دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

9 / 10
از 14 کاربر

باسکول رولی ( غلطکی )

باسکول غلطکی به دستگاهی اطلاق می گردد که دارای شرایط صنعتی بوده و کفه ی توزین باسکول دیجیتال به جای کفه ی صاف توزین دارای رول های غلطکی است ، رول ها به صورت موازی در کنار یکدیگر قرار گرفته و رول ها به صورت متحرک می باشد و برای توزین طاقه سنگین یا بشکه های صنعتی مناسب می باشد که کالا از یک سوی باسکول رولی بر روی رول های کفه حرکت کرده و پس از توزین بر روی جایگاه دیگر انتقال یابد .

باسکول صنعتی غلطکی به دلیل داشتن رول های متحرک به باسکول رولیک معروف می باشد ، رول های باسکول دیجیتال از رول های صنعتی مقاوم دارای ضربه گیر تشکیل شده است که در برابر کالا های سنگین تغییر حالت نداده و ظاهر باسکول مقاومت خود را حفظ می نماید .

کارخانه هایی که در زمینه ی بشکه های صنعتی و طاقه بزرگ پارچه فعالیت دارند به دلیل حجم کالا های مصرفی برای کاربری آسان تر از باسکول دیجیتالی دارای غلطک های متحرک استفاده می نمایند .

نمایش جزئیات
نمایش خلاصه

باسکول رولیک ( غلطکی )

باسکول غلطکی دارای غلطک هایی است که به صورت چرخشی در حالت موازی قرار گرفته است ، ظرفیت باسکول 500 کیلو گرم با دقت 100 گرم می باشد ، گارانتی دستگاه 14 ماه می باشد .

قیمت : 0 ریال

باسکول غلتکی اعتماد مدل MR

باسکول غلتکی اعتماد مدل MR در سه نمونه عرضه شده است که به ترتیب با ظرفیت 500، 700 و 1000 کیلوگرم راهی بازار شده اند. دقت در این نوع از باسکول اعتماد بین 100 تا 200 گرم تعیین شده است. باسکول رولی اعتماد را می توان در محیط های صنعتی و بخصوص انباری ها و مراکز ترخیص کالا به کار گرفت.

قیمت : 120,000,000 ریال

باسکول رولیک محک 500 کیلوگرمی

باسکول غلطکی محک نوع 500 کیلویی، باسکول ویژه ای است که بیشتر به درد انبارها و خطوط بسته بندی و توضیع می خورد. باسکولی با کیفیت همیشکی تولیدات محک و ساختاری متحرک، که امکان استفاده آزادانه از باسکول با برای حوزه های دیگر هم میسر می سازد.

قیمت : 190,000,000 ریال

باسکول 300 کیلویی رولیک محک

باسکول رولیک یا باسکول غلطکی محک از آن دسته باسکول هایی است که واحدهای کارگاهی و ترخیص کالا، خاصه انبارها بسیار به وجود آن نیازمند خواهند شد. این مدل از باسکول محک که با دقتی 20 گرمی توزین می کند، قابلیت های فراوانی دارد که آن را در مقام یک باسکول رولیک قابل قرار می دهد.

قیمت : 177,000,000 ریال