دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

9 / 10
از 28 کاربر

صندوق

صندوق پول محلی جهت قرار دادن اسکناس و سکه به صورت منظم و دسترسی آسان می باشد و معمولا به همراه ماشین حساب نصب می گردد ، صندوق جهت قرار گرفتن زیر ترازوی دیجتالی نیز مورد استفاده قرار می گیرد .

نمایش جزئیات
نمایش خلاصه

صندوق محک

صندوق محک محصولی از شرکت محک می باشد که جهت تکمیل سبد محصولات صندوق را جهت قرار دادن زیر ترازو دیجیتال محک تولید نموده است ، البته صندوق به صورت مجزا نیز قابل استفاده می باشد .

قیمت : 17,700,000 ریال

صندوق برقی ترازوی محک

صندوق برقی ترازوی محک در قسمت زیرین ترازوی دیجیتال قرار می گیرد و با فشردن کلید ترازو ، کشوی پول باز می گردد و محل قرار گیری اسکناس و سکه می باشد ، صندوق محک از برق تغذیه نموده و توسط کابل به ترازوی دیجیتال اتصال می یابد و در دو رنگ مشکی و سفید مطابق با رنگ ترازو قابل انتخاب است .

قیمت : 22,500,000 ریال

کشوی پول

صندوق اسمارت دارای کیفیت بالا جهت استفاده زیر ترازو و نیز به صوتر کاملا مجزا می باشد ، ریل های داخلی صندوق مقاوم و با دوام بالا ساخته شده است و از بدنه ی مقاوم و مستحکمی برخوردار است .

قیمت : 24,000,000 ریال

صندوق پول بیکسلون کره ای چهار خانه

صندوق پول بیکسلون کره ای چهار خانه ساخت کشور کره بوده و در ابعاد 42.5 × 42.5 × 10 سانتی متر می یاشد که ایده ال جهت استفاده در فروشگاه ها است ، کشوی پول بیکسلون چهار خانه دارای 4 محل جهت اسکناس و 10 محل برای سکه می باشد .

قیمت : 28,000,000 ریال

کشوی پول بیکسلون کره ای پنج خانه

کشوی پول بیکسلون کره ای پنج خانه ساخت کشور کره بوده و بهترین کشوی پول برقی شناخته شده است ، صندوق پول بیکسلون 5 محل جهت قرار گیری اسکناس و 10 محل جهت قرار گیری سکه دارد ، کشوی پول بیکسلون دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد .

قیمت : 28,000,000 ریال

صندوق دیجیتالی

صندوق برقی امکان اتصال به کامپیوتر را داشته و با کابل رابط به فیش پرینتر اتصال یافته و از طریق فیش زن به کامپیوتر انتقال می یابد که از این طریق امکان تولید فاکتور فراهم می گردد .

قیمت : 22,500,000 ریال