دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

9 / 10
از 40 کاربر

ترازوی آزمایشگاهی

ترازوی آزمایشگاهی به ترازوی دقیق اطلاق میگردد که در آزمایشگاه جهت توزین مواد استفاده می گردد ، ترازو آزمایشگاه باید بسیار دقیق و بدون خطا باشد ، ترازو آزمایشگاهی باید دارای محفظه ی توزین بوده تا در زمان توزین وزن ، هوای محیط ترازو در توزین ایجاد خلل ننماید زیرا ترازو آزمایشگاهی به دلیل داشتن دقت بسیار بالا گاهی برابر با 0/00001 گرم نیاز به محیطی با عدم ورود و تاثیر هوا داشته و این ترازو را به حالت آزمایشگاهی نزدیک می نماید ، امروزه ترازوی آزمایشگاهی در سطحی بسیار گسترده ارائه شده و دارای ابعاد و کاربری های متنوع هستند ، حال آنکه ترازو دیجیتال آزمایشگاهی با چه دقتی توزین می نماید ما را به مفهوم اصلی ترازوی آزمایشگاهی نزدیک می نماید ، ترازو آزمایشگاه برای توزین مواد ارزشمندی است که بسیار ریز و حتی میکروسکپی بوده و عموما برای ترکیب با مواد های دیگر توزین شده تا به اندازه ی مورد نظر با هم ترکیب شوند ، این ترکیبات گاهی با جان انسان در ارتباط بوده از این روست که ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی ارزش بیشتری می یابد و دقت در آن فاکتور حیاتی خواهد بود .

دقت ترازوی آزمایشگاهی از 0.01 گرم در حالت نیمه آزمایشگاهی شروع شده و بیشتر با دقت 0.001 گرم ( یک هزارم گرم ) ، 0.0001 ( یک ده هزارم گرم ) و 0.00001 ( یک صدم هزارم گرم ) ارائه می گردد و هر چه دقت ترازوی دیجیتال بالا باشد ترازو به حالت صنعتی و آزمایشگاهی نزدیک می گردد ، ترازو یک صد هزارم آزمایشگاهی ، یک گرم را به صد هزار قسمت تبدیل می نماید و در این حالت برای توزین مواد منفجره ، ترکیب مواد شیمیایی ، ترکیب دارو ها و این ثبت وزن مواد میکروسکوپی مورد استفاده می گردد ، داشتن محفظه ی توزین آزمایشگاهی از دقت 0.001 گرم ( ترازو یک هزارم گرم ) آغاز شده و قطعی می باشد ، ترازوی آزمایشگاهی بدون محفظه ی توزین در دقت یک هزارم ، یک ده هزارم و یک صد هزارم غیر استاندارد و خطا به شمار می رود ، ترازوی دقیق آزمایشگاهی به مفهوم دارا بودن شرایط توزین آزمایشگاهی است که داشتن محفظه ی توزین آزمایشگاهی ، درب های آسان باز شو ، بدنه و ساختار صنعتی و نیز در حالت بسیار ایده ال داشتن کالیبراسیون دیجیتال و داخلی است که در هر زمان توزین ، ترازو دقیق آزمایشگاهی ، به صورت خودکار کالیبره شده و توزین به صورت مداوم در حالت استاندارد است ، همانطور که از حساسیت موضوح مشخص است ، خرید ترازوی آزمایشگاهی نیاز به مشاوره و بررسی دارد ، کارشناسان تراز ایران با بیش از 30 سال سابقه ی درخشان در صنعت ترازو ، بهترین مشاور شما در خرید ترازو آزمایشگاهی بوده و داشتن نمایشگاه امکان تست و بررسی به صورت حضوری را نیز برای خریداران فراهم نموده است .

نمایش جزئیات
نمایش خلاصه

ترازوی AND

ترازو and ، ترازو آزمایشگاهی با دقت 0/001 گرم می باشد ، ترازو دارای استاندارد معتبر جهانی با ظاهری بسیار شکیل است ، محفظه ی توزین که بر روی بدنه ی ترازو قرار گرفته است موجب جلوگیری از دخالت هوای محیط در زمان توزین امی باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازو AND مدل GF

ترازو GF با حساسیت یک ده هزارم توزین نموده و ظرفیت ترازو 200 گرم می باشد ، ترازو AND - GF قابلیت شمارش ، مقایسه و محاسبه در صد را نیز دارد ، ترازو دیجیتال AND ساخت ژاپن است .

قیمت : 0 ریال

ترازو AND ژاپن مدل HR

ترازو آزمایشی HR با دقت فوق العاده ی 0/0001 گرم توزین می نماید ، این ترازو جهت ترکیب دارو در آزمایشگاه های داروسازی مورد استفاده قرار می گیرد ، از این رو به ترازو جالینوسی نیز معروف می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی AND ژاپن مدل GH

ترازو AND مدل GH کاملا آزمایشگاهی است و جهت توزین مواد ارزشمند گرمی قابل استفاده است ، این ترازو با محفظه ی توزین عملیات را به نتیجه می رساند ، محفظه ی توزین موجب افزایش حساسیت ترازو دیجیتالی می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی AND ژاپن مدل GH-202

ترازو آزمایشگاهی GH-202 در لابراتوار مورد استفاده قرار می گیرد ، این ترازو دارای دقت 0/0001 گرم در ظرفیت فوق العاده ی 210 گرم می باشد ، این ترازو and ژاپن است .

قیمت : 0 ریال

ترازو AND مدل MX-MF

ترازو مقایسه کننده ، رطوبت سنج ، تجزیه و تحلیل کننده مواد آزمایشگاهی می باشد که دارای پوشش حرارتی است ، ترازو mx - mf ، ترازوی آزمایشگاهی دقیقی است که در مطالعات و تحقیقات آزمایشگاهی در لابراتوار مورد استفاده قرار می گیرد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی ژاپنی AND مدل GR

ترازو آزمایشگاهی gr با محفظه ی توزین جهت دقیق تر نمودن عملیات توزین می باشد ، این ترازو با دقت فوق حساس یک صد هزارم گرم توزین می نماید ( 0/00001 گرم با ظرفیت 42 گرم ) ، ترازو and - gr ساخت ژاپن است .

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی AND مدل GH-160G

ترازو آزمایشگاهی AND ساخت ژاپن می باشد ، دقت در توزین ترازو معادل یک ده هزارم گرم در ظرفیت 160 گرم می باشد ، گارانتی دستگاه به مدت یک سال است ، محفظه ی توزین و بدنه ی ترازو از بهترین جنس ساخته و دارای استاندارد معتبر جهانی است .

قیمت : 0 ریال

ترازوی آزمایشگاهی AND

ترازو آزمایشگاهی مدل GE دارای محفظه ی توزین می باشد ، این ترازو با دقت بسیار بالا ، 0/000001 گرم توزین می نماید و توسط کمپانی AND در کشور ژاپن تولید گردیده است و به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازو AND ژاپن مدل EK-I

ترازو ek-i ، ترازو قطعه شمار آزمایشگاهی است که در لابراتوار کارخانه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد ، ترازو and دارای دقت 0/01 گرم در ظرفیت 120 گرم توزین می نماید و به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازو ژاپنی AND مدل EK

ترازو ek ساخت ژاپن بوده و بر خلاف سینی پهن و بزرگ ترازو ، دارای دقت بسیار مناسب یک صدم گرم در توزین موادی با ظرفیت 2 کیلو گرم می باشد ، از قابلیت های با ارزش ترازو and مدل ek شمارش قطعات بسیار ریز آزمایشگاهی است .

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی AND

ترازو hl ، ترازو آزمایشگاهی با دقت 0/01 گرم در توزین موادی با ظرفیت 100 گرم می باشد و جهت توزین مواد ریز گرمی در آزمایشگاه ها و کارخانجات مورد استفاده قرار می گیرد این ترازو دارای یک سال گارانتی تراز ایران می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی صنعتی AND

ترازو and ، ترازو قطعه شمار صنعتی با دقت 1 گرم در ظرفیت 15 کیلو گرم می باشد ، این ترازو استیل بوده و مناسب جهت محیط های حساس با بدنه ی بسیار مقاوم می باشد تراز ایران کیفیت دستگاه را مورد تایید قرار داده است و به همراه 12 ماه گارانتی ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازو AND

ترازو قطعه شمار and دارای بدنه ی استیل می باشد ، این ترازو امکان شمارش دقیق قطعات با حساسیت نیم گرم در ظرفیت 1500 گرم را دارا است و به طور معمول در آزمایشگاه ها و کارخانجات مورد استفاده قرار میگیرد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی AND ژاپن مدل HL-I

ترازو hl-i ، ترازو زرگری ( ترازو طلا فروشی ) است ، این ترازو دارای دقت 0/01 گرم در توزین مواد با ارزش گرمی بالا می باشد ، ترازو hl-i در ابزار و یراق فروشی ها جهت شمارش قطعات گرمی نیز مورد استفاده قرار می گیرد .

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی جادور sky

ترازوی آزمایشگاهی جادور به دلیل دارا بودن دقت بالا در آزمایشگاه ها جهت توزین مواد مواد مورد استفاده قرار میگیرد . ترازوی دیجیتال معرفی شده دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی آزمایشگاهی جادور مدل SNUGIII

ترازوی آزمایشگاهی جادور یکی از محصولات کارخانه ی جاور در ژاپن می باشد که دارای بدنه ی مستحکم و مقاوم می باشد ترازوی دیجیتال معرفی شده دارای 12 ماه گارانتی . 10 سال خدمات پس از فروش می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی متلر تولدو مدل ME303

ترازوی متلر تولدو مدل ME303 یکی از پرقدرت ترین ترازوهای آزمایشگاهی می باشد که توسط کشور سوئیس طراحی و تولید گردیده است و ترازوی متلر تولدو به همراه گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش تعمیر ترازوی آزمایشگاهی قابل ارائه می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی آزمایشگاهی متلر مدل ME204

ترازوی آزمایشگاهی متلر مدل ME204 ساخت کارخانه ی متلر تولدو در کشور سوئیس می باشد که به عنوان یکی از بهترین برند های ترازوی آزمایشگاهی معرفی می گردد . ترازوی دیجیتال معرفی شده دارای ظرفیت 210 گرم و دقت توزین 0/0001 گرم می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازو صنعتی AND مدل EK-30KL

ترازو صنعتی AND مدل EK-30KL تولید شده بر اساس به روز ترین تکنولوژی توسط کشور ژاپن می باشد و در ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت توزین 1 گرم قابل ارائه می باشد و به طور معمول در آزمایشگاه ها و کارخانجات صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد .

قیمت : 0 ریال

ترازو گرمی آدام HCB-602 H

ترازو گرمی آدام HCB-602 H یکی از تولیدات کارخانه ی آدام در کشور انگلستان است که در ظرفیت 600 گرم و دقت توزین 0/01 گرم قابل ارائه است ترازوی آزمایشگاهی آدام به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازو دیجیتال آدام HCB-123

ترازو دیجیتال آدام HCB-123 به عنوان ترازوی گرمی در آزمایشگاه ها جهت توزین مواد ریز گرمی مورد استفاده قرار میگیرد این ترازو همانطور که گفته شد در ظرفیت 120 گرم و دقت توزین 0/001 گرم قابل ارائه می باشد دستگاه معرفی شده به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی آدام HCB-1002

ترازوی آدام HCB-1002 در ظرفیت 1 کیلوگرم و دقت توزین 0/01 گرم قابل ارائه می باشد و به طور معمول در آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد کیفیت ترازو دیجیتال معرفی شده کاملا مورد تایید قرار گرفته است و به همراه 12 ماه گارانتی ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی گرمی آدام HCB-3001

ترازوی گرمی آدام HCB-3001 به عنوان ترازوی اتوکالیبره مورد استفاده قرار میگیرد حداکثر وزن قابل تحمل 3 کیلوگرم و دقت توزین ترازو 0/1 گرم می باشد تراز ایران کیفیت دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه 12 ماه گارانتی ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازو دیجیتال آدام ACB plus 3000

ترازو دیجیتال آدام ACB plus 3000 با امکان توزین تا ظرفیت 3 کیلوگرم و دقت 0/1 گرم توسط کشور انگلیس طراحی و تولید گردیده است این ترازو قابلیت اتصال به کامپیوتر و محاسبه وزن تا 15 واحد وزنی را دارا می باشد ترازو دیجیتال آدام به همراه 12 ماه گارانتی ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی آدام ACB Plus 300

ترازو آزمایشگاهی آدام ACB Plus 300 ساخت کشور انگلیس است و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد این دستگاه در ظرفیت 300 کیلوگرم و دقت توزین 0/01 گرم قابل ارائه است ترازو دیجیتال آدام به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی آزمایشگاهی ADAM مدل Acb Plus 600H

ترازوی آزمایشگاهی ADAM مدل Acb Plus 600H در ظرفیت 600 گرم و دقت توزین 0/01 گرم ارائه می گردد کالیبره ی ترازو به صورت دستی بوده و از طریق سنگ کالیبره صورت می پذیرد ترازو دیجیتال آدام به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازو آدام مدل NBL 4602e

ترازو آدام مدل NBL 4602e ساخت کمپانی آدام در کشور انگلستان می باشد که در ظرفیت 4600 گرم و دقت توزین 0/01 گرم قابل ارائه است کالیبراسیون ترازو به صورت دستی صورت می گیرد ترازو دیجیتال معرفی شده به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی اتوکالیبره آدام NBL 4602i

ترازوی اتوکالیبره آدام NBL 4602i تولید کشور انگلیس است و در دو نوع اتوکالیبره و کالیبره دستی ارائه می گردد ظرفیت تعیین شده برای این ترازو 4600 گرم و 0/1 گرم می باشد این ترازو مورد تایید کارشناسان تراز ایران قرار گرفته است و به همراه 12 ماه گارانتی ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازو دیجیتال آدام NBL 423e

ترازو دیجیتال آدام NBL 423e جهت توزین مواد گرمی در آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد این ترازو در ظرفیت 420 گرم و دقت توزین 0/001 گرم قابل ارائه می باشد تراز ایران کیفیت دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی گرمی آدام NBL 423i

ترازوی گرمی آدام NBL 423i جهت انجام امور آزمایشگاهی در ظرفیت 420 گرم و دقت توزین 0/001 گرم طراحی و تولید گردیده است ساخت این ترازو توسط کمپانی آدام در کشور انگلستان صورت گرفته است ترازوی آدام به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی دیجیتالی آدام PGL 8001

ترازوی دیجیتالی آدام PGL 8001 ساخت کشور انگلستان است که با رعایت استانداردهای توزین تولید گردیده است ظرفیت ترازوی آدام 8 کیلوگرم و دقت توزین آن 0/1 گرم می باشد . دستگاه معرفی شده اتوکالیبره بوده و به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازو صنعتی آدام PGL 10001

ترازو صنعتی آدام PGL 10001 دارای ظرفیت 10 کیلوگرم و دقت توزین 0/1 گرم می باشد کالیبره ی ترازو به صورت اتوماتیک بوده و امکان محاسبه ی وزن تا 15 واحد وزنی را دارا می باشد ترازو دیجیتال معرفی شده به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش اراده می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازو دیجیتالی آدام PGL 12001

ترازو دیجیتالی آدام PGL 12001 به عنوان ترازوی اتوکالیبره در آزمایشگاه ها و کارخانجات صنعتی مورد ااستفاده قرار میگیرد تولید این ترازو در کارخانه ی آدام انگلستان صورت گرفته است تراز ایران کیفیت دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه 12 ماه گارانتی ارائه میگردد .

قیمت : 0 ریال

ترازو دیجیتال ADAM مدل PGL 15001

ترازو دیجیتال ADAM مدل PGL 15001 به عنوان ترازوی صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد حداکثر وزن قابل تحمل برای این ترازو 15 کیلوگرم و دقت توزین آن 0/1 گرم می باشد تولید ترازو آدام توسط کشور انگلیس صورت گرفته است و به همراه 12 ماه گارانتی ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازو گرمی آدام مدل 3502 PGW

ترازو گرمی آدام مدل 3502 PGW در ظرفیت 3500 گرم و دقت توزین 0/01 گرم توسط کشور انگلستان تولید گردیده است کالیبراسیون ترازو از طریق سنگ کالیبره ی ترازو صورت می پذیرد . ترازوی آزمایشگاهی آدام به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازو آدام PGW 6002i

ترازو آدام PGW 6002i به صورت اتوکالیبره بوده و در ظرفیت 6 کیلوگرم و دقت توزین 0/01 گرم ارائه می گردد تولید این ترازو توسط کشور انگلیس صورت گرفته است و به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد . تراز ایران کیفیت ترازو را مورد تایید قرار داده است .

قیمت : 0 ریال

ترازوی محفظه دار آدام NBL 823e

ترازوی محفظه دار آدام NBL 823e در ظرفیت 820 گرم و دقت توزین 0/001 گرم تولید می گردد کالیبره ی ترازو از طریق سنگ کالیبره صورت می پذیرد . ترازو آزمایشگاهی آدام از کیفیت بالایی برخوردار است و به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازو حساس آدام NBL 823i

ترازو حساس آدام NBL 823i به صورت اتوکالیبره می باشد و در ظرفیت 820 گرم و دقت توزین 0/001 گرم تولید می گردد از ویژگی های ترازوی آدام اتصال به کامپیوتر و نیز محاسبه ی وزن تا 15 واحد وزنی می باشد این ترازو دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازو ADAM مدل NBL 214i

ترازو ADAM مدل NBL 214i تولید کشور انگلیس است . حداکثر وزن قابل تحمل این ترازو 210 گرم و دارای دقت توزین 0/0001 گرم می باشد . ترازو دیجیتال آدام این قابلیت را دارد که وزن مواد را تا 15 واحد وزنی محاسبه کند دستگاه معرفی شده به همراه 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی آدام آزمایشگاهی مدل NBL 254i

ترازوی آدام آزمایشگاهی مدل NBL 254i با حساسیت بالا جهت استفاده در امور آزمایشگاهی تولید گردیده است ظرفیت تعیین شده برای این ترازو 250 گرم و دارای دقت توزین 0/0001 گرم می باشد تولید ترازوی آدام توسط کشور انگلیس صورت گرفته است .

قیمت : 0 ریال

ترازو دقیق آدام مدل NBL 124E

ترازو دقیق آدام مدل NBL 124E به عنوان ترازوی آزمایشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد و از حساسیت بالایی نیز برخوردار است . ظرفیت ترازوی آدام 120 گرم و دقت توزین آن 0/0001 گرم می باشد دستگاه معرفی شده به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 0.1 میلی گرم مدل KF3004

ترازو آزمایشگاهی کیا 0.1 میلی گرم مدل KF3004، یکی دیگر از محصولات چینی است و با ظرفیت 300 گرم وزن مواد را اندازه گیری می کند. ترازو آزمایشگاهی کیا از تکنولوژی الکترومگنتیک برخوردار است تا سرعت توزین افزایش یابد. ترازو از قابلیت شمارش قطعه بهره مند است.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 0.1 میلی گرم مدل KIA220

ترازو آزمایشگاهی کیا 0.1 میلی گرم مدل KIA220، از سوی شرکت کیا چین تولید شده است و با ظرفیت 220 گرم وزن مواد و اقلام را می سنجد. ترازو ازمایشگاهی از محفظه توزین برخوردار است و در شمار ترازوهای قطعه شمار قرار می گیرد. ترازو به همراه سنگ کالیبره ارائه می شود.

قیمت : 207,500,000 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل KJT

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل KJT، محصولی چینی است که با کاربری آزمایشگاهی و صنعتی روانه بازار داخلی می شود. کمینه توزین ترازو دیجیتال برابر با 600 گرم و بیشینه ترازو معادل 1000 گرم خواهد بود. ترازو آزمایشگاهی با حساسیت 1 میلی گرم به سنجش وزن می پردازد.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل KJT3003D

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل KJT3003D، یکی دیگر از تولیدات شرکت کیا چین به شمار می رود ترازو با کاربری آزمایشگاهی و صنعتی توان توزین با ظرفیت 300 گرم را داراست و یک ترازو قطعه شمار محسوب می شود. ترازو از امکان اتصال به کامپیوتر برخوردار است.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KBS

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KBS، محصول کشور چین در دو ظرفیت 3 و 5 کیلوگرم روانه بازار می شوند. دقت یک صدم گرم ترازو آزمایشگاهی کیا با کاربردی آزمایشگاهی و صنعتی وارد بازار می شود. ترازو از صفر کن اتوماتیک و قابلیت اتصال به کامپیوتر و چاپگر برخوردار است.

قیمت : 81,000,000 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KLB

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KLB، با ظرفیت 120 گرم، وزن مواد و اقلام را اندازه گیری می کند. ترازو با کاربری آزمایشگاهی صنعتی به شکل خودکار صفر می شود و از پارسنگ اتوماتیک نیز برخوردار است. ترازو آزمایشگاهی کیا به صورت خودکار خاموش می شود.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KSL

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KSL، محصول چینی است و با کاربرد صنعتی آزمایشگاهی روانه بازار می شود. ترازو آزمایشگاهی کیا را می توان به کامپیوتر و چاپگر خارجی متصل کرد. توزین در 16 واحد اندازه گیری از قابلیت های ممتاز ترازو صنعتی و فروشگاهی کیا است.

قیمت : 99,800,000 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KSL

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KSL، به عنوان ترازوی قطعه شمار روانه بازار می شود. ترازو صنعتی آزمایشگاهی کیا با ظرفیت 3 کیلوگرم و حساسیت 0.01 گرم (یک صدم گرم) وزن مواد را اندازه گیری می کند. قابلیت توزین در 16 واحد وزنی برای این ترازو وجود دارد.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 5 کیلوگرم مدل KSL

ترازو آزمایشگاهی کیا 5 کیلوگرم مدل KSL، در رده سری KSL قرار دارد. ترازو صنعتی آزمایشگاهی با ظرفیت 5 کیلوگرم و دقت 0.01 گرم (یک صدم گرم) وزن مواد را می سنجد. ترازو قابلیت شمارش قطعه را دارد و اتوماتیک پارسنگ می کند. ترازو از باتری پشتیبان برخوردار است.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KSL

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KSL، محصولی چینی است و بار کاربری صنعتی آزمایشگاهی روانه بازار می شود. ترازو چینی کیا قابلیت توزین با 16 واحد وزنی را دارد و به شمارش قطعه نیز می پردازد. ترازو 1 دهم گرم کیا وزنی برابر با 10 کیلوگرم را اندازه گیری می کند.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KTB

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KTB, یکی دیگر از تولیدات شرکت کیا چین است. ترازو قطعه شمار با کاربری صنعتی آزمایشگاهی، قابلیت توزین تا 300 گرم را دارد و دقت ترازو 0.001 گرم (یک هزارم گرم) است. پارسنگ و صفرکن خودکار از مزایای ترازو به شمار می روند.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KTB

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KTB، با ظرفیت 3 کیلوگرم، معادل 3000 گرم وزن مواد را می سنجد. کاربرد صنعتی و آرمایشگاهی ترازو سبب می شود از مزیت شمارش قطعه برخوردار باشد. باتری پشتیبان و پارسنگ اتوماتیک از دیگر امکانات ترازو گرمی هستند.

قیمت : 81,700,000 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KTB

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KTB، به عنوان ترازو دیجیتال قطعه شمار وارد بازار می شود و قابلیت توزین 20 کیلوگرم با دقت 0.1 گرم (یک دهم گرم) را داراست. ترازو امکان اتصال به چاپگر و کامپیوتر را دارد و پارسنگ اتوماتیک نیز از دیگر مزایای ترازو آزمایشگاهی به شمار می رود.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KD50002

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KD50002، از سوی شرکت چینی کیا تولید می شود. ترازو آزمایشگاهی کیا با توان توزین 5100 گرم و دقت 0.01 گرم (1 صدم گرم) وزن مواد را اندازه گیری می کند و به عنوان ترازوی قطعه شمار نیز عمل می کند.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل JD

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل JD، با ظرفیت 600 گرم تولید می شود و قابلیت شمارش قطعه را دارد. ترازو از امکان پارسنگ الکترونیکی و صفرکن خودکار بهره مند است. ترازو با دقت 0.01 گرم (یک صدم گرم) وزن مواد را اندازه گیری می کند. ترازو به محفظه توزین تجهیز شده است.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل HAKL

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل HAKL، از سوی شرکت چینی کیا تولید می شود. ترازو از محفظه لودسل برخور دار است و با ظرفیت 200 گرم و دقت 0.01 گرم (یک صدم گرم) وزن را اندازه گیری می کند. ترازو را می توان به ترازو ارشمیدسی تبدیل کرد.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل KWP

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل KWP, محصول کشور چین است و قابلیت شمارش قطعه را دارد. ترازو دیجیتال آزمایشگاهی ظرفیت 15 کیلوگرم را اندازه گیری می کند. ترازو دیجیتال خاصیت ضدآب دارد و باتری شارژی از ملحقات ترازو صنعتی آزمایشگاهی کیا به شمار می رود.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 2 دهم گرم مدل KWP

ترازو آزمایشگاهی کیا 2 دهم گرم مدل KWP، محصولی دیگر از سری KWP کیا است و توان توزین تا 6 کیلوگرم را داراست و با 0.2 گرم (دو دهم گرم) وزن مواد را اندازه گیری می کند. ترازو آزمایشگاهی از امکان شمارش قطعه برخوردار است و به شکل ضدآب تولید می شود.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل JS

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل JS، محصول شرکت چینی کیا است و با ظرفیت 20 گرم و دقت 0.001 گرم (یک هزارم گرم) به توزین می پردازد. ترازو با کاربری صنعتی آزمایشگاهی از پارسنگ الکترونیکی برخوردار است. لودسل ترازو کیا دارای محفظه است.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل JTS/JSA

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل JTS/JSA، یک ترازو قطعه شمار و محصولی چینی است، ترازو دیجیتال کیا تا ظرفیت 50 کیلوگرم را با دقت 0.001 گرم (یک میلی گرم) اندازه گیری می کند. ترازو از حباب ترازو برخوردار است و نوع صفحه نمایش آن لمسی است.

قیمت : 25,000,000 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل BL1

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل BL1، ساخت کشور چین به شمار می رود و توان توزین تا 5 کیلوگرم را دارد. اندازه گیری وزن مواد در واحدهای وزنی مختلف با حساسیت 0.1 گرم (یک دهم گرم) امکان پذیر است. ترازو قطعه شمار BL1 به پارسنگ خودکار تجهیز شده است.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 0.1 گرم مدل BL1

ترازو آزمایشگاهی کیا 0.1 گرم مدل BL1، یکی دیگر از محصولات شرکت چینی کیا به شمار می رود. ترازو با کاربری صنعتی آزمایشگاهی و با حساسیت 0.1 گرم (یک دهم گرم) و در ظرفیت 3 کیلوگرم اقدام به وزن کشی می کند. ترازو چینی کیا از قابلیت شمارش قطعه برخوردار است.

قیمت : 14,900,000 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل BL1

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل BL1، قابلیت توزین تا 300 گرم را دارد و یا حساسیت 0.01 گرم (یک صدم گرم) به وزن کشی مواد می پردازد. ترازو ازمایشگاهی از نوع قطعه شمار است و امکان پارسنگ اتوماتیک را دارد. مزیت توزین در واحدهای مختلف برای ترازو وجود دارد.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا یک صدم گرم مدل BL

ترازو آزمایشگاهی کیا یک صدم گرم مدل BL، به عنوان یک ترازوی قطعه شمار با قابلیت توزین در چندین واحد اندازه گیری از سوی شرکت چینی کیا تولید می شود. ترازو آزمایشگاهی با ظرفیت 1000 گرم و حساسیت 0.01 گرم (یک صدم گرم) اقدام به اندازه گیری وزن می کند.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KEM

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KEM، یکی دیگر از تولیدات شرکت چینی کیا به شمار می رود. ترازو صنعتی آزمایشگاهی تا ظرفیت 300 گرم را با حساسیت 0.001 گرم (یک هزارم گرم) اندازه گیری می کند. ترازو دیجیتال می تواند به شمارش قطعه بپردازد.

قیمت : 79,800,000 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KEM

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل KEM، با ظرفیت 3 کیلوگرم به سنجش وزن مواد و اجسام می پردازد. امکان شمارش قطعه و گرفتن درصد علاوه بر وزن کشی برای ترازو آزمایشگاهی وجود دارد. باتری ترازو قابلیت شارژ دارد و به صورت خودکار پارسنگ می کند.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KEM

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KEM,با ظرفیت 20 کیلوگرم وزن مواد را اندازه گیری می کند. حساسیت 0.1 گرم (یک دهم گرم) عملکردی فوق العاده دارد. ترازو آزمایشگاهی کیا به عنوان ترازو قطعه شمار نیز عمل می کند. قابلیت محاسبه درصد برای ترازو فراهم شده است.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل BL2

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل BL2، محصول شرکت کیا واثع در چین به شمار می رود. ترازو قطعه شمار 0.1 گرمی کیا قابلیت توزین تا 10 کیلوگرم را دارد. ترازو آزمایشگاهی دارای دو صفحه نمایش است و تنوع واحدهای اندازه گیری برای این ترازو وجود دارد.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل SL

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل SL، از سوی شرکت کیا چین تولید می شود. ترازو با ظرفیت 1000 گرم و دقت 0.01 گرم (یک صدم گرم) اقدام به توزین می کند. ترازوی دارای کاربری صنعتی و آزمایشگاهی است و به عنوان یک ترازو قطعه شمار عمل می کند.

قیمت : 15,800,000 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 600 گرم مدل SL

ترازو آزمایشگاهی کیا 600 گرم مدل SL، از سوی شرکت چینی کیا تولید می شود. ترازو صنعتی آزمایشگاهی کیا با ظرفیت 600 گرم و دقت 0.01 گرم (یک صدم گرم) به توزین می پردازد. ترازو آزمایشگاهی گرمی کیا قابلیت شمارش قطعه را دارد.

قیمت : 14,800,000 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 5 کیلوگرم مدل PS

ترازو آزمایشگاهی کیا 5 کیلوگرم مدل PS، از سوی شرکت چینی کیا تولید شده است. ترازو با کاربری آزمایشگاهی صنعتی تولید می شود و با دقت 1 گرم (یک گرم) به اندازه گیری وزن می پردازد. ترازو دارای پارسنگ و صفرکن الکترونیکی است.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 10 کیلوگرم مدل PS

ترازو آزمایشگاهی کیا 10 کیلوگرم مدل PS را شرکتی چینی کیا تولید می کند. ترازو آزمایشگاهی کاربری صنعتی نیز دارد و با ظرفیت 10 کیلوگرم و دقت 1 گرم (یک گرم) وزن مواد را اندازه گیری می کند. ترازو به صورت کامپکت ساخته می شود و دارای پارسنگ الکترونیکی است.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 25 کیلوگرم مدل PS

ترازو آزمایشگاهی کیا 25 کیلوگرم مدل PS، از تولیدات شرکت چینی کیا به شمار می رود. ترازو قابلیت توزین تا 25 کیلوگرم را دارد و اندازه گیری وزن با دقت 1 گرم انجام می شود. ترازو قابلیت خاموشی خودکار را دارد علاوه بر این صفرکن و پارسنگ ترازو نیز از این مزیت برخوردارند.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 5 دهم گرم مدل KEW

ترازو آزمایشگاهی کیا 5 دهم گرم مدل KEW، محصول شرکت چینی کیا است. ترازو با کاربرد صنعتی آزمایشگاهی قابلیت توزین 30 کیلوگرم را با دقت 0.5 گرم (5 دهم گرم) داراست. ترازو دیجیتال از قابلیت شمارش قطعه برخوردار است و در کنار آداپتور باتری شارژی داخلی نیز دارد.

قیمت : 41,800,000 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KS01

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 دهم گرم مدل KS01 محصولی چینی است و تا ظرفیت 5 کیلوگرم و دقت 0.1 گرم (یک دهم گرم) به اندازه گیری وزن مواد و اقلام می پردازد. تنوع واحدهای اندازه گیری و پارسنگ الکترونیک و همچنین صفرکن خودکار در این ترازو رعایت شده است.

قیمت : 7,950,000 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل TX

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل TX، از تولیدات شرکت چینی کیا محسوب می شود. ترازو قابلیت توزین 200 گرم را با دقت 0.01 گرم (یک صدم گرم) دارد. از مزیت های ترازو آزمایشگاهی کیا امکان شمارش قطعه و پارسنگ الکترونیکی ترازو است. ترازو دارای حافظه داخلی است.

قیمت : 7,450,000 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل KEC

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل KEC، از سوی شرکت چینی کیا وارد بازار می شود. ترازو با بیشینه توزین 30 کیلوگرم و دقت 1 گرم، به سنجش وزن مواد و اقلام می پردازد. ترازو آزمایشگاهی از قابلیت شمارش قطعه و هم چنین اتصال به کامپیوتر و چاپگر برخوردار است.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل ACS/JZA

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل ACS/JZA، یکی دیگر از محصولات چینی شرکت کیا به شمار می رود. ترازو با قابلیت توزین تا 30 گرم و دقت 1 گرم (یک گرم) وزن مواد و اقلام را می سنجد. قابلیت شمارش قطعه، پارسنگ و صفرکن خودکار به عنوان مزیت های ترازو شناخته می شود.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل BL

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل BL، تولیدی دیگر از سوی شرکت چینی کیا محسوب می شود. ترازو با ظرفیت 1000 گرم، وزن را اندازه گیری می کند و توزین با دقت 0.01 گرم (یک صدم گرم) انجام می شود. ترازو دارای دو نمایشگر است و قابلیت شمارش قطعه را دارد.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل JWE

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل JWE، در ردیف تولیدات شرکت چینی کیا قرار دارد. ترازو با کاربرد آزمایشگاهی و صنعتی و با ظرفیت توزین 30 کیلوگرم با حساسیت 1 گرم (یک گرم) روانه بازار می شود. پارسنگ الکترونیکی و باتری شارژی داخلی از مزایای ترازو به شمار می رود.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا مدل P8

ترازو آزمایشگاهی کیا مدل P8، در ردیف تولیدات شرکت کیا و کشور چین قرار دارد ترازو قابلیت توزین در دو وزن با دو ظرفیت جداگانه را دارد. توان توزین 5 کیلوگرم با حساسیت 1 گرم و 10 کیلوگرم با دقت 2 گرم را می توان برای ترازو فراهم کرد. پارسنگ الکترونیکی از مزایای آن محسوب می شود.

قیمت : 14,950,000 ریال

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل W30S

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل W30S، تولیدی دیگر از سوی شرکت چینی کیا است و کاربری صنعتی آزمایشگاهی ترازو سبب می شود ظرفیت 30 کیلوگرم با حساسیت 1 گرم (یک گرم) از سوی ترازو اندازه گیری شود. ترازو قابلیت ضدآب دارد. امکان اتصال ترازو به کامپیوتر وجود دارد.

قیمت : 0 ریال

ترازوی آزمایشگاهی و صنعتی ZH مدل ZH DK-300

ترازوی آزمایشگاهی و صنعتی ZH مدل ZH DK-300 ترازویی ایدئال برای مصارف آزمایشگاهی و کم حجم صنعتی است. دقت 0.1 گرم و ظرفیت تزوین 10 کیلویی در کنار قیمتی بسیار مناسب، ترازوی زد اچ را به یکی از بهترین نمونه های موجود در بازار بدل کرده است.

قیمت : 0 ریال

ترازوی آزمایشگاهی کیا مدل BLK نوع 6 کیلویی

ترازوی BLK کیا در سه مدل طراحی شده است که در این مدل با ظرفیت 6 کیلوگرم و دقت 0.1 گرم راهی بازار شده است. این ترازو را می توان به عنوان ترازوی آزمایشگاهی و ترازوی قطعه شمار و ترازوی گرمی نیز شناخت.

قیمت : 16,900,000 ریال

ترازو دیجیتال کیا مدل BLK نوع 3 کیلو

ترازوی کیا مدل BLK نوع 3 کیلو با دقت 0.1 گرم عرضه شده است. این ترازوی کوچک گرمی قابلیت هایی مانند پارسنگ، شمارش قطعه و نمایشگر LCD با نور پس زمینه دارد. قیمت ارزان را هم می توان از مزیت های آن یاد کرد.

قیمت : 16,900,000 ریال

ترازو گرمی کیا مدل BLK نوع 600 گرم

ترازو گرمی کیا مدل BLK نوع 600 گرم نیز در ظاهر و قابلیت ها همچون دور برادر دیگر خود است. با این تفاوت که دقت آن افزایش پیدا کرده است و به 0.01 گرم رسیده است. از این رو می توان این مدل از ترازوی کیا را ترازوی طلا یا ترازوی زعفران نامید.

قیمت : 16,900,000 ریال

ترازو مینگ هنگ مدل شش کیلویی MH777

ترازو مینگ هنگ مدل شش کیلویی MH777 یک ترازوی جمع و جور با دقت 0.1 گرم است که می تواند در حوزه های گوناگونی به کار گرفته شود. داشتن محفظه و امکان توزین در چندین واحد وزنی را می توان از نکات مثل این ترازوی گرمی دانست.

قیمت : 9,800,000 ریال

ترازوی مینگ هنگ نوع یک کیلویی مدل MH777

ترازوی مینگ هنگ نوع یک کیلویی مدل MH777 دقتی معادل 0.01 گرم دارد که آن را مستعد به کار گیری در آزمایشگاه ها و عطاری ها و طلا فروشی ها می کند. همین مساله به خودی خود این ترازوی گرمی چینی را به یک مدل منحصر به فرد برای خرید بدل کرده است.

قیمت : 9,800,000 ریال

ترازوی آزمایشگاهی KW-3018 نوع 300 گرم

ترازوی آزمایشگاهی KW-3018 نوع 300 گرم ترازویی با دقت 0.001 گرم است که قابلیت های بسیار کاربردی دارد. از آن جمله می توان به قابلیت پارسنگ، توزین در 8 واحد وزنی و شمارش قطعه اشاره کرد.

قیمت : 25,000,000 ریال

ترازو آزمایشگاه لوترون مدل GM500

ترازوی آزمایشگاهی لوترون یکی از جدیدترین ترازوهایی است که در بازار موجود است. این ترازوی گرمی با داشتن دقت 0.1 گرم و ظرفیت توزین 500 گرم، در کنار کالیبراسیون خودکار، تجهیز بودن به درگاه سریال و داشتن قابلیت پارسنگ و توزین در چند واحد وزنی، می تواند گزینه مطلوبی برای خرید ترازو باشد.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی لوترون مدل GM-300P

این مدل از ترازوی تایوانی لوترون، دقتی معادل 0.01 گرم و ظرفیت توزین 300 گرمی دارد. از چنین ترازویی می توان برای توزین گرمی در آزمایشگاه ها و مراکز مشابه استفاده کرد. داشتن کالیبراسیون خودکار را می توان برای این ترازوی خوش قیمت، مزیت به حساب آورد.

قیمت : 0 ریال

ترازوی آزمایشگاه لوترون مدل GM-600P

این مدل از ترازوی لوترون با دقت 0.02 گرم و ظرفیت توزین 600 گرم یکی دیگر از ترازوهای گرمی این شرکت به شمار می آید که می تواند عطاری و طلا فروشی و جواهرآلاتی ها به کار گرفته شود. قیمت معقول، کالیبراسیون خودکار، توزین در چند واحد وزنی و قابلیت شمارش قطعه را می توان از جمله مزیت های آن برشمرد.

قیمت : 0 ریال

ترازوی آزمایشگاهی لوترون مدل GM-1500P

ترازوی گرمی لوترون مدل GM-1500P ترازویی با دقت 0.05 گرم و ظرفیت توزین 1.5 کیلوگرم است که می تواند برای هر کسب و کاری با توزین حساس و سبک، ترازویی دلخواه باشد. داشتن کالیبراسیون خودکار و قیمت مقرون به صرفه را باید از ویژگی ها این ترازوی تایوانی دانست.

قیمت : 0 ریال

ترازوی گرمی لوترون مدل GM-5000

ترازوی گرمی لوترون مدل GM-5000 بیشترین مقدار ظرفیت توزین در بین انواع ترازوی تایوانی لوترون دارد. 5 کیلوگرم ظرفیت توزین و دقت 1 گرم، از این ترازوی یک ترازوی گرمی دلخواه ساخته است.

قیمت : 0 ریال

ترازو مدی اسکیل 0.1 گرمی مدل MK2000

این مدل از ترازوی مدی اسکیل یک ترازوی گرمی کارآمد است که با داشتن دقت 0.1 گرم و ظرفیت توزین 2 کیلوگرم به خویی می تواند در مقام یک ترازوی عطاری یا ترازوی نقره جات عرض اندام کند.

قیمت : 0 ریال

ترازوی مدی اسکیل 0.1 گرم مدل MK10000

ترازوی MK10000 مدی اسکیل با دقت 0.1 گرم و ظرفیت توزین 10 کیلوگرم می تواند یک ترازوی عطاری دلخواه برای همه کسانی باشد که توزین گرمی جزئی از احتیاجات روزانه و کاری آنهاست.

قیمت : 0 ریال

ترازوی آزمایشگاهی مدی اسکیل مدل ET600 محفظه دار

این مدل از ترازوی مدی اسکیل از جمله ترازوهای محفظه دار است که به صورت ویژه به آزمایشگاه ها پیشنهاد می شود. داشتن دقت 0.01 گرم و ظرفیت توزین 600 گرم به خوبی نشان دهنده حوزه کاری این ترازوی گرمی است.

قیمت : 0 ریال

ترازوی محفظه دار مدی اسکیل مدل DF300

ترازوی مدل DF300 مدی اسکیل را باید یک ترازوی آزمایشگاهی کامل دانست. برخورداری از دقت 0.001 گرم، ظرفیت توزین 300 گرم، داشتن محفظه، امکان نصب کیت دانسیته، زیرکشی، توزین در چندین واحد وزنی و اتصال به کامپیوتر و چاپگر جانبی از قابلیت های برجسته این ترازو آزمایشگاهی مدی اسکیل است.

قیمت : 0 ریال

ترازوی مدی اسکیل مدل EF1000

این مدل از ترازوی مدی اسکیل نیز به محفظه مجهز شده است تا بتوان از آن در مقام یک ترازوی آزمایشگاهی یاد کرد. داشتن دقت 0.01 گرم و ظرفیت توزین 1 کیلوگرم، در کنار قابلیت زیرکشی، نصب کیت دانسیته، اتصال به کامپیوتر و چاپگر جانبی و شمارش قطعه این مدل را مستعد بدل شدن به یک ترازو آزمایشگاهی ایدئال کرده است.

قیمت : 0 ریال

ترازوی 0.01 گرم مدی اسکیل مدل ET300

این مدل از ترازوی مدی اسکیل را به واسطه دقت و قابلیت هایی که دارد می توان هم ترازوی آزمایشگاهی دانست و هم ترازوی طلافروشی و زعفران. دقت 0.01 گرم برای استفاده در حوزه های یاد شده بسیار ایدئال است. از طرفی امکان نصب کیت دانسیته آن را برای مصارف آزمایشگاهی مهیا می کند و توزین در چند واحد وزنی آن را یک ترازوی عطاری.

قیمت : 0 ریال

ترازو آزمایشگاهی مدی اسکیل مدل MP200

این مدل از ترازوی مدی اسکیل را باید یک ترازوی آزمایشگاهی تمام عیار دانست. وجود محفظه، دقت 0.0001 گرم، قابلیت زیرکشی و امکان نصب کیت دانسیته و اتصال به کامپیوتر و چاپگر جانبی موید این ادعا تواند بود.

قیمت : 0 ریال

ترازو گرمی کیا مدل KL20

ترازوی کیا با دقت 0.001 گرم تا 100 گرم را اندازه گیری می کند. این ترازو چینی است و شرکت کیا خدمات پس از فروش و عرضه آن به بازار را بر عهده دارد.

قیمت : 14,900,000 ریال

ترازو گرمی کیا مدل KL50

ترازو گرمی کیا مدل KL50 مشابه مدل KL20 است و تنها در ابعاد و قیمت با یک دیگر تفاوت دارند و باقی مشخصاتشان حفظ شده است.

قیمت : 25,900,000 ریال