دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

9 / 10
از 90 کاربر

ترازو

 خرید و فروش ترازو، استفاده از ترازو، کاربردهای ترازو، قابلیت‌های ترازو و حوزه‌های بیشمار استفاده از این دستگاه، باعث شده است ترازو به بخشی جدایی ناپذیر از معملات خرد و کلان، و بخشی از زندگی اقتصادی بشر بدل شود. این وسیله هر روز از قابلیت های بیشتری برخوردار می شود و دایره فعالیت هایش با توجه به امکان ارتباط و اتصال با دستگاه های هوشمند دیگری مانند لپ تاپ و کامپیوتر نیز گسترده شده است.  از طرف دیگر افزایش میزان حساسیت و بهره بردن از صفحه های لمسی و توان ذخیره سازی و حافظه ای بالا و امکان چاپ بارکد و برچسب و فاکتور، ترازو را به مهمترین وسیله هر فروشگاه و مغازه و کسب و کاری تبدیل کرده است.

خرید و فروش ترازو

با توصیفی که از اهمیت و گسترش استفاده از ترازو آمد، خرید و فروش ترازو نه فقط رواج و رونق دارد که الزام و ضرورت است. در این میان رجوع کردن به فروشگاه و منبعی معتمد و مطمئن که علی رغم ارائه خدمات مناسب، قیمت با صرفه تری را عرضه کند، حائز اهمیت خواهد بود. ترازایران سالیان سال است که به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و فعال ترین فروشگاه های خرید و فروش ترازو فعالیت می کند. ما با رصد کردن گسترش خرید اینترنتی، ترازایران را بنا نهادیم تا مرجع خرید و تعمیر ترازو به صورت سفارش های آنلاین در پایتخت باشد.

قیمت ترازو

قیمت ترازو به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. از نمایشگر ترازو گرفته که می تواند LED یا لمسی باشد، تا قابلیت های مختلفی مانند چاپگر و امکان چاپ بارکد و برچسب و بهره بردن از درگاه های ارتباطی مختلفی که برای اتصال با کامپیوتر و بارکد خوان و کارت خوان و قرار گرفتن در شبکه استفاده می شود، همگی می توانند قیمت ترازو را مشخص کنند. قیمت ترازو در سایت ترازایران رقابتی ترین و ارزان ترین قیمت ترازو است. و خرید ترازوی ارزان تنها از ترازایران امکان پذیر است. برای اطلاع از آخرین قیمت ها با مشاورین سایت تماس بگیرید تا راهنمای خرید شما باشند.

انواع ترازو

ترازو انواع بسیاری دارد. سه گروه اصلی در دسته بندی انواع ترازو، صنعتی و فروشگاهی و آزمایشگاهی است. زیر این سه گروه اصلی انواع ترازوهای علمک دار و بدون علمک و چاپگر دار و لیبل زن و ساده و محفظه دار و ضد آب و گِرَمی و شمارشگر را می توان تعریف کرد. ترازوها با توجه به کاربردی که در دسته های مختلف دارند، به انواع مختلفی تبدیل می شوند. هنگام خرید ترازو بدون شک وجود این حجم از تنوع خریدار را دچار سردرگمی خواهد کرد. برای آنکه به بهترین ترازوی دلخواه خود که منطبق با کسب و کارتان است برسید، با مشاورین سایت تماس بگیرید تا راهنمای خریدتان باشند.

ترازو چیست؟

ترازو صدها سال است که با معامله های کوچک و بزرگ آدمی عجین است. این وسیله تا آن اندازه برای انسان اهمیت دارد که به عنوان نمادی از قضاوت نیز از آن یاد شده است. ترازو در ابتدا با ساختاری ساده و با دوکفه برای سبک و سنگین کردن اجناس و اقلام، یا به تعبیر دیگر اندازه گیری وزن ساخته شد. و سپس تکامل یافت. با رواج ترازوهای دیجیتالی عصر دیگری برای ترازو آغاز شد که همچنان ادامه دارد. ترازوهای دیجیتالی دقیق هستند و قادرند کارهای بسیاری انجام دهند و به دستگاه های دیگر هم متصل شوند.

فروشگاه اینترنتی خرید و فروش ترازو با بهترین قیمت ترازو

ترازو وسیله ای برای توزین است و مهم ترین بخش آن، لودسل خواهد بود، عملکرد توزین  بر عهده لودسل ترازو است و بر حسب ظرفیت لودسل، دقت خطا تنظیم می شود.

شاید نتوان فروشگاه، سوپرمارکت، قصابی یا محلی را برای خرید یافت که در آن ترازو وجود نداشته باشد. این امر نشان‌دهنده اهمیت توزین و ترازو و تنیده شدن این ابزار سنجش وزن، به زندگی امروزی است. نکته دیگر وفور استفاده از ترازوهای دیجیتالی است؛ که به سبب گسترش کاربری‌های آن و ارتباط و اتصال با وسائل جانبی دیگری که در فروشگاه‌های امروزی وجود دارد، به دستگاهی پر اهمیت‌تر در فرایند خرید بدل شده است. امروزه دیگر ترازو را تنها برای اندازه گرفتن وزن به کار نمی‌برند. عملکردهای پیچیده مانند محاسبه وزن خالص و شمارش اقلام و محاسبه قیمت اجناس و مابقی پول مشتری و داشتن حافظه برای ثبت قیمت کالاها و تولید فاکتور یا رسید خرید و تولید برچسب و بارکد برای محصولات و اعمال تخفیف، همگی از کارهایی است که ترازوی دیجیتال امروزی انجام می‌دهد. افزایش دقت در توزین به کمک پیشرفت در صنایع ساخت و ساز ابزارهای سنجشی و ریز، که منجر به تولید لودسل‌های (حسگر توزین) حساس‌تر شده است، و تنوع در ظرفیت‌های اندازه‌گیری و مدل‌ها، که گستره وسیعی از کاربری ها را پوشش می دهد، از ترازو ابزاری همه فن حریف ساخته است، تا نادیده گرفتنش در دنیای دیجیتالی امروز غیر ممکن به نظر برسد

امروزه، انتقال اطلاعات از ترازو به کامپیوتر به ویژه در ترازوی های آزمایشگاهی بسیار حائز اهمیت است و امکان اتصال ترازو به کامپیوتر برای ترازوهای نصل جدید فراهم شده است و سبب سهولت استفاده از ترازو می شود. به همین سبب، پورت usb و serial برای اتصال به کامپیوتر روی ترازو تعبیه شده است. ارتباط بین ترازو و کامپیوتر از طریق کابل انجام می شود. باید توجه داشت، پورت اتصال به کامپیوتر با پورت پرینتر ترازو اشتباه نشود. از سوی دیگر ممکن است در زمان اتصال کابل از ترازو به کامپیوتر، پشت کیس پورتی بنام سریال نیابید، در این صورت با خرید مبدل پورت مشکل بر طرف می شود، پس از اتصال دستگاه ها، از طریق کامپیوتر کامنتی به ترازو ارسال کنید تا وزنی رشته ای را نمایش دهد (این کامنت از نوع رشته ای است و معمولا در دفترچه راهنمای نصب ترازو ذکر شده است) در انتهای رشته اراسالی به ترازوی دیجیتال نیاز به Terminator یا پایان دهنده داریم که یا cr  است و در vb یا vbcr قابل دسترسی خواهد بود و یا Crlf است و در vb یا vbcrlf یافت می شود.


در این میان خرید اینترنتی ترازو رونق روزافزونی گرفته است و اقبال عموم مردم به خرید راه دور و اینترنتی هر روز در حال افزایش است. خرید و فروش اینترنتی ترازو مزایای انکارناشدنی دارد. از جمله اینکه می‌توان محصولات بسیاری را در ابعاد فنی و قمیت با یکدیگر مقایسه کرد و به بهترین انتخاب رسید. همین نکته و محقق شدن آنها در کمترین زمان، به هنگامی که خرید کردن در خیابان‌های شلوغ و پرترافیک از دردسرهای بزرگ در کشور است، به نکات مثبت و روشن خرید اینترنتی صحه می‌گذارد.


نمایش جزئیات
نمایش خلاصه

ترازوی تمام استیل پند

ترازو استیل پند ، با بدنه بسیار مقاوم در برابر تغییرات محیط ، فشار و ضربه می باشد ، این ترازو کاملا صنعتی بوده و مناسب جهت توزین مواد حساس و محیط های مرطوب می باشد .

قیمت : 139,000,000 ریال

ترازوی صنعتی پند

ترازو پند مدل 7000 ، ترازو صنعتی می باشد که با ظرفیت 50 کیلو گرم توزین نموده و دارای بدنه ی مقاوم فلزی می باشد ، ترازو صنعتی پند مناسب جهت مصارف صنعتی می باشد .

قیمت : 89,000,000 ریال

ترازوی پند صنعتی

ترازو صنعتی پند قابل استفاده در ادارات پست می باشد و مورد تایید این اداره قرار گرفته است و از این رو به ترازو پستی نیز معروف میباشد ، این ترازو با دقت 1 گرم توزین می نماید .

قیمت : 56,000,000 ریال

ترازو پستی پند 3000put

ترازو پستی پند مدل 3000put دارای دقت 1 گرم در توزین 30 کیلو گرم مواد می باشد و به دلیل داشتن تعداد شمار داخلی به ترازو قطعه شمار نیز معرفی می گردد ، ترازو قابلیت اتصال به کامپیوتر را داشته و از این طریق می توان اطلاعات توزینی ترازو را به کامپیوتر نیز انتقال داد .

قیمت : 56,000,000 ریال

ترازو پند

ترازو استیل پند با بدنه و لودسل تمام استیل مناسب جهت استفاده در صنایع دارویی و شیمیایی می باشد ، scale پند با نمایشگر led واضح در محیط هایی با نور کم قابل رویت و استفاده آسان می باشد ، ترازو استیل جدید ترین دستگاه پند در سال های اخیر می باشد .

قیمت : 126,000,000 ریال

ترازو صاایران قطعه شمار

ترازو قطعه شمار صاایران دارای 12 ماه گارانتی می باشد ، این ترازو با دقت 2 گرم توزین نموده و به صورت همزمان قطعات را نیز شمارش می نماید .

قیمت : 0 ریال

ترازو تعداد شمار جادور

ترازو قطعه شمار جادور ساخت تایوان می باشد ، نمایشگر ترازو به صورت lcd با بکلایت می باشد که موجب واضح شدن نمایش دهنده ها می شود ، دقت توزین ترازو 0/1 گرم در ظرفیت توزین 3 کیلو گرم می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازو قطعه شمار جادور

ترازو شمارشگر jadever با امکان شمارش دقیق قطعات و رعایت دقت 1 گرم در توزین و شمارش قطعات با ظرفیت 30 کیلو گرم و همچنین دارای نمایشگر lcd back light با وضوح کامل برای محیط تاریک می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازو قطعه شمار atsn

ترازو دیجیتال atsn ، ترازو کیا می باشد که در گروه دستگاه ی صنعتی قطعه شمار قرار گرفته است ، امکان شمارش قطعات از ویژگی های مهم این ترازو می باشد و قیمت ترازو که بسیار حائز اهمیت است در خرید ترازو ، نسبت به کیفیت دستگاه مناسب می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی ساتریو قطعه شمار

ترازو قطعه شمار ساتریو با دقت 1 گرم شمارش قطعات را انجام می نماید و در سه ظرفیت 15 ، 30 و 60 کیلو گرم در حال تولید می گردد تولید ترازوی ساتریو توسط کشور تایوان صورت گرفته است و به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات تعمیر ترازو ارائه می گردد .

قیمت : 77,000,000 ریال

ترازو قطعه شمار

ترازو ساتریو جهت شمارش قطعات مورد استفاده قرار می گیرد ، این ترازو با دقت 1 گرم و ظرفیت 60 کیلوگرم عملیات شمارش و توزین را انجام می دهد و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد ترازوی قطعه شمار به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 77,000,000 ریال

ترازوی دقیق

ترازو آزمایشگاهی به ترازو با دقت بالا اطلاق می گردد ، این دستگاه با محفظه توزین می نماید که موجب جلوگیری از تاثیر محیط بر وزن ترازو می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی AND

ترازو and ، ترازو آزمایشگاهی با دقت 0/001 گرم می باشد ، ترازو دارای استاندارد معتبر جهانی با ظاهری بسیار شکیل است ، محفظه ی توزین که بر روی بدنه ی ترازو قرار گرفته است موجب جلوگیری از دخالت هوای محیط در زمان توزین امی باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازو AND مدل GF

ترازو GF با حساسیت یک ده هزارم توزین نموده و ظرفیت ترازو 200 گرم می باشد ، ترازو AND - GF قابلیت شمارش ، مقایسه و محاسبه در صد را نیز دارد ، ترازو دیجیتال AND ساخت ژاپن است .

قیمت : 0 ریال

ترازو AND ژاپن مدل HR

ترازو آزمایشی HR با دقت فوق العاده ی 0/0001 گرم توزین می نماید ، این ترازو جهت ترکیب دارو در آزمایشگاه های داروسازی مورد استفاده قرار می گیرد ، از این رو به ترازو جالینوسی نیز معروف می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی AND ژاپن مدل GH

ترازو AND مدل GH کاملا آزمایشگاهی است و جهت توزین مواد ارزشمند گرمی قابل استفاده است ، این ترازو با محفظه ی توزین عملیات را به نتیجه می رساند ، محفظه ی توزین موجب افزایش حساسیت ترازو دیجیتالی می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی AND ژاپن مدل GH-202

ترازو آزمایشگاهی GH-202 در لابراتوار مورد استفاده قرار می گیرد ، این ترازو دارای دقت 0/0001 گرم در ظرفیت فوق العاده ی 210 گرم می باشد ، این ترازو and ژاپن است .

قیمت : 0 ریال

ترازو AND مدل MX-MF

ترازو مقایسه کننده ، رطوبت سنج ، تجزیه و تحلیل کننده مواد آزمایشگاهی می باشد که دارای پوشش حرارتی است ، ترازو mx - mf ، ترازوی آزمایشگاهی دقیقی است که در مطالعات و تحقیقات آزمایشگاهی در لابراتوار مورد استفاده قرار می گیرد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی ژاپنی AND مدل GR

ترازو آزمایشگاهی gr با محفظه ی توزین جهت دقیق تر نمودن عملیات توزین می باشد ، این ترازو با دقت فوق حساس یک صد هزارم گرم توزین می نماید ( 0/00001 گرم با ظرفیت 42 گرم ) ، ترازو and - gr ساخت ژاپن است .

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی AND مدل GH-160G

ترازو آزمایشگاهی AND ساخت ژاپن می باشد ، دقت در توزین ترازو معادل یک ده هزارم گرم در ظرفیت 160 گرم می باشد ، گارانتی دستگاه به مدت یک سال است ، محفظه ی توزین و بدنه ی ترازو از بهترین جنس ساخته و دارای استاندارد معتبر جهانی است .

قیمت : 0 ریال

ترازوی آزمایشگاهی AND

ترازو آزمایشگاهی مدل GE دارای محفظه ی توزین می باشد ، این ترازو با دقت بسیار بالا ، 0/000001 گرم توزین می نماید و توسط کمپانی AND در کشور ژاپن تولید گردیده است و به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازو AND ژاپن مدل EK-I

ترازو ek-i ، ترازو قطعه شمار آزمایشگاهی است که در لابراتوار کارخانه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد ، ترازو and دارای دقت 0/01 گرم در ظرفیت 120 گرم توزین می نماید و به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازو ژاپنی AND مدل EK

ترازو ek ساخت ژاپن بوده و بر خلاف سینی پهن و بزرگ ترازو ، دارای دقت بسیار مناسب یک صدم گرم در توزین موادی با ظرفیت 2 کیلو گرم می باشد ، از قابلیت های با ارزش ترازو and مدل ek شمارش قطعات بسیار ریز آزمایشگاهی است .

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی AND

ترازو hl ، ترازو آزمایشگاهی با دقت 0/01 گرم در توزین موادی با ظرفیت 100 گرم می باشد و جهت توزین مواد ریز گرمی در آزمایشگاه ها و کارخانجات مورد استفاده قرار می گیرد این ترازو دارای یک سال گارانتی تراز ایران می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی صنعتی AND

ترازو and ، ترازو قطعه شمار صنعتی با دقت 1 گرم در ظرفیت 15 کیلو گرم می باشد ، این ترازو استیل بوده و مناسب جهت محیط های حساس با بدنه ی بسیار مقاوم می باشد تراز ایران کیفیت دستگاه را مورد تایید قرار داده است و به همراه 12 ماه گارانتی ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازو AND

ترازو قطعه شمار and دارای بدنه ی استیل می باشد ، این ترازو امکان شمارش دقیق قطعات با حساسیت نیم گرم در ظرفیت 1500 گرم را دارا است و به طور معمول در آزمایشگاه ها و کارخانجات مورد استفاده قرار میگیرد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی آزمایشگاهی

ترازوی آزمایشگاهی JS دارای دقت 0/001 گرم در توزین مواد با ظرفیت نهایی 20 گرم می باشد ، این ترازو دارای محفظه توزین است .

قیمت : 0 ریال

ترازوی AND ژاپن مدل HL-I

ترازو hl-i ، ترازو زرگری ( ترازو طلا فروشی ) است ، این ترازو دارای دقت 0/01 گرم در توزین مواد با ارزش گرمی بالا می باشد ، ترازو hl-i در ابزار و یراق فروشی ها جهت شمارش قطعات گرمی نیز مورد استفاده قرار می گیرد .

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی جادور sky

ترازوی آزمایشگاهی جادور به دلیل دارا بودن دقت بالا در آزمایشگاه ها جهت توزین مواد مواد مورد استفاده قرار میگیرد . ترازوی دیجیتال معرفی شده دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی حساس

ترازوی BL1000 دارای محفظه توزین مواد است ، این ترازو با دقت 0/01 گرم در توزین مواد با ظرفیت 1 کیلو گرم می باشد ، ترازو BL1000 با ظاهری مقاوم و زیبا در گروه ترازو آزمایشگاهی قرار گرفته است .

قیمت : 0 ریال

ترازوی دقیق آزمایشگاهی

ترازو KX ، ترازو آزمایشگاهی دقیق است که با حساسیت یک صدم گرم توزین می نماید ، محفظه توزین به افزایش حساسیت ترازو کمک می نماید و تاثیر وزن محیط را از بین می برد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی دقیق دیجیتالی

ترازو hakl با دقت 0/01 گرم مناسب جهت توزین مواد با ارزش گرمی بالا می باشد ، این ترازو دارای محفظه توزین مواد می باشد که حساسیت را افزایش می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی سوت کش

ترازو FRH ، ترازوی بسیار دقیق با محفظه ی توزین می باشد ، دقت این ترازو 0/001 گرم است که جهت استفاده در آزمایشگاه های دارو سازی مناسب می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی دیجیتال گرمی

ترازو TX ، ترازو گرمی می باشد که با دقت 0/1 گرم توزین می نماید ، این ترازو مناسب برای عطاری ها جهت بسته بندی می باشد ، scale کیا با امکان استفاده از برق و باتری در صورت عدم دسترسی به برق می باشد .

قیمت : 7,450,000 ریال

ترازو دیجیتال گرمی

ترازو BL1 دارای ظاهری بسیار زیبا و کاربردی جهت توزین مواد گرمی است ، این ترازو در ظرفیت ها و دقت های گوناگون جهت مصارف متفاوت توصیه می گردد .

قیمت : 13,500,000 ریال

ترازو آزمایشگاهی دقت بالا

ترازو آزمایشگاهی دیجیتال مدل BL500 دارای ظرفیت 500 گرم و دقت 0/01 گرم می باشد ، ترازو توسط برق و باتری تغذیه می گردد و دارای 12 ماه گارانتی و 24 ساعت گارانتی تعویض تراز ایران است ، scale کیا پیشنهاد تراز ایران می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازو با حساسیت بالا

ترازو bl2 ، ترازوی دقیق صنعتی می باشد ، این ترازو با دقت 0/1 گرم در ظرفیت 5 کیلو گرم مناسب جهت بسته بندی مواد ارزشمند گرمی در کارخانه ها می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی مثقالی

ترازو kem ، ترازو آزمایشگاهی بسیار دقیق می باشد که در لابراتوار ها مورد استفاده قرار می گیرد ، این ترازو بدون محفظه ی توزین می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازو با دقت بالا

ترازو آزمایشگاهی bl مناسب جهت استفاده در لابراتوار می باشد ، این ترازو با حساسیت بسیار بالا توزین می نماید و محفظه توزین ترازو ، متحرک می باشد و نمایشگر واضح lcd back light می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی دیجیتالی دقیق

ترازوی دقیق AHK-6200 با دقت 0/1 گرم در ظرفیت 6200 گرم می باشد ، این دستگاه ، ترازو آزمایشگاهی قطعه شمار می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی گرمی دیجیتال

ترازو P8 ، ترازوی مثقالی است که با ظرفیت 5 کیلو گرم و حساسیت 1 گرم توزین می نماید ، این ترازو مناسب جهت بسته بندی مواد می باشد .

قیمت : 14,950,000 ریال

ترازو دیجیتال آزمایشگاهی

ترازو آزمایشگاهی jd با دقت 0/01 گرم توزین می نماید ، این ترازو دارای محفظه ی توزین می باشد ، محفظه ی دستگاه از دخالت و تاثیر هوای محیط ترازو جلو گیری می نماید .

قیمت : 0 ریال

ترازو گرمی

ترازو kb ، ترازو ساده ی کوچکی است که با دقت 0/1 گرم با ظرفیت 2 کیلو گرم توزین می نماید ، این ترازو با برق و باطری تغذیه نموده و مناسب فروشگاه های دارو گیاهی می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی دیجیتال خانگی مدل GS 51

ترازوی زیرپایی خانگی یکی از بهترین محصولات BEURER آلمان دارای ظرفیت 170 کیلوگرم و دقت توزین 25 گرم جهت تناسب اندام افراد و رسیدن به وزن ایده آل طراحی و تولید شده است . تراز ایران دستگاه نامبرده را مورد تایید و با 1 سال گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی خانگی مدل BF 54

ترازوی زیر پایی خانگی beurer دارای ظرفیت توزین 150 کیلوگرم و قابلیت محاسبه چربی ، درصد آب بدن و ماهیچه 0.1 درصد جهت توزین افراد در ظاهری بسیار زیبا در دو رنگ سفبد و قهوه ای طراحی و ساخته شده است .

قیمت : 0 ریال

ترازوی خانگی مدل BG 64

ترازوی دیجیتال BEURER که یکی از بهترین برند های ترازوی دیجیتال زیرپایی شناخته شده است دارای ظرفیت 150 کیلوگرم و دقت توزین 100 گرم می باشد . ترازوی دیجیتال نامبرده به همراه 1 سال گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازوی دیجیتال خانگی BG 55

ترازوی دیجیتال نفرکش که به ترازوی زیرپایی معروف است به منظور حفظ تناسب اندام برای توزین افراد ساخته شده است . این دستگاه در دو رنگ سفید و مشکی به همراه 1 سال گارانتی به مشتریان ارائه داده میشود .

قیمت : 0 ریال

ترازوی خانگی مدل BF 66

ترازوی نفرکش BF66 که به ترازوی زیرپایی نیز معروف است دارای ظرفیت 150 کیلوگرم و دقت توزین 100 گرم با امکان محاسبه ی مقدار چربی بدن توسط کشور آلمان طراحی و ساخته شده است و با 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازوی دیجیتال خانگی مدل GS 80

ترازوی دیجیتال خانگی مدل GS 80 دارای ظرفیت 150 کیلوگرم و دقت توزین 100 گرم با هدف حفظ تناسب اندام توسط کشور آلمان طراحی و ساخته شده است و به همراه 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازوی خانگی مدل BG 42

ترازوی زیر پایی BG 42 دارای بدنه ی مستحکم به منظور مصارف خانگی و توزین افراد توسط کارخانه ی BEURER آلمان تولید و توزیع شده است و دارای 14 ماه گارانتی می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی دیجیتال خانگی مدل JS 40

ترازوی خانگی BEURER ساخت کشور آلمان دارای ظرفیت 180 کیلوگرم و دقت توزین25 گرم ، بدنه ی مستحکم و مقاوم می باشد . دستگاه نامبرده مورد تایی تراز ایران بوده و با 1 سال گارانتی ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازوی خانگی مدل PS 22

ترازوی خانگی PS 22 ساخت کشور آلمان به منظور مصارف خانگی و توزین افراد دارای نمایشگر LCD می باشد . دستگاه نامبرده مورد تایید کارشناسان تراز ایران قرار گرفته است و به همراه 1 سال گارانتی ارائه میشود .

قیمت : 0 ریال

ترازو گرم کش

ترازو چینی گرمی دارای دقت 0/01 گرم در توزین مواد با ظرفیت 2 کیلو گرم می باشد ، این ترازو مناسب جهت مصارف فروشگاهی می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی خانگی مدل GS 50

ترازوی نفرکش BEURER ساخت کشور آلمان دارای ظرفیت 150 کیلوگرم و دقت توزین 50 گرم در منازل جهت تناسب وزن افراد مورد استفاده قرار میگیرد . دستگاه نامبرده دارای 1 سال گارانتی می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی خانگی مدل GPS 07

ترازوی زیرپایی کودک مدل GPS 07 دارای ظرفیت 150 کیلوگرم و دقت توزین 50 گرم ساخت کشور آلمان با طراحی کاملا کودکانه می باشد . تراز ایران دستگاه نامبرده را تایید و با 1 سال گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی خانگی مدل GS 27

ترازوی زیر پایی beurer دارای ظرفیت 170 کیلوگرم و دقت توزین 25 گرم توسط کشور آلمان طراحی شده است . دستگاه نامبرده که مناسب جهت حفظ تناسب اندام است به همراه 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازوی نوزاد

ترازو نوزادی CB 551 با ظاهری گهواره ای می باشد که موجب توزین ساده تر نوزاد می گردد ، ترازو نوزادی مخصوص استفاده در مطب پزشکان و مراکز درمانی می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی آشپزخانه

ترازو آشپزخانه محک به دو صورت دیجیتال و عقربه ای و دو مدل ترازو کاسه ای و ترازو کفه ای تولید می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی خانگی

ترازو خانگی کمری دارای شیشه ضد خش و نشکن می باشد ، ترازو کمری مصرف خانگی داشته و نمایشگر این ترازو به صورت lcd با صفحه ی چراغی می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی زیر پایی

ترازو زیر پایی در رنگ های متفاوت قابل انتخاب می باشد ، این ترازو با دقت 25 گرم در ظرفیت 180 کیلو گرم توزین می نماید و مناسب جهت استفاده در منازل است .

قیمت : 0 ریال

ترازو دیجیتالی خانگی

ترازو خانگی معرفی شده جهت توزین افراد طراحی شده است و بیشتر در مدل پلاستیکی تولید می گردد ، ترازو دیجیتالی از باطری تغذیه می نماید و با سرعت بالا پس از قرار گرفتن نفر ثابت می گردد ، تراز ایران محصول معرفی شده را تایید می نماید .

قیمت : 0 ریال

ترازو زیر پایی

ترازو حمامی جهت وزن کشی افراد مورد استفاده قرار می گیرد ، که ظرفیت ترازو مابین 150 تا 200 کیلو گرم متغیر می باشد که با دقت 25 گرم توزین می نماید ، جنس دستگاه شیشه ای می باشد و به ترازو زیر پایی معروف می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازو حمامی

ترازو دیجیتال حمامی با عنوان ترازوی خانگی در منازل مورد استفاده قرار می گیرد که جهت تنظیم وزن خانواده و مراقبت از سلامتی است ، ترازوی دیجیتال زمانی که قابل استفاده در حمام باشد به ترازوی خانگی حمامی معرفی می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی نفرکش مدل GS 39

ترازوی دیجیتال خانگی دارای ظرفیت 150 کیلوگرم و دقت توزین 50 گرم ساخت کشور آلمان با قابلیت اعلام وزن با زمانهای مختلف دنیا می باشد . تراز ایران ترازوی نفرکش معرفی شده را مورد تایید و با 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی نفرکش مدل GS 58

ترازوی خانگی GS58 جهت توزین افراد دارای 2 نمایشگر دیجیتال و آنالوگ توسط کشور آلمان طراحی و ساخته شده است دستگاه معرفی شده جهت تنظیم وزن و تناسب اندام افراد به طور معمول در منازل مورد استفاده قرار میگیرد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی زیرپایی مدل GS201

ترازوی زیرپایی beurer معروف به ترازوی نفرکش دارای ظرفیت 150 کیلوگرم و دقت توزین 50 گرم ، بدنه ی مستحکم و شیشه ی مقاوم و نشکن توسط کشور آلمان طراحی و ساخته شده است . دستگاه نامبرده مورد تایید تراز ایران قرار گرفته و با 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه میدهد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی دیجیتال خانگی مدل GS207

ترازوی دیجیتال خانگی یکی از تاثیر گذار ترین عوامل بر تناسب اندام است که به طور معمول در منازل برای توزین افراد مورد استفاده قرار میگیرد . تراز ایران دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده و با 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی نفرکش کودک مدل JPS 11

ترازوی نفرکش beurer با طراحی بسیار زیبا و کودکانه توسط کشور آلمان ساخته شده است . تراز ایران ترازوی زیرپایی معرفی شده را مورد تایید قرار داده و با 1 سال گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی نفرکش مدل PS 891

ترازوی زیرپایی یکی از عوامل تاثیرگذار بر تناسب اندام می باشد که در بسیاری از منازل برای توزین افراد مورد استفاده قرار میگیرد . ترازوی نفرکش معرفی شده دارای ظرفیت 180 کیلوگرم بوده و تراز ایران آن را مورد تایید قرار داده است .

قیمت : 0 ریال

ترازوی خانگی مدل GS 380 SOLAR

ترازوی زیرپایی سولار در رنگ بندی مختلف توسط کشور آلمان طراحی و ساخته شده است دقت ترازوی دیجیتال معرفی شده 100 گرم و دارای ظرفیت 180 کیلوگرم می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی نفرکش مدل GS 200

ترازوی دیجیتال خانگی طراحی شده در رنگ بندی و طراحی مختلف دارای ظرفیت 150 کیلوگرم و دقت توزین 100 گرم توسط کشور آلمان ساخته شده است و با 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازوی دیجیتال خانگی مدل GS 211

ترازوی نفر کش beurer مدل GS 211 با طراحی بسیار زیبا و شیشه ی مقاوم و نشکن توسط کشور آلمان طراحی و ساخته شده است و به طور معمول در منازل برای توین افراد مورد استفاده قرار میگیرد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی دیجیتال نفرکش مدل GS 360

ترازوی نفر کش با طراحی 3 بعدی منحصر به فرد در ظرفیت 150 کیلوگرم و دقت توزین 100 گرم توسط کشور آلمان طراحی و ساخته شده است . دستگاه معرفی شده دارای استاندارد بوده و با 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازوی دیجیتال زیرپایی مدل PS 160

ترازوی نفرکش beurer ساخت کشور آلمان در طرح ها و رنگ های مختلف و در ظرفیت 180 کیلوگرم و دقت 100 گرم طراحی و تولید شده است و با 12 ماه گرانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی زیرپایی مدل GS 206

ترازوی خانگی نفرکش به ترازوی خانگی معروف می باشد دارای طرح موزائیکی و بدنه ی مقاوم است که توسط کشور آلمان ساخته شده است دستگاه معرفی شده دارای 12 ماه گارانتی بوده و تراز ایران آن را مورد تایید قرار داده است .

قیمت : 0 ریال

ترازوی نفرکش مدل GS 42

ترازوی دیجیتال خانگی مدل GS42 ساخت کشور آلمان دارای رنگ بندی متنوع می باشد و در منازل جهت توزین افراد مورد استفاده قرار میگیرد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی آشپزخانه ی جادور مدل JK-01

ترازوی آشپزخانه ی جادور ساخت کشور تایوان می باشد که جهت توزین مواد غذای در منازل و یا رستوران ها و ... مورد استفاده قرار میگیرد دستگاه معرفی شده مورد تایید تراز ایران قرار گرفته است و با 1 سال گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازوی قطعه شمار جادور مدل JCL

ترازوی قطعه شمار جادور مدل JCL که دارای ساختاری بدون علمک ، مستحکم و مقاوم و کوچک می باشد که در فروشگاه ها و کارگاه های ابزار و یراق مورد استفاده قرار میگیرد . ترازوی قطعه شمار معرفی شده دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی قطعه شمار جادور مدل LGCN

ترازوی فروشگاهی جادور دارای قابلیت شمارش قطعات می باشد که در فروشگاه های ابزار و یراق مورد استفاده قرار میگیرد ترازوی دیجیتال معرفی شده مورد تایید کارشناسان تراز ایران قرار گرفته است و به مشتریان پیشنهاد داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازوی صنعتی جادور مدل JWA

ترازوی جادور که دارای ظاهر کوچک و بدون علمک می باشد دارای قابلیت شمارش قطعات بوده و به عنوان ترازوی صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد دستگاه معرفی شده با 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازوی آزمایشگاهی جادور مدل SNUGIII

ترازوی آزمایشگاهی جادور یکی از محصولات کارخانه ی جاور در ژاپن می باشد که دارای بدنه ی مستحکم و مقاوم می باشد ترازوی دیجیتال معرفی شده دارای 12 ماه گارانتی . 10 سال خدمات پس از فروش می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی صنعتی جادور مدل JKH

ترازوی صنعتی جادور دارای ظرفیت 500 گرم و دقت توزین 0/1 گرم توسط کارخانه ی جادور در کشور تایوان طراحی و ساخته شده است دستگاه معرفی شده در کارخانجات صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد و دارای 12 ماه گارانتی می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازو صنعتی جادور مدل JDI

ترازوی صنعتی جادور دارای ظرفیت 500 گرم و دقت توزین 0/1 گرم می باشد که دارای استاندارد های بین المللی بوده و در کارخانجات صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد ترازوی معرفی شده مورد تایید تراز ایران قرار گرفته و با 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازوی ضد آب جادور مدل jwg

ترازوی دیجیتال جادور دارای قابلیت شمارش قطعات ، دارای ظاهری شکیل ، سبک و قابل حمل بوده که به دلیل دارا بودن قابلیت ضد آب بودن به طور معمول در شیلات مورد استفاده قرار میگیرد . دستگاه معرفی شده دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی پند مدل PX7000

ترازوی دیجیتال صنعتی ساخت کارخانه ی پند می باشد که به دلیل دارا بودن بدنه ی مستحکم و مقاوم در کارخانجات صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد ترازوی دیجیتال معرفی شده دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد .

قیمت : 89,000,000 ریال

ترازو زیرپایی مدل Beurer PS240

ترازوی زیرپایی بیورر ساخت کشور آلمان می باشد که دارای ظرفیت توزین 180 کیلوگرم را دارا می باشد .دیجی اسکال دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و با 12 ماه گارانتی و خدمات تعمیر ترازو به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی زیرپایی مدل Beurer GS27

ترازوی زیرپایی معرفی شده دارای ظاهری بسیار زیبا می باشد که برای توزین وزن افراد مورد استفاده قرار میگیرد و دارای ظرفیت توزین 150 کیلوگرم می باشد . این ترازو مورد تایید کارشناسان تراز ایران قرار گرفته است و با 12 ماه گارانتی ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازو زیرپایی مدل Ucare UL105

ترازوی نفرکش آلمانی که دارای ظرفیت 150 کیلوگرم می باشد تراز ایران نمایندگی رسمی فروش و تعمیر ترازوی دیجیتال دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و با 1 سال گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازو نفرکش مدل iHealth HS5

ترازوی زیرپایی مدل HS5 نمونه ای متفاوت و با قابلیت هایی بیشتر از نمونه های ذکر شده ی دیگر می باشد که قابلیت تشخیص میزان چربی بدن ، میزان آب بدن و تراکم استخوانی را دارا می باشد . تراز ایران این ترازو را با 1 سال گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازو دیجیتال زیرپایی Sapor SSB-155D

ترازو دیجیتال زیرپایی Sapor SSB-155D دارای ظرفیت 200 کیلوگرم می باشد از قابلیت های این ترازو روشن شدن خودکار و راهکاری برای کاهش وزن افراد می باشد . تراز ایران دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و با 1 سال گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازو خانگی مدل Sapor SSB-175D

ترازو خانگی مدل Sapor SSB-175D برای توزین وزن افراد در منازل مورد استفاده قرار میگیرد این دستگاه که دارای ظرفیت توزین 200 کیلوگرم می باشد از ظاهری زیبا برخوردار است تراز ایران دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده و با 1 سال گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی دیجیتال خانگی مدل Omron BF511

ترازوی دیجیتال خانگی مدل Omron BF511 دارای ظرفیت 150 کیلوگرم می باشد که برای توزین وزن افراد مورد استفاده قرار میگیرد . ترازوی معرفی شده مورد تایید کارشناسان تراز ایران قرار گرفته است و با 1 سال گارانتی معتبر به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازو زیرپایی مدل Lezavo PPS1208

ترازوی زیرپایی مدل Lezavo برای توزین وزن افراد و مصارف خانگی مورد استفاده قرار میگیرد و به منظور کاهش وزن و رسیدن به وزن ایده آل توصیه می شود . ترازایران نمایندگی رسمی فروش ترازو این دستگاه را به همراه 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازو زیرپایی مدل Omron Hn289

ترازوی نفرکش نوعی وسیله دیجیتالی می باشد که به منظور کاهش وزن افراد طراحی و ساخته شده است و به طور معمول در منازل مورد استفاده قرار می گیرد . دستگاه معرفی شده به همراه 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازوی خانگی مدل iHealth HS4

ترازوی نفرکش آی هاث مدل iHealth HS4 با امکان اتصال به تلفن همراه و تبلت به منظور توزین افراد طراحی و تولید گردیده است تراز ایران نمایندگی رسمی فروش ترازوی زیرپایی دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و با 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازو نفرکش مدل Bosch PPW3120

ترازو نفرکش مدل Bosch PPW3120 که از ظاهر زیبایی برخوردار می باشد به منظور توزین افراد تولید گردیده است و به طور معمول در منازل مورد استفاده قرار میگیرد تراز ایران دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و با 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازو نفرکش مدل Omron BF212

ترازوی خانگی مدل Omron BF212 که دارای قابلیت اعلام میزان چربی بدن می باشد از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است این ترازو به طور معمول در منازل برای توزین افراد مورد استفاده قرار میگیرد تراز ایران این دستگاه را مورد تایید قرار داده است و با 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازو زیرپایی مدل Beurer GS209

ترازوی بیورر ساخت کشور آلمان می باشد که برای توزین افراد طراحی و تولید گردیده است ظرفیت این دستگاه 150 کیلوگرم و دارای دقت توزین 100 گرم می باشد تراز ایران ترازوی معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و با 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی زیرپایی مدل Feller BAP131MW

ترازوی زیرپایی دارای ظرفیت 150 کیلوگرم می باشد که برای توزین افراد و رسیدن به وزن دلخواه مورد استفاده قرار میگیرد تراز ایران نمایندگی فروش انواع ترازو دیجیتال دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازو نفرکش مدل iHealth HS3

ترازوی زیرپایی مدل آی هلث دارای ظرفیت 150 کیلوگرم می باشد که برای توزین افراد مورد استفاده قرار میگیرد ترازایران نمایندگی رسمی فروش ترازو دیجیتال دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و با 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی نفرکش مدل Beurer PS07

ترازوی زیرپایی مدل Beurer PS07 به ترازوی نفرکش معروف می باشد این دستگاه که از کیفیت بالایی برخوردار است توسط کشور آلمان طراحی و ساخته شده است تراز ایران دستگاه معرفی شده را با 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازو توزین صدر مدل کارا

ترازو توزین صدر مدل کارا دارای ظرفیت 40 کیلوگرم و دقت توزین 5 گرم می باشد این دستگاه توسط مهندسان ایرانی کارخانه ی توزین صدر طراحی و تولید گردیده است و به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازوی بارکد خوان دیجی مدل RM60

ترازوی بارکد خوان دیجی یک نوع سیستم کامل فروش می باشد که علاوه بر دارا بودن سیستم توزین امکان اتصال به بارکد خوان را داشته و به صورت سیستم فروش نیز قابل استفاده است ، ظرفیت تعیین شده برای این ترازو 30 کیلوگرم و دارای دقت 5 گرم می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی دیجی مدل SM100 H

ترازوی آویز دیجی دارای ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت توزین 5 گرم ساخت کشور ژاپن می باشد که با رعایت استاندارد های معتبر جهانی تولید گردیده است . این دستگاه از کیفیت فوق العاده برخوردار می باشد تراز ایران دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازوی صنعتی کیا مدل DCT

ترازوی صنعتی کیا مدل DCT ساخت کارخانه ی کیا می باشد که جهت مصارف صنعتی و آزمایشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد . از قابلیت های بر جسته ی این ترازو اتصال به کامپیوتر می باشد . این دستگاه به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازوی صنعتی کیا مدل KWP

ترازوی صنعتی کیا مدل KWP که به عنوان ترازوی ضد آب مورد استفاده قرار میگیرد در دو ظرفیت قابل ارائه می باشد . بدنه ی این ترازو کاملا مقاوم بوده و در امور صنعتی و آزمایشگاهی مورد تایید قرار میگیرد . تراز ایران دستگاه معرفی شده را به همراه 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا مدل KTB

ترازو آزمایشگاهی کیا مدل KTB به عنوان ترازوی صنعتی و ترازوی آزمایشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد این ترازو که از کیفیت بالایی برخوردار است به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازوی حساس کیا مدل KSL

ترازوی حساس کیا مدل KSL یکی از محصولات شرکت کیا می باشد که جهت مصارف آزمایشگاهی و مصارف صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد . این ترازو به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازوی آزمایشگاهی کیا مدل KLB

ترازوی آزمایشگاهی کیا مدل KLB جهت استفاده در آزمایشگاه ها و توزین مواد ریز گرمی مورد استفاده قرار میگیرد . ظرفیت تعیین شده برای این ترازو 120 گرم و دارای دقت توزین 0/001 گرم می باشد . تراز ایران نمایندگی ترازو کیفیت دستگاه معرفی شده را مورد تاییدقرار داده است .

قیمت : 0 ریال

ترازوی متلر تولدو مدل ME303

ترازوی متلر تولدو مدل ME303 یکی از پرقدرت ترین ترازوهای آزمایشگاهی می باشد که توسط کشور سوئیس طراحی و تولید گردیده است و ترازوی متلر تولدو به همراه گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش تعمیر ترازوی آزمایشگاهی قابل ارائه می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی آزمایشگاهی متلر مدل ME204

ترازوی آزمایشگاهی متلر مدل ME204 ساخت کارخانه ی متلر تولدو در کشور سوئیس می باشد که به عنوان یکی از بهترین برند های ترازوی آزمایشگاهی معرفی می گردد . ترازوی دیجیتال معرفی شده دارای ظرفیت 210 گرم و دقت توزین 0/0001 گرم می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازو صنعتی AND مدل EK-30KL

ترازو صنعتی AND مدل EK-30KL تولید شده بر اساس به روز ترین تکنولوژی توسط کشور ژاپن می باشد و در ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت توزین 1 گرم قابل ارائه می باشد و به طور معمول در آزمایشگاه ها و کارخانجات صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی CAS مدل CS

ترازوی CAS مدل CS جهت استفاده در مکان های صنعتی در ظرفیت های متفاوت تولید گردیده است . ترازوی صنعتی معرفی شده از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و به همراه 12 ماه گارانتی قابل ارائه می باشد .

قیمت : 58,500,000 ریال

ترازو گرمی آدام HCB-602 H

ترازو گرمی آدام HCB-602 H یکی از تولیدات کارخانه ی آدام در کشور انگلستان است که در ظرفیت 600 گرم و دقت توزین 0/01 گرم قابل ارائه است ترازوی آزمایشگاهی آدام به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازو دیجیتال آدام HCB-123

ترازو دیجیتال آدام HCB-123 به عنوان ترازوی گرمی در آزمایشگاه ها جهت توزین مواد ریز گرمی مورد استفاده قرار میگیرد این ترازو همانطور که گفته شد در ظرفیت 120 گرم و دقت توزین 0/001 گرم قابل ارائه می باشد دستگاه معرفی شده به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی آدام HCB-1002

ترازوی آدام HCB-1002 در ظرفیت 1 کیلوگرم و دقت توزین 0/01 گرم قابل ارائه می باشد و به طور معمول در آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد کیفیت ترازو دیجیتال معرفی شده کاملا مورد تایید قرار گرفته است و به همراه 12 ماه گارانتی ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی گرمی آدام HCB-3001

ترازوی گرمی آدام HCB-3001 به عنوان ترازوی اتوکالیبره مورد استفاده قرار میگیرد حداکثر وزن قابل تحمل 3 کیلوگرم و دقت توزین ترازو 0/1 گرم می باشد تراز ایران کیفیت دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه 12 ماه گارانتی ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازو دیجیتال آدام ACB plus 3000

ترازو دیجیتال آدام ACB plus 3000 با امکان توزین تا ظرفیت 3 کیلوگرم و دقت 0/1 گرم توسط کشور انگلیس طراحی و تولید گردیده است این ترازو قابلیت اتصال به کامپیوتر و محاسبه وزن تا 15 واحد وزنی را دارا می باشد ترازو دیجیتال آدام به همراه 12 ماه گارانتی ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی آدام ACB Plus 300

ترازو آزمایشگاهی آدام ACB Plus 300 ساخت کشور انگلیس است و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد این دستگاه در ظرفیت 300 کیلوگرم و دقت توزین 0/01 گرم قابل ارائه است ترازو دیجیتال آدام به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی آزمایشگاهی ADAM مدل Acb Plus 600H

ترازوی آزمایشگاهی ADAM مدل Acb Plus 600H در ظرفیت 600 گرم و دقت توزین 0/01 گرم ارائه می گردد کالیبره ی ترازو به صورت دستی بوده و از طریق سنگ کالیبره صورت می پذیرد ترازو دیجیتال آدام به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازو آدام مدل NBL 4602e

ترازو آدام مدل NBL 4602e ساخت کمپانی آدام در کشور انگلستان می باشد که در ظرفیت 4600 گرم و دقت توزین 0/01 گرم قابل ارائه است کالیبراسیون ترازو به صورت دستی صورت می گیرد ترازو دیجیتال معرفی شده به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی اتوکالیبره آدام NBL 4602i

ترازوی اتوکالیبره آدام NBL 4602i تولید کشور انگلیس است و در دو نوع اتوکالیبره و کالیبره دستی ارائه می گردد ظرفیت تعیین شده برای این ترازو 4600 گرم و 0/1 گرم می باشد این ترازو مورد تایید کارشناسان تراز ایران قرار گرفته است و به همراه 12 ماه گارانتی ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازو دیجیتال آدام NBL 423e

ترازو دیجیتال آدام NBL 423e جهت توزین مواد گرمی در آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد این ترازو در ظرفیت 420 گرم و دقت توزین 0/001 گرم قابل ارائه می باشد تراز ایران کیفیت دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی گرمی آدام NBL 423i

ترازوی گرمی آدام NBL 423i جهت انجام امور آزمایشگاهی در ظرفیت 420 گرم و دقت توزین 0/001 گرم طراحی و تولید گردیده است ساخت این ترازو توسط کمپانی آدام در کشور انگلستان صورت گرفته است ترازوی آدام به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازو رطوبت سنج آدام مدل PMB-50

ترازو رطوبت سنج آدام مدل PMB-50 در ظرفیت 50 گرم و دقت توزین 0/01 گرم قابل استفاده می باشد ساخت این ترازو توسط کمپانی ADAM در کشور انگلستان و با رعایت استانداردهای توزین صورت می پذیرد ترازوی آدام به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازو رطوبت سنج PMB-202

ترازو رطوبت سنج PMB-202 در ظرفت 200 کیلوگرم و دقت توزین 50 گرم قابل ارائه است ترازوی معرفی شده از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است به عنوان ترازو رطوبت سنج ارائه می گردد تراز ایران نمایندگی فروش ترازو دستگاه معرفی شده را به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی دیجیتالی آدام PGL 8001

ترازوی دیجیتالی آدام PGL 8001 ساخت کشور انگلستان است که با رعایت استانداردهای توزین تولید گردیده است ظرفیت ترازوی آدام 8 کیلوگرم و دقت توزین آن 0/1 گرم می باشد . دستگاه معرفی شده اتوکالیبره بوده و به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازو صنعتی آدام PGL 10001

ترازو صنعتی آدام PGL 10001 دارای ظرفیت 10 کیلوگرم و دقت توزین 0/1 گرم می باشد کالیبره ی ترازو به صورت اتوماتیک بوده و امکان محاسبه ی وزن تا 15 واحد وزنی را دارا می باشد ترازو دیجیتال معرفی شده به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش اراده می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازو دیجیتالی آدام PGL 12001

ترازو دیجیتالی آدام PGL 12001 به عنوان ترازوی اتوکالیبره در آزمایشگاه ها و کارخانجات صنعتی مورد ااستفاده قرار میگیرد تولید این ترازو در کارخانه ی آدام انگلستان صورت گرفته است تراز ایران کیفیت دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه 12 ماه گارانتی ارائه میگردد .

قیمت : 0 ریال

ترازو دیجیتال ADAM مدل PGL 15001

ترازو دیجیتال ADAM مدل PGL 15001 به عنوان ترازوی صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد حداکثر وزن قابل تحمل برای این ترازو 15 کیلوگرم و دقت توزین آن 0/1 گرم می باشد تولید ترازو آدام توسط کشور انگلیس صورت گرفته است و به همراه 12 ماه گارانتی ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازو گرمی آدام مدل 3502 PGW

ترازو گرمی آدام مدل 3502 PGW در ظرفیت 3500 گرم و دقت توزین 0/01 گرم توسط کشور انگلستان تولید گردیده است کالیبراسیون ترازو از طریق سنگ کالیبره ی ترازو صورت می پذیرد . ترازوی آزمایشگاهی آدام به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازو آدام PGW 6002i

ترازو آدام PGW 6002i به صورت اتوکالیبره بوده و در ظرفیت 6 کیلوگرم و دقت توزین 0/01 گرم ارائه می گردد تولید این ترازو توسط کشور انگلیس صورت گرفته است و به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد . تراز ایران کیفیت ترازو را مورد تایید قرار داده است .

قیمت : 0 ریال

ترازوی محفظه دار آدام NBL 823e

ترازوی محفظه دار آدام NBL 823e در ظرفیت 820 گرم و دقت توزین 0/001 گرم تولید می گردد کالیبره ی ترازو از طریق سنگ کالیبره صورت می پذیرد . ترازو آزمایشگاهی آدام از کیفیت بالایی برخوردار است و به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازو حساس آدام NBL 823i

ترازو حساس آدام NBL 823i به صورت اتوکالیبره می باشد و در ظرفیت 820 گرم و دقت توزین 0/001 گرم تولید می گردد از ویژگی های ترازوی آدام اتصال به کامپیوتر و نیز محاسبه ی وزن تا 15 واحد وزنی می باشد این ترازو دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازو ADAM مدل NBL 214i

ترازو ADAM مدل NBL 214i تولید کشور انگلیس است . حداکثر وزن قابل تحمل این ترازو 210 گرم و دارای دقت توزین 0/0001 گرم می باشد . ترازو دیجیتال آدام این قابلیت را دارد که وزن مواد را تا 15 واحد وزنی محاسبه کند دستگاه معرفی شده به همراه 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی آدام آزمایشگاهی مدل NBL 254i

ترازوی آدام آزمایشگاهی مدل NBL 254i با حساسیت بالا جهت استفاده در امور آزمایشگاهی تولید گردیده است ظرفیت تعیین شده برای این ترازو 250 گرم و دارای دقت توزین 0/0001 گرم می باشد تولید ترازوی آدام توسط کشور انگلیس صورت گرفته است .

قیمت : 0 ریال

ترازو دقیق آدام مدل NBL 124E

ترازو دقیق آدام مدل NBL 124E به عنوان ترازوی آزمایشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد و از حساسیت بالایی نیز برخوردار است . ظرفیت ترازوی آدام 120 گرم و دقت توزین آن 0/0001 گرم می باشد دستگاه معرفی شده به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی شمارشگر توزین صدر مدل DS-7003

ترازوی شمارشگر توزین صدر مدل DS-7003 توسط شرکت توزین صدر تولید گردیده است این ترازو در ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت توزین 1 گرم قابل ارائه می باشد جهت خرید و یا اطلاع از قیمت ترازو با کارشناسان ما در تماس باشید .

قیمت : 45,200,000 ریال

ترازو 31 کیلوگرم AND مدل GP32K

ترازو 31 کیلوگرم AND مدل GP32K، در دسته ترازوهای آزمایشگاهی و صنعتی قرار می گیرد. بیشترین توان توزین ترازو AND مدل GP32K، به میزان 31 کیلوگرم است و بر اساس دو حساسیت 1 گرم و 0/1 گرم به توزین مواد می پردازد.

قیمت : 0 ریال

ترازو 30 کیلوگرم AND مدل EK30KL

ترازو 30 کیلوگرم AND مدل EK30KL ساخت شرکت AND ژاپن است. در ساخت ترازو 30 کیلویی AND از دو دقت استفاده شده است. مدل EK30KL با دقت 0/1 گرم با حداکثر توان توزین 3 کیلوگرم و با حساسیت 1 گرم به اندازه گیری وزن مواد تا 30 کیلوگرم می پردازد.

قیمت : 0 ریال

ترازو 3000 گرم AND مدل HT3000

ترازو 3000 گرم AND مدل HT3000 در دسته تولیدات سری HT از شرکت AND ژاپن قرار می گیرد. بیشترین توان توزین ترازو AND مدل HT3000، به میزان 3000 گرم است و اندازه گیری مواد را با دقت 1 گرم انجام می دهد. ترازوی AND مدل HT3000 یک ترازوی قابل حمل است.

قیمت : 0 ریال

ترازو 6000 گرم AND مدل EK6000i

ترازو 6000 گرم AND مدل EK6000i،یکی دیگر از محصولات سری EK شرکت AND ژاپن است. ترازو EK6000i مخصوص مکان های آزمایشگاهی و صنعتی طراحی شده است و در دسته ترازوهای قطعه شمار قرار می گیرد.

قیمت : 0 ریال

ترازو 31 کیلوگرم AND مدل GP30K

ترازو 31 کیلوگرم AND مدل GP30K، با دقت 0/1 گرم به توزین مواد می پردازد. ترازو 31 کیلوگرم AND مدل GP30K دارای کالیبراسیون اتوماتیک است و به صورت علمکدار تولید می شود. ترازو 31 کیلوگرم AND مدل GP30K مخصوص مراکز آزمایشگاهی و صنعتی طراحی شده است.

قیمت : 0 ریال

ترازو 15 کیلوگرم AND مدل EK15KL

ترازو 15 کیلوگرم AND مدل EK15KL، با 0/1 گرم به توزین مواد می پردازند و از دقت بسیار بالایی برخوردار است. کفه ترازو از جنس استیل است و قابلیت نصب ترازو 15 کیلوگرم AND مدل EK15KL به کامپیوتر و چاپگر وجود دارد. ترازو دارای قطعه شمار است و کالیبراسیون ترازو دستی انجام می شود.

قیمت : 0 ریال

ترازو 500 گرم AND مدل HT500

ترازو 500 گرم AND مدل HT500 ترازویی آزمایشگاهی و صنعتی است و مخصوص توزین زیورآلات و اشیا قیمتی ساخته شده است. ترازو 500 گرم AND مدل HT500 با حساسیت 0/1 گرم به اندازه گیری اقلام می پردازد. کالیبراسیون ترازو به صورت دستی انجام می شود.

قیمت : 0 ریال

ترازو 6000 گرم AND مدل EK6100i

ترازو 6000 گرم AND مدل EK6100i، مخصوص مراکز آزمایشگاهی و صنعتی طراحی شده است و در دسته ترازوهای قطعه شمار قرار می گیرد. ترازو 6000 گرم AND مدل EK6100i با دقت 0/1 گرم به توزین مواد می پردازد و برای صنف زیورآلات و هم چنین زعفران، بسیار مناسب خواهد بود.

قیمت : 0 ریال

ترازو 4000 گرم AND مدل EK4100i

ترازو 4000 گرم AND مدل EK4100i، علاوه بر ترازوی آزمایشگاهی، ترازو قطعه شمار نیز محسوب می شود. و با 0/1 گرم به توزین مواد می پردازد. کالیبراسیون ترازو 4000 گرم AND مدل EK4100i به شکل دستی انجام می شود. و قابلیت حالت های چندگانه توزین را داراست.

قیمت : 0 ریال

ترازو 3000 گرم AND مدل EK3000i

ترازو 3000 گرم AND مدل EK3000i با بیشترین توان توزین 3 کیلوگرم و با دقت 0/1 گرم به توزین مواد می پردازد. از ویژگی های ترازو 3000 گرم AND مدل EK3000i سرعت بالای توزین است. و قابلیت اتصال ترازو به کامپیوتر و چاپگر وجود دارد.

قیمت : 0 ریال

ترازو 1200 گرم AND مدل EK1200i

ترازو 1200 گرم AND مدل EK1200i محصول شرکت AND ژاپن، مناسب محیط های آزمایشگاهی و صنعتی است و هم چنین برای توزین وزن زیورآلات و زعفران نیز کاربردی هستند. و با دقت 0/1 گرم به توزین مواد می پردازد.

قیمت : 0 ریال

ترازو 2000 گرم AND مدل EK2000i

ترازو 2000 گرم AND مدل EK2000i به توزین اقلام سبک هم چون زیوالات می پردازد. ترازو گرکی AND با بیشترین توان توزین 2 کیلوگرم و با دقت 0/1 گرم وزن مواد را اندازه گیری می کند. و یک ترازوی قطعه شمار نیز محسوب می شود.

قیمت : 0 ریال

ترازو 31 کیلوگرم AND مدل GF32K

ترازو 31 کیلوگرم AND مدل GF32K، ساخت ژاپن است. و با کارکرد آزمایشگاهی، صنعتی به بازار ارائه می شود و یک ترازو قطعه شمار نیز قلمداد می شود. ترازوی ضد آب 31 کیلوگرم AND مدل GF32K با دقت 0/1 گرم به توزین می پردازد.

قیمت : 0 ریال

ترازو 120 گرم AND مدل HT120

ترازو 120 گرم AND مدل HT120، محصول شرکت AND ژاپن، با دقت 0/01 (یک صدم) به توزین مواد می پردازد. این دستگاه به سبب دقت بالای خود برای صنف های طلا فروشی و یا زعفران بسیار مناسب است.

قیمت : 0 ریال

ترازو 6100 گرم AND مدل GF6100

ترازو 6100 گرم AND مدل GF6100 با توان توزین بالای 6 کیلوگرم و دقت 0/01 (یک صدم گرم) مخصوص مراکز آزمایشگاهی و صنعتی و مناسب برای توزین جواهرات است. ترازو 6100 گرم AND مدل GF6100، قطعه شمار نیز هست.

قیمت : 0 ریال

ترازو 3100 گرم AND مدل GF3000

ترازو 3100 گرم AND مدل GF3000، با بیشترین توان توزین 3 کیلوگرم و با حساسیت 0/01 (یک صدم گرم) به اندازه گیری وزن اقلام می پردازد. به دلیل دقت بالا و ضریب خطای منفی ترازو، برای محیط های آزمایشگاهی و صنعتی و هم چنین توزین جواهرات و یا زعفران بسیار مناسب است.

قیمت : 0 ریال

ترازو 2100 گرم AND مدل GF2000

ترازو 2100 گرم AND مدل GF2000، ترازو 2 کیلویی با حساسیت 0/01 (یک صدم گرم) برای محیط های آزمایشگاهی و صنعتی و به ویژه برای صنف طلافروشان بسیار مناسب و کاربردی است. این ترازو یک ترازوی قطعه شمار نیز قلمداد می شود. ترازو از محفظه توزین برخوردار است.

قیمت : 0 ریال

ترازو 4100 گرم AND مدل GF4000

ترازو 4100 گرم AND مدل GF4000، با بیشترین توان توزین 4 کیلوگرم و با دقت 0/01 (یک صدم گرم) به توزین مواد و اقلام می پردازد. ترازو 4100 گرم AND مدل GF4000 ساخت کشور ژاپن و برای محیط های آزمایشگاهی و صنعتی و مخصوص توزین مواد با حساسیت و دقت بالا از جمله طلا طراحی شده است.

قیمت : 0 ریال

ترازو 600 گرم AND مدل EK610i

ترازو 600 گرم AND مدل EK610i، با دقت 0/01 (یک صدم گرم) مخصوص توزین مواد سبک با حساسیت بالا و برای محیط های آزمایشگاهی، صنعتی و هم چنین توزین طلا و یا زعفران مناسب است. ترازوی قطعه شمار AND از کالیبراسیون دستی برخوردار است و قابلیت نصب نمایشگر دوم را داراست.

قیمت : 0 ریال

ترازو 400 گرم AND مدل EK410i

ترازو 400 گرم AND مدل EK410i، با ظرفیت 400 گرم و حساسیت 0/01 (یک صدم گرم) کاربردی ترین ترازو برای محیط های آزمایشگاهی، صنعتی و مناسب برای توزین طلا، جواهرآلات و حتی زعفران است. قابلیت نصب کیت دانسیته برای محاسبه چگالی وزن محصول برای دستگاه فراهم شده است.

قیمت : 0 ریال

ترازو 200 گرم AND مدل EK200i

ترازو 200 گرم AND مدل EK200i، ساخت کشور ژاپن و با حساسیت بالا مخصوص فعالیت های آزمایشگاهی و صنعتی طراحی شده است. به سبب دقت فوق العاده ترازو برای سنجش وزن طلا و حتی زعفران بسیار مناسب است. ترازو 200 گرم AND مدل EK200i، در دسته ترازوهای قطعه شمار قرار می گیرد.

قیمت : 0 ریال

ترازو 300 گرم AND مدل EK300i

ترازو 300 گرم AND مدل EK300i، محصول شرکت AND ژاپن است. این ترازو با دقت 0/01 (یک صدم گرم) به سنجش وزن اقلام و مواد می پردازد. مدل EK300i به عنوان یک ترازو قطعه شمار مخصوص محیط های آزمایشگاهی و صنعتی طراحی شده است و برای توزین طلا نیز مناسب است.

قیمت : 98,900,000 ریال

ترازو 3200 گرم AND مدل FX3000i

ترازو 3200 گرم AND مدل FX3000i، یک ترازو قطعه شمار با کاربرد آزمایشگاهی و صنعتی است و به سبب دقت توزین 0/01(یک صدم گرم) برای صنف طلا و زرگری بسیار مناسب خواهد بود. این ترازو ساخت کشور ژاپن است و به کیت دانسیته مجهز شده است. ساختار ترازو از مقاومت بالایی برخوردار است.

قیمت : 186,900,000 ریال

ترازو 320 گرم AND مدل FX300i

ترازو 320 گرم AND مدل FX300i، با حساسیت 0/001 گرم (یک هزارم گرم) یا 1 میلی گرم و کاربرد آزمایشگاهی و صنعتی و مناسب برای توزین جواهرات، از سوی شرکت AND ژاپن تولید می شود. این ترازوی قطعه شمار، مخصوص توزین قیرات و یا برلیان نیز هست و ضریب خطای آن به هنگام توزین منفی است.

قیمت : 186,900,000 ریال

ترازو 310 گرم AND مدل EJ303

ترازو 310 گرم AND مدل EJ303، محصول کشور ژاپن به توان توزین 300 گرم و با حساسیت 0/001 (یک هزارم گرم) یا 1 میلی گرم به اندازه گیری وزن اقلام و یا مواد می پردازد. شرکت AND، ترازو را مخصوص محیط های آزمایشگاهی و توزین سنگ و جواهرات قیمتی طراحی کرده است.

قیمت : 122,000,000 ریال

ترازو 950 گرم AND مدل GF1000

ترازو 950 گرم AND مدل GF1000، با بیشینه توزین 950 گرم به اندازه گیری وزن اقلام می پردازد و عمل توزین را با دقت 0/001 (یک هزارم گرم) یا 1 میلی گرم انجام می دهد. ترازو مناسب مکان های آزمایشگاهی طراحی شده است اما به سبب دقت بالا و ضریب خطای منفی برای زرگری نیز مناسب است.

قیمت : 259,000,000 ریال

ترازو 810 گرم AND مدل GF800

ترازو 810 گرم AND مدل GF800، ترازویی قطعه شمار با قابلیت توزین 800 گرم و حساسیت 0/001 (یک هزارم گرم) و یا 1 میلی گرم به سنجش وزن اقلام می پردازد. ترازو مدل GF800 از کالیبراسیون دستی و حالت های چندگانه توزین برخوردار است. و سازه های آن متشکل از استیل و فلز است.

قیمت : 259,000,000 ریال

ترازو 610 گرم AND مدل GF600

ترازو 610 گرم AND مدل GF600، در دسته ترازوهای قطعه شمار قرار می گیرد و با بیشینه توزین 600 گرم، به اندازه گیری وزن اقلام با دقت 0/001 (یک هزارم گرم) و یا 1 میلی گرم می پردازد. ترازو AND ساخت کشور ژاپن با کاربردی آزمایشگاهی است. و برای توزین جواهرات نیز مناسب است.

قیمت : 0 ریال

ترازو 410 گرم AND مدل GF400

ترازو 410 گرم AND مدل GF400، محصول AND ژاپن با بیشینه توزین 410 گرم و حساسیت 0/001 (یک هزارم گرم) و یا 1 میلی گرم به اندازه گیری مواد و اقلام می پردازد. ترازو قطعه شمار AND دارای کاربرد آزمایشگاهی و صنعتی است و به دلیل دقت توزین برای صنف طلافروش ها و زرگری بسیار مناسب است.

قیمت : 0 ریال

ترازو 1 میلی گرم AND مدل GF300

ترازو 1 میلی گرم AND مدل GF300، یکی دیگر از محصولات کشور ژاپن به شمار می رود و مخصوص مراکز آزمایشگاهی و صنعتی طراحی شده است. ترازوی قطعه شمار AND مدل GF300، با دقت 0/001 گرم (یک دهم گرم) و یا 1 میلی گرم به اندازه گیری وزن افلام و یا مواد می پردازد.

قیمت : 0 ریال

ترازو 1 میلی گرم AND مدل GF200

ترازو 1 میلی گرم AND مدل GF200، در دسته ترازو های 0/001 گرم (یک هزارم گرم) قرار می گیرد. ترازو AND محصول کشور ژاپن، به عنوان یک ترازوی قطعه شمار در محیط های آزمایشگاهی و صنعتی به کار گرفته می شود. به سبب دقت بالا و ضریب خطای منفی ترازو برای صنف طلافروشان و زرگرها بسیار مناسب است.

قیمت : 0 ریال

ترازو رطوبت سنج AND مدل MX50

ترازو رطوبت سنج AND مدل MX50، ترازویی آزمایشگاهی است و برای اندازه گیری میزان رطوبت مواد استفاده می شود. ترازو مدل MX50 قابلیت توزین تا 50 کیلوگرم را دارد و عمل سنجش وزن را با دقت 0/001 (یک هزارم گرم) و یا 1 میلی گرم انجام می دهد. ترازو رطوبت سنج محصول شرکت AND ژاپن است.

قیمت : 0 ریال

ترازو یک دهم میلی گرم AND مدل GR300

ترازو یک دهم میلی گرم AND مدل GR300، مخصوص آزمایشگاهی و ری گیری است. بیشترین ظرفیت توزین مدل GR300 به میزان 310 گرم است و با حساسیت یک دهم میلی گرم و یا یک صد هزارم گرم توزین انجام می شود. ترازو یک دهم میلی گرم AND مدل GR300، ساخت کشور ژاپن است.

قیمت : 0 ریال

ترازو یک دهم میلی گرم AND مدل GR120

ترازو یک دهم میلی گرم AND مدل GR120، ساخت کشور ژاپن و با قابلیت توزین 120 گرم است. ترازو یک دهم میلی گرم AND و یا ترازو 5 صفر، کاربردی آزمایشگاهی دارد و به سبب دقت فوق العاده بالای ترازو در صنعت ری گیری نیز از این ترازو استفاده می شود.

قیمت : 0 ریال

ترازو یک دهم میلی گرم AND مدل GR200

ترازو یک دهم میلی گرم AND مدل GR200، در دسته ترازوهای آزمایشگاهی و ری گیری قرار می گیرد و به حساسیت یک دهم میلی گرم و یا 5 صفر به توزین اقلام می پردازد. ظرفیت توزین ترازو AND ژاپن مدل GR200 با توان 200 گرم است. محصولات AND ژاپن در ایران به همراه گارانتی به بازار ارائه می شوند.

قیمت : 0 ریال

ترازو یک صدم میلی گرم AND مدل GH202

ترازو یک صدم میلی گرم AND مدل GH202، یکی دیگر از تولیدات شرکت AND ژاپن به شمار می رود و در دسته ترازوهای آزمایشگاهی و ری گیری قرار می گیرد و به اصطلاح ترازو شش صفر نامیده می شود. ترازو AND مدل GH202 قابلیت توزین از 51 گرم تا 220 گرم را داراست.

قیمت : 0 ریال

ترازو یک صدم گرم AND مدل GR202

ترازو یک صدم گرم AND مدل GR202، ساخت کشور ژاپن با کاربرد آزمایشگاهی و ری گیری است. ترازو یک صدم میلی گرم AND یا شش صفر با حساسیت فوق العاده، قادر به توزین 42 تا 210 گرم خواهد بود. و حساسیت ترازو بسته به میزان ظرفیت توزین قابل تغییر است.

قیمت : 0 ریال

ترازو قطعه شمار CAS مدل SW

ترازو قطعه شمار CAS مدل SW، یکی دیگر از تولیدات شرکت کره ای CAS به شمار می رود. کمینه توزین با استفاده از ترازو فروشگاهی CAS، به میزان 10 کیلوگرم و بیشینه توزین برابر با 30 کیلوگرم است و با دو دقت 2 و 5 گرم وزن اقلام و مواد را می سنجد.

قیمت : 0 ریال

ترازو قطعه شمار EXCELL مدل ACH

ترازو قطعه شمار EXCELL مدل ACH، محصول شرکت EXCELL تایوان است. ترازو قطعه شمار با کاربری فروشگاهی و با ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت 1 گرم، وزن مواد و اقلام را اندازه گیری می کند. ترازو فروشگاهی به صورت رومیزی ساخته می شود و از باتری شارژی برخوردار است.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 0.1 میلی گرم مدل KF3004

ترازو آزمایشگاهی کیا 0.1 میلی گرم مدل KF3004، یکی دیگر از محصولات چینی است و با ظرفیت 300 گرم وزن مواد را اندازه گیری می کند. ترازو آزمایشگاهی کیا از تکنولوژی الکترومگنتیک برخوردار است تا سرعت توزین افزایش یابد. ترازو از قابلیت شمارش قطعه بهره مند است.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 0.1 میلی گرم مدل KIA220

ترازو آزمایشگاهی کیا 0.1 میلی گرم مدل KIA220، از سوی شرکت کیا چین تولید شده است و با ظرفیت 220 گرم وزن مواد و اقلام را می سنجد. ترازو ازمایشگاهی از محفظه توزین برخوردار است و در شمار ترازوهای قطعه شمار قرار می گیرد. ترازو به همراه سنگ کالیبره ارائه می شود.

قیمت : 207,500,000 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل KJT

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل KJT، محصولی چینی است که با کاربری آزمایشگاهی و صنعتی روانه بازار داخلی می شود. کمینه توزین ترازو دیجیتال برابر با 600 گرم و بیشینه ترازو معادل 1000 گرم خواهد بود. ترازو آزمایشگاهی با حساسیت 1 میلی گرم به سنجش وزن می پردازد.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل KJT3003D

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل KJT3003D، یکی دیگر از تولیدات شرکت کیا چین به شمار می رود ترازو با کاربری آزمایشگاهی و صنعتی توان توزین با ظرفیت 300 گرم را داراست و یک ترازو قطعه شمار محسوب می شود. ترازو از امکان اتصال به کامپیوتر برخوردار است.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KBS

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KBS، محصول کشور چین در دو ظرفیت 3 و 5 کیلوگرم روانه بازار می شوند. دقت یک صدم گرم ترازو آزمایشگاهی کیا با کاربردی آزمایشگاهی و صنعتی وارد بازار می شود. ترازو از صفر کن اتوماتیک و قابلیت اتصال به کامپیوتر و چاپگر برخوردار است.

قیمت : 81,000,000 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KLB

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KLB، با ظرفیت 120 گرم، وزن مواد و اقلام را اندازه گیری می کند. ترازو با کاربری آزمایشگاهی صنعتی به شکل خودکار صفر می شود و از پارسنگ اتوماتیک نیز برخوردار است. ترازو آزمایشگاهی کیا به صورت خودکار خاموش می شود.

قیمت : 0 ریال

ترازو قطعه شمار ساتریو مدل BWS30

ترازو قطعه شمار ساتریو مدل BWS30، محصولی دیگر از شرکت ساتریو تایوان به شمار می رود. ترازو تا 30 کیلوگرم را اندازه گیری می کند و دقت توزین را 1 گرم قرار داده اند. ترازو ساتریو، قابلیت شمارش قطعه را نیز دارد و عمل پارسنگ را اتوماتیک انجام می دهد.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KSL

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KSL، محصول چینی است و با کاربرد صنعتی آزمایشگاهی روانه بازار می شود. ترازو آزمایشگاهی کیا را می توان به کامپیوتر و چاپگر خارجی متصل کرد. توزین در 16 واحد اندازه گیری از قابلیت های ممتاز ترازو صنعتی و فروشگاهی کیا است.

قیمت : 99,800,000 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KSL

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KSL، به عنوان ترازوی قطعه شمار روانه بازار می شود. ترازو صنعتی آزمایشگاهی کیا با ظرفیت 3 کیلوگرم و حساسیت 0.01 گرم (یک صدم گرم) وزن مواد را اندازه گیری می کند. قابلیت توزین در 16 واحد وزنی برای این ترازو وجود دارد.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 5 کیلوگرم مدل KSL

ترازو آزمایشگاهی کیا 5 کیلوگرم مدل KSL، در رده سری KSL قرار دارد. ترازو صنعتی آزمایشگاهی با ظرفیت 5 کیلوگرم و دقت 0.01 گرم (یک صدم گرم) وزن مواد را می سنجد. ترازو قابلیت شمارش قطعه را دارد و اتوماتیک پارسنگ می کند. ترازو از باتری پشتیبان برخوردار است.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KSL

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KSL، محصولی چینی است و بار کاربری صنعتی آزمایشگاهی روانه بازار می شود. ترازو چینی کیا قابلیت توزین با 16 واحد وزنی را دارد و به شمارش قطعه نیز می پردازد. ترازو 1 دهم گرم کیا وزنی برابر با 10 کیلوگرم را اندازه گیری می کند.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KTB

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KTB, یکی دیگر از تولیدات شرکت کیا چین است. ترازو قطعه شمار با کاربری صنعتی آزمایشگاهی، قابلیت توزین تا 300 گرم را دارد و دقت ترازو 0.001 گرم (یک هزارم گرم) است. پارسنگ و صفرکن خودکار از مزایای ترازو به شمار می روند.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KTB

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KTB، با ظرفیت 3 کیلوگرم، معادل 3000 گرم وزن مواد را می سنجد. کاربرد صنعتی و آرمایشگاهی ترازو سبب می شود از مزیت شمارش قطعه برخوردار باشد. باتری پشتیبان و پارسنگ اتوماتیک از دیگر امکانات ترازو گرمی هستند.

قیمت : 81,700,000 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KTB

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KTB، به عنوان ترازو دیجیتال قطعه شمار وارد بازار می شود و قابلیت توزین 20 کیلوگرم با دقت 0.1 گرم (یک دهم گرم) را داراست. ترازو امکان اتصال به چاپگر و کامپیوتر را دارد و پارسنگ اتوماتیک نیز از دیگر مزایای ترازو آزمایشگاهی به شمار می رود.

قیمت : 0 ریال

ترازو صنعتی کیا 1 دهم گرم مدل KY60001

ترازو صنعتی کیا 1 دهم گرم مدل KY60001، یکی دیگر از تولیدات شرکت کیا چین محسوب می شود. ترازو قطعه شمار کیا از حباب تراز برخوردار است و ظرفیت 6100 گرم را با دقت 0.1 گرم (یک دهم گرم) اندازه گیری می کند. امکان اتصال ترازو به کامپیوتر و چاپگر وجود دارد.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KD50002

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KD50002، از سوی شرکت چینی کیا تولید می شود. ترازو آزمایشگاهی کیا با توان توزین 5100 گرم و دقت 0.01 گرم (1 صدم گرم) وزن مواد را اندازه گیری می کند و به عنوان ترازوی قطعه شمار نیز عمل می کند.

قیمت : 0 ریال

ترازو صنعتی کیا مدل DCT

ترازو صنعتی کیا مدل DCT، محصول شرکت کیا چین است، شرکت دو ترازو را در یک کیس ارائه می دهد. ترازو ظرفیت 2 کیلوگرم را با دقت 0.01 گرم اندازه گیری می کند و ظرفیت 50 کیلوگرم را با دقت 1 گرم اندازه گیری می کند. ترازو پورت RS 232 را پشتیبانی می کند.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل JD

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل JD، با ظرفیت 600 گرم تولید می شود و قابلیت شمارش قطعه را دارد. ترازو از امکان پارسنگ الکترونیکی و صفرکن خودکار بهره مند است. ترازو با دقت 0.01 گرم (یک صدم گرم) وزن مواد را اندازه گیری می کند. ترازو به محفظه توزین تجهیز شده است.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل HAKL

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل HAKL، از سوی شرکت چینی کیا تولید می شود. ترازو از محفظه لودسل برخور دار است و با ظرفیت 200 گرم و دقت 0.01 گرم (یک صدم گرم) وزن را اندازه گیری می کند. ترازو را می توان به ترازو ارشمیدسی تبدیل کرد.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل KWP

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل KWP, محصول کشور چین است و قابلیت شمارش قطعه را دارد. ترازو دیجیتال آزمایشگاهی ظرفیت 15 کیلوگرم را اندازه گیری می کند. ترازو دیجیتال خاصیت ضدآب دارد و باتری شارژی از ملحقات ترازو صنعتی آزمایشگاهی کیا به شمار می رود.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 2 دهم گرم مدل KWP

ترازو آزمایشگاهی کیا 2 دهم گرم مدل KWP، محصولی دیگر از سری KWP کیا است و توان توزین تا 6 کیلوگرم را داراست و با 0.2 گرم (دو دهم گرم) وزن مواد را اندازه گیری می کند. ترازو آزمایشگاهی از امکان شمارش قطعه برخوردار است و به شکل ضدآب تولید می شود.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل JS

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل JS، محصول شرکت چینی کیا است و با ظرفیت 20 گرم و دقت 0.001 گرم (یک هزارم گرم) به توزین می پردازد. ترازو با کاربری صنعتی آزمایشگاهی از پارسنگ الکترونیکی برخوردار است. لودسل ترازو کیا دارای محفظه است.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل JTS/JSA

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل JTS/JSA، یک ترازو قطعه شمار و محصولی چینی است، ترازو دیجیتال کیا تا ظرفیت 50 کیلوگرم را با دقت 0.001 گرم (یک میلی گرم) اندازه گیری می کند. ترازو از حباب ترازو برخوردار است و نوع صفحه نمایش آن لمسی است.

قیمت : 25,000,000 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل BL1

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل BL1، ساخت کشور چین به شمار می رود و توان توزین تا 5 کیلوگرم را دارد. اندازه گیری وزن مواد در واحدهای وزنی مختلف با حساسیت 0.1 گرم (یک دهم گرم) امکان پذیر است. ترازو قطعه شمار BL1 به پارسنگ خودکار تجهیز شده است.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 0.1 گرم مدل BL1

ترازو آزمایشگاهی کیا 0.1 گرم مدل BL1، یکی دیگر از محصولات شرکت چینی کیا به شمار می رود. ترازو با کاربری صنعتی آزمایشگاهی و با حساسیت 0.1 گرم (یک دهم گرم) و در ظرفیت 3 کیلوگرم اقدام به وزن کشی می کند. ترازو چینی کیا از قابلیت شمارش قطعه برخوردار است.

قیمت : 14,900,000 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل BL1

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل BL1، قابلیت توزین تا 300 گرم را دارد و یا حساسیت 0.01 گرم (یک صدم گرم) به وزن کشی مواد می پردازد. ترازو ازمایشگاهی از نوع قطعه شمار است و امکان پارسنگ اتوماتیک را دارد. مزیت توزین در واحدهای مختلف برای ترازو وجود دارد.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا یک صدم گرم مدل BL

ترازو آزمایشگاهی کیا یک صدم گرم مدل BL، به عنوان یک ترازوی قطعه شمار با قابلیت توزین در چندین واحد اندازه گیری از سوی شرکت چینی کیا تولید می شود. ترازو آزمایشگاهی با ظرفیت 1000 گرم و حساسیت 0.01 گرم (یک صدم گرم) اقدام به اندازه گیری وزن می کند.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KEM

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KEM، یکی دیگر از تولیدات شرکت چینی کیا به شمار می رود. ترازو صنعتی آزمایشگاهی تا ظرفیت 300 گرم را با حساسیت 0.001 گرم (یک هزارم گرم) اندازه گیری می کند. ترازو دیجیتال می تواند به شمارش قطعه بپردازد.

قیمت : 79,800,000 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KEM

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KEM، با ظرفیت 3 کیلوگرم به سنجش وزن مواد و اجسام می پردازد. امکان شمارش قطعه و گرفتن درصد علاوه بر وزن کشی برای ترازو آزمایشگاهی وجود دارد. باتری ترازو قابلیت شارژ دارد و به صورت خودکار پارسنگ می کند.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KEM

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KEM,با ظرفیت 20 کیلوگرم وزن مواد را اندازه گیری می کند. حساسیت 0.1 گرم (یک دهم گرم) عملکردی فوق العاده دارد. ترازو آزمایشگاهی کیا به عنوان ترازو قطعه شمار نیز عمل می کند. قابلیت محاسبه درصد برای ترازو فراهم شده است.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل BL2

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل BL2، محصول شرکت کیا واثع در چین به شمار می رود. ترازو قطعه شمار 0.1 گرمی کیا قابلیت توزین تا 10 کیلوگرم را دارد. ترازو آزمایشگاهی دارای دو صفحه نمایش است و تنوع واحدهای اندازه گیری برای این ترازو وجود دارد.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل SL

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل SL، از سوی شرکت کیا چین تولید می شود. ترازو با ظرفیت 1000 گرم و دقت 0.01 گرم (یک صدم گرم) اقدام به توزین می کند. ترازوی دارای کاربری صنعتی و آزمایشگاهی است و به عنوان یک ترازو قطعه شمار عمل می کند.

قیمت : 15,800,000 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 600 گرم مدل SL

ترازو آزمایشگاهی کیا 600 گرم مدل SL، از سوی شرکت چینی کیا تولید می شود. ترازو صنعتی آزمایشگاهی کیا با ظرفیت 600 گرم و دقت 0.01 گرم (یک صدم گرم) به توزین می پردازد. ترازو آزمایشگاهی گرمی کیا قابلیت شمارش قطعه را دارد.

قیمت : 14,800,000 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 5 کیلوگرم مدل PS

ترازو آزمایشگاهی کیا 5 کیلوگرم مدل PS، از سوی شرکت چینی کیا تولید شده است. ترازو با کاربری آزمایشگاهی صنعتی تولید می شود و با دقت 1 گرم (یک گرم) به اندازه گیری وزن می پردازد. ترازو دارای پارسنگ و صفرکن الکترونیکی است.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 10 کیلوگرم مدل PS

ترازو آزمایشگاهی کیا 10 کیلوگرم مدل PS را شرکتی چینی کیا تولید می کند. ترازو آزمایشگاهی کاربری صنعتی نیز دارد و با ظرفیت 10 کیلوگرم و دقت 1 گرم (یک گرم) وزن مواد را اندازه گیری می کند. ترازو به صورت کامپکت ساخته می شود و دارای پارسنگ الکترونیکی است.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 25 کیلوگرم مدل PS

ترازو آزمایشگاهی کیا 25 کیلوگرم مدل PS، از تولیدات شرکت چینی کیا به شمار می رود. ترازو قابلیت توزین تا 25 کیلوگرم را دارد و اندازه گیری وزن با دقت 1 گرم انجام می شود. ترازو قابلیت خاموشی خودکار را دارد علاوه بر این صفرکن و پارسنگ ترازو نیز از این مزیت برخوردارند.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 5 دهم گرم مدل KEW

ترازو آزمایشگاهی کیا 5 دهم گرم مدل KEW، محصول شرکت چینی کیا است. ترازو با کاربرد صنعتی آزمایشگاهی قابلیت توزین 30 کیلوگرم را با دقت 0.5 گرم (5 دهم گرم) داراست. ترازو دیجیتال از قابلیت شمارش قطعه برخوردار است و در کنار آداپتور باتری شارژی داخلی نیز دارد.

قیمت : 41,800,000 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KS01

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KS01 محصولی چینی است و تا ظرفیت 5 کیلوگرم و دقت 0.1 گرم (یک دهم گرم) به اندازه گیری وزن مواد و اقلام می پردازد. تنوع واحدهای اندازه گیری و پارسنگ الکترونیک و همچنین صفرکن خودکار در این ترازو رعایت شده است.

قیمت : 7,950,000 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل TX

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل TX، از تولیدات شرکت چینی کیا محسوب می شود. ترازو قابلیت توزین 200 گرم را با دقت 0.01 گرم (یک صدم گرم) دارد. از مزیت های ترازو آزمایشگاهی کیا امکان شمارش قطعه و پارسنگ الکترونیکی ترازو است. ترازو دارای حافظه داخلی است.

قیمت : 7,450,000 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل KEC

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل KEC، از سوی شرکت چینی کیا وارد بازار می شود. ترازو با بیشینه توزین 30 کیلوگرم و دقت 1 گرم، به سنجش وزن مواد و اقلام می پردازد. ترازو آزمایشگاهی از قابلیت شمارش قطعه و هم چنین اتصال به کامپیوتر و چاپگر برخوردار است.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل ACS/JZA

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل ACS/JZA، یکی دیگر از محصولات چینی شرکت کیا به شمار می رود. ترازو با قابلیت توزین تا 30 گرم و دقت 1 گرم (یک گرم) وزن مواد و اقلام را می سنجد. قابلیت شمارش قطعه، پارسنگ و صفرکن خودکار به عنوان مزیت های ترازو شناخته می شود.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل BL

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل BL، تولیدی دیگر از سوی شرکت چینی کیا محسوب می شود. ترازو با ظرفیت 1000 گرم، وزن را اندازه گیری می کند و توزین با دقت 0.01 گرم (یک صدم گرم) انجام می شود. ترازو دارای دو نمایشگر است و قابلیت شمارش قطعه را دارد.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل JWE

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل JWE، در ردیف تولیدات شرکت چینی کیا قرار دارد. ترازو با کاربرد آزمایشگاهی و صنعتی و با ظرفیت توزین 30 کیلوگرم با حساسیت 1 گرم (یک گرم) روانه بازار می شود. پارسنگ الکترونیکی و باتری شارژی داخلی از مزایای ترازو به شمار می رود.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا مدل P8

ترازو آزمایشگاهی کیا مدل P8، در ردیف تولیدات شرکت کیا و کشور چین قرار دارد ترازو قابلیت توزین در دو وزن با دو ظرفیت جداگانه را دارد. توان توزین 5 کیلوگرم با حساسیت 1 گرم و 10 کیلوگرم با دقت 2 گرم را می توان برای ترازو فراهم کرد. پارسنگ الکترونیکی از مزایای آن محسوب می شود.

قیمت : 14,950,000 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل W30S

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل W30S، تولیدی دیگر از سوی شرکت چینی کیا است و کاربری صنعتی آزمایشگاهی ترازو سبب می شود ظرفیت 30 کیلوگرم با حساسیت 1 گرم (یک گرم) از سوی ترازو اندازه گیری شود. ترازو قابلیت ضدآب دارد. امکان اتصال ترازو به کامپیوتر وجود دارد.

قیمت : 0 ریال

ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA66

ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA66، از سوی شرکت چینی کیا معرفی می شود. ترازو در ظرفیت های 60/100 و 30 کیلوگرم با دقت های 2/5 و 1 گرم در اختیار کاربران قرار می گیرد. ترازو از خاصیت ضدآب بهره مند است و خاموشی و صفرکن خودکار را می توان به مزایای ترازو دیجیتال افزود.

قیمت : 24,900,000 ریال

ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA88

ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA88، یکی دیگر از تولیدات چینی محسوب می شود. ترازو قطعه شمار کاربری فروشگاهی دارد. ترازو با پایین ترین دقت 0.1 گرم (یک دهم گرم) و ظرفیت 60 کیلوگرم، وزن را اندازه گیری می کند. پارسنگ الکترونیکی و صفر خودکار از مزیت های ترازو است.

قیمت : 0 ریال

ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA44

ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA44، محصولی چینی است و شرکت کیا تولیدکننده آن به شمار می رود. ترازو با کاربر آزمایشگاهی و فروشگاهی تولید می شود و به توزین ظرفیت های 6 و 30 کیلوگرم به دقت های 0.1 و 1 گرم می پردازد.ترازو دارای دونمایشگر و یک پورت USB است.

قیمت : 0 ریال

ترازو زیر پایی دیجیتال سکا مدل 804

این مدل از ترازوی زیر پایی سکا یکی از پرفروش ترین مدل های ترازوی سکاست که با طراحی ظاهری زیبا قابلیت هایی جالب توجه توانسته نظر خریداران ترازوی خانگی را جلب کند.

قیمت : 44,150,000 ریال

ترازوی آزمایشگاهی و صنعتی ZH مدل ZH DK-300

ترازوی آزمایشگاهی و صنعتی ZH مدل ZH DK-300 ترازویی ایدئال برای مصارف آزمایشگاهی و کم حجم صنعتی است. دقت 0.1 گرم و ظرفیت تزوین 10 کیلویی در کنار قیمتی بسیار مناسب، ترازوی زد اچ را به یکی از بهترین نمونه های موجود در بازار بدل کرده است.

قیمت : 0 ریال

ترازو 30 کیلویی قطعه شمار دنا توزین مدل DT-30

ترازو 30 کیلویی قطعه شمار دنا توزین مدل DT-30 یک ترازوی فلزی با دقت 1 گرم است و اصلی ترین قابلیت آن شمارش قطعه است که بنا بر همین ویژگی یک ترازوی صنعتی یا یک ترازوی شمارشگر قطعه محسوب می شود.

قیمت : 0 ریال

ترازو 60 کیلویی قطعه شمار دنا توزین مدل DT-60

ترازو 60 کیلویی قطعه شمار دنا توزین مدل DT-60 را باید یک ترازوی صنعتی کامل دانست. فلزی بودن، دقت فوق العاده 2 گرم و قابلیت شمارش قطعه به عنوان کلیدی ترین قابلیت آن، موید این ادعاست.

قیمت : 52,000,000 ریال

ترازوی عطاری AND مدل SF400D

ترازوی عطاری AND مدل SF400D را می توان ترازویی چندکاره دانست. به این واسطه که می توان از آن در عطاری و آزمایشگاه و طلافروشی استفاده کرد. داشتن دقت 0.01 گرمی در این مساله یاری رسان آن بوده است.

قیمت : 8,500,000 ریال

ترازوی سه صفر AND مدل LT5000

ترازوی سه صفر AND مدل LT5000 یک ترازوی آزمایشگاهی و گرمی با دقت 0.01 گرم و ظرفیت توزین 5 کیلوگرم است. این ترازوی بدون علمک با داشتن قابلیت هایی از جمله شمارش قطعه، توزین در واحدهای دیگر و امکان نصب کیت دانسیته ترازوی گرمی چشم گیری است.

قیمت : 0 ریال

ترازوی صنعتی آمپوت

ترازوی آمپوت به سبب ویژگی هایی که دارد می تواند در دوحوزه متفاوت به کار گرفته شود. هم می توان آن را ترازویی آزمایشگاهی خطاب کرد و هم ترازویی صنعتی. دقت 0.1 گرم و ظرفیت توزین 5 کیلوگرم چنین امکانی را برای این ترازو فراهم کرده است.

قیمت : 0 ریال

ترازوی کیا صنعتی مدل P8

ترازوی کیا صنعتی مدل P8 را می توان از شناخته شده ترین ترازوهای چندکاره کیا نامید. این مدل از ترازو کیا با داشتن ظرفیت توزین 10 کیلوگرم و دقت 2 گرم به آسانی می تواند در حوزه های آزمایشگاهی و صنعتی و حتی فروشگاهی به کار آید.

قیمت : 0 ریال

ترازوی طلاکشی AND مدل LT3000

این مدل از ترازوی AND در سه ظرفیت توزین تولید شده است. مدل کنونی با ظرفیت توزین 3 کیلوگرم و دقت 0.01 گرم، قادر است در حوزه های گوناگونی مانند طلافروشی، عطاری، آزمایشگاهی و حتی فروشگاهی و صنعتی کاربرد داشته باشد.

قیمت : 0 ریال

ترازوی گرمی کیا مدل P8

ترازوی کیا مدل P8 در دو مدل 5 کیلوگرم و 10 کیلوگرم عرضه شده است. مدل کنونی با ظرفیت 5 کیلوگرم و دقت 1 گرم قادر است به عنوان ترازوی جواهرآلات، ترازوی عطاری، ترازوی گرمی و ترازوی صنعتی به کار گرفته شود.

قیمت : 0 ریال

ترازوی آزمایشگاهی کیا مدل BLK نوع 6 کیلویی

ترازوی BLK کیا در سه مدل طراحی شده است که در این مدل با ظرفیت 6 کیلوگرم و دقت 0.1 گرم راهی بازار شده است. این ترازو را می توان به عنوان ترازوی آزمایشگاهی و ترازوی قطعه شمار و ترازوی گرمی نیز شناخت.

قیمت : 16,900,000 ریال

ترازو دیجیتال کیا مدل BLK نوع 3 کیلو

ترازوی کیا مدل BLK نوع 3 کیلو با دقت 0.1 گرم عرضه شده است. این ترازوی کوچک گرمی قابلیت هایی مانند پارسنگ، شمارش قطعه و نمایشگر LCD با نور پس زمینه دارد. قیمت ارزان را هم می توان از مزیت های آن یاد کرد.

قیمت : 16,900,000 ریال

ترازو گرمی کیا مدل BLK نوع 600 گرم

ترازو گرمی کیا مدل BLK نوع 600 گرم نیز در ظاهر و قابلیت ها همچون دور برادر دیگر خود است. با این تفاوت که دقت آن افزایش پیدا کرده است و به 0.01 گرم رسیده است. از این رو می توان این مدل از ترازوی کیا را ترازوی طلا یا ترازوی زعفران نامید.

قیمت : 16,900,000 ریال

ترازو مینگ هنگ مدل شش کیلویی MH777

ترازو مینگ هنگ مدل شش کیلویی MH777 یک ترازوی جمع و جور با دقت 0.1 گرم است که می تواند در حوزه های گوناگونی به کار گرفته شود. داشتن محفظه و امکان توزین در چندین واحد وزنی را می توان از نکات مثل این ترازوی گرمی دانست.

قیمت : 9,800,000 ریال

ترازوی مینگ هنگ نوع یک کیلویی مدل MH777

ترازوی مینگ هنگ نوع یک کیلویی مدل MH777 دقتی معادل 0.01 گرم دارد که آن را مستعد به کار گیری در آزمایشگاه ها و عطاری ها و طلا فروشی ها می کند. همین مساله به خودی خود این ترازوی گرمی چینی را به یک مدل منحصر به فرد برای خرید بدل کرده است.

قیمت : 9,800,000 ریال

ترازو یک هزارم گرم KW-3018 نوع 100 گرم

ترازو یک هزارم گرم KW-3018 نوع 100 گرم ترازویی حمل کردنی است که با دقت 0.001 گرم وزن می کند. این دقت می تواند این ترازو را به عنوان یک ترازوی گرمی، ترازوی آزمایشگاهی، ترازوی عطاری و ترازوی جواهر فروشی معرفی کند.

قیمت : 21,000,000 ریال

ترازوی آزمایشگاهی KW-3018 نوع 300 گرم

ترازوی آزمایشگاهی KW-3018 نوع 300 گرم ترازویی با دقت 0.001 گرم است که قابلیت های بسیار کاربردی دارد. از آن جمله می توان به قابلیت پارسنگ، توزین در 8 واحد وزنی و شمارش قطعه اشاره کرد.

قیمت : 25,000,000 ریال

ترازوی قطعه شمار ACU مدل 3 کیلویی

ترازوی قطعه شمار ACU مدل 3 کیلویی کوچک ترین نمونه این ترازوی تایوانی است. این ترازو با داشتن ابعادی جمع و جور، دقت 0.1 گرم و باطری داخلی شارژشدنی می تواند در کسب و کارهای متنوعی به کار گرفته شود.

قیمت : 60,000,000 ریال

ترازو قطعه شمار ACU مدل 30 کیلویی

ترازو قطعه شمار ACU مدل 30 کیلویی بزرگ ترین نمونه این مدل است. همراه با افزایش ظرفیت توزین در این ترازوی تایوانی، دقت آن نیز به 1 گرم رسیده است. تا به این ترتیب بتوان از این ترازو در حوزه های صنعتی و نیمه صنعتی فروشگاهی استفاده کرد.

قیمت : 60,000,000 ریال

ترازوی قپانی سکا مدل 700

ترازوی قپانی سکا مدل 700 یک ترازوی سنجش قد و وزن منحصر به فرد است که یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان ترازوهای پزشکی آن را طراحی کرده است.

قیمت : 162,000,000 ریال

ترازو آزمایشگاه لوترون مدل GM500

ترازوی آزمایشگاهی لوترون یکی از جدیدترین ترازوهایی است که در بازار موجود است. این ترازوی گرمی با داشتن دقت 0.1 گرم و ظرفیت توزین 500 گرم، در کنار کالیبراسیون خودکار، تجهیز بودن به درگاه سریال و داشتن قابلیت پارسنگ و توزین در چند واحد وزنی، می تواند گزینه مطلوبی برای خرید ترازو باشد.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی لوترون مدل GM-300P

این مدل از ترازوی تایوانی لوترون، دقتی معادل 0.01 گرم و ظرفیت توزین 300 گرمی دارد. از چنین ترازویی می توان برای توزین گرمی در آزمایشگاه ها و مراکز مشابه استفاده کرد. داشتن کالیبراسیون خودکار را می توان برای این ترازوی خوش قیمت، مزیت به حساب آورد.

قیمت : 0 ریال

ترازو قطعه شمار لوترون مدل GM-600G

ترازوی مدل GM-600G لوترون یک ترازو قطعه شمار تمام عیار است. ترازویی با دقت 0.1 گرم و ظرفیت 600 گرم. چنین ترازویی را می توان در کسب و کارهای بسیاری که با شمارش قطعات ریز و درشت سر و کار دارند به کار گرفت. داشتن کالیبراسیون خودکار، پارسنگ و سیستم سریع نمونه گیری از جمله مزایای این ترازوی تایوانی است.

قیمت : 0 ریال

ترازوی آزمایشگاه لوترون مدل GM-600P

این مدل از ترازوی لوترون با دقت 0.02 گرم و ظرفیت توزین 600 گرم یکی دیگر از ترازوهای گرمی این شرکت به شمار می آید که می تواند عطاری و طلا فروشی و جواهرآلاتی ها به کار گرفته شود. قیمت معقول، کالیبراسیون خودکار، توزین در چند واحد وزنی و قابلیت شمارش قطعه را می توان از جمله مزیت های آن برشمرد.

قیمت : 0 ریال

ترازوی آزمایشگاهی لوترون مدل GM-1500P

ترازوی گرمی لوترون مدل GM-1500P ترازویی با دقت 0.05 گرم و ظرفیت توزین 1.5 کیلوگرم است که می تواند برای هر کسب و کاری با توزین حساس و سبک، ترازویی دلخواه باشد. داشتن کالیبراسیون خودکار و قیمت مقرون به صرفه را باید از ویژگی ها این ترازوی تایوانی دانست.

قیمت : 0 ریال

ترازوی گرمی لوترون مدل GM-5000

ترازوی گرمی لوترون مدل GM-5000 بیشترین مقدار ظرفیت توزین در بین انواع ترازوی تایوانی لوترون دارد. 5 کیلوگرم ظرفیت توزین و دقت 1 گرم، از این ترازوی یک ترازوی گرمی دلخواه ساخته است.

قیمت : 0 ریال

ترازو مدی اسکیل 0.1 گرمی مدل MK2000

این مدل از ترازوی مدی اسکیل یک ترازوی گرمی کارآمد است که با داشتن دقت 0.1 گرم و ظرفیت توزین 2 کیلوگرم به خویی می تواند در مقام یک ترازوی عطاری یا ترازوی نقره جات عرض اندام کند.

قیمت : 0 ریال

ترازوی مدی اسکیل مدل MK6000 قطعه شمار

ترازوی MK6000 مدی اسکیل را باید یک ترازوی قطعه شمار به حساب آورد. علیرغم داشتن قابلیت هایی مانند قابلیت زیرکشی و امکان نصب کیت دانسیته که از آن ترازویی آزمایشگاهی می سازد، و توانایی اتصال به کامپیوتر و چاپگر جانبی توزین در واحد وزنی مثقال، که آن را بدل به ترازویی ارزشمند می کند.

قیمت : 0 ریال

ترازوی طلا کشی مدی اسکیل مدل EF2000

این مدل از ترازوی مدی اسکیل را می توان در حوزه های بسیاری به کار گرفت. به واسطه دقت 0.01 گرم و ظرفیت توزین 2 کیلوگرم بسیاری از مشاغل را می توان در تصور آورد که امکان بهره بردن از این ترازوی گرمی را داشته باشند.

قیمت : 0 ریال

ترازوی گرمی مدی اسکیل مدل EF3000

ترازوی گرمی مدی اسکیل، هم یک ترازوی طلاکش، هم یک ترازوی زعفران و هم یک ترازوی ایدئال برای نقره فروشی ها و عطاری ها به شمار می آید. دقت 0.01 گرم در کنار توان توزین 3 کیلوگرم، از این مدل از ترازوی مدی اسکیل نمونه ای توانمند ساخته است.

قیمت : 110,000,000 ریال

ترازوی مدی اسکیل 0.1 گرم مدل MK10000

ترازوی MK10000 مدی اسکیل با دقت 0.1 گرم و ظرفیت توزین 10 کیلوگرم می تواند یک ترازوی عطاری دلخواه برای همه کسانی باشد که توزین گرمی جزئی از احتیاجات روزانه و کاری آنهاست.

قیمت : 0 ریال

ترازوی آزمایشگاهی مدی اسکیل مدل ET600 محفظه دار

این مدل از ترازوی مدی اسکیل از جمله ترازوهای محفظه دار است که به صورت ویژه به آزمایشگاه ها پیشنهاد می شود. داشتن دقت 0.01 گرم و ظرفیت توزین 600 گرم به خوبی نشان دهنده حوزه کاری این ترازوی گرمی است.

قیمت : 0 ریال

ترازوی رطوبت سنج مدی اسکیل مدل MA50T

رطوبت سنج مدی اسکیل را میتوان یکی از بهترین و دقیق ترین و کارآمدترین انواع رطوبت سنج موجود در بازار داخلی دانست. دقت 0.001 گرم و ظرفیت توزین 50 گرم در کنار حراردهی تا 180 درجه سانتیگراد و امکان اتصال به کامپیوتر و چاپگر جانبی، موید این ادعا است.

قیمت : 0 ریال

ترازوی محفظه دار مدی اسکیل مدل DF300

ترازوی مدل DF300 مدی اسکیل را باید یک ترازوی آزمایشگاهی کامل دانست. برخورداری از دقت 0.001 گرم، ظرفیت توزین 300 گرم، داشتن محفظه، امکان نصب کیت دانسیته، زیرکشی، توزین در چندین واحد وزنی و اتصال به کامپیوتر و چاپگر جانبی از قابلیت های برجسته این ترازو آزمایشگاهی مدی اسکیل است.

قیمت : 0 ریال

ترازوی مدی اسکیل مدل EF1000

این مدل از ترازوی مدی اسکیل نیز به محفظه مجهز شده است تا بتوان از آن در مقام یک ترازوی آزمایشگاهی یاد کرد. داشتن دقت 0.01 گرم و ظرفیت توزین 1 کیلوگرم، در کنار قابلیت زیرکشی، نصب کیت دانسیته، اتصال به کامپیوتر و چاپگر جانبی و شمارش قطعه این مدل را مستعد بدل شدن به یک ترازو آزمایشگاهی ایدئال کرده است.

قیمت : 0 ریال

ترازوی 0.01 گرم مدی اسکیل مدل ET300

این مدل از ترازوی مدی اسکیل را به واسطه دقت و قابلیت هایی که دارد می توان هم ترازوی آزمایشگاهی دانست و هم ترازوی طلافروشی و زعفران. دقت 0.01 گرم برای استفاده در حوزه های یاد شده بسیار ایدئال است. از طرفی امکان نصب کیت دانسیته آن را برای مصارف آزمایشگاهی مهیا می کند و توزین در چند واحد وزنی آن را یک ترازوی عطاری.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی مدی اسکیل مدل MP200

این مدل از ترازوی مدی اسکیل را باید یک ترازوی آزمایشگاهی تمام عیار دانست. وجود محفظه، دقت 0.0001 گرم، قابلیت زیرکشی و امکان نصب کیت دانسیته و اتصال به کامپیوتر و چاپگر جانبی موید این ادعا تواند بود.

قیمت : 0 ریال

ترازو صنعتی 40 کیلویی سروین مدل S-200S

این مدل از ترازوی سروین یک ترازوی تمام استیل صنعتی است که با ظرفیت توزین 40 کیلوگرم ور دقت 10 گرم طراحی شده است. قابلیت های مطلوبی بر روی این ترازو سوار شده است که می توان به داشتن رله خروجی، توانایی گزارش گیری، اتصال به کارت خوان و حافظه جانبی 8 گیگابایتی اشاره کرد.

قیمت : 0 ریال

ترازو صنعتی 70 کیلویی سروین مدل S-200S

این مدل از ترازوی صنعتی سروین یک ترازوی تمام استیل است که امکان تغییر و تعویض نمایشگر آن پیش از خرید وجود دارد. ظرفیت توزین 70 کیلوگرم و دقت 10 گرم در کنار قابلیت های فراوانی که برای این ترازوی صنعتی در نظر گرفته شده است سبب می شود تا به عنوان یکی از برترین گزینه خرید ترازو صنعتی مطرح باشد.

قیمت : 0 ریال

ترازو صنعتی سروین 40 کیلویی مدل S-200i

این مدل از ترازوی سروین با این که نام ترازوی صنعتی را یدک می کشد، برای استفاده در دفاتر پستی و خدماتی پیشنهاد شده است. ظرفیت توزین 40 کیلوگرم و دقت 10 گرم، در کنار قابلیت شمارش و امکان اتصال به دستگاه های دیگر، این ترازوی پستی را به نمونه ای خاص بدل کرده است.

قیمت : 44,500,000 ریال

ترازو گرمی MH مدل 886 نوع 6 کیلوگرمی

این مدل از ترازوی مینگ هنگ را می توان هم به عنوان یک ترازوی آزمایشگاهی در نظر گرفت و هم یک ترازوی گرمی دقیق. داشتن ظرفیت توزین 6 کیلوگرم در کنار دقت 0.1 گرم از این ترازوی کوچک، نمونه ای ارزشمند برای متقاضیان ساخته است.

قیمت : 11,900,000 ریال

ترازو گرمی MH مدل 886 نوع 600 گرمی

ترازوی مینگ هنگ مدل 886 نوع 600 را نیز می تواند ترازویی باشد که می توان در چند حوزه گوناگون از آن بهره برد. این ترازو با دقت 0.01 گرم و داشتن توانایی شمارش و توزین در چند واحد وزنی می تواند یک ترازوی عطاری، ترازوی طلا یا ترازوی آزمایشگاهی باشد.

قیمت : 11,900,000 ریال

ترازو گرمی کیا مدل KL20

ترازوی کیا با دقت 0.001 گرم تا 100 گرم را اندازه گیری می کند. این ترازو چینی است و شرکت کیا خدمات پس از فروش و عرضه آن به بازار را بر عهده دارد.

قیمت : 14,900,000 ریال

ترازو گرمی کیا مدل KL50

ترازو گرمی کیا مدل KL50 مشابه مدل KL20 است و تنها در ابعاد و قیمت با یک دیگر تفاوت دارند و باقی مشخصاتشان حفظ شده است.

قیمت : 25,900,000 ریال