دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

9 / 10
از 30 کاربر

ترازوی بارکد پرینتر

ترازوی بارکد پرینتر بعد از توزین دقیق کالا ، اطلاعات توزین را به صورت بارکد واقعی فاکتور می نماید و توسط بارکد خوان اطلاعات به صندوق فروشگاهی انتقال می یابد .

ترازو بارکد پرینتر ، ترازو دیجیتالی است که بر روی فاکتور فروش ، تولید بارکد واقعی را نیز داشته است .

نمایش جزئیات
نمایش خلاصه

ترازو بارکد زن ویستا

ترازو بارکد زن ویستا دارای ظرفیت 60 کیلو گرم می باشد این ترازو ، بر روی هر فاکتور برای هر کالای توزین شده بارکد واقعی تولید می نماید که توسط هر نرم افزار استانداردی قابل اسکن می باشد .

قیمت : 25,200,000 ریال

ترازوی دیجیتال بارکد زن سوما

ترازوی بارکد پرینتر سوما یکی از ترازو دیجیتالی بارکد زن با قابلیت های ویژه می باشد از ویژگی برجسته ی ترازو سوما امکان اتصال ترازو به بارکد خوان است که از ترازو به عنوان صندوق فروشگاهی نیز می توان استفاده کرد ، قیمت ترازو در قیاس کارایی بسیار مناسب است .

قیمت : 0 ریال

ترازوی سیم کارتی رادین مدل 6700

ترازوی سیم کارتی رادین مدل 6700 تازه ترین تولید گروه صنعتی رادین است که به طراحی و تولید ترازوهای جدید فروشگاهی مطابق با نیازهای جدید مشتریان می پردازد. این ترازو فروشگاهی قادر است تمامی فعالیت های ثبت شده در حافظه خود را در غالب پیام به مدیر یا مالک ترازو ارسال کند.

قیمت : 56,000,000 ریال

ترازو سیم کارتی رادین مدل 8800 ظرفیت 40 کیلویی

ترازو سیم کارتی رادین مدل 8800 ظرفیت 40 کیلویی ترازویی فروشگاهی با دقت 10 گرم و تنظیم شدنی به 2 و 5 گرم، مجهز به چاپگر داخلی و امکان چاپ فاکتور و بارکد، دارای درگاه قرارگیری سیم کارت برای ارسال گزارش به گوشی همراه، حافظه مستقیم و غیرمستقیم، باتری داخلی، درگاه های USB، RS 232 و PS2 است.

قیمت : 63,000,000 ریال

ترازوی رادین سیم کارتی مدل 8800 70 کیلویی

ترازوی رادین سیم کارتی مدل 8800 70 کیلویی نمونه جدید ترازو فروشگاهی رادین است که با تعبیه کردن سیم کارت به منظور ارسال پیامکی گزارش های روزانه، ترازویی با توانمندی های جدید به شمار می آید.

قیمت : 76,000,000 ریال

ترازو توزین صدر مدل T-PLUS 40

ترازو توزین صدر مدل T-PLUS 40 یک ترازوی فروشگاهی تمام عیار است که با داشتن قابلیت چاپ بارکد و امکان شبکه شدن و حافظه فراوان و قابلیت منوی فارسی، می تواند در تمامی فروشگاه های ریز و درشت و مراکز خرید به کار گرفته شود.

قیمت : 0 ریال