دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو یک دهم میلی گرم AND مدل GR300

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو یک دهم میلی گرم AND مدل GR300، محصول شرکت AND ژاپن است. شرکت AND ژاپن از جمله پیشتازان صنعت توزین و اندازه گیری در سطح بین المللی به شمار می رود. ترازو یک دهم میلی گرم، یک ترازو آزمایشگاهی و ری گیری قلمداد می شود. دلیل نامیدن ترازو یک دهم میلی گرم AND مدل GR300 به عنوان یک ترازو ری گیری به سبب اندازه گیری میزان خلوص و یا همان عیار طلا از طریق ترازو  یک دهم میلی گرم AND است. پس از استخراج طلا، در آزمایشگاه درجه خلوص طلا مورد سنجش قرار می گیرد و ترکیب های اضافی آن، از جمله نقره از طلا جدا می شوند و درصد خالصی طلا در هر قطعه بین 33/3 تا 99/9 درصد تعریف می شود.

 ترازو یک دهم میلی گرم AND مدل GR300، با دقت 1 صد هزارم و یا 1 میلی گرم به توزین می پردازد و ظرفیت ترازو 300 گرم در نظر گرفته شده است. از جمله مزایا و امکانات ترازو  می بایست به کالیبراسیون خودکار ترازو یک دهم میلی گرم AND مدل GR300 اشاره کرد. پروسه کالیبره به صورت داخلی انجام می شود و دیگر نیازی به سنگ کالیبره وجود نخواهد داشت. شرکت AND ژاپن، در ساخت دستگاه از حالت های چندگانه توزین بهره جسته است. ترازو یک دهم میلی گرم AND مدل GR300، دارای محفظه توزین به همراه 3 در است تا کاربر در هنگام توزین از طرفین و بالا به سینی توزین دسترسی داشته باشد.ترازوهای AND ژاپن، ساخته شده از فلز و استیل هستند تا بر استحکام و مقاومت و کارایی دستگاه های تولیدی اضافه شود. سینی توزین ترازو یک دهم میلی گرم AND مدل GR300، به شکل گرد و در اندازه 85 میلی متر ساخته می شود. ترازو آزمایشگاهی GR300، قابلیت شمار قطعه ها را نیز دارد و یک ترازو قطعه شمار نیز قلمداد می شود.

شرکت سازند، قابلیت اتصال کامپیوتر و چاپگر را نیز برای ترازو فراهم کرده است. و اتصال ترازو یک دهم میلی گرم AND مدل GR300 به کامپیوتر با استفاده از پورت استاندار RS-232C انجام می شود. کاربر می تواند ترازو را به کیت دانسیته تجهیز کند تا چگالی مواد نیز از طریق ترازو AND محاسبه شود. از اقلام همراه ترازو می توان به آداپتور، متعلقات سینی توزین اشاره کرد. محصولات شرکت AND ژاپن در ایران به همراه 12 ماه گارانتی به بازار مصرف ارائه می شوند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ترازایران تماس بگیرید.

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :