دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

9 / 10
از 22 کاربر

صندوق فروشگاهی (ECR)

صندوق فروشگاهی ( صندوق ecr ) امکان انبارداری و گزارش فروش ، دارای حافظه داخلی و امکان اتصال به بارکدخوان جهت سهولت امر فروش .

نمایش جزئیات
نمایش خلاصه

صندوق ای کلاس

صندوق ای کلاس از سیستم های فروشگاهی هست که قابلیت اتصال به بارکد خوان و پرینتر جانبی را دارا می باشد کیفیت صندوق معرفی شده کاملا مورد تایید قرار گرفته است و به همراه گارانتی ارائه می گردد قابلیت کارکرد از طریق برق و باتری از ویژگی های صندوق ایکلاس می باشد .

قیمت : 79,000,000 ریال

صندوق ای کلاس

صندوق فروشگاهی ایکلاس دارای 12 ماه گارانتی بوده و امکان هماهنگ شدن صندوق با ترازو دیجیتال فراهم می باشد ، تراز ایران دستگاه را با آموزش رایگان ارسال می نماید .

قیمت : 79,000,000 ریال

صندوق دیجیتال تارو

صندوق فروش تارو دارای 14 ماه گارانتی می باشد ، صندوق به راحتی توسط بارکد تولید شده ترازو امکان دریافت اطلاعات ترازو بارکد زن را دارد ، محصول دارای آموزش رایگان در محل مشتری می باشد .

قیمت : 0 ریال

صندوق فروشگاهی پند

صندوق فروشگاهی پند از تولیدات کارخانه ی پند است که جهت استفاده در فروشگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد و شامل گزارش دوره ای فروش به صورت روزانه و ماهانه می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان تراز ایران در تماس باشید .

قیمت : 0 ریال

صندوق فروشگاهی محک مدل MECRA308

صندوق فروشگاهی محک مدل MECR308 محصولی جدید از کارخانه تولیدی محک است ، صندوق دارای نرم افزار فروش بوده و مناسب جهت استفاده در فروشگاه ها ، رستوران ها و شرکت های خدماتی می باشد .

قیمت : 0 ریال

صندوق فروشگاهی رادین مدل 6000RC

صندوق فروشگاهی رادین مدل 6000RC،از تولیدات شرکت رادین به شمار می رود. صندوق فروشگاهی رادین به همراه چاپگر وارد بازار می شود و از نوع کیبوردی است. صندوق فروشگاهی از مریت چاپ لوگو و چاپگر بهره مند است و به دو نمایشگر تجهیز شده است.

قیمت : 0 ریال

صندوق فروشگاهی رادین مدل 7000RC

صندوق فروشگاهی رادین مدل 7000RC، از سوی شرکت ایرانی رادین تولید می شود و در ردیف صندوق های فروشگاهی مکانیزه به همراه کیبورد و چاپگر قرار می گیرد. صندوق فروشگاهی روی کشوی پول سوار شده است و از مزیت نمایشگر سوپری برخوردار است.

قیمت : 0 ریال