دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل ویستا B

قیمت : 75,500,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل ویستا B محصولی دیگر از گروه تولیدی توزین صدر است و از کاربرد فروشگاهی برخوردار است و در دسته ترازو های علمکدار قرار می گیرد. شرکت توزین صدر در ابتدا فعالیت خود را با نام تجاری صاایران آغاز کرد، اما از سال 1388 مبنی بر دستور کار خصوصی سازی، فعالیت های تولیدی خود را با عنوان تجاری توزین صدر از سر گرفت. شرکت توزین صدر با همکاری شرکت های خارجی و توجه به نیازهای مشتری توانسته است در کنار سایر شرکت های تولیدی فعال در عرصه صنعت توزین و اندازه گیری، بازاری پویا را شکل دهند. گروه تولیدی توزین صدر، تولیدات خود را با همکاری شرکت های معتبر خارجی هم چون JADEVER, KELI, MARSON, ZEMIC, ACLAS, CAS انجام می دهد. برای توصیف و توضیح ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل ویستا B می بایست اذعان کرد، در طراحی این ترازو از ظرافت و خلاقیت بیشتری بهره جسته اند.

 

بیشینه توزین ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل ویستا B، با ظرفیت 60 کیلوگرم است و توزین با حساسیت 2 گرم انجام می شود. ابعاد ترازو توزین صدر مدل ویستا B به طول و عرض 55×40 سانتیمتر  در نظر گرفته شده است تا فضای چندانی را برای کار اشغال نکند. فلز سازه اصلی ترازو دیجیتال فروشگاهی را شکل می دهد که در برابر فشار و ضربه از مقاومت بالایی برخودار است و در طول زمان استحلاک کمتری را تجربه می کند. کفه توزین در دو نوع لبه دار و تخت روانه بازار می شود و بر حسب نیاز مشتری انتخاب می شود. جنس سینی توزین از نوع استیل است.

در تولید صفحه نمایش، شرکت توزین صدر از فناوری LED بهره برده است تا کاربر از زاویه دید بهتری برخوردار باشد. در ساخت ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل ویستا B، از دو نمایشگر استفاده کرده اند تا در هنگام توزین، کار برای کاربر و مشتری آسان تر شود. از جمله مزایای ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل ویستا B، بهره مندی از قفل ضد سرقت و هم چنین قرار گیری کلید خاموش/روشن به صورت مجزا است. ترازو علمکدار توزین صدر دارای 48 حافظه داخلی است، چنانچه قابلیت ذخیره قیمت ها را نیز داراست. برای کالیبراسیون ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل ویستا B، کاربر می بایست از سنگ کالیبره استفاده کند تا عمل کالیبراسیون انجام شود و به عبارت دیگر از کالیبراسیون خارجی و دستی برخوردار است. قیمت ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل ویستا 50 B  با ظرفیت 50 کیلوگرم می باشد .

منبع تغذیه ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل ویستا B از طریق برق شهری 220 ولت تامین می شود. شرکت ترازایران به عنوان نماینده رسمی و اصلی شرکت توزین صدر، محصولات ارائه شده از سوی این شرکت را به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان قرار می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این محصول و یا سایر محصولات عرضه شده در ترازایران با کارشناسان ما در بخش فروش تماس بگیرد. قیمت ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل ویستا  B با ظرفیت 50 کیلوگرم می باشد .  آپشن WIF  در صورت در خواست و پرداخت مبلغ اضافی می باشد .                 

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :