دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل آزما

قیمت : 75,500,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل آزما، یکی دیگر از محصولات گروه صنعتی صدر به شمار می رود. گروه صنعتی صدر از سال 1380 فعالیت خود را به نام تجاری صاایران و بر مبنای تولید بدون کارخانه آغاز کرد. اما به دنبال دستور العمل خصوصی سازی، در سال 1388 تولیدات خود را با نام تجاری توزین صدر از سر گرفت. شرکت توزین صدر از جمله بزرگترین تولیدکنندگان داخلی محصولات و صنایع توزین و اندازه گیری است. و می توان این شرکت را در کنار شرکت هایی چون پند و محک در یک تراز و کیفیت دانست. گروه صنعتی توزین صدر  توانسته است همکاری بسیار مطلوب و موثری با شرکت های تجاری همچون (JADEVER, KELI, MARSON, ZEMIC, ACLAS و CAS) برقرار کند. چنانچه در تولید ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل آزما از لودسل ZEMIC استفاده کرده است. نام دستگاه از ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل آزما به ترازوی توزین صدر 50 کیلویی مدل vista b 50  ارتقا یافته است و قیمت مربوط به این دستگاه می باشد

ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل آزما با ظرفیت توزین 50 کیلوگرم به توزین وزن مواد می پردازد و این توزین با دقت 10 گرم انجام می شود. ابعاد ترازو 38×50 سانتیمتر است و بدنه ترازو فروشگاهی توزین صدر متشکل از پلاستیک فشرده شده ABS است تا در برابر ضربه، فشار و خط و خش مقاومت و استحکام خود را حفظ کند. کفه توزین ترازو دیجیتال فروشگاهی توزین صدر مدل آزما از جنس استیل ساخته شده است و در دو نوع تخت و لبه دار -بر حسب نیاز مشتری- روانه بازار می شود. ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل آزما در دسته ترازوهای علمک دار قرار می گیرد. نمایشگر ترازو دیجیتال فروشگاهی توزین صدر با بهره مندی از صفحه نمایش LED، از قابلیت تنظیم نور صفحه به منظور دست یابی به بهترین وضوح دید برخوردار است. نام دستگاه از ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل آزما به ترازوی توزین صدر 50 کیلویی مدل vista b 50  ارتقا یافته است و قیمت مربوط به این دستگاه می باشد.

ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل آزما فاقد قابلیت اتصال به چاپگر و لیبل پرینتر است. و از توانایی اتصال به شبکه نیز بی بهره است. کالیبراسیون ترازو دیجیتال فروشگاهی توزین صدر با استفاده از سنگ کالیبره انجام می شود و در واقع از کالیبراسیون خارجی برخوردار است. شرکت ترازایران به عنوان نماینده رسمی محصولات توزین صدر، ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل آزما را به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس ار فروش به بازار ارائه می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این ترازو و یا سایر محصولات عرضه شده در ترازایران با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.  آپشن WIF  در صورت در خواست و پرداخت مبلغ اضافی می باشد .                 

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :