیتال 6 تن بی نظیر

باسکول دیجیتال 6 تن بی نظیر دارای دقت 2 کیلوگرم می باشد ساخت این دستگاه توسط کارخانه ی بی نظیر صورت گرفته است کیفیت باسکول بی نظیر مورد تایید کارشناسان تراز ایران قرار گرفته است و به همراه 12 ماه گارانتی ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

باسکول دیجیتال 10 تن بی نظیر

باسکول دیجیتال 10 تن بی نظیر دارای دقت توزین 2 گرمیمی باشد این دستگاه از بدنه ی مقاوم و مستحکم برخوردار می باشد . کیفیت دستگاه معرفی شده کاملا مورد تایید قرار گرفته است و به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

باسکول دیجیتال 20 تن بی نظیر

باسکول دیجیتال 20 تن بی نظیر دارای دقت توزین 5 کیلوگرم است ساخت این باسکول توسط مهندسان ایرانی کارخانه ی بی نظیر صورت گرفته است دستگاه معرفی شده بسییار مقاوم بوده و دارای 4 سنسور وزن می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید .

قیمت : 0 ریال

باسکول دامکش بی نظیر 1 تن

باسکول دامکش بی نظیر 1 تن از تولیدات کارخانه ی بی نظیر می باشد دقت تعیین شده برای این باسکول 200 گرم می باشد باسکول دامداری معرفی شده یکی از بهترین سیستم های توزین جهت دام است که به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

باسکول 1/5 تن دامکش بی نظیر

باسکول 1/5 تن دامکش بی نظیر دارای دقت توزین 200 گرم می باشد این دستگاه جهت توزین دام هایی قبیل گاو و گوسفند مورد استفاده قرار میگیرد باسکول دامکش بی نظیر از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد . دستگاه معرفی شده به همراه 12 ماه گارانتی ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازو سکا مدل 664

ترازو سکا مدل 664 جهت استفاده در مراکز پزشکی در ظرفیت 360 کیلوگرم و دقت توزین 100 گرم به همراه ویلچر بیمار قابل ارائه می باشد تولید این ترازو توسط کشور آلمان صورت گرفته است و به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی بیمارستان سکا مدل 684

ترازوی بیمارستان سکا مدل 684 جهت وزن کشی افرادی که بر روی ویلچر هستند مورد استفاده قرار میگیرد این دستگاه در وزن 360 کیلوگرم و دقت توزین 100 گرم توسط کشور آلمان طراحی و تولید گردیده است ترازوی سکا به همراه 12 ماه گارانتی ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

باسکول سکا بیمارستانی مدل 984

باسکول سکا بیمارستانی مدل 984 در ظرفیت 500 کیلوگرم و دقت توزین 100 گرم توسط کشور آلمان تولید گردیده است تراز ایران نمایندگی رسمی فروش ترازوی سکا کیفیت دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازو ویلچری سکا مدل 952

ترازو ویلچری سکا مدل 952 در ظرفیت 200 کیلوگرم و دقت توزین 100 گرم جهت وزن کشی افرادی که بر روی ویلچر هستند طراحی گردیده است . تولید این ترازو توسط کمپانی سکا در کشور آلمان صورت گرفته است دستگاه معرفی شده به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سالخدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

باسکول دامکش 3 تن نیکو

باسکول دامکش 3 تن نیکو مدل 3000EMF4L، مخصوص توزین دام است. هم چون سایر مشخصات کلی باسکول، از بیشترین و کم ترین توان توزین برخوردار است. بیشینه توان توزین 3000 کیلوگرم و کمینه توان توزین آن 50 کیلوگرم است که با حساسیت 200 گرم به اندازه گیری وزن احشام می پردازد. ابعاد سینی توزین دام 150×150 سانتیمتر است.

قیمت : 0 ریال

باسکول 150 کیلوگرم الکترونیک نیکو

باسکول نیکو 150 کیلوگرم مدل 101EM دارای حداکثر توان توزین 150 کیلوگرم و حداقل 2/5 کیلوگرم است. میزان دقت باسکول صنعتی نیکو شامل 20، 50 و 100 گرم هست. این محصول نیکو از نمایشگر :LCD/LED برخوردار است.

قیمت : 0 ریال

باسکول استیل ساتریو مدل MAX-W300

باسکول استیل ساتریو مدل MAX-W300، با بیشینه توزین 300 کیلوگرم و با دقت 50 گرم به سنجش وزن مواد می پردازد. باسکول استیل ساتریو دارای کاربرد فروشگاهی و صنعتی است و ساختار ترازو متشکل از استیل ضد زنگ است. باسکول استیل ساترو ساخت کشور تایوان است.

قیمت : 139,000,000 ریال

باسکول استیل ساتریو مدل MAX-P300

ترازو استیل ساتریو مدل MAX-P300، محصول کشور تایوان با بدنه تمام استیل از نوع ضد زنگ است. باسکول استیل ساتریو با بیشترین توان توزین 300 کیلوگرم و با حساسیت 100 گرم به سنجش وزن مواد می پردازد. باسکول استیل ساتریو کاربرد فروشگاهی نیز دارد.

قیمت : 139,000,000 ریال

باسکول استیل ساتریو مدل MAX-P200

باسکول استیل ساتریو مدل MAX-P200، محصول شرکت ساتریو تایوان با بیشترین توان توزین 200 کیلوگرم و با حساسیت 50 گرم به توزین می پردازد. بدنه باسکول از جنس آلمینیوم و استیل ضدزنگ است و ابعاد سینی توزین به اندازه 525×425 میلیمتر و هم چنین 430×330 ساخته می شود.

قیمت : 139,000,000 ریال

باسکول استیل ساتریو مدل MAX-W200

باسکول استیل ساتریو مدل MAX-W200 محصول شرکت شان چوئن تایوان است. بیشترین توان توزین باسکول استیل مدل MAX-W200، با ظرفیت 200 کیلوگرم است و سنجش وزن اقلام را با حساسیت 20 گرم انجام می دهد. کالیبراسیون باسکول استیل ساتریو مدل MAX-W200 به طور اتوماتیک و داخلی انجام می شود.

قیمت : 139,000,000 ریال

باسکول کمری چین 300 کیلوگرم

باسکول کمری چین 300 کیلوگرم، به عنوان یک باسکول تا شو وارد بازار می شود. باسکول با کاربری فروشگاهی و از نوع علمکدار روانه بازار می شود. باسکول کمری چین از باتری پشتیبان برخوردار است. دقت باسکول در هنگام توزین 50 گرم خواهد بود و با گارانتی 12 ماهه به بازار عرضه می شود.

قیمت : 17,900,000 ریال

باسکول کمری چین 150 کیلوگرم

باسکول کمری چین 150 کیلوگرم، با دقت 20 گرم، وزن مواد و اقلام را اندازه گیری می کند و در ردیف ترازوهای فروشگاهی علمکدار از نوع دیجیتال قرار می گیرد. باسکول را می توان تا کرد و امکان جابجایی آن بسیار آسان است. باتری پشتیبان شارژی از مزایای باسکول است.

قیمت : 15,900,000 ریال

باسکول محک دیجیتال 1200 کیلوگرم مدل MDS13000

باسکول محک دیجیتال 1200 کیلوگرم مدل MDS13000، از سوی شرکت محک تولید می شود و قابلیت توزین 1200 کیلوگرم را با دقت 100 گرم دارد. باسکول فروشگاهی محک از نوع علمکدار است و می توان باسکول را به چاپگر و کامپیوتر متصل کرد. باسکول امکان شمارش قطعه را نیز دارد.

قیمت : 0 ریال

باسکول محک دیجیتال 1500 کیلوگرم مدل MDS13000

باسکول محک دیجیتال 1500 کیلوگرم مدل MDS13000، از سوی شرکت محک با کارکرد صنعتی روانه بازار می شود. باسکول علمکدار توان توزین 1500 کیلوگرم معادل 1.5 تن را با دقت 200 گرم اندازه گیری می کند. باسکول صنعتی محک از مزیت اتصال به چاپگر و کامپیوتر برخوردار است.

قیمت : 171,500,000 ریال

باسکول محک متحرک 1500 کیلوگرم مدل MDS13000

باسکول محک متحرک 1500 کیلوگرم مدل MDS13000، محصولی ایرانی است و به عنوان باسکول چرخدار صنعتی قابلیت توزین 1500 کیلوگرم، معادل 1.5 تن را با دقت 200 گرم دارد. باسکول علمکدار با نمایشگر دو طرفه از مزیت اتصال به چاپگر خارجی و کامپیوتر برخوردار است.

قیمت : 198,000,000 ریال

باسکول محک متحرک 1000 کیلوگرم مدل MDS13000F

باسکول محک متحرک 1000 کیلوگرم مدل MDS13000F، از سوی شرکت توزین توان سنجش تولید می شود. باسکول توان توزین 1000 کیلوگرم، برابر با 1 تن را دارد و اندازه گیری وزن با دقت 100 گرم انجام خواهد شد. باسکول دیجیتال علمکدار قابلیت اتصال به چاپگر و کامپیوتر را دارد.

قیمت : 166,000,000 ریال

باسکول محک چرخدار 1000 کیلوگرم مدل MDS13000

باسکول محک چرخدار 1000 کیلوگرم مدل MDS13000، محصولی ایرانی است و در شمار باسکول های علمکدار دیجیتال قرار می گیرد. باسکول چرخدار ظرفیتی برابر با 1000 کیلوگرم (1تن) را با دقت 100 گرم اندازه گیری می کند. باسکول به چرخ های پاترولی تجهیز شده است.

قیمت : 183,500,000 ریال

باسکول محک چرخدار 1 تن مدل MDS13000

باسکول محک چرخدار 1 تن مدل MDS13000، یکی دیگر از تولیدات شرکت محک به شمار می رود و قابلیت توزین 1000 کیلوگرم برابر با 1 تن را دارد و سنجش وزن با دقت 100 گرم انجام می شود. باسکول امکان اتصال به چاپگر و کامپیوتر را دارد و از نوع علمکدار و با کاربری صنعتی به فروش می رسد.

قیمت : 183,500,000 ریال

باسکول محک دیجیتال 1000 کیلوگرم مدل MDS13000

باسکول محک دیجیتال 1000 کیلوگرم مدل MDS13000، محصولی ایرانی است و از نوع علمکدار با کاربری صنعتی تولید می شود. باسکول دیجیتال توان توزین 1000 کیلوگرم معادل 1 تن را دارد و دقت اندازه گیری برابر با 100 گرم است. مزیت اتصال به کامپیوتر و چاپگر برای باسکول فراهم شده است.

قیمت : 158,000,000 ریال

باسکول غلتکی اعتماد مدل MR

باسکول غلتکی اعتماد مدل MR در سه نمونه عرضه شده است که به ترتیب با ظرفیت 500، 700 و 1000 کیلوگرم راهی بازار شده اند. دقت در این نوع از باسکول اعتماد بین 100 تا 200 گرم تعیین شده است. باسکول رولی اعتماد را می توان در محیط های صنعتی و بخصوص انباری ها و مراکز ترخیص کالا به کار گرفت.

قیمت : 120,000,000 ریال

باسکول پیام توزین 1 تنی مدل TS1000

باسکول پیام توزین 1 تنی مدل TS1000 نمونه ای از یک باسکول میدانی است که با داشتن ظرفیت توزین 1 تن و دقت 200 گرم می تواند در مصارف صنعتی به کمک متقاضیان بیاید. داشتن قابلیت هایی همچون باتری داخلی و پارسنگ و بدنه ضدخش را می توان از مزیت های این مدل از باسکول پیام توزین دانست.

قیمت : 0 ریال

صندلی باسکول نیکو مدل 200 EWCS

صندلی باسکول نیکو مدل 200 EWCS یک نمونه از باسکول های پزشکی نیکو است که برای اندازه گیری وزن توانجویان و ناتوانان از ایستادن طراحی شده است و صرفا می توان از آن در بیمارستان ها و کلینیک ها بهره برد.

قیمت : 0 ریال

باسکول 2 تنی اعتماد مدل 4L+WP

باسکول 2 تنی اعتماد مدل 4L+WP را باسکولی میدانی می دانند. باسکولی با توانایی توزین 2200 کیلوگرم و دقت 200 گرم. مجهز به بدنه ای فولادی و مستحکم، سینی بزرگ، نمایشگر LCD، توانایی شمارش و 4 لودسل برای ارتقای حساسیت کفی.

قیمت : 0 ریال

باسکول رولیک محک 500 کیلوگرمی

باسکول غلطکی محک نوع 500 کیلویی، باسکول ویژه ای است که بیشتر به درد انبارها و خطوط بسته بندی و توضیع می خورد. باسکولی با کیفیت همیشکی تولیدات محک و ساختاری متحرک، که امکان استفاده آزادانه از باسکول با برای حوزه های دیگر هم میسر می سازد.

قیمت : 190,000,000 ریال

باسکول اعتماد 1 تنی مدل 1001M

باسکول اعتماد 1 تنی مدل 1001M از ساده ترین انواع باسکول صنعتی است که می تواند به سبب ساختار متحرک نمایشگر، دقت 200 گرمی و بدنه ورق فولادی اش، از گزینه های خرید باسکول صنعتی باشد.

قیمت : 0 ریال

باسکول اعتماد 500 کیلویی مدل 501MS

باسکول اعتماد 500 کیلویی مدل 501MS یکی از باسکول های متحرک این شرکت است که بین 50 تا 100 گرم می تواند برای کارگاه ها صنعتی و آهن آلاتی ها و کسب و کارهای مشابه موردی خوش قیمت و کاربردی باشد. متحرک بودن نمایشگر و قابلیت جمع بستن را می توان از مهم ترین ویژگی ها آن معرفی کرد.

قیمت : 0 ریال

باسکول اعتماد 500 کیلویی مدل 501S

باسکول اعتماد 500 کیلویی مدل 501S نمونه ای انواع باسکول گارددار و ثابت است که با توان توزین نیم تن و دقت 50 گرم، باسکول صنعتی دقیقی به حساب می آید. برخورداری از نمایشگر LED و امکان شمارش را می توان از برجسته ترین مزیت های این باسکول صنعتی دانست.

قیمت : 0 ریال

باسکول اعتماد 700 کیلویی مدل 501WD

باسکول اعتماد 700 کیلویی مدل 501WD یک باسکول میدانی است. باسکولی چرخ دار که می تواند تا وزن 700 کیلوگیرم را با دقت 100 گرم اندازه بگیرد. داشتن نمایشگر قیمت، قابلیت شمارش و سینی از جنس ورق فولاد را می توان از مزیت های این باسکول چرخ دار نامید.

قیمت : 0 ریال

باسکول اعتماد 3200 کیلویی مدل 4L WP

باسکول اعتماد 3200 کیلویی مدل 4L WP نمونه ای از یک باسکول صنعتی توزین سنگین به شمار می آید. با دقتی معادل 200 گرم و برخورداری از نمایشگر و قابلیت شمار و چرخ پاترولی، کاملا مهیای توزین در محیط های صنعتی بزرگ است. داشتن 4 لودسل، سینی این باسکول را به یکسان حساس کرده است.

قیمت : 0 ریال

باسکول دام کش اعتماد 500 کیلویی مدل WIC

باسکول دام کش اعتماد 500 کیلویی مدل WIC نمونه ای از باسکول های دامی قفسه دار است که با دقت 100 گرم قادر است احشام ریزجثه را وزن کند. چرخدار بودن و نمایشگر دیجیتالی، در کنار سینی ورق فولادی، بر کیفیت ساخت این باسکول دامکش افزوده است.

قیمت : 0 ریال

باسکول 1000 کیلویی محک مدل MDS13000 سینی 120×120

باسکول 1 تنی محک مدل 13000 با سینی بزرگ تری عرضه شده است و ابعاد آن به 120×120 سانتیمتر می رسد. در باقی مشخصات از جمله دقت و امکان اتصال باسکول به دستگاه های جانبی، همچون نمونه سینی 100×100 است. این باسکول می تواند باسکول فروشگاهی و صنعتی باشد.

قیمت : 200,000,000 ریال

باسکول 1000 کیلویی محک مدل MDS13000 چرخدار سینی 120×120

این مدل از باسکول 1 تن محک مجهز به چرخ است و تفاوتش با مدل قبلی همین است. داشتن دقت 100 گرم، امکان اتصال به چاپگر جانبی،توزین چند مرحله ای و داشتن حافظه و پارسنگ، از این باسکول محک مدلی توانمند ساخته است که ارزش خرید بسیاری دارد.

قیمت : 229,000,000 ریال

باسکول یک تنی محک سینی 100×100 گالوانیزه دیواری

این مدل از باسکول صنعتی محک با نمایشگری دیواری راهی بازار شده است. دقت آن 100 گرم است و قادر است به کامپیوتر و چاپگر جانبی متصل شود. در عین حال داشتن قابلیت توزین پی در پی و حافظه ارزش خرید این باسکول محک را افزایش داده است.

قیمت : 158,000,000 ریال

باسکول یک تنی محک سینی 100×100 گالوانیزه ثابت

این مدل از باسکول محک را می توان در مقام یکی از ارزشمندترین باسکول های صنعتی و نیمه صنعتی معرفی کرد. دقت 100 گرم، داشتن حافظه، امکان توزین پی در پی، اتصال به کامپیوتر و چاپگر جانبی و قابلیت هایی که می تواند به صورت درخواستی به آن اضافه شود، این باسکول صنعتی محک را ایدئال ساخته است.

قیمت : 158,000,000 ریال

باسکول پند 150 کیلو مدل PX9000P Storm

این مدل از باسکول پند دقتی معادل 20 گرم دارد و با تجهیز شدن به یک نمایشگر LED تک خط از نوع پرینتردار، قادر خواهد بود رسید و بارکد سطری نیز چاپ کند. امکان اتصال به کامپیوتر و داشتن حافظه داخلی از دیگر مزایای این باسکول صنعتی است.

قیمت : 118,000,000 ریال

باسکول پند 300 کیلو مدل PX9000P Storm

این باسکول 300 کیلویی پند دقتی معادل 50 گرم دارد. نمایشگر چاپگرداری از نوع LED تک خط دارد که تنها قیمت را نمایش می دهد و در عین حال می تواند به کامپیوتر و چاپگر جانبی نیز متصل شود. داشتن حافظه و بدنه ضدخش از دیگر مزیت های این باسکول است.

قیمت : 126,000,000 ریال

باسکول پند 500 کیلو مدل PX9000P Storm

این باسکول 500 کیلویی پند می تواند گزینه دلخواه برای خرید باسکول صنعتی فروشگاهی نیمه سبک به شمار آید. داشتن دقت 100 گرم، امکان اتصال به دستگاه های جانبی، داشتن چاپگر و امکان چاپ بارکد سطر علت های کافی برای خرید باسکول خواهد بود.

قیمت : 129,000,000 ریال

باسکول میدانی پیام توزین مدل TS2000 دو تن

باسکول 2 تن پیام توزین جزو سنگین وزن ترین باسکول های این شرکت است. دقت 200 گرم، نمایشگر دوطرفه، سینی فلزی گارددار، رنگ الکترواستاتیک ضدخش، داشتن 4 لودسل، قابیلت پارسنگ و شمارش قطعه از جمله مزایای این باسکول صنعتی چرخ دار است.

قیمت : 224,000,000 ریال

باسکول 300 کیلویی رولیک محک

باسکول رولیک یا باسکول غلطکی محک از آن دسته باسکول هایی است که واحدهای کارگاهی و ترخیص کالا، خاصه انبارها بسیار به وجود آن نیازمند خواهند شد. این مدل از باسکول محک که با دقتی 20 گرمی توزین می کند، قابلیت های فراوانی دارد که آن را در مقام یک باسکول رولیک قابل قرار می دهد.

قیمت : 177,000,000 ریال

باسکول 150 کیلویی پند مدل PX9000 استورم

این باسکول پند، دارای قابلیت های زیادی است که در ادامه آن اشاره می کنیم: پورت سریال جهت اتصال به کامپیوتر، دارای سینی تمام استیل، دارای قابلیت قطعه شمار، قابلیت اتصال به چاپگر خارجی، دارای محافظ لودسل، بدنه فلزی با رنگ الکترواستاتیک

قیمت : 92,000,000 ریال

باسکول 500 کیلویی پند مدل PX9000 استورم

شرکت پند از تولیدکنندگان باسکول و ترازو باکیفیت است که در بازار داخلی بسیار معتمد است. کمپانی پند مدل PX9000 را در سه ظرفیت 150، 300 و 500 کیلویی تولید کرده است.

قیمت : 110,000,000 ریال

باسکول 300 کیلویی پند مدل PX9000 استورم

باسکول پند یکی از محصولات باکیفیت و با دوام در بازار باسکول است که با تنوع زیادی طراحی و تولید شده است.

قیمت : 101,000,000 ریال