دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

9 / 10
از 41 کاربر

کالباس بر

در صنایع ماشین آلات صنعتی، کالباس بر برای برش دقیق و یک اندازه مواد غذایی استفاده می شود. بهره گیری از کالباس بر روشی بهداشتی برای اسلایس مواد غذایی به شمار می رود. در صنعت کالباس بر، برندهای ایتالیایی از بهترین کیفیت برخوردارند. مهم ترین قطعه کالباس بر، موتور و تیغه آن خواهد بود که بسیار حائز اهمیت است و از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

کالباس برها را به دو گروه مختلف تقسیم می کنند:

1- کالباس بر صنعتی 

کالباس بر صنعتی از سایز 35 شروع می شود و به صورت تمام اتوماتیک به برش می پردازد و در مدل های بالاتر، علاوه بر دستگاه برش، دستگاه بسته بندی کالباس نیز به آن اضافه می شود به طوری که بلافاصله پس از برش، مواد غذایی توسط دستگاه بسته بندی و وکیوم می شوند. برخی از کالباس برهای اتوماتیک (اسلایسر صنعتی) از قدرت موتور بالا و توان برش مداوم به مدت 80 ساعت برخوردارند.

2- کالباس بر فروشگاهی  

رایج ترین کالباس بر، کالباس بر فروشگاهی است و از سایز، 275 شروع و در سایز، 350 به کالباس برهای صنعتی تبدیل می شوند. کالباس بر فروشگاهی ظرفیت و قدرت موتور آن در اندازه برش عادی است و برای فروشگاه ها بسیار مناسب خواهد بود. این دست محصولات فاقد توان برش به صورت مداوم هستند. 

نمایش جزئیات
نمایش خلاصه

کالباس بر محک

کالباس بر محک مناسب برای فروشگاه های کوچک می باشد که تنها در سایز 27/5 در حال تولید و عرضه می باشد تولید این کالباس بر توسط کارخانه ی محک صورت گرفته است تراز ایران دستگاه را به همراه 24 ماه گارانتی عرضه می نماید .

قیمت : 112,500,000 ریال

کالباس بر محک ترازودار

کالباس بر ترازو دار محک جهت برش آسان مواد غذایی به همراه وزن کشی می باشد که ترازو دیجیتالی که کنار دستگاه برش مواد غذایی قرار گرفته کاربر را جهت برش و توزین کمک می نمایند .

قیمت : 115,500,000 ریال

کالباسبر براکس

کالباسبر براکس دارای قدرت موتور بالا جهت اسلایس مواد غذایی می باشد و دارای 12 ماه گارانتی است این محصول ساخت ایران می باشد و به طور معمول در فروشگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد .

قیمت : 0 ریال

کالباس بر براکس سری F

کالباس بر براکس 300 f دارای قدرت موتور بالاتری نسبت به مدل 300 می باشد و سایز بدنه و یز با اندازه بالا تری تولید شده است که با 12 ماه گارانتی در حال عرضه توسط تراز ایران می باشد جهت خرید کالباس بر و یا تعمیر کالباس بر با ما در ارتباط باشید .

قیمت : 0 ریال

کالباسبر پارس برش

کالباس بر پارس برش ساخت ایران می باشد که با تیغه ایتالیایی در حال تولید است ، سایز کالباس بر تنها 275 میلیمتر بوده و در سایز دیگری تولید نمی گردد ، گارانتی اسلایسر 12 ماه می باشد . کیفیت کالباس بر پارس برش توسط کارشناسان مربوطه مورد تایید قرار گرفته است .

قیمت : 99,000,000 ریال

کالباس بر OMEGA

کالباس بر OMEGA تولید کشور ایتالیا بوده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد این دستگاه در 2 سایز تیغه 30 سانت و تیغه 35 سانت قابل ارائه می باشد تراز ایران کیفیت محصول معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

کالباس بر اتوماتیک

کالباس بر اتوماتیک در کشور آلمان و ایتالیا تولید می گردد و در کارخانجات و فروشگاه هایی که از حجم کاری بالایی برخوردار هستند مورد استفاده قرار میگیرد جهت خرید کالباس بر می توانید با کارشناسان تراز ایران در ارتباط باشید تا شما را در انتخاب بهتر همراهی نمایند .

قیمت : 0 ریال

کالباس بر RGV

کالباس بر rjv دارای گارانتی 12 ماه شرکت تراز ایران می باشد ، سایز تیغه 300 میلیمتر معادل 30 سانتی متر می باشد که از اجناس ایتالیایی در ساخت کالباس بر استفاده گردیده است کیفیت کالباس بر آر جی وی کاملا مورد تایید کارشناسان تراز ایران قرار گرفته است .

قیمت : 295,000,000 ریال

کالباس بر OMAS

کالباس بر OMAS با کیفیت بسیار بالا جهت اسلایس کالباس توسط کشور ایتالیا طراحی و تولید گردیده است ساخت این کالباس بر بر اساس استانداردهای معتبر جهانی صورت گرفته است و به همراه گارانتی 1 ساله و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

کالباس بر فاما 30 سانتی متری مدل ECO 300

کالباس بر فاما 30 سانتی متری مدل ECO 300 یکی از انواع دستگاه اسلایسر کالباس است که توسط برند ایتالیایی فاما تولید و به بازار عرضه شده است.

قیمت : 0 ریال