021-6123
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
کالا برای:

کالباسبر محک

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

کالباسبر محک ساخت شرکت محک می باشد که در دو مدل کالباس بر محک معمولی و کالباس بر محک ترازودار با تیغه ی ایتالیایی تولید می گردد .

کالباس بر محک چیست؟

محک را همه به تولید انواع ترازو می شناسند. ترازوهایی که کیفیت و تنوع آنها، برای صاحبان امر شناخته شده و مبرهن است. اما وقتی هنر با خلاقیت و نو آوری همدم می شود می تواند دست به کارهای بزرگ تر بزند.

شرکت محک، اخیرا علاوه بر ترازو، دو نوع کالباس بر را تولید و روانه بازار نموده است، تا خلاقیت و نوآوری خود را به رخ رقبای داخلی و خارجی بکشد. یکی از انواع کالباس برها، نوع ساده آن است که به راحتی برآورنده نیازهای معمول خانواده هاست.

با کالباس بر محک دیگر نگران اندازه های متفاوت قطعه های ژامبون و کالباس نباشید. می دانیم به دست آوردن قطعه های یک دست و هم اندازه کالباس با استفاده از تخته و چاقو، بسیار سخت و تا حدودی، حتی غیر ممکن است. برای همین محک به کمک تان آمده است. با محصولی جدید و با کیفیت. به جای اینکه ساعت ها وقت تان را در هم اندازه کردن ورقه های نازک گوشت و مرغ صرف کنید، کالباس بر محک را امتحان کنید. کالباس بر محک در عرض چند ثانیه دقیق ترین و ظریف ترین و هم اندازه ترین، قطعات گوشت و کالباس و ژامبون را تحویل شما می دهد.

با کالباس بر محک، تمام کارهای برش را به دستگاه بسپارید. دیگر نگران دست تان نباشید. ضخامت مورد نیاز برای برش را تعیین کنید، گوشت یا کالباس و ژامبون مورد نظر را در جای تعیین شده قرار دهید و دستگاه کالباس بر محک را روشن نمایید. سپس بنشینید و تماشا کنید. این است شاهکار کالباس بر محک.

همچنین شما می توانید با استفاده از کالباس بر محک، انواع سبزیجات، صیفی جات، و حتی پنیر و نان را در کمترین زمان برش دهید.

در ادامه می خواهیم شما را با نوع دیگری از کالباس بر محک آشنا کنیم. کالباس بر محک همراه با ترازو.

کالباس بر محک همراه با ترازو

قابل توجه مغازه داران و فروشندگان مواد پروتئینی و گوشتی: بله دیگر نیازی است ابتدا کالباس قطعه قطعه شود و سپس در ظرفی جداگانه، وزن شود و در مرحله آخر با کلی کم و زیاد کردن به دست مشتری برسد. با کالباس بر همراه با ترازوی محک محصول را مستقیم، با وزن دلخواه، در یک مرحله تحویل مشتری دهید.

توانایی شرکت محک، در تولید انواع ترازو و بهره گیری از توانایی و خلاقیت دانشمندان بومی، متخصصان شرکت محک را به سمت تولید محصولی جدید سوق داد، تا بتواند دستگاهی جدید با نحوه استفاده بسیار راحت و آسان، تولید کند.

مهمان دارید و نگران هستید؟ نگران نباشید. تنظیمات لازم را روی دستگاه انجام داده، مقدار گوشت یا کالباس یا ژامبون مورد نظر را در دستگاه قرار دهید و به بقیه کارهای خود برسید. کالباس بر محک دستیار شما در خانه است.

قیمت کالباس بر محک

کالباس بر محک با اینکه یک محصول جدید به حساب می آید، اما در همین سال های ابتدایی تولید خود به انواع محصولات مشابه خارجی و حتی ایتالیایی تنه و بلکه طعنه می زند. دیگری نیازی نیست نگران انواع نوسانات مالی در بازار باشید. کالباس بر محک یک تولید داخلی است و به همین دلیل قیمت آن نسبت به انواع خارجی آن که با کوچک ترین نوسانی سر به فلک می زند، بسیار پایین تر است. علاوه بر آن، کیفیت این محصول از بسیاری نمونه های خارجی برتر است.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()