دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

9 / 10
از 23 کاربر

پول شمار

پول شمار، نوعی ماشین اداری و محاسباتی است و در دو نوع پول شمار رومیزی و ایستاده (بانکی) به بازار ارائه می شود.

1- پول شمار رومیزی

دستگاه پول شمار، باکس شمارش اسکناس است و شمارش پول بصورت آبشاری و چپ به راست انجام می شود. موتور پول شمار در دو مدل گیربکسی و تسمه ای به بازار عرضه می شود و مدل گیربکسی آن از کیفیت بهتری برخوردار است.

2- پول شمار ایستاده

اسکناس شمار ایستاده، در بانک ها مورد استفاده قرار می گیرد و بیشتر برای تست پول مشتری و یا در قسمت صندوق مرکزی بانک کاربرد دارد. شمارش اسکناس در پول شمار بانکی از چپ به راست است و در هنگام شمارش، محفظه پول بسته خواهد شد و سبب جلوگیری از پراکنده گی گرد و غبار می شود. سرعت شمارش پول شمار ایستاده بسیار بالا است.

استفاده از پول شمار باعث امنیت در فروش می شود و تستر شمارش هم زمان پول شمار های جدید، کار تست اسکناس را آسان کرده است. پول شمار سایان، پول شمار پارا و پول شمار مگنر از جمله پول شمار های با کیفیت و استاندارد موجود در بازار هستند. 

نمایش جزئیات
نمایش خلاصه

پول شمار پارا

پول شمار پارا یکی از تولیدات کشور ایران می باشد که از کیفیت بالایی برخوردار است این از دستگاه علاوه بر مقاومت بالا مجهز به تسمه های دندانه دار بوده که از پاره شدن پول هنگام شمارش جلوگیری می کند . جهت خرید پول شمار با کارشناسان تراز ایران در تماس باشید .

قیمت : 0 ریال

پول شمار COUNTERA

پول شمار COUNTERA به عنوان پولشمار رومیزی مورد استفاده قرار میگیرد تولید این دستگاه توسط کشور ایران صورت گرفته است و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد پول شمار کانترا به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

پولشمار BANKERS

قیمت : 113,000,000 ریال

پول شمار سایان

پول شمار سایان مدل فست دارای 12 ماه گارانتی می باشد ، امکان تستر اسکناس در پولشمار وجود ندارد و ساخت و طراحی دستگاه توسط ایران می باشد و پول شمار ساده معرفی می گردد .

قیمت : 0 ریال

پول شمار MAGNER

قیمت : 0 ریال

پول شمار مگا3

پول شمار مگا 3 ساخت تایوان می باشد و به صورت تسمه ای عمل شمارش اسکناس را انجام می دهد ، مدت گارانتی پولشمار 12 ماه توسط تراز ایران تایید و عرضه می گردد .

قیمت : 0 ریال

پولشمار مگا

پول شمار مگا برترین مدل در میان محصولات سایان و نیز دیگر پولشمار های موجود می باشد زیرا به صورت گیربکسی عمل شمارش را انجام نموده و دارای بدنه ی بسیار مقاوم می باشد .

قیمت : 0 ریال

اسکناس شمار اسمارت

پول شمار اسمارت ساخت و طراحی شده توسط سایان بوده و دارای 12 ماه گارانتی می باشد و در حین شمارش امکان تست را به همراه دارد .

قیمت : 0 ریال

پولشمار رومیزی

قیمت : 0 ریال

قیمت پولشمار

قیمت : 0 ریال

پولشمار ایستاده

قیمت : 294,300,000 ریال

تستر اسکناس پارا

تستر اسکناس پارا یکی از با کیفیت ترین نوع تستر اسکناس می باشد که در بسیاری از فروشگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد و قدرت زیادی در تشخیص اسکناس جعلی دارد . تراز ایران کیفیت دستگاه را مورد تایید قرار داده است و به فروشگاه ها پیشنهاد می دهد .

قیمت : 0 ریال