دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 19 کاربر

باسکول دامکش صنعتی

باسکول دامکش صنعتی دستگاهی صنعتی می باشد که در دامداری و دامپروری ها مورد استفاده قرار می گیرد و برای توزین دام به کار می رود که از این رو به باسکول دامکش معروف میباشد .

معمولا باسکول دامکش دارای محفظه ی توزین با درب ورودی و خروجی می باشد که داشتن رمپ باسکول دامداری برای ورود و خروج آسان دام می باشد .

نمایش جزئیات
نمایش خلاصه

باسکول دامکش

قیمت : 0 ریال

باسکول دامکش بی نظیر 1 تن

باسکول دامکش بی نظیر 1 تن از تولیدات کارخانه ی بی نظیر می باشد دقت تعیین شده برای این باسکول 200 گرم می باشد باسکول دامداری معرفی شده یکی از بهترین سیستم های توزین جهت دام است که به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

باسکول 1/5 تن دامکش بی نظیر

باسکول 1/5 تن دامکش بی نظیر دارای دقت توزین 200 گرم می باشد این دستگاه جهت توزین دام هایی قبیل گاو و گوسفند مورد استفاده قرار میگیرد باسکول دامکش بی نظیر از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد . دستگاه معرفی شده به همراه 12 ماه گارانتی ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

باسکول دامکش 3 تن نیکو

باسکول دامکش 3 تن نیکو مدل 3000EMF4L، مخصوص توزین دام است. هم چون سایر مشخصات کلی باسکول، از بیشترین و کم ترین توان توزین برخوردار است. بیشینه توان توزین 3000 کیلوگرم و کمینه توان توزین آن 50 کیلوگرم است که با حساسیت 200 گرم به اندازه گیری وزن احشام می پردازد. ابعاد سینی توزین دام 150×150 سانتیمتر است.

قیمت : 0 ریال

باسکول دام کش اعتماد 500 کیلویی مدل WIC

باسکول دام کش اعتماد 500 کیلویی مدل WIC نمونه ای از باسکول های دامی قفسه دار است که با دقت 100 گرم قادر است احشام ریزجثه را وزن کند. چرخدار بودن و نمایشگر دیجیتالی، در کنار سینی ورق فولادی، بر کیفیت ساخت این باسکول دامکش افزوده است.

قیمت : 0 ریال