دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 22 کاربر

ترازوی قطعه شمار (counter)

ترازوی قطعه شمار به ترازوی شمارشگر اطلاق می گردد که علاوه بر توزین دقیق کالا ، تعداد دقیق کالا را نیز محاسبه می نماید ، شمارش قطعات توسط ترازوی دیجیتال قطعه شمار موجب سهولت امر بسته می گردد و در کارخانه های صنعتی استفاده ی بیشتری دارد ، در ترازو قطعه شمار ، شمارش قطعه همراه با توزین است و با قرار گیری قطعات هم وزن روی کفه ی توزین ترازو و معرفی تعداد قطعات قرار گرفته از طریق کیبرد ترازو به سیستم ، شمارش انجام می گردد و سپس با قرار دادن هر تعداد از قطعات هم وزن معرفی شده ، ترازوی دیجیتال شمارشگر ، تعداد دقیق قطعات را نمایش می دهد و می توان وزن کلی قطعات را نیز مشاهده نمود ، ترازوی قطعه شمار روش های قدیمی شمارش توسط نفر را منسوخ نموده و خطای انسانی را به صفر می رساند و سرعت عمل کاربر را به 100 برابر بالاتر می رساند ، خرید ترازو قطعه شمار برای فروشگاه های ابزار و یراق و امور بسته بندی توصیه می گردد و بهترین روش برای اطلاع از تعداد قطعات هم وزن است .

نمایش جزئیات
نمایش خلاصه

ترازوی پند صنعتی

ترازو صنعتی پند قابل استفاده در ادارات پست می باشد و مورد تایید این اداره قرار گرفته است و از این رو به ترازو پستی نیز معروف میباشد ، این ترازو با دقت 1 گرم توزین می نماید .

قیمت : 56,000,000 ریال

ترازو صاایران قطعه شمار

ترازو قطعه شمار صاایران دارای 12 ماه گارانتی می باشد ، این ترازو با دقت 2 گرم توزین نموده و به صورت همزمان قطعات را نیز شمارش می نماید .

قیمت : 0 ریال

ترازو تعداد شمار جادور

ترازو قطعه شمار جادور ساخت تایوان می باشد ، نمایشگر ترازو به صورت lcd با بکلایت می باشد که موجب واضح شدن نمایش دهنده ها می شود ، دقت توزین ترازو 0/1 گرم در ظرفیت توزین 3 کیلو گرم می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازو قطعه شمار جادور

ترازو شمارشگر jadever با امکان شمارش دقیق قطعات و رعایت دقت 1 گرم در توزین و شمارش قطعات با ظرفیت 30 کیلو گرم و همچنین دارای نمایشگر lcd back light با وضوح کامل برای محیط تاریک می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازو قطعه شمار atsn

ترازو دیجیتال atsn ، ترازو کیا می باشد که در گروه دستگاه ی صنعتی قطعه شمار قرار گرفته است ، امکان شمارش قطعات از ویژگی های مهم این ترازو می باشد و قیمت ترازو که بسیار حائز اهمیت است در خرید ترازو ، نسبت به کیفیت دستگاه مناسب می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی ساتریو قطعه شمار

ترازو قطعه شمار ساتریو با دقت 1 گرم شمارش قطعات را انجام می نماید و در سه ظرفیت 15 ، 30 و 60 کیلو گرم در حال تولید می گردد تولید ترازوی ساتریو توسط کشور تایوان صورت گرفته است و به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات تعمیر ترازو ارائه می گردد .

قیمت : 77,000,000 ریال

ترازو قطعه شمار

ترازو ساتریو جهت شمارش قطعات مورد استفاده قرار می گیرد ، این ترازو با دقت 1 گرم و ظرفیت 60 کیلوگرم عملیات شمارش و توزین را انجام می دهد و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد ترازوی قطعه شمار به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 77,000,000 ریال

ترازوی قطعه شمار جادور مدل JCL

ترازوی قطعه شمار جادور مدل JCL که دارای ساختاری بدون علمک ، مستحکم و مقاوم و کوچک می باشد که در فروشگاه ها و کارگاه های ابزار و یراق مورد استفاده قرار میگیرد . ترازوی قطعه شمار معرفی شده دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی قطعه شمار جادور مدل LGCN

ترازوی فروشگاهی جادور دارای قابلیت شمارش قطعات می باشد که در فروشگاه های ابزار و یراق مورد استفاده قرار میگیرد ترازوی دیجیتال معرفی شده مورد تایید کارشناسان تراز ایران قرار گرفته است و به مشتریان پیشنهاد داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازوی شمارشگر توزین صدر مدل DS-7003

ترازوی شمارشگر توزین صدر مدل DS-7003 توسط شرکت توزین صدر تولید گردیده است این ترازو در ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت توزین 1 گرم قابل ارائه می باشد جهت خرید و یا اطلاع از قیمت ترازو با کارشناسان ما در تماس باشید .

قیمت : 45,200,000 ریال

ترازو قطعه شمار CAS مدل SW

ترازو قطعه شمار CAS مدل SW، یکی دیگر از تولیدات شرکت کره ای CAS به شمار می رود. کمینه توزین با استفاده از ترازو فروشگاهی CAS، به میزان 10 کیلوگرم و بیشینه توزین برابر با 30 کیلوگرم است و با دو دقت 2 و 5 گرم وزن اقلام و مواد را می سنجد.

قیمت : 0 ریال

ترازو قطعه شمار EXCELL مدل ACH

ترازو قطعه شمار EXCELL مدل ACH، محصول شرکت EXCELL تایوان است. ترازو قطعه شمار با کاربری فروشگاهی و با ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت 1 گرم، وزن مواد و اقلام را اندازه گیری می کند. ترازو فروشگاهی به صورت رومیزی ساخته می شود و از باتری شارژی برخوردار است.

قیمت : 0 ریال

ترازو قطعه شمار ساتریو مدل BWS30

ترازو قطعه شمار ساتریو مدل BWS30، محصولی دیگر از شرکت ساتریو تایوان به شمار می رود. ترازو تا 30 کیلوگرم را اندازه گیری می کند و دقت توزین را 1 گرم قرار داده اند. ترازو ساتریو، قابلیت شمارش قطعه را نیز دارد و عمل پارسنگ را اتوماتیک انجام می دهد.

قیمت : 0 ریال

ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA66

ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA66، از سوی شرکت چینی کیا معرفی می شود. ترازو در ظرفیت های 60/100 و 30 کیلوگرم با دقت های 2/5 و 1 گرم در اختیار کاربران قرار می گیرد. ترازو از خاصیت ضدآب بهره مند است و خاموشی و صفرکن خودکار را می توان به مزایای ترازو دیجیتال افزود.

قیمت : 24,900,000 ریال

ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA88

ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA88، یکی دیگر از تولیدات چینی محسوب می شود. ترازو قطعه شمار کاربری فروشگاهی دارد. ترازو با پایین ترین دقت 0.1 گرم (یک دهم گرم) و ظرفیت 60 کیلوگرم، وزن را اندازه گیری می کند. پارسنگ الکترونیکی و صفر خودکار از مزیت های ترازو است.

قیمت : 0 ریال

ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA44

ترازو قطعه شمار کیا مدل KIA44، محصولی چینی است و شرکت کیا تولیدکننده آن به شمار می رود. ترازو با کاربر آزمایشگاهی و فروشگاهی تولید می شود و به توزین ظرفیت های 6 و 30 کیلوگرم به دقت های 0.1 و 1 گرم می پردازد.ترازو دارای دونمایشگر و یک پورت USB است.

قیمت : 0 ریال

ترازو 30 کیلویی قطعه شمار دنا توزین مدل DT-30

ترازو 30 کیلویی قطعه شمار دنا توزین مدل DT-30 یک ترازوی فلزی با دقت 1 گرم است و اصلی ترین قابلیت آن شمارش قطعه است که بنا بر همین ویژگی یک ترازوی صنعتی یا یک ترازوی شمارشگر قطعه محسوب می شود.

قیمت : 0 ریال

ترازو 60 کیلویی قطعه شمار دنا توزین مدل DT-60

ترازو 60 کیلویی قطعه شمار دنا توزین مدل DT-60 را باید یک ترازوی صنعتی کامل دانست. فلزی بودن، دقت فوق العاده 2 گرم و قابلیت شمارش قطعه به عنوان کلیدی ترین قابلیت آن، موید این ادعاست.

قیمت : 52,000,000 ریال

ترازوی قطعه شمار ACU مدل 3 کیلویی

ترازوی قطعه شمار ACU مدل 3 کیلویی کوچک ترین نمونه این ترازوی تایوانی است. این ترازو با داشتن ابعادی جمع و جور، دقت 0.1 گرم و باطری داخلی شارژشدنی می تواند در کسب و کارهای متنوعی به کار گرفته شود.

قیمت : 60,000,000 ریال

ترازو قطعه شمار ACU مدل 30 کیلویی

ترازو قطعه شمار ACU مدل 30 کیلویی بزرگ ترین نمونه این مدل است. همراه با افزایش ظرفیت توزین در این ترازوی تایوانی، دقت آن نیز به 1 گرم رسیده است. تا به این ترتیب بتوان از این ترازو در حوزه های صنعتی و نیمه صنعتی فروشگاهی استفاده کرد.

قیمت : 60,000,000 ریال

ترازو قطعه شمار لوترون مدل GM-600G

ترازوی مدل GM-600G لوترون یک ترازو قطعه شمار تمام عیار است. ترازویی با دقت 0.1 گرم و ظرفیت 600 گرم. چنین ترازویی را می توان در کسب و کارهای بسیاری که با شمارش قطعات ریز و درشت سر و کار دارند به کار گرفت. داشتن کالیبراسیون خودکار، پارسنگ و سیستم سریع نمونه گیری از جمله مزایای این ترازوی تایوانی است.

قیمت : 0 ریال

ترازوی مدی اسکیل مدل MK6000 قطعه شمار

ترازوی MK6000 مدی اسکیل را باید یک ترازوی قطعه شمار به حساب آورد. علیرغم داشتن قابلیت هایی مانند قابلیت زیرکشی و امکان نصب کیت دانسیته که از آن ترازویی آزمایشگاهی می سازد، و توانایی اتصال به کامپیوتر و چاپگر جانبی توزین در واحد وزنی مثقال، که آن را بدل به ترازویی ارزشمند می کند.

قیمت : 0 ریال