دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال 

 

9 / 10
از 20 کاربر

پرینتر

پرینتر دستگاه چاپ اطلاعات می باشد که جهت اطلاع رسانی استفاده می گردد ، تکنولوژی پرینتر بسیار گسترده می باشد که این قسمت جهت معرفی پرینتر دفتری و پرینتر فروشگاهی ، بارکد پرینتر می باشد ، انواع و مشخصات چاپگر ها :

1- چاپگر بارکد ( پرینتر لیبل )

دستگاه تولید بارکد ، این دستگاه با تولید بارکد واقعی بر روی لیبل ( کاغذ چسب دار ) در قسمت بسته بندی کارخانه ها و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد ، پرینتر لیبل مصارف گوناگونی دارد که به دلیل معرفی بارکد واقعی برای هر کالا وسیله ای مناسب برای طبقه بندی و معرفی کالا با استفاده از بارکد است ، امروزه با پیشرفت تکنولوژی بارکد خوان در فروشگاه ها لوزم استفاده از پرینتر بارکد نیز افزایش می یابد .

2- چاپگر حرارتی ( فیش پرینتر )

به دستگاه صدور فاکتور اطلاق می گردد که جهت اعلام گزارش فروش به فروشنده و مشتری مورد استفاده می باشد ، چاپگر فاکتور در ابعاد کوچک طراحی شده است که این مهم اهمیت بسیاری داشته و یکی از اولویت های خرید پرینتر توسط مشتریان می باشد ، پرینتر حرارتی در سایز کاغذ 80 میلیمتری و 50 میلیمتری قابل صدور فاکتور می باشد ، چاپگر حرارتی با تولید حرارت بر روی رول کاغذ حرارتی چاپ می نماید .

3- چاپگر دفتری

پرینتر دفتری دستگاه چاپگر ی است که استفاده دفتری و شرکتی دارد ، استفاده از این گونه پرینتر جهت اتصال به کامپیوتر بوده و نوع کاغذ از جنس معمولی بوده و به صورت سایز های گوناگون قابل تغییر می باشد ، پرینتر شرکتی دارای کاتریج بوده و با شارژ کاتریج جوهر دستگاه تامین می گردد ، این نوع پرینتر ها جهت تامین چند کار به صورت همزمان تولید می گردند ، امروزه تولید پرینتر های چند کاره مرسوم است .

نمایش جزئیات
نمایش خلاصه
پرینتر جانبی محک قیمت : 2,950,000 ریال
ماشین حساب پرینتردار ماشین حساب پرینتر دار دارای پرینتر داخلی می باشد که اطلاعات و گزارش کارکرد ماشین حساب را به صورت عددی پرینت می نماید . قیمت : 2,500,000 ریال
لیبل زن بیکسلون مدل T403 قیمت : 10,500,000 ریال
لیبل پرینتر بیکسلون لیبل پرینتر بیکسلون با وضوح 300 dpi در تولید و چاپ بر روی لیبل می باشد که ساخت کره و محصول شرکت سامسونگ است ، لیبل زن بیکسلون علاوه چاپ بر روی لیبل ، امکان تولید بارکد واقعی و استاندارد را دارد . قیمت : 9,500,000 ریال
لیبل پرینتر سامسونگ قیمت : 8,700,000 ریال
فیش پرینتر اپسون قیمت : 4,700,000 ریال
فیش پرینتر بیکسلون قیمت : 5,900,000 ریال
پرینتر دفتری قیمت : 9,200,000 ریال