021-6123
سبد خرید 0
>> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
کالا برای:

کالباس بر

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

در صنایع ماشین آلات صنعتی، کالباس بر برای برش دقیق و یک اندازه مواد غذایی استفاده می شود. بهره گیری از کالباس بر روشی بهداشتی برای اسلایس مواد غذایی به شمار می رود. در صنعت کالباس بر، برندهای ایتالیایی از بهترین کیفیت برخوردارند. مهم ترین قطعه کالباس بر، موتور و تیغه آن خواهد بود که بسیار حائز اهمیت است و از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

کالباس برها را به دو گروه مختلف تقسیم می کنند:

1- کالباس بر صنعتی 

کالباس بر صنعتی از سایز 35 شروع می شود و به صورت تمام اتوماتیک به برش می پردازد و در مدل های بالاتر، علاوه بر دستگاه برش، دستگاه بسته بندی کالباس نیز به آن اضافه می شود به طوری که بلافاصله پس از برش، مواد غذایی توسط دستگاه بسته بندی و وکیوم می شوند. برخی از کالباس برهای اتوماتیک (اسلایسر صنعتی) از قدرت موتور بالا و توان برش مداوم به مدت 80 ساعت برخوردارند.

2- کالباس بر فروشگاهی  

رایج ترین کالباس بر، کالباس بر فروشگاهی است و از سایز، 275 شروع و در سایز، 350 به کالباس برهای صنعتی تبدیل می شوند. کالباس بر فروشگاهی ظرفیت و قدرت موتور آن در اندازه برش عادی است و برای فروشگاه ها بسیار مناسب خواهد بود. این دست محصولات فاقد توان برش به صورت مداوم هستند. 

اهمیت کالباس بر در جامعه امروز

فرض كنيد بسياري از رويدادها و مسائل روزانه حال حاضر هم به صورت ساندويچ و فست فود قابل ارائه شوند. شک نکنید درصد زيادي از مردم، استفاده ساندويچي از آنها را به شيوه هاي اصلي استفاده، ترجيح مي دهند. دنياي صنعتي امروزي، زمان را به يك كالاي بسيار مهم و غير قابل جبران تبديل كرده است. برای همین هم باید مردم سعی می کنند به هر نوع ممكن در مصرف آن صرفه جويي كنند. این را در ابتدا عرض کردیم تا تاکید کنیم این روزها هر چه قدر هم نسبت به تغذیه و سلامت خود حساسیت به خرج دهیم، باز هم نمی توانیم به طور کلی از فست فودها و غذاهای ساندویچی و آماده، صرف نظر کنیم. فارغ از همه ضررهايي كه مصرف آن ها ممكن است براي بدن داشته باشد.

اما استفاده از ساندويچ و فست فود لوازم خاص خود را مي طلبد. كالباس بر يكي از همان وسايل خاص فست فودي ها و ساندويچ فروشي ها و نيز خيلي از فروشگاه هاي فروشنده مواد اوليه آنها است. اگر قصد خرید یک کالباس بر با قیمت مناسب دارید، با ما همراه باشید.

انواع کالباس بر

كالباس برها با توجه به در نظر گرفتن فاكتورهاي مختلف به انواع گوناگون تقسيم مي شوند. اما مهمترين نوعِ تقسيم بندي كالباس بر، نحوه عملكرد و همچنین كاربرد آنهاست. ابتدا كالباس بر را بر اساس نحوه عملكرد تقسيم بندي مي كنيم.

کالباس بر دستي

 همانطور كه از اسمش پيداست در اين نوع كالباس بر، نياز به حضور كاربر به صورت فيزيكي است. در واقع كاربر موادي را كه بايد برش داده شود، به تیغه تيز كالباس بر نزديك كرده تا عمل برش صورت گيرد. در استفاده از انواع کالباس بر دستی، ظرافت و اندازه قطر كالباس برش داده شده، بستگي به نظر و دقت كاربر دارد.

کاربر هنگام استفاده از کالباس بر دستي، باید دقت کند، قطعات برش داده شده به اندازه دلخواه و همچنین به صورت یک اندازه و یکسان باشند. نكته دیگری كه بايد حين استفاده از اين نوع دستگاه كالباس بر به شدت مورد توجه قرار گيرد، رعايت مسائل ايمني است. تیغه كالباس بر بسيار تند بوده و كاربر بايد مراقب دست خود باشد. كالباس بر هاي دستي بيشتر در خرده فروشي ها و فروشگاه هایی با اندازه كوچك تا متوسط مورد استفاده قرار مي گيرند. راستی دقت کنید کالباس بر دستی را از فروشگاههای معتبر و با قیمت مناسب خریداری کنید. در ضمن توجه داشته باشید، به طور کلی قیمت دستگاه کالباس بر دستی نسبت به انواع اتوماتیک آن هم کمتر است.

کالباس بر اتوماتيك

نحوه كار با کالباس بر اتوماتيك هم كاملا از نام آن مشخص است. در كالباس برهاي اتوماتيك،  با تنظيم قُطر مورد نياز كالباس روی دستگاه، تيغه هاي تيز  آن شروع به كار مي كنند و كالباس را در اندازه هاي درخواستي در اختيار شما قرار مي دهند. اين دستگاه ها با توجه به عدم دخالت دست، ايمني بسيار بيشتري نسبت به نوع اول دارند. همچنین دقت و ظرافت این دستگاهها هم با توجه به اینکه کار برش به صورت اتوماتیک انجام می گیرد، بسیار بیشتر است. كالباس برهاي اتوماتيك بيشتر در فروشگاههاي بزرگ تر مورد استفاده قرار مي گيرد.

البته نوع سومي هم از كالباس برها وجود دارند كه به هر دو صورت دستي و اتوماتيك قابل استفاده هستند و بر حسب نیاز مورد استفاده قرار می گیرند.در هرحال تاکید می کنیم در خرید دستگاه کالباس بر چه دستی و چه اتوماتیک، و چه نوع سوم آن، به قیمت و کیفیت آن توجه کافی داشته باشید. 

نحوه دیگر تقسیم بندی کالباس بر

البته می توانیم کالباس بر را بر اساس محل استفاده هم به دو نوع کالباس بر خانگی و فروشگاهی هم تقسیم بندی کنیم.

كالباس بر هاي خانگي: حساسيت نسبت به سلامت و اصالت مواد اوليه جزء مواردي است كه باعث شده بعضي از مردم با تهيه مواد اوليه در منزل اقدام به درست كردن كالباس و برش آن نمايند. اين نوع كالباس برها براي مصارف محدود در آشپزخانه ها استفاده مي شوند.

کالباس بر فروشگاهي: نوعی کالباس بر است كه در مغازه هاي مختلف و در اندازه هاي گوناگون بر حسب نیاز، مورد استفاده قرار مي گيرد.

حرف آخر ما، باز هم تاکید بر قیمت مناسب و توجه به کیفیت در هنگام خرید است.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()