دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

9 / 10
از 112 کاربر

ترازوی دیجیتال

با پیشرفت روزافزون ترازوی دیجیتال، روش های توزین به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت انجام می شود. در روش های جدید توزین، نسبت خطا در مقایسه با ترازوهای قدیمی چون ترازوی کفه ای یا ترازوی قپانی از بین رفته است و کار توزین هم چون ترازوهای آزمایشگاهی بدون خطا انجام می شود. پیشرفت صنعت ترازوی دیجیتال سبب شده است تا تولیدکنندگان به تولید ترازوهای رطوبت سنج، مقایسه ای و ترازوهایی با دقت 0/0001 گرم بپردازند و کار برای کاربر با سهولت بیشتری انجام می شود.

روش کار با ترازوی دیجیتال بسیار ساده است و در اینجا به روش استفاده از آن می پردازیم.

ابتدا ترازوی دیجیتال را با اتصال به برق شهری فعال می کنیم و در صورت امکان در مسیر محافظ برق قرار می دهیم تا نوسان حاصل از برق از بین رود ، پس از اتصال، با استفاده از کلید اصلی on/off، ترازو روشن می شود، سپس مواد را روی سینی ترازو قرار داده تا به صورت اتوماتیک وزن اقلام توزین شود. و در صورتی که مواد توزینی دارای ظرف باشند، ابتدا ظرف روی ترازوی دیجیتال قرار می گیرد و سپس دکمه پارسنگ را فشار دمی دهید و مواد را درون ظرف می ریزید، پس از برداشتن ظرف، ترازو به صورت اتوماتیک در حالت پارسنگ قرار می گیرد، اگر پس از برداشتن ظرف، ترازو دیجیتال منفی شد، با پارسنگ کردن، ترازو به حالت اولیه بر می گردد .

نمایش جزئیات
نمایش خلاصه

ترازو دیجیتال ایکلاس

ترازو بارکد زن و لیبل پرینت ls6 جدید ترین ترازو ای کلاس می باشد که بارکد واقعی تولید نموده و با صندوق فروشگاهی هماهنگ می گردد ، اتصال ترازو به کامپیوتر از ویژگی های بر جسته دستگاه است که اطلاعات قابل ذخیره و گزارش گیری می باشد .

قیمت : 0 ریال

scale

scale محک مدل 14000 دارای 70 کیلو گرم ظرفیت می باشد که با سینی بسیار مقاوم و استیل عملیات توزین را انجام می دهد ، scale محک با 24 ماه گارانتی تراز ایران بوده که در اسرع وقت توسط پرسنل مجرب پیگیری می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازو محک 14000

ترازو پرینت دار محک مدل mds 14000 دارای ظرفیت 70 کیلو گرم می باشد ، این ترازو قابل استفاده در فروشگاه و تره بار می باشد که بیشتر با سینی گود استیل مورد استفاده قرار می گیرد .

قیمت : 102,500,000 ریال

ترازوی محک

ترازو دیجیتال محک دارای 24 ماه گارانتی و دقت بالا در ظرفیت 35 کیلو گرم می باشد ، ترازو فروشگاهی محک چاپگر داخلی نداشته اما پورت اتصال به چاپگر در دستگاه وجود دارد ، ترازوی محک دارای منوی دقت می باشد .

قیمت : 70,000,000 ریال

ترازوی محک 11000

ترازو محک مدل mds 11000 ، دارای دقت فوق العاده ( 2 گرم ) در توزین 50 کیلو گرم ظرفیت می باشد ، این ترازو دارای قطعه شمار داخلی بوده که امکان شمارش قطعات را دارد .

قیمت : 76,000,000 ریال

ترازو دیجیتال

ترازو محک مدل 15000AP با دقت 2 گرم و ظرفیت 35 کیلو گرم می باشد ، این ترازو علاوه بر ثبت اقلام وزنی ، اقلام غیر وزنی را نیز فاکتور می نماید ، متاسفانه ترازو محک نمایشگر جهت نمایش اطلاعات فاکتور را نداشته و کاربر به صورت ذهنی تایپ می نماید .

قیمت : 86,500,000 ریال

ترازوی محک 15000AP

ترازو دیجیتال محک مدل mds 15000 ap دارای پرینتر داخلی جهت صدور فاکتور فروش می باشد ، ترازو قابلیت اتصال به کامپیوتر و ارسال اطلاعات وزنی را شامل می شود ، دستگاه دارای علمک جهت نمایش کامل اطلاعات می باشد .

قیمت : 94,000,000 ریال

ترازوی فروشگاهی محک مدل 15000A

ترازو محک مدل 15000a دارای 35 کیلو گرم ظرفیت و دقت 2 گرم در توزین است ، حافظه ی مستقیم جهت ثبت قیمت کالا 35 قلم و حافظه غیر مستقیم 1000 قلم می باشد ، ترازو فروشگاهی محک دارای 25 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ترازو است .

قیمت : 70,000,000 ریال

ترازو فروشگاهی

ترازو محک مدل mds 15000a ، دارای دقت 2 گرم در توزین موادی با ظرفیت 50 کیلو گرم می باشد ، در قنادی ها یا فروشگاه هایی که قیمت مواد گران بوده به دقت ترازو اهمیت می دهند و ترازو فروشگاهی محک پیشنهاد مناسبی می باشد .

قیمت : 76,000,000 ریال

ترازوی فروشگاهی

ترازو فروشگاهی محک مدل 15000B با ظرفیت 35 کیلو گرم و دقت 2 گرم جهت محاسبه وزن می باشد ، این ترازو با امکان محاسبه ی مابقی حساب مشتری و جمع اجناس فروخته شده و همچنین محاسبه ی اقلام غیر وزنی در گروه ترازو رومیزی قرار دارد .

قیمت : 64,000,000 ریال

ترازوی محک 15000B

ترازو محک مدل mds 15000 b دارای ظرفیت 50 کیلو گرم می باشد ، این دستگاه به دلیل ابعاد بسیار مناسب و حساسیت 2 گرم در توزین ، مناسب قنادی ها جهت بسته بندی می باشد ، این ترازو دیجیتال دارای قطعه شمار داخلی می باشد .

قیمت : 76,000,000 ریال

ترازوی محک مدل 15000BP

ترازو محک مدل 15000BP بدون علمک بوده و دارای نمایشگر دو طرفه در دو سمت ترازو است ، دقت فوق العاده ی توزین در ترازو دیجیتال 2 گرم بوده که در تمام مدت توزین با ظرفیت 35 کیلو گرم حساسیت ذکر شده را حفظ می نماید .

قیمت : 86,500,000 ریال

ترازو محک 15000BP

ترازو محک مدل mds15000 bp با ظرفیت 50 کیلو گرم و دقت 2 گرم توزین می نماید ، این ترازو بدون علمک بوده و امکان صدور فاکتور فروش را داراست ، نمایشگر ترازو به صورت دو طرفه در دو سمت دستگاه قرار گرفته است .

قیمت : 94,000,000 ریال

ترازوی پند مدل براوو

ترازوی فروشگاهی پند مدل براوو به صورت علمک دار می باشد و ساخت ایران است ، ترازوی پند دارای سینی استیل با ظرفیت 30 کیلو گرم و دقت 5 گرم عملیات توزین را به نتیجه می رساند ، ترازو رومیزی پند 14 ماه گارانتی دارد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی پند 8600

ترازو دیجیتالی پند مدل 8600 ، دارای پرینتر داخلی می باشد ، این ترازو امکان ثبت 400 قلم نام و قیمت کالا را دارد ، این دستگاه علاوه بر صدور فاکتور اقلام وزنی ، قابلیت صدور فاکتور اقلام غیر وزنی را نیز شامل می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازو هوشمند پند

ترازو دیجیتال پند مدل 8600 دارای دقت 5 گرم در توزین مواد با ظرفیت 50 کیلو گرم می باشد ، این ترازو امکان استفاده با دقت 1 گرم را نیز دارد که با تنظیم نمودن دقت امکان پذیر می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازو دیجیتالی پند

ترازو فروشگاهی پند مناسب جهت استفاده در فروشگاه های کوچکی که نیاز به تولید فاکتور جهت امور حسابداری نداشته و گزارش فروش ترازو از ضروریت های فروشگاه نباشد ، تراز ایران ترازو پند دارای با گارانتی 14 ماه عرضه می نماید .

قیمت : 0 ریال

ترازوی پند 6000

ترازو پند مدل px 6000 دارای 30 کیلو گرم ظرفیت می باشد و امکان اتصال به چاپگر جانبی را ندارد ، این ترازو دارای ماشین حساب داخلی و امکان ثبت 52 قلم جنس در حافظه ی دستگاه را شامل می گردد .

قیمت : 67,000,000 ریال

ترازوی پند 7500

ترازو پند مدل px 7500 دارای چاپگر داخلی و lcd جهت نمایش اطلاعات فروش می باشد ، این ترازو دارای مقاومت بسیار بالا در حجم کاری سنگین می باشد و معمولا در میادین تره بار مورد استفاده قرار می گیرد .

قیمت : 112,000,000 ریال

ترازوی دیجیتالی

ترازو دیجیتالی پند مدل px 7500 دارای چاپگر جانبی می باشد ، این ترازو با امکان صدور فاکتور در فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد ، علاوه بر صدور فاکتور فروش اقلام وزنی ، اقلام غیر وزنی را نیز محاسبه و درج می نماید .

قیمت : 124,000,000 ریال

ترازو بارکد زن ویستا

ترازو بارکد زن ویستا دارای ظرفیت 35 کیلو گرم می باشد این ترازو ، بر روی هر فاکتور برای هر کالای توزین شده بارکد واقعی تولید می نماید که توسط هر نرم افزار استانداردی قابل اسکن می باشد .

قیمت : 81,800,000 ریال

ترازوی لیبل پرینتر

ترازو بارکد پرینتر دیبال ، با تولید بارکد واقعی بر روی لیبل ، اطلاعات فروش را از طریق بارکد به صندوق انتقال می دهد ، این دستگاه با امکانات نرم افزاری بالا با امکان اتصال به کامپیوتر و شبکه شدن با چندین ترازو معرفی می گردد .

قیمت : 228,000,000 ریال

ترازوی لیبل زن تارو

ترازو لیبل پرینتر تارو ، با تولید بارکد واقعی جهت هر کالای توزین شده ، این اطلاعات را به صندوق یا کامپیوتر انتقال می دهد ، ترازو تارو محصول توزین صدر می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی LS2

ترازو لیبل زن ls2 با قابلیت تولید بارکد واقعی بر روی لیبل می باشد ، اطلاعات ثبت شده بر روی لیبل با بارکد خوان اسکن شده و به صندوق یا کامپیوتر انتقال می یابد ، این ترازو امکان اتصال به کامپیوتر را دارد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی METLER TOLDO

ترازو بارکد زن متلر تولدو ساخت سوئیس می باشد ، این ترازو با استاندارد جهانی دارای کیفیت بسیار بالا بوده و از نظر ساختار بدنه مقاوم و مناسب جهت بسته بندی در کارخانه ها با حجم کاری بالا می باشد ، این ترازو لیبل زن بارکد دار است که در فروشگاه ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی DIGI مدل SM100

ترازو دی جی ساخت ژاپن با امکان تولید بارکد واقعی بر روی لیبل می باشد ، این ترازو اطلاعات فروش را به صورت بارکد بر روی لیبل یا فاکتور چاپ می نماید و این اطلاعات به سادگی از ترازو به صندوق انتقال می یابد ، این دستگاه جهت بسته بندی در کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد .

قیمت : 275,000,000 ریال

ترازوی صاایران آزما

ترازو فروشگاهی صاایران مدل آزما محصول توزین صدر می باشد که با دقت 5 گرم توزین می نماید ، این ترازو بدون پرینتر می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی کمری A

ترازو علمک دار کمری دارای دقت 1 گرم در توزین مواد با ظرفیت 50 کیلو گرم می باشد ، این ترازو رومیزی به دلیل ابعاد کوچک مناسب جهت محیط هایی با محدودیت فضا است .

قیمت : 23,000,000 ریال

ترازو کمری B

ترازو ساده ی کمری جهت بسته بندی در فروشگاه ها و کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد ، این ترازو بدون علمک می باشد و نمایشگر به صورت دو طرفه بر روی بدنه ی دستگاه قرار گرفته است ، ابعاد دستگاه 38 × 34 است و جهت محیط هایی با محدودیت فضا مناسب می باشد .

قیمت : 22,000,000 ریال

ترازوی کمری B چینی

ترازو کمری ساخت چین می باشد که در دو مدل نمایشگر led و lcd قابل انتخاب است ، این ترازو بدون برق با باطری به مدت 24 ساعت امکان استفاده ی مداوم دارد و جهت بسته بندی مناسب می باشد .

قیمت : 8,900,000 ریال

ترازوی دیجیتال بارکد زن سوما

ترازوی بارکد پرینتر سوما یکی از ترازو دیجیتالی بارکد زن با قابلیت های ویژه می باشد از ویژگی برجسته ی ترازو سوما امکان اتصال ترازو به بارکد خوان است که از ترازو به عنوان صندوق فروشگاهی نیز می توان استفاده کرد ، قیمت ترازو در قیاس کارایی بسیار مناسب است .

قیمت : 0 ریال

دستگاه دست دوم

ترازو دست دوم ، باسکول دست دوم ، صندوق و محصولات دیگر که به صورت دست دوم خریداری شده از تراز ایران دارای گارانتی می باشد و در صورت داشتن ایراد امکان استفاده از خدمات پس از فروش و تعویض دستگاه وجود دارد .

قیمت : 0 ریال

تعمیر ترازو

تعمیر ترازو اهمیت دارد و پس از خرید ترازو یکی از نگرانی کاربران تعمیرات ترازو می باشد و این مسئله که خدمات ترازو را به چه شرکتی بسپارند اهمیت زیادی دارد ، تراز ایران مرکز خدمات پس از فروش ترازو می باشد ، با اطمینان خاطر ترازو دیجیتال را به ما بسپارید .

قیمت : 0 ریال

ترازوی پند

ترازو پند ساخت ایران و دارای مدل های گوناگونی در گروه ترازو صنعتی و ترازو فروشگاهی است ، گارانتی ترازو به مدت 14 ماه توسط تراز ایران تایید می گردد ، قیمت ترازو و باسکول پند بسیار مناسب و در مقایسه با کیفیت ترازو کمتر می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی محک

ترازو دیجیتال و باسکول محک دارای مدل های گوناگونی می باشد که برای تمامی اصناف ترازو دیجیتالی مطابق با نیاز کاربران طراحی نموده است ، زمان خرید ترازو محک توجه نمایید تا از محصولات اصلی خرید نمایید .

قیمت : 0 ریال

ترازوی دیجیتال جادور مدل JPG

ترازوی دیجیتال جادور در 3 ظرفیت مختلف توسط کشور تایوان طراحی و ساخته شده است و در فروشگاه ها به عنوان ترازوی فروشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد دستگاه معرفی شده دارای 12 ماه گارانتی می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی فروشگاهی جادور مدل JPL

ترازوی دیجیتال جادور دارای ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت توزین 5 گرم ساخته شده توسط کشور تایوان می باشد . دستگاه نامبرده با 1 سال گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود و به عنوان ترازوی فروشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی پند تک مدل pt206-pf

ترازوی دیجیتال PT206 ساخت مهندسان ایرانی کارخانه ی توزین الکتریک با قابلیت کارد کارد بدون نیاز به برق به مدت طولانی می باشد ترازوی معرفی شده دارای استاندارد های بین المللی بوده و با 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازو پند تک مدل PT206F

ترازوی فروشگاهی PT206F محصول پندتک می باشد که به عنوان کم مصرف ترین ترازوی دیجیتال شناخته شده است و دارای قابلیت 1 سال کارکرد بدون نیاز به برق شهری می باشد . ترازوی دیجیتال معرفی شده مورد تایید تراز ایران قرار گرفته است .

قیمت : 0 ریال

ترازوی دیجیتال پند تک مدل PT206B

ترازوی فروشگاهی مدل PT206B دارای ظرفیت 50 کیلوگرم و دقت توزین 5 گرم با قابلیت کارکرد 1 سال و نیم بدون نیاز به برق شهری جهت استفاده در فروشگاه ها مناسب می باشد ترازوی دیجیتال معرفی شده دارای 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازوی بارکد خوان دیجی مدل RM 40

ترازوی دیجی ساخت کشور ژاپن می باشد که علی رغم ظاهری که هم مانند ترازوی صنعتی است در فروشگاه ها به عنوان ترازوی فروشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد . تراز ایران دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده و با 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی بارکد زن دیجی مدل SM100 P

ترازوی دیجی که ساخت کشور ژاپن می باشد به ترازوی لیبل پرینتر و ترازوی فیش پرینتر معروف می باشد این دستگاه که به دلیل کیفیت بالا و ظاهری زیبا از قیمت بالایی برخوردار است با 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 275,000,000 ریال

ترازوی لیبل زن دیجی مدل SM 100 EV

ترازوی لیبل زن مدل SM 100 EV ساخت کارخانه ی دیجی ژاپن می باشد که دارای استاندارد بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است . دستگاه معرفی شده در کارخانه های بسته بندی مورد استفاده قرار میگیرد و با 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازو لیبل پرینتر توزین صدر مدل lsg

ترازو لیبل پرینتر توزین صدر مدل lsg دارای ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت توزین 5 گرم می باشد که توسط مهندسان ایرانی طراحی و تولید گردیده است . تراز ایران نمایندگی رسمی فروش ترازوی دیجیتال دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 148,000,000 ریال

ترازو توزین صدر مدل DS3031

ترازو توزین صدر مدل DS3031 دارای ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت توزین 2 گرم می باشد و با قابلیت شمارش قطعات در فروشگاه ها و امور بسته بندی مورد استفاده قرار میگیرد . کیفیت ترازو معرفی شده مورد تایید قرار گرفته است و به همراه 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازو توزین صدر مدل DS7003C

ترازو توزین صدر مدل DS7003C دارای ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت توزین 2 گرم می باشد این ترازو به دلیل دارا بودن قابلیت شمارش قطعات در امور بسته بندی مورد استفاده قرار میگیرد . تراز ایران دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی توزین صدر مدل DS8000

ترازوی توزین صدر مدل DS8000 دارای ظرفیت 30 کیلوگرم و 5 کیلوگرم و دقت توزین 1 و 5 گرم می باشد این ترازو از بدنه ی مقاومی برخوردار می باشد و به طور معمول در فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد .

قیمت : 0 ریال

ترازو توزین صدر مدل کارا

ترازو توزین صدر مدل کارا دارای ظرفیت 40 کیلوگرم و دقت توزین 5 گرم می باشد این دستگاه توسط مهندسان ایرانی کارخانه ی توزین صدر طراحی و تولید گردیده است و به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 ریال

ترازوی صاایران مدل DS9000

ترازوی دیجیتال صاایران دارای ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت توزین 5 گرم می باشد و در گروه ترازو های توزین صدر قرار گرفته است ، ترازو DS9000 یک ترازوی فروشگاهی است که دارای امکان محاسبه ی مبلغ کالا می باشد این دستگاه به طور معمول در فروشگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی بارکد خوان دیجی مدل RM60

ترازوی بارکد خوان دیجی یک نوع سیستم کامل فروش می باشد که علاوه بر دارا بودن سیستم توزین امکان اتصال به بارکد خوان را داشته و به صورت سیستم فروش نیز قابل استفاده است ، ظرفیت تعیین شده برای این ترازو 30 کیلوگرم و دارای دقت 5 گرم می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی دیجی مدل SM100 B

ترازو فروشگاهی دیجی ساخت کشور ژاپن می باشد که دارای قابلیت تولید بارکد واقعی برای هر کالا و از سویی نیز امکان بسته بندی کالا را برای فروشگاه ایجاد می کند این دستگاه عنوان ترازوی بارکد زن مورد استفاده قرار میگیرد ، تراز ایران دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می نماید .

قیمت : 275,000,000 ریال

ترازوی دیبال مدل HANGING

ترازوی تکین مدل هنگینگ دارای ظرفیت توزین 30 کیلوگرم و دقت 5 گرم می باشد این دستگاه با امکان تولید بارکد واقعی در گروه ترازوی بارکد زن قرار گرفته است تراز ایران دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه 12 ماه گارانتی به مشتریان می دهد .

قیمت : 286,000,000 ریال

ترازو لیبل پرینتر دیبال مدل FLAT

ترازوی لیبل پرینتر تکین مدل دیبال FLAT ساخت کشور اسپانیا می باشد و در گروه ترازوی فروشگاهی قرار گرفته است که دارای امکان تولید بارکد واقعی بر روی لیبل است ترازوی دیجیتال معرفی شده دارای بالاترین قدرت نرم افزاری می باشد .

قیمت : 235,000,000 ریال

ترازوی لیبل پرینتر تکین مدل دیبال TOWER

ترازوی لیبل پرینتر تکین مدل دیبال TOWER به ترازوی فیش پرینتر نیز معروف می باشد که توسط کارخانه تکین در کشور اسپانیا طراحی و تولید گردیده است کیفیت ترازو معرفی شده مورد تایید کارشناسان تراز ایران قرار گرفته است و به همراه 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 235,000,000 ریال

ترازوی رادین مدل 8800 Plus

ترازوی بارکد خوان رادین دارای ظرفیت 40 کیلوگرم و دقت توزی 10 گرم می باشد این دستگاه یک سیستم فروشگاهی است که از کیفیت بالایی برخوردار است ترازوی رادین به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات تعمیر ترازو به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 122,000,000 ریال

ترازوی فروشگاهی مدل mth-50a

ترازوی دیجیتال مدل MTH در گروه ترازو فروشگاهی قراز دارد که دارای دقت 5 گرم در توزین با ظرفیت 50 کیلو گرم می باشد ، از قابلیت های این ترازو 40 حافظه ی داخلی جهت ثبت قیمت کالا در قسمت کیبرد ترازو می باشد ، ترازو دارای 12 ماه گارانتی و خدمات 10 ساله ی پس از فروش ترازوی دیجیتال است .

قیمت : 0 ریال

ترازوی استیل فروشگاهی مدل mth-40s

ترازوی دیجیتال استیل MTH از استیل می باشد که جهت استفاده در محیط های مرطوب توصیه می گردد ، ترازوی دیجیتال معرفی شده دارای قظرفیت 40 کیلوگرم با کیفیت و عمر طولانی می باشد که توسط تراز ایران مورد تایید قرار گرفته است .

قیمت : 0 ریال

ترازو فروشگاهی mth-40ba

ترازوی فروشگاهی MTH دارای بدنه ی مقاوم می باشد که در فروشگاه های کوچیک جهت توزین مورد استفاده قرار میگیرد . ساخت این ترازو توسط کشور تایوان صورت گرفته است و تنها در یک رنگ قرمز موجود می باشد . کیفیت ترازوی دیجیتال توسط کارشناسان تراز ایران مورد تایید قرار گرفته است .

قیمت : 3,850,000 ریال

ترازوی اکسل

ترازو اکسل دارای ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت توزین 5 گرم می باشد که به عنوان ترازوی فروشگاهی و ترازوی صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد . این دستگاه که از مقاومت بالایی برخوردار است دارای کیفیت بسیار عالی می باشد . جهت خرید ترازو با کارشناسان ما در تماس باشید .

قیمت : 0 ریال

ترازوی اکسل مدل ABCH

ترازوی اکسل مدل ABCH در ظرفیت 3 کیلوگرم ، 6 کیلوگرم و دقت توزین 0/1 گرم و 0/2 گرم قابل ارائه می باشد . تراز ایران نمایندگی فروش ترازوی دیجیتال دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه 12 ماه گارانتی به کاربران ارائه می دهد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی شمارنده ی اکسل مدل TBCH

ترازوی شمارنده ی اکسل مدل TBCH یکی از پیشنهادهای تراز ایران جهت استفاده به عنوان ترازوی صنعتی می باشد . این ترازو دارای قابلیت شمارش قطعات می باشد و در دو ظرفیت تولید و ارائه می گردد . جهت خرید تراو با کارشناسان ما در تماس باشید .

قیمت : 0 ریال

ترازوی اشل مدل ECHELLE P50

ترازوی پرینتر دار اشل یکی از تولیدات کارخانه ی سوما الکترونیک می باشد که از کیفیت بالایی برخوردار است . این ترازو در ابعاد بزرگی تولید گردیده است که مناسب استفاده در پروتئینی ها ، فروشگاه ها و سوپر میوه ها است .

قیمت : 0 ریال

ترازوی لیبل پرینتر CAS مدل CT100B

ترازوی لیبل پرینتر CAS مدل CT100B یکی از محصولات کشور کره می باشد که از کیفیت بالایی برخوردار است ظرفیت تعیین شده برای این دستگاه 30 کیلوگرم و دارای دقت توزین 5 گرم می باشد تراز ایران کیفیت دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه گارانتی ارائه می دهد .

قیمت : 109,800,000 ریال

ترازو کره ای CAS مدل CAS CT100

ترازو کره ای CAS مدل CAS CT100 دارای ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت توزین 5 گرم می باشد این دستگاه علاوه بر قابلیت صدور فاکتور قابلیت ایجاد بارکد واقعی را دارا می باشد ترازوی معرفی شده توسط کشور کره طراحی و تولید گردیده است و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازوی CAS مدل CL5200

ترازوی CAS مدل CL5200 در ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت توزین 5 گرم تولید گردیده است ساخت این ترازو توسط کمپانی CAS در کشور کره صورت گرفته است و به عنوان ترازوی با کیفیت ارائه می گردد این دستگاه امکان صدور فاکتور بر روی لیبل را دارا می باشد و استفاده از آن در فروشگاه های بزرگ توصیه می گردد .

قیمت : 215,000,000 ریال

ترازو الکترونیکی محک 50 کیلوگرم مدل MDS11000

ترازو الکترونیکی محک 50 کیلوگرم مدل MDS11000, با بیشترین توان توزین، 50 کیلوگرم و کمترین توان اندازه گیری، 200 گرم به سنجش اقلام می پردازد و کار توزین را با دقت، 10 گرم انجام می دهد.

قیمت : 76,000,000 ریال

ترازو بارکدزن 50 کیلویی محک مدل BR15000AP

ترازوی بارکد زن 50 کیلویی محک مدل BR15000AP در گروه ترازوی فروشگاهی قرار گرفته است که دارای بدنه ی مقاوم و فروشگاهی می باشد که دارای ظرفیت 50 کیلو گرم با دقت 2 گرم بوده و با تولید بارکد واقعی و اتصال به بارکد خوان و پوز بانکی قابلیت های ترازو کامل گشته است .

قیمت : 94,000,000 ریال

ترازو الکترونیکی محک 50 کیلوگرم مدل 15000BP

ترازو الکترونیکی محک 50 کیلوگرم مدل 15000BP، ترازو الکترونیکی محک 50 کیلوگرم مدل 15000، از بیشترین توان توزین، 50 کیلوگرم و کمترین توان، 200 گرم برخوردار است. و با حساسیت 10 گرم به اندازه گیری وزن اقلام می پردازد. طول و عرض و ارتفاع ترازو در 21×40×50 سانتیمتر طراحی شده است.

قیمت : 94,000,000 ریال

ترازو محک 30 کیلوگرم مدل MDS9800

ترازو محک 30 کیلوگرم مدل MDS9800، به عنوان یک ترازوی ساده و رومیزی و با کاربرد فروشگاهی وارد بازار می شود. ترازو محک 30 کیلوگرم با کمترین توان توزین 15 کیلوگرم و با دقت 5 گرم به توزین مواد و اقلام می پردازد. ساختار بدنه به سبب بهره گیری از فلز و پلاستیک فشرده از مقاومت بالایی برخوردار است.

قیمت : 45,000,000 ریال

ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل آزما

ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل آزما در دسته ترازوهای علمکدار قرار می گیرد. ترازو دیجیتال فروشگاهی توزین صدر مدل آزما با بیشتر توان توزین 50 کیلوگرم و با حساسیت 10 گرم به سنجش وزن اقلام می پردازد. ساختار بدنه ترازو متشکل از پلاستیک فشرده ABS است و از مقاومت بالایی برخوردار است.

قیمت : 75,500,000 ریال

ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل ویستا B

ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل ویستا B محصول شرکت تولیدی توزین صدر با بیشینه توزین 50 کیلوگرم و دقت 2 گرم عمل توزین را انجام می دهد. ترازو دیجیتال فروشگاهی توزین صدر از نوع علمک دار است و از کالیبراسیون دستی و خارجی برخوردار است.

قیمت : 75,500,000 ریال

ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل ویستا P

ترازو فروشگاهی توزین صدر مدل ویستا P، محصول شرکت توزین صدر با بیشترین توان توزین 35 کیلوگرم و حساسیت 2 گرم به توزین وزن اقلام می پردازد. ترازو فروشگاهی توزین صدر از نوع علمکدار و دارای چاپگر و بارکد پرینتر است. کالیبراسیون مدل ویستا P از طریق سنگ کالیبره انجام می شود.

قیمت : 93,500,000 ریال

ترازو رسید پرینتر توزین صدر مدل TSG

ترازو رسید پرینتر توزین صدر مدل TSG، محصول شرکت توزین صدر با کاربرد فروشگاهی است و در دسته ترازوهای علمکدار با قابلیت چاپ فاکتور فروش قرار می گیرد. ترازو رسید پرینتر توزین صدر از مزیت اتصال به بارکدخوان از طریق پورت USB را نیز داراست.

قیمت : 116,000,000 ریال

ترازو بارکدپرینتر توزین صدر مدل صدرا

ترازو بارکدپرینتر توزین صدر مدل صدرا یکی دیگر از تولیدات شرکت توزین صدر به شمار می رود. بیشینه توزین این ترازو 50 کیلوگرم است و سنجش وزن اقلام را با حساسیت 10 گرم انجام می دهد. کالیبراسیون ترازو با استفاده از سنگ کالیبره انجام می شود و به همراه 12 ماه گارانتی روانه بازار می شود.

قیمت : 0 ریال

ترازو بارکدخوان ACLAS مدل CS2

ترازو بارکدخوان ACLAS مدل CS2، تولید شده از سوی شرکت توزین صدر با بیشینه توزین 30 کیلوگرم و دقت 5 گرم است. ترازو بارکدخوان ACLAS در مقایسه با قابلیت ها و قیمت آن، به عنوان یه ترازو اقتصادی معرفی می شود. ترازو دارای بارکدخوان داخلی است و قابلیت اتصال به بارکدخوان خارجی را نیز دارد.

قیمت : 0 ریال

ترازو لیبل پرینتر توزین صدر مدل LSG12B

ترازو لیبل پرینتر توزین صدر مدل LSG12B، محصول شرکت توزین صدر است و در دسته ترازوهای بدون علمک قرار می گیرد. ترازو لیبل پرینتر LSG12B، با ظرفیت توزین 30 کیلوگرم و دقت 5 گرم به سنجش وزن اقلام و مواد می پردازد. ترازو توزین صدر امکان چاپ بارکد بر روی فاکتور و برچسب را دارد.

قیمت : 0 ریال

ترازو لیبل پرینتر توزین صدر مدل LSG12

ترازو لیبل پرینتر توزین صدر مدل LSG12 محصول شرکت توزین صدر با امکان چاپ بارکد تجمیعی است. کالیبراسیون ترازو به صورت دستی و خارجی است. بیشینه توزین 30 کیلوگرم است و با حساسیت 5 گرم عمل توزین را انجام می دهد. ترازو LSG12، یک دستگاه Full Port است.

قیمت : 0 ریال

ترازو لیبل پرینتر توزین صدر مدل LSG15B

ترازو لیبل پرینتر توزین صدر مدل LSG15B، محصولی دیگر از گروه صنعتی توزین صدر است. ترازوی بدون علمک توزین صدر به عنوان یک ترازو فروشگاهی با بیشینه توزین 30 گیلوگرم و حساسیت 5 گرم برای ارائه به بازار قرار گرفته است. ترازو فوق قابلیت چاپ لیبل، بارکد و و فاکتور را داراست.

قیمت : 161,500,000 ریال

ترازو لیبل پرینتر توزین صدر مدل LSG15

ترازو لیبل پرینتر توزین صدر مدل LSG15، از سوی شرکت توزین صدر تولید شده است و با هدف فعالیت های گسترده فروشگاهی طراحی شده است. ترازو لیبل پرینتر توزین صدر مدل LSG15 از چاپگر داخلی برخوردار است و به تولید فاکتور، لیبل و بارکد می پردازد.

قیمت : 154,000,000 ریال

ترازو لیبل زن توزین صدر مدل LS6

ترازو لیبل زن توزین صدر مدل LS6، یک ترازو علمکدار فروشگاهی دیجیتال با کارکرد فروشگاهی است و از سوی گروه صنعتی توزین صدر تولید می شود. ترازو لیبل زن توزین صدر مدل LS6، دارای توزین پی در پی است و قابلیت پاسخ گویی به چند مشتری را به طور همزمان دارد.

قیمت : 0 ریال

ترازو لیبل پرینتر ACLAS مدل LS2

ترازو لیبل پرینتر ACLAS مدل LS2، محصول شرکت ACLAS تایوان است ترازو لیبل پرینتر دارای چاپگر داخلی است و در دسته ترازوهای علمکدار فروشگاهی قرار می گیرد. ترازوی فوق دارای باطری پشتیبان است. بیشینه توزین ترازو 30 کیلوگرم با دقت 5 گرم است.

قیمت : 0 ریال

ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PX6000

ترازوی پند یکی از برند های مطرح در گروه ترازوی فروشگاهی قرار گرفته است که دارای 14 ماه گارانتی بوده و 10 سال ضمانت تعمیرات ترازو و تامین قطعات ترازو را دارد .

قیمت : 67,000,000 ریال

ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PT206PF

ترازوی پند تک عضو گروه صنعتی پند در گروه ترازوی فروشگاهی قرار گرفته است که دارای باتری داخلی بوده و به صورت سیستم باتری تغذیه می نماید ، ترازوی پند معرفی شده دارای 14 ماه گارانتی می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازو پند 50 کیلوگرم مدل PX7500S

ترازوی پند مدل PX7500 ساده قابلیت چاپ اطلاعات را نداشته و در گروه ترازوی ساده ی پند قرار گرفته است ظرفیت توزین ترازو 30 کیلو گرم با دقت 5 گرم می باشد که به همراه 14 ماه گارانتی ارائه می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازو پند مدل PT206B

ترازوی پند مدل PT206B در حقیقت ترازوی پند تک است که با برند ترازوی پند ارائه می گردد و این جزوء محصولات شرکت پند و تولید این شرکت نیست بلکه توسط شرکت ترازوی پند گارانتی می گردد .

قیمت : 0 ریال

ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PX7500LCD

ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PX7500LCD، یکی دیگر از تولیدات شرکت پند توزین الکتریک به شمار می رود. بیشینه توزین ترازو به میزان 30 کیلوگرم است و با حساسیت 5 گرم وزن اقلام و مواد را اندازه گیری می کند. ترازو فروشگاهی علمکدار پند دارای چاپگر داخلی است و از قابلیت اتصال به کامپیوتر برخوردار است.

قیمت : 112,000,000 ریال

ترازو پند 50 کیلوگرم مدل PX7500LCD

ترازو پند 50 کیلوگرم مدل PX7500LCD، با حساسیت 10 گرم وزن مواد و اقلام را می سنجد. از چاپگر داخلی بهره مند است و کالیبراسیون ان می بایست با استفاده از سنگ کالیبره انجام شود. بدنه متشکل پلاستیک فشرده ABS و فلز است و ترازو پند 50 کیلوگرم دارای 14 ماه گارانتی است.

قیمت : 124,000,000 ریال

ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PX7500SP

ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PX7500SP، از تولیدات شرکت پند توزین الکتریک محسوب می شود. ترازو با کاربرد فروشگاهی و از نوع علمکدار به بازار عرضه می شود. بیشینه توزین 30 کیلوگرم است و با حساسیت 5 گرم وزن مواد و اقلام را اندازه گیری می کند. ترازو فروشگاهی علمکدار مجهز به چاپگر داخلی است.

قیمت : 0 ریال

ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PX7500S

ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PX7500S دارای بدنه ی فلزی با ساختار نیرومند طراحی شده است که قادر است تا ظرفیت 50 کیلو گرم با دقت 5 گرم توزین نماید ، ترازوی پند مدل 7500 دارای پرینتر نبوده و دارای 14 ماه گارانتی می باشد .

قیمت : 0 ریال

ترازو پند 50 کیلوگرم مدل PX7500SP

ترازو پند 50 کیلوگرم مدل PX7500SP با کاربری فروشگاهی و با دقت 10 گرم وزن مواد و اقلام را اندازه گیری می کند. ترازو پند از نوع پرینتر دار است و صفحه کیبورد ترازو روی علمک آن قرار گرفته است. ترازو پند 50 کیلوگرم مدل PX7500SP از قابلیت اتصال به کامپیوتر و چاپگر خارجی بهره مند است.

قیمت : 0 ریال

ترازو بارکد پرینتر پند مدل PX6500

ترازو بارکد پرینتر پند مدل PX6500، دارای کمترین میزان ظرفیت توزین برابر با 15 کیلوگرم و بیشترین آن برابر با 30 کیلوگرم استو حساسیت توزین در کمترین میزان 5 گرم و در بیشترین ظرفیت 10 گرم است. ترازو بارکد پرینتر پند از چاپگر داخلی برخودار است.

قیمت : 0 ریال

ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PX7500LCD

ترازوی پند مدل 7500 با ال سی دی دارای نمایشگر واضح چراغی در قسمت وزن ، قیمت و قیمت کل می باشد و در قسمت دیگر تایپ فارسی را به نمایش گذاشته و امکان صدور فاکتور را ساده تر می نماید .

قیمت : 112,000,000 ریال

ترازو پند 30 کیلوگرم مدل PT206F

ترازو پند 30 کیلو گرم مدل PT206F تولید شرکت ترازو پند نبوده بلکه این ترازو توسط پند گارانتی می گرد و عضو گروه صنعتی پند محسوب می شود ، ترازوی پند با باتری علمکرد داشته و از برق تغذیه نمی نماید ، ترازو پند دارای 14 ماه گارانتی است .

قیمت : 0 ریال

ترازو لمسی دیبال مدل D900

ترازو لمسی دیبال مدل D900، محصول کشور اسپانیا و یک ترازوی تمام لمسی است. امکان اتصال ترازو به کامپیوتر، صندوق فروشگاهی و چاپگر خارجی برای ترازو فروشگاهی علمکدار وجود دارد. ترازو لمسی دیبال از قابلیت چاپ بارکد/لیبل برخوردار است.

قیمت : 592,500,000 ریال

ترازو لیبل پرینتر دیبال مدل D900

ترازو لیبل پرینتر دیبال مدل D900، محصولی اسپانیایی است که در ظرفیت 15 و 30 کیلوگرم و با صفحه نمایش کاملا لمسی و از نوع دو طرفه به بازار عرضه می شود. ترازو دیبال به چاپگر داخلی مجهز است و امکان چاپ لیبل یا برچسب را دارد.

قیمت : 440,000,000 ریال

ترازو لیبل زن دیبال مدل DOUBLE BODY

ترازو لیبل زن دیبال مدل DOUBLE BODY، محصول دیبال اسپانیا است و در ردیف ترازوهای علمکدار دیجیتال قرار می گیرد. ترازو از امکان چاپ لیبل برخوردار است. 1000 تا 5000 کلید عملیاتی حافظه شامل امکانات ترازو فروشگاهی دیجیتال می شود. این ترازو را باید بارکدپرینتر و لیبل پرینتر نیز دانست.

قیمت : 240,000,000 ریال

ترازو تمام لمسی دیبال مدل D900

ترازو تمام لمسی دیبال مدل D900، با بیشینه توزین 30 کیلوگرم و کمینه 15 کیلوگرم وزن اقلام را اندازه گیری می کند. امکان چاپ لیبل و بارکد برای ترازو فروشگاهی دیبال فراهم است. چاپگر داخلی یکی از مزایای ترازو دیبال محسوب می شود. محصول فوق به همراه 12 ماه گارانتی روانه بازار می شود.

قیمت : 485,000,000 ریال

ترازو آویز دیبال مدل D900

ترازو آویز دیبال مدل D900، محصولی دیگر از دیبال اسپانیا به شمار می رود. قابلیت چاپ برچسب یا لیبل برای ترازو آویز دیبال تعریف شده است. تجهیزات فروشگاهی هم چون دستگاه بارکدخوان خارجی، کشوی پول، کامپیوتر و چاپگر خارجی را به آسانی می توان به ترازو متصل کرد.

قیمت : 0 ریال

ترازو فروشگاهی CAS مدل AP

ترازو فروشگاهی CAS مدل AP، محصولی کره ای است و دارای چاپگر داخلی است. ترازو قابلیت اتصال به کامپیوتر را دارد. ترازو به عنوان ترازوی فروشگاهی علمکدار در اختیار مشتری قرار می گیرد و ظرفیت توزین آن برابر با 30 کیلوگرم است و حساسیت اندازه گیری وزن بین 2 تا 10 گرم متغیر است.

قیمت : 47,500,000 ریال

ترازو فروشگاهی CAS مدل SW II

ترازو فروشگاهی CAS مدل SW II، ساخت کره است و از قابلیت شمارش قطعه،مقایسه و محاسبه درصد و محاسبه براساس قیمت های واحدهای مختلف برخوردار است. ظرفیت توزین ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم و با دقت 5 تا 10 گرم وزن را می سنجد.

قیمت : 0 ریال

ترازو فروشگاهی CAS مدل SW II-C

ترازو فروشگاهی CAS مدل SW II-C، محصول کره جنوبی و شرکت CAS به شمار می رود. ترازو فروشگاهی بدون علمک CAS، با ظرفیت 6 کیلوگرم و دو دقت 1 و 2 گرم به توزین می پردازد. وزن تقریبی محصول برابر با 2 کیلوگرم است. ترازو با قابلیت شمارش قطعه و هم چنین ضد آب بودن وارد بازار می شود.

قیمت : 0 ریال

ترازو فروشگاهی CAS مدل SW II-B

ترازو فروشگاهی CAS مدل SW II-B,تولید شرکت کره ای CAS است. ترازو دیجیتال فروشگاهی از نوع بدون علمک و رومیزی است. ترازو با ظرفیت 15 کیلوگرم و دو دقت 2 و 5 کیلوگرم وزن مواد را اندازه گیری می کند و توانایی شمارش قطعه را نیز دارد. ترازو فروشگاهی رومیزی با 12 ماه گارانتی وارد بازار می شود.

قیمت : 0 ریال

ترازو فروشگاهی CAS مدل TP-II

ترازو فروشگاهی CAS مدل TP-II، محصول شرکت کره ای CAS است. ترازو علمکدار فروشگاهی CAS با ظرفیت توزین 30 کیلوگرم و دقت 5 گرم وزن مواد و اقلام را اندازه گیری می کند. ترازو دیجیتال فروشگاهی CAS از امکان اتصال به چاپگر خارجی و برخورداری از باتری شارژی بهره مند است.

قیمت : 47,500,000 ریال

ترازو فروشگاهی CAS مدل PRPlusB

ترازو فروشگاهی CAS مدل PRPlusB، ترازویی کره ای است و تا وزن 6 کیلوگرم را با دقت 1 گرم اندازه گیری می کند. این ترازو علاوه بر کاربرد فروشگاهی، می توان در صنایع کوچک نیز از آن استفاده کرد. باتری قابل شارژ از مزایای این ترازوی دیجیتال رومیزی کوچک به شمار می رود.

قیمت : 0 ریال

ترازو فروشگاهی CAS مدل PRPlus

ترازو فروشگاهی CAS مدل PRPlus، محصولی کره ای است و به شکل ترازو رومیزی دیجیتال از نوع فروشگاهی در اختیار مشتریان قرار می گیرد. ترازو فروشگاهی CAS، با ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت 5 و 10 گرم، وزن مواد و اقلام را اندازه گیری می کند.

قیمت : 0 ریال

ترازو لیبل پرینتر CAS مدل CL5200B

ترازو لیبل پرینتر CAS مدل CL5200B، محصول CAS کره به عنوان ترازو بارکدپرینتر و لیبل پرینتر با کاربری فروشگاهی، به بازار ارائه شده است. نمایشگر ترازو دیجیتال فروشگاهی به شکل دو طرفه تعبیه شده است و از چاپگر داخلی نیز برخوردار است.

قیمت : 215,000,000 ریال

ترازو کمری چین 40 کیلوگرم

ترازو کمری چین 40 کیلوگرم، محصول شرکت کمری است و یه عنوان کالای وارداتی شناخته می شود. ترازو با دقت 2 گرم وزن را می سنجد، به شکل رومیزی و بدون علمک طراحی شده است. ترازو تک لودسل امکان جابجایی دارد و دقت توزین با جابجایی تغییر نمی کند.

قیمت : 8,900,000 ریال

ترازو فروشگاهی گمری 40 کیلوگرم

ترازو فروشگاهی گمری 40 کیلوگرم، محصولی چینی است و به عنوان ترازو فروشگاهی وارد بازار می شود. وزن مواد و اقلام با حساسیت 1 گرم سنجیده می شوند. ترازو فروشگاهی از باتری پشتیبان بهره مند است و عرضه این محصول با 12 ماه گارانتی انجام می شود.

قیمت : 8,900,000 ریال

ترازو فروشگاهی ساتریو 60 کیلوگرم مدل FTS6030

ترازو فروشگاهی ساتریو 60 کیلوگرم مدل FTS6030, محصول کشور تایوان است و کاربری فروشگاهی طراحی و تولید می شود. ترازو فروشگاهی ساتریو دارای کمینیه و بیشینه توزین است. ترازو علمکدار ساتریو با ظرفیت 30 تا 60 کیلوگرم و دو دقت 10 و 20 گرم به توزین می پردازد.

قیمت : 77,000,000 ریال

ترازو فروشگاهی ساتریو 30 کیلوگرم مدل FTS3015

ترازو فروشگاهی ساتریو 30 کیلوگرم مدل FTS3015، محصول ساتریو تایوان است. ترازو در نوع دیجیتال علمکدار با ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت 10 گرم، وزن اقلام را اندازه گیری می کند. ترازو دارای باتری شارژی پشتیبان و صفرکن خودکار است. حافظه داخلی یکی دیگر از مزایای این ترازو است.

قیمت : 0 ریال

ترازو رادین لیبل پرینتر مدل MKII

ترازو رادین لیبل پرینتر مدل MKII، محصولی ایرانی است و از سوی شرکت رادین تولید شده است. ترازو لیبل پرینتر با ظرفیت 40 کیلوگرم و دقت 10 گرم وزن مواد را اندازه گیری می کند. ترازو فروشگاهی فاقد علمک است و قابلیت اتصال به شبکه LAN/WiFi را دارد و دارای دو نمایشگر است.

قیمت : 212,000,000 ریال

ترازو رادین لیبل پرینتر MKII

ترازو رادین لیبل پرینتر MKII، یکی دیگر از تولیدات شرکت ایران رادین به شمار می رود. ترازو علمکدار فروشگاهی با ظرفیت 40 کیلوگرم و دقت 2، 5 و 10 گرم وزن مواد را می سنجد. ترازو قابلیت چاپ و خوانش بارکد پرینتر و لیبل پرینتر را دارد. امکان کارکرد ترازو با باتری شارژی وجود دارد.

قیمت : 215,000,000 ریال

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 1230

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 1230، یکی دیگر از تولیدات داخلی شرکت رادین به شمار می رود. ترازو فروشگاهی به شکل علمکدار و با بیشینه 30 کیلوگرم و دقت 2، 5 و 10 گرم وزن مواد و اقلام را اندازه گیری می کند. ترازو از چاپگر داخلی بهره مند است.

قیمت : 0 ریال

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700

ترازوی دیجیتال رادین مدل 6700 دارای lcd نمایشگر فارسی نویس است و دارای سه نمایشگر وزن ، قیمت و قیمت کل از جنس led می باشد ، ظرفیت توزین ترازوی فروشگاهی رادین 40 کیلو گرم با دقت 2 ، 5 و 10 گرم است ، ترازو رادین ساخت ایران با قابلیت اتصال به پوز بانکی ، بارکد خوان و قرار گیری در سیستم فروش است .

قیمت : 108,000,000 ریال

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700Plus

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700Plus با ظرفیت 40 کیلوگرم و 3 دقت 2، 5 و 10 وارد بازار می شود. ترازو علمکدار فروشگاهی دارای پرینتر داخلی و امکان اتصال به دیگر تجهیزات فروشگاهی را دارد. شرکت رادین ترازو فروشگاهی را به عنوان بارکدپرینتر معرفی می کند.

قیمت : 108,000,000 ریال

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700WiFi

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700WiFi، از سوی شرکت ایرانی رادین تولید می شود و با استفاده از پورت USB و شبکه WiFi امکان اتصال به دیگر تجهیزات فروشگاهی را دارد. ترازو با ظرفیت 40 کیلوگرم و دقت های 2، 5 و 10 گرم اقدام به توزین می کند.

قیمت : 119,000,000 ریال

ترازو دیجیتال بارکدپرینتر رادین مدل 8800

ترازو دیجیتال بارکدپرینتر رادین مدل 8800,به عنوان ترازوی فروشگاهی علمکدار روانه بازار می شود و با بدنه تمام فلزی قابلیت توزین تا 40 کیلوگرم را داراست. از چاپگر حرارتی بهره مند است و به چاپ بارکد سطری و تجمیعی می پردازد. ترازو از صفرکن خودکار و دستی برخوردار است.

قیمت : 122,000,000 ریال

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 8800Plus

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 8800Plus، از سوی شرکت رادین وارد بازار می شود. ترازو علمکدار فروشگاهی با قابلیت بارکدپرینتر ظرفیتی برابر با 40 کیلوگرم را را با دقت 10 گرم، اندازه گیری می کند و امکان اتصال به دیگر تجهیزات فروشگاهی را نیز دارد.

قیمت : 122,000,000 ریال

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 8800WiFi

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 8800WiFi، به عنوان ترازو بارکدپرینتر با کاربری فروشگاهی از سوی شرکت رادین تولید می شود بدنه تمام فلزی ترازو توان توزین تا 40 کیلوگرم را داراست و با دقت 10، 5 و 2 گرم وزن مواد و اقلام را می سنجد.

قیمت : 134,000,000 ریال

ترازو بارکدپرینتر رادین مدل 8800Plus

ترازو بارکدپرینتر رادین مدل 8800Plus، یکی دیگر از تولیدات شرکت ایرانی رادین به شمار می رود. ترازو دیجیتال فروشگاهی با ظرفیت 70 کیلوگرم و دقت 10 گرم به توزین وزن مواد و اقلام می پردازد. ترازو به چاپگر داخلی تجهیز شده است و بارکد واقعی تولید می کند.

قیمت : 137,000,000 ریال

ترازو بارکدپرینتر رادین مدل 8800WiFi

ترازو بارکدپرینتر رادین مدل 8800WiFi، یکی دیگر از تولیدات شرکت ایرانی رادین به شمار می رود. ترازو با کاربری فروشگاهی و با ظرفیت 70 کیلوگرم و دقت 10 گرم روانه بازار می شود. ترازو به همراه چاپگر داخلی و نمایشگر سوپری در اختیار کاربر قرار می گیرد.

قیمت : 150,000,000 ریال

ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1204

ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1204، از سوی شرکت ایرانی رادین تولید می شود. ترازو علمکدار فروشگاهی رادین با ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت 10 گرم به وزنکشی می پردازد. ترازو از دو نمایشگر بهره مند است و به امکان شمارش قطعه را دارد. باتری شارژی از مزایای ترازو محسوب می شود.

قیمت : 0 ریال

ترازو فروشگاهی 40 کیلوگرم رادین مدل 5600

ترازو فروشگاهی 40 کیلوگرم رادین مدل 5600، در دسته تولیدات شرکت رادین قرار می گیرد. ترازو فروشگاهی علمکدار با ظرفیت 40 کیلوگرم و دقت 10 گرم به توزین می پردازد. ترازو قابلیت فروش به صورت وزنی و تعدادی را دارد و یک ترازو قطعه شمار نامیده می شود.

قیمت : 0 ریال

ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1240

ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1240، از سوی شرکت ایرانی رادین تولید می شود و به عنوان ترازو قطعه شمار علمکدار با کارکرد فروشگاهی در اختیار کاربران قرار می گیرد. ترازو با ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت 10 گرم به توزین می پردازد. ترازو دارای حافظه داخلی است.

قیمت : 0 ریال

ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1204W

ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1204W، یکی دیگر از تولیدات شرکت ایرانی رادین به شمار می رود. ترازو با کاربری فروشگاهی، بدون علمک و در قالب ترازو قطعه شمار روانه بازار می شود. ترازو با ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت 10 گرم در اختیار کاربر قرار می گیرد.

قیمت : 0 ریال

ترازو دیجیتال آویز کیا مدل TL300

ترازو دیجیتال آویز کیا مدل TL300، از سوی شرکت چینی کیا تولید می شود. ترازو آویز توان توزین 300 کیلوگرم را با دقت 100 گرم را داراست. ترازو آویز قابلیت اتصال به سقف را دارد. امکان اندازه گیری واحدهای مختلف وزنی برای ترازو وجود دارد. منبع از طریق باتری تامین می شود.

قیمت : 0 ریال

ترازو دیجیتال آویز کیا مدل DG8

ترازو دیجیتال آویز کیا مدل DG8، نیز در ردیف تولیدات شرکت چینی کیا قرار دارد. ترازو آویز سقفی با قابلیت توزین 50 کیلوگرم، وزن مواد را با حساسیت 20 گرم اندازه گیری می کند. کالیبریت ترازو آویز بسیار ساده انجام می شود و امکان بازیابی حافظه دارد.

قیمت : 5,410,000 ریال

ترازو دیجیتال آویز کیا مدل FISH SCALE

ترازو دیجیتال آویز کیا مدل FISH SCALE، از سوی شرکت چینی کیا تولید می شود. ترازو با بیشترین توان توزین 40 کیلوگرم و کمترین توان 10 کیلوگرم، به توزین می پردازد و این سنجش با دقت 10 گرم انجام خواهد شد. ترازو دارای تنوع واحد اندازه گیری است.

قیمت : 1,070,000 ریال

ترازو محک آشپزخانه 5 کیلوگرم مدل MDS2000

ترازو محک آشپزخانه 5 کیلوگرم مدل MDS2000، با کاربری خانگی تولید می شود و در شمار ترازوهای رومیزی و بدون علمک قرار می گیرد. ترازو دیجیتال محک قابلیت توزین تا 5 کیلوگرم را دارد و سنجش وزن با حساسیت 5 گرم انجام خواهد شد. ترازو آشپزخانه با یک لودسل توزین می کند.

قیمت : 0 ریال

ترازو دیجیتال محک 15 کیلوگرم مدل MDS8800

ترازو دیجیتال محک 15 کیلوگرم مدل MDS8800، در شمار تولیدات شرکت محک قرار می گیرد. ترازو به عنوان ترازو دیجیتال فروشگاهی رومیزی و بدون علمک روانه بازار می شودو توان توزین ترازو 15 کیلوگرم با دقت 5 گرم است. در تهیه لودسل ترازو از مارک ZEMIC استفاده کرده اند.

قیمت : 0 ریال

ترازو فروشگاهی محک 50 کیلوگرم مدل 15000B

ترازو فروشگاهی محک 50 کیلوگرم مدل 15000B، از سوی شرکت محک تولید می شود و با توان 50 کیلوگرم و دقت 2 گرم، به عنوان ترازو دیجیتال فروشگاهی به توزین موواد و اقلام می پردازد. ترازو بدون علمک قابلیت اتصال به چاپگر خارجی و کامپیوتر را دارد.

قیمت : 76,000,000 ریال

ترازو محک فروشگاهی 35 کیلوگرم مدل 15000B

ترازو محک فروشگاهی 35 کیلوگرم مدل 15000B، قابلیت توزین تا 35 کیلوگرم را دارد و وزن مواد و اقلام را با دقت 2 گرم اندازه گیری می کند. ترازو بدون علمک امکان اتصال به کامپیوتر و چاپگر خارجی را دارد. حافظه داخلی از دیگر مزایای ترازو دیجیتال محسوب می شود.

قیمت : 70,000,000 ریال

ترازو محک فروشگاهی 50 کیلوگرم مدل MDS11000

ترازو محک فروشگاهی 50 کیلوگرم مدل MDS11000، از سوی شرکت محک تولید شده است و در ردیف ترازو علمکدار با کاربری فروشگاهی قرار می گیرد. ترازو دیجیتال می تواند ظرفیتی برابر با 50 گیلوگرم را با دقت 2 گرم انجام دهد. ترازو امکان اتصال به کامپیوتر و چاپگر را دارد.

قیمت : 76,000,000 ریال

ترازو محک فروشگاهی 35 کیلوگرم مدل MDS11000

ترازو محک فروشگاهی 35 کیلوگرم مدل MDS11000، یکی دیگر از تولیدات شرکت توزین توان سنجش است و با ظرفیت 35 کیلوگرم و دقت 2 گرم، وزن مواد و اقلام را اندازه گیری می کند. ترازو علمکدار محک از نمایشگر دو طرفه بهره مند است و امکان اتصال به چاپگر خارجی را دارد.

قیمت : 70,000,000 ریال

ترازو محک فروشگاهی 70 کیلوگرم مدل 14000

ترازو محک فروشگاهی 70 کیلوگرم مدل 14000، محصولی ایرانی است که قابلیت توزین تا 70 کیلوگرم را با حساسیت 5 گرم دارد. ترازو علمکدار را می توان به کامپیوتر و چاپگر خارجی متصل کرد. کاربر قادر خواهد بود نوع سینی ترازو را انتتخاب کند. دو نمایشگر از مزایای ترازو محسوب می شود.

قیمت : 102,500,000 ریال

ترازو محک فروشگاهی 70 کیلوگرم مدل MDS14000

ترازو محک فروشگاهی 70 کیلوگرم مدل MDS14000، یکی دیگر از تولیدات شرکت توزین توان سنجش به شمار می رود. قابلیت توزین ترازو علمکدار فروشگاهی برابر با 70 کیلوگرم است و توزین مواد و اقلام را با حساسیت 5 گرم انجام می دهد. ترازو دیجیتال قابلیت شمارش قطعه را دارد.

قیمت : 102,500,000 ریال

ترازو محک فروشگاهی 50 کیلوگرم مدل BP15000

ترازوی محک فروشگاهی با ظرفیت 50 کیلو گرم به صورت بدون علمک با قابلیت چاپگر داخلی محصولی از شرکت ترازوی محک می باشد که با دقت 2 گرم در ظرفیت ذکر شده توزین می نماید و قابلیت اتصال به پوز بانکی را دارد ، ترازوی محک دارای 24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش است .

قیمت : 94,000,000 ریال

ترازو محک فروشگاهی 35 کیلوگرم مدل BP15000

ترازوی محک فروشگاهی مدل 15000bp دارای ظرفیت 35 کیلو گرم با دقت 2 گرم است که در فروشگاه ها کاربری بسیار زیادی دارد ، ترازو محک امکان اتصال به کارت خوان بانکی را داشته و دارای 24 ماه گارانتی است ، ترازوی دیجیتال محک ساخت ایران با رعایت استاندارد های توزین است .

قیمت : 86,500,000 ریال

ترازو محک فروشگاهی 50 کیلوگرم مدل 15000AP

ترازو محک فروشگاهی 50 کیلوگرم مدل 15000AP از سوی شرکت توزین توان سنجش وارد بازار می شود. ترازو علمکدار فروشگاهی دارای توان توزین 50 کیلوگرم است و دقتی برابر با 2 گرم دارد. حافظه داخلی، چاپگر و امکان اتصال به کامپیوتر برخی از مزایای ترازو دیجیتال به شمار می رود.

قیمت : 94,000,000 ریال

ترازو محک فروشگاهی 35 کیلوگرم مدل 15000AP

ترازو محک فروشگاهی 35 کیلوگرم مدل 15000AP، یکی دیگر از تولیدات شرکت ایرانی محک محسوب می شود. ترازو علمکدار فروشگاهی ظرفیت قید شده را با دقت 2 گرم می سنجد و از چاپگر داخلی برخوردار است. گزارش گیری و حافظه داخلی از مزایای ترازو 35 کیلویی محک است.

قیمت : 86,500,000 ریال

ترازو محک بارکدپرینتر 70 کیلوگرم مدل BR14000

ترازو محک بارکدپرینتر 70 کیلوگرم مدل BR14000، محصولی ایرانی است و در دریف ترازو فروشگاهی علمک دار قرار می گیرد. ترازو دیجیتال ظرفیت 70 کیلوگرم را با حساسیت 5 گرم اندازه گیری می کند و قابلیت چاپ بارکدپرینتر، چاپگر داخلی و اتصال به کامپیوتر از مزایای ترازو به شمار می رود.

قیمت : 102,500,000 ریال

ترازو محک بارکدپرینتر 50 کیلوگرم مدل BR15000AP

ترازو محک بارکدپرینتر 50 کیلوگرم مدل BR15000AP، از سوی شرکت ایرانی محک تولید می شود. ترازو علمکدار فروشگاهی توان توزین 50 کیلوگرم را با دقت 2 گرم دارد. از امکانات ترازو دیجیتال می توان تولید بارکدپرینتر، چاپگر داخلی، حافظه ترازو و اتصال به دیگر تجهیزات فروشگاهی را نام برد.

قیمت : 94,000,000 ریال

ترازو محک بارکدپرینتر 35 کیلوگرم مدل BR15000AP

ترازو محک بارکدپرینتر 35 کیلوگرم مدل BR15000AP، در شمار تولیدات داخلی قرار می گیرد. ترازو دیجیتال فروگشاهی دارای علمک است و می تواند وزنی برابر با 35 کیلوگرم را با دقت 2 گرم اندازه گیری کند. تولید بارکد واقعی، مزیت اتصال به کامپیوتر و برخورداری از چاپگر داخلی از امکانات این ترازوست.

قیمت : 86,500,000 ریال

ترازوی سیم کارتی رادین مدل 6700

ترازوی سیم کارتی رادین مدل 6700 تازه ترین تولید گروه صنعتی رادین است که به طراحی و تولید ترازوهای جدید فروشگاهی مطابق با نیازهای جدید مشتریان می پردازد. این ترازو فروشگاهی قادر است تمامی فعالیت های ثبت شده در حافظه خود را در غالب پیام به مدیر یا مالک ترازو ارسال کند.

قیمت : 119,000,000 ریال

ترازو سیم کارتی رادین مدل 8800 ظرفیت 40 کیلویی

ترازو سیم کارتی رادین مدل 8800 ظرفیت 40 کیلویی ترازویی فروشگاهی با دقت 10 گرم و تنظیم شدنی به 2 و 5 گرم، مجهز به چاپگر داخلی و امکان چاپ فاکتور و بارکد، دارای درگاه قرارگیری سیم کارت برای ارسال گزارش به گوشی همراه، حافظه مستقیم و غیرمستقیم، باتری داخلی، درگاه های USB، RS 232 و PS2 است.

قیمت : 134,000,000 ریال

ترازوی رادین سیم کارتی مدل 8800 70 کیلویی

ترازوی رادین سیم کارتی مدل 8800 70 کیلویی نمونه جدید ترازو فروشگاهی رادین است که با تعبیه کردن سیم کارت به منظور ارسال پیامکی گزارش های روزانه، ترازویی با توانمندی های جدید به شمار می آید.

قیمت : 150,000,000 ریال

ترازو توزین صدر مدل T-PLUS 40

ترازو توزین صدر مدل T-PLUS 40 یک ترازوی فروشگاهی تمام عیار است که با داشتن قابلیت چاپ بارکد و امکان شبکه شدن و حافظه فراوان و قابلیت منوی فارسی، می تواند در تمامی فروشگاه های ریز و درشت و مراکز خرید به کار گرفته شود.

قیمت : 130,500,000 ریال

ترازوی 35 کیلویی محک مدل 15000 Plus

ترازوی 15000 پلاس محک را می توان مجهزترین ترازوی تولید شده در شرکت محک دانست. ترازویی با توانایی چاپ بارکد و رسید، امکان اتصال به تمامی دستگاه های فروشگاهی، 6 هزار حافظه، و دقت بی نظیر 2 گرم.

قیمت : 116,000,000 ریال

ترازوی 50 کیلویی محک مدل 15000 Plus

ترازوی 15000 پلاس محک را باید کامل ترین تولید این شرکت دانست. ترازویی که همچنان از عیار مهم انواع ترازوی محک یعنی دقت بهره می برد و در کنار آن به قابلیت های بسیاری تجهیز شده است که در مرتفع کردن هیچ از نیازهای فروشگاهی مدرن پا پس نمی کشد.

قیمت : 121,000,000 ریال

ترازوی چاپگردار توزین صدر مدل LSG 18A

این مدل از ترازوی فروشگاهی توزین صدر به واسطه داشتن قابلیت های فراوانی مانند امکان چاپ بارکد و برقراری ارتباط و اتصال با دستگاه های فروشگاهی دیگری مانند کارت خوان و باکد خوان، در کنار دقتی 2 گرمی، از نمونه های برجسته در میان انواع ترازوی فروشگاهی به شمار می آید.

قیمت : 167,000,000 ریال

ترازوی پند 30 کیلویی مدل PX7500 PW

سری جدید ترازوهای پند با افزایش قابلیت های به روز و کارآمد فروشگاهی، در پی تسخیر بازار ترازوهای فروشگاهی است. این مدل از ترازوی پند با دو دقت در توزین، امکان چاپ بارکد، برخورداری از چاپگر، اتصال به دستگاه های جانبی، از بهترین ترازو فروشگاهی های ساخت داخل کشور است.

قیمت : 0 ریال

ترازوی پند 50 کیلویی مدل PX7500PW

ترازوی 50 کیلویی پند را در کنار قابلیت هایی که دارد، می توان از بهترین انواع ترازو فروشگاهی با توانایی توزین 50 کیلوگرم و دقت 10 گرم دانست. این ترازو چاپگر داخلی دارد، بارکد چاپ می کند، به دستگاه های جانبی متصل می شود، حافظه پرتعداد دارد و فلزی و محکم است.

قیمت : 0 ریال

ترازو پند 30 کیلویی مدل PX6500 PW

ترازوی 30 کیلویی پند به عنوان ترازویی علمک دار با دو دقت 5 گرم و 10 گرم طراحی شده است و با داشتن چاپگر داخلی می تواند رسید و بارکد چاپ کند. این مدل از ترازوی پند می تواند به دستگاه های جانبی مانند پوز بانکی، بارکد اسکنر سریال و صندوق پول نیز متصل می شود.

قیمت : 0 ریال

ترازو دیجیتال پند مدل PX6500 LPW

ترازوی بدون علمک پند با توانایی توزین 30 کیلوگرم و دقت متغیر 5 تا 10 گرم، به چاپگر داخلی تجهیز شده است و می تواند به تمامی دستگاه های جانبی یک سامانه فروش کامل متصل شود. چاپ بارکد و شبکه شدن را می توان از مزیت هی دیگر این مدل از ترازوی پند دانست.

قیمت : 0 ریال

ترازوی دیجیتال پند 30 کیلو مدل PX7500S

این ترازوی پند چاپگر ندارد. اما می تواند به دستگاه های جانبی ماندن پرینتر یا کامپیوتر و حتی کشوی پول متصل شود. داشتن حافظه 999 عددی و دقت متغیر 5 گرم تا 10 گرم این ترازو را می توان از نقاط قوت آن برشمرد.

قیمت : 0 ریال

ترازوی دیجیتال پند 50 کیلو مدل PX7500SP

این ترازوی 50 کیلویی پند هم به کامپیوتر متصل می شود، هم به پرینتر جانبی. و از این طریق نقص نداشتن چاپگر جانبی را در خود برطرف کرده است. این ترازوی فروشگاهی علمک دار با دقت 10 گرم راهی بازار شده است و می تواند تا 999 قلم کالا را در حافظه خود جا بدهد.

قیمت : 0 ریال

ترازوی 70 کیلویی 17000 پلاس محک

این ترازوی محک جدیدترین نمونه از ترازوهای فروشگاهی محک است که با انبوهی از امکانات و قابلیت ها راهی بازار شده است تا انتظارات فروشگاه داران را برآورده کند. این مدل از ترازو محک توانایی اتصال به انواع و اقسام دستگاه های جانبی را دارد و با وجود پرینتر می تواند بارکد هم چاپ کند.

قیمت : 137,500,000 ریال

ترازوی 50 کیلویی 17000 پلاس محک

ترازوی 50 کیلویی 17000 پلاس محک نمونه ای با ظرفیت کمتر از مدل جدید ترازوی محک است. این ترازو نیز مانند نمونه 70 کیلویی با قابلیت های فراوان به راحتی می تواند از برترین گزینه های خرید ترازوی فروشگاهی پرینتر دار برای فروشگاه های ریز و درشت باشد.

قیمت : 122,500,000 ریال

ترازوی فروشگاهی صبا مدل BCS 100PEA

ترازوی فروشگاهی صبا مدل BCS 100PEA یک ترازوی لیبل زن و بارکد است که تمام و کمال قادر خواهد بود نیازهای فروشگاه های بزرگ را برآورده کند. ظرفیت توزین 30 کیلوگرم و دقت 5 گرم، به همراه انبوهی از قابلیت ها و امکان اتصال به دستگاه های جانبی، از ترازوی صبا مدلی توانمند ساخته است.

قیمت : 129,500,000 ریال

ترازوی محک وای فای دار 70 کیلو مدل MDS14000

ترازوی محک وای فای دار 70 کیلو مدل MDS14000 ترازویی فروشگاهی با دقت 5 گرم و توانایی توزین تا 70 کیلوگرم است. بزرگ ترین قابلیت این مدل از ترازوی محک امکان اتصال از طریق شبکه بی سیم یا وای فای به دستگاه هایی نظیر لپ تاپ یا شبکه اینترنت است.

قیمت : 107,500,000 ریال

ترازو کمری دیجیتال مدل 70 کیلویی

ترازو کمری دیجیتال مدل 70 کیلویی یک ترازوی فروشگاهی و صنعتی است که با داشتن دقتی معادل 10 گرم، و استفاده حداقلی از قابلیت های یک ترازوی فروشگاهی صنعتی، مانند پارسنگ و حافظه، طراحی شده است.

قیمت : 14,900,000 ریال

ترازوی فروشگاهی توزین صدر مدل TPLUS 60

ترازوی فروشگاهی توزین صدر مدل TPLUS 60 را باید یکی از کامل ترین ترازوهای فروشگاهی داخلی نامید. این ترازوی توزین صدر با ظرفیت توزین 60 کیلوگرم و دقت 2 گرم، با صدها قابلیت گوناگون، در کنار منوی فارسی و برنامه های فارسی، یکی از گزینه های برتر خرید ترازو خواهد بود.

قیمت : 0 ریال

ترازوی هنگینگ توزین صدر مدل LSGH

ترازوی هنگینگ توزین صدر مدل LSGH یک ترازوی آویز است که با داشتن امکان چاپ بارکد و لیبل، داشتن دقت 2 گرم و توانایی توزین 30 کیلوگرم، به همراه امکانات دیگر، می تواند در زمره یک گزینه خرید باارزش و فول پورت به متقاضیان پیشنهاد شود.

قیمت : 275,000,000 ریال

ترازو توزین صدر مدل ویستا B نوع 35 کیلوگرم

ترازوی ویستا B نوع 35 کیلویی یک ترازوی ساده فروشگاهی است. ترازویی با دقت توزین دقت 2 تا 10 گرم، قابلیت خدمات دهی همزان به سه مشتری و استفاده از برق و باتری به عنوان منبع تغذیه.

قیمت : 72,000,000 ریال

ترازوی پرینتردار توزین صدر مدل ویستا P نوع 50 کیلوگرمی

ترازوی 50 کیلویی ویستا P توزین صدر را می توان یکی از بهترین ترازوهای فروشگاهی ایرانی دانست. این ترازوی توزین صدر قابلیت های بسیاری دارد که نمایشگر فارسی، توانایی گزارش گیری، چاپ بارکد سطری، اتصال به بارکد خوان و حافظه 1000 تایی تنها بخشی از آن است.

قیمت : 99,000,000 ریال

ترازوی ساده سروین مدل S-200SA نوع 50 کیلویی

ترازوی 50 کیلویی مدل S-200SA سروین یک ترازوی فروشگاهی ساده است. دقت آن معادل 10 گرم است، 10 عدد حافظه دارد، توانایی شمارش دارد، می تواند به کارت خوان متصل شود و از نمایشگری LED سه تکه بهره می برد. همه این موارد از آن یک ترازو فروشگاهی ساده و دلخواه می سازد.

قیمت : 49,500,000 ریال

ترازوی ساده سروین مدل S-200SB نوع 70 کیلویی

ترازوی 70 کیلویی سروین مدل S-200SB یک ترازوی بدون علمک ساده است. ترازویی با دقت 10 گرم که به قابلیت شمارش قطعه مجهز است و 10 حافظه داخلی دارد و می توان آن را به انواع کارت خوان های بانکی متصل کرد. این مدل از ترازوی سروین را می توان یک ترازو فروشگاهی ساده و دلخواه نامید.

قیمت : 53,500,000 ریال

ترازوی ساده سروین مدل S-200SB نوع 50 کیلویی

S-200SB نوع 50 کیلویی را باید برادر کوچک تر نوع 70 کیلویی این مدل از ترازو فروشگاهی سروین دانست. این ترازو با دقت 10 گرم، امکان اتصال به کارت خوان بانکی، توانایی شمارش و داشتن 10 حافظه داخلی می تواند خود را به عنوان یک گزینه خرید مطلوب در مقام یک ترازو فروشگاهی ساده مطرح کند.

قیمت : 49,500,000 ریال

ترازوی ساده سروین مدل S-200SA نوع 70 کیلویی

این ترازوی علمک دار 70 کیلویی نیز یک ترازوی ساده فروشگاهی است. ترازوی یا دقت 10 گرم که می تواند به انواع کارت خوان های بانکی متصل شود و شمارش قطعه انجام دهد و 10 عدد قیمت کالا را در حافظه نگه دارد. این مدل از ترازوی فروشگاهی سروین گزینه ای مطلوب برای کسانی است که طالب یک ترازو فروشگاهی ارزان قیمت و کارآمد هستند.

قیمت : 53,500,000 ریال

ترازو فروشگاهی سروین مدل S-200BP نوع 50 کیلویی

این ترازوی بدون علمک فروشگاهی با ظرفیت توزین 50 کیلوگرم و دقت 10 گرم، یکی از ترازوهای پرینتردار سروین است که می تواند نقش یک ترازوی فروشگاهی خوش قیمت را همراه با قابلیت های کاربردی به خوبی ایفا کند.

قیمت : 84,500,000 ریال

ترازو فروشگاهی سروین مدل S-200BP نوع 70 کیلویی

این ترازوی 70 کیلویی سروین نیز دقتی برابر با 10 گرم دارد. از چاپگر حرارتی برخوردار است و می تواند به دستگاه های جانبی دیگر نیز متصل شود. 8 گیگ حافظه داخلی، 200 هزار حافظه و سرویس همزمان به 3 مشتری از جمله مزیت هایی است که می توان به صورت اجمالی درباره این مدل از ترازوی فروشگاهی سروین مطرح کرد.

قیمت : 91,000,000 ریال

ترازو فروشگاهی سروین مدل S-200AP نوع 70 کیلویی

این مدل از ترازوی سروین باید مجهزترین ترازوی فروشگاهی این شرکت دانست. ظرفیت 70 کیلوگرم، دقت 10 گرم، امکان اتصال به کامپیوتر و چاپگر و کارت خوان، توانایی گزارش گیری، حافظه 8 گیگی و... می تواند این ترازوی فروشگاهی را در مقام یک ترازوی ارزشمند مطرح کند.

قیمت : 91,000,000 ریال

ترازو فروشگاهی سروین مدل S-200AP نوع 50 کیلویی

این ترازوی فروشگاهی 50 کیلویی سروین از چاپگر داخلی برخوردار است و با داشتن دقتی معادل 10 گرم و امکان اتصال به دستگاه های جانبی گوناگون، برخوداری از حافظه، توانایی گزارش گیری و موارد دیگر، می تواند گزینه ای به صرفه برای خرید ترازو فروشگاهی باشد.

قیمت : 84,500,000 ریال

ترازو فروشگاهی 40 کیلویی سروین مدل S-200FP

این ترازوی 40 کیلویی سروین را می توان مجهزترین ترازوی فروشگاهی سروین دانست. این ترازو می تواند به تمامی دستگاه های جانبی فروشگاهی متصل شود، حافظه 200 هزارتایی دارد و حافظه جانبی آن به 8 گیگ می رسد، امکان گزارش گیری دارد و به بسیاری دیگری از قابلیت ها مجهز است.

قیمت : 0 ریال

ترازو محک مدل 16000 بدون پرینتر 35 کیلویی

ترازوی 16000 محک جدیدترین ترازوی فروشگاهی محک است که با 10 گرم دقت راهی بازار شده است. این نسخه فاقد چاپگر داخلی است، اما قابلیت های فراوانی از جمله فول پورت بودن، امکان گزارش گیری، حافظه پرشمار و امکانات دیگری از آن یک ترازو فروشگاهی ایدئال ساخته است.

قیمت : 78,000,000 ریال

ترازوی محک مدل 16000 پرینتردار 35 کیلویی

این نمونه از ترازوی 16000 محک به چاپگر داخلی مجهز است. و طبعا قادر خواهد بود رسید چاپ کند و علاوه بر آن بارکد سطری نیز چاپ می کند. قابلیت های فراوان این مدل از تراوی محک که ترکیبی از ترازوی 15000 پلاس و 15000AP محک است، می تواند هر متقاضی را برای خرید آن مجاب کند.

قیمت : 92,000,000 ریال

ترازو محک مدل 16000 بدون پرینتر 50 کیلویی

ترازوی 16000 محک نمونه بدون پرینتر از نسخه 50 کیلویی قادر خواهد نقص نداشتن چاپگر داخلی را با اتصال به چاپگر جانبی و دستگاه های دیگر جبران کند. قابلیت های فراوان این ترازوی ساده فروشگاهی می تواند هر متقاضی را برای خرید آن ترقیب کند.

قیمت : 82,000,000 ریال

ترازوی محک مدل 16000 پرینتردار 50 کیلویی

نوع پرینتردار ترازوی 16000 محک در نسخه 50 کیلویی از تمامی قابلیت هایی که یک ترازوی پیشرفته فروشگاهی باید از آن برخوردار باشد، بهره مند است. این امر می تواند برای ترقیب متقاضیان خرید یک ترازو فروشگاهی 50 کیلویی ایرانی، کافی باشد.

قیمت : 98,000,000 ریال

ترازوی پند بدون علمک مدل PX3000

ترازو بدون علمک پند با ظرفیت 30 کیلوگرم، برای انبارها، اداره پست، فروشگاه ها و کارگاه ها بسیار کاربردی است. هم چنین این ترازوی پند از بدنه مقاوم و مستحکمی برخوردار است تا در محیط های صنعتی نیز قابل استفاده باشد.

قیمت : 56,000,000 ریال

ترازوی پرینتردار محک مدل 14000 PRO

ترازوی فروشگاهی پرینتر دار محک به دلیل قابلیت ها و جنس دستگاه، برای انواع فروشگاه ها، کارگاه ها، کارخانه ها، محیط های صنعتی و نیمه صنعتی کاربرد چشمگیری دارد.

قیمت : 106,000,000 ریال

ترازوی فروشگاهی توزین صدر مدل LSG19

ترازوی بارکد زن توزین صدر، بسیار کاربردی بوده و از قیمت مناسب و به صرفه ای بهره مند است.

قیمت : 275,000,000 ریال