021-6123
سبد خرید 0
ترازوی دیجیتال >> ترازوی پرینتر دار >>
کد کالا : 618
قیمت : 17,000,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 17,000,000   (تومان)
˄˅

دارای اینماد از وزرات صمت

جهت خرید ومشاوره تماس بگیرید

تلفن چهار رقمی             0216123

 مشاور                   09123124701

   مشاور                   09122108002  

 واحد فروش           02166006600

بررسی تخصصی و اجمالی

ترازو محک فروشگاهی 35 کیلوگرم مدل 15000AP، یکی دیگر از تولیدات شرکت ایرانی محک محسوب می شود. ترازو علمکدار فروشگاهی ظرفیت قید شده را با دقت 2 گرم می سنجد و از چاپگر داخلی برخوردار است. گزارش گیری و حافظه داخلی از مزایای ترازو 35 کیلویی محک است. ترازو محک فروشگاهی 35 کیلوگرم مدل 15000AP، یکی دیگر از تولیدات شرکت توزین توان سنجش به شمار می رود. شرکت نام برده تولیدات خود را در عرصه توزین و اندازه گیری با نام تجاری محک روانه بازار می کند. شرکت محک در شمار یکی از معتبرترین تولیدکنندگان داخلی قرار دارد. ترازو فروشگاهی محک شباهت بسیاری با مدل 50 کیلویی 15000AP دارد و وجه تمایز این دو ترازو در برگیرنده میزان ظرفیت ترازوهاست. ترازو دارای علمک است و با کارکرد فروشگاهی در اختیار کاربران قرار می گیرد. ترازوهای فروشگاهی محک از ساختار و بدنه مقاومی برخوردارند زیرا پلاستیک فشرده ABS ساختار اصلی بدنه ترازو محک را شکل می دهد. استفاده از این متریال در ساخت ترازو، دستگاه را از خط و خش نیز حفظ می کند. مانند بیشتر محصولات محک، ترازو فروشگاهی 35 کیلویی محک، دارای سینی استیل است و کاربر می تواند نوع سینی استیل ضدزنگ ترازو 35 کیلویی را بر مبنای تخت یا لبه دار بودن سینی ترازو انتخاب کند. سینی ترازو علمکدار محک در اندازه های 37×54 سانتی متر طراحی و تولید می شود. ترازو محک فروشگاهی 35 کیلوگرم مدل 15000AP، در ردیف ترازوهای فروشگاهی تک لودسل قرار دارد. و حسگر توزین بسیار حساس است چنانچه به محض قرارگیری مواد وزنی یا شمارشی روی کفه توزین ترازو محک فروشگاهی، عددها تثبیت می شوند و روی نمایشگر نمایان خواهند شد.

ترازو محک فروشگاهی 35 کیلوگرم مدل 15000AP، قابلیت توزین تا 35 کیلوگرم را دارد و اندازه گیری وزن بر اساس 2 گرم سنجیده می شود. کاربر از این قابلیت داراست تا میزان حساسیت ترازو علمکدرا خود را تغییر دهد. نمایشگر ترازو دیجیتال 15000AP روی علمک قرار دارد و طراحی آن به شکل دو طرفه انجام شده است. در اصطلاح به نمایشگر ترازو دو طرفه سوپری می گویند. فایده استفاده از این امکان در طراحی و ساخت ترازو دیجیتال فروشگاهی، نظارت همزمان متقاضی به هنگام خرید است زیرا متقاضی می تواند بر روند توزین و قیمت گذاری مواد و اقلام از سوی کاربر، نظارت داشته باشد. پنل LED استفاده شده در نمایشگر ترازو 35 کیلویی محک، اعداد را به خوبی نمایش می دهد و در فضای کم نور و تاریک نیز وضح نمایش اعداد بسیار بالا خواهد بود. نمایشگر ترازو فروشگاهی از سه صفحه نمایش جداگانه شکل گرفته است و نمایش وزن، قیمت و قیمت کل در پنل های جداگانه نمایش داده می شوند. ترازو 15000 محک، کارایی بسیار ساده ای دارد و هیچ گونه پیچیدگی را در حین عملکرد متوجه خود نمی کند. برای سهولت کار با ترازو علمکدار فروشگاهی، شرکت محک ترازو را به پرینتر داخلی تجهیز کرده است. پرینتر یا چاپگر ترازو امکان صدور فاکترو را فراهم می کند و کاربراز این طریق می تواند گزارش روزانه، هفتگی و یا ماهانه فروش خود را در اختیار داشته باشد.

ترازو محک فروشگاهی 35 کیلوگرم مدل 15000AP، در برگیرنده حافظه مستقیم و غیر مستقیم است. ترازو پرینتر دار محک می توان 35 کالا را در حافظه مستقیم و 1000 قلم کالا را همراه با قیمت و اطلاعات کامل محصول در حافظه غیرمستقیم خود ذخیره کند. اطلاعات هر کالا را تا سقف یک ماه در حافظه ترازو محک باقی می ماند. ترازو فروشگاهی علمکدار را می توان به کامپیوتر متصل کرد تا مزیت انتقال اطلاعات از ترازو به کامپیوتر و بالعکس را برای ترازو 35 کیلویی فروشگاهی فراهم آورد. ترازو علمکدار در کنار توزین وزن امکان شمارش قطعه را هم دارد و قابلیت توزین و شمارش به صورت همزمان برای ترازو فراهم شده است. کاربر می توان از مزیت بهره مندی از سیستم شبکه ترازو محک استفاده کند. برای استفاده از این مزیت کاربر به هنگام خرید ترازو می تواند درخواست خود را مبنی بر برخورداری از سیستم شبکه ترازو فروشگاهی مطرح کند.

ترازوهای محک از باتری پشتبان برخوردارند و در ترازو 35 کیلویی 15000، باتری ترازو قابلیت شارژ دارد و کاربر می تواند زمان بیشتری را به کار با ترازو اختصاص دهد. در میان پک ترازو دیجیتال علمکدار یک آداپتور ترازو گنجانده شده است و از این طریق کاربر می تواند حدا از باتری شارژی ترازو، منبع تغذیه ترازو را با اتصال به برق تامین کند. پس از قطعه برق ترازو محک فروشگاهی 35 کیلوگرم مدل 15000AP، خودکار در حالت باتری ترازو قرار می گیرد. کاربر ترازو 35 کیلویی پرینتردار را می تواند در رنگ های قرمز، زرشکی، سفید و مشکی خریداری کند. شرکت ترازایران ترازو محک فروشگاهی را به همراه تضمین 24 ماهه به انضمام 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار کاربران می گذارد. خریداران محترم می توانند از خدمات کیفی و فنی شرکت ترازایران شامل تعمیر ترازو، خرید لوازم یدکی ترازو از جمله، کاور ترازو و باتری ترازو استفاده کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو محک فروشگاهی 35 کیلوگرم مدل 15000AP، و دیگر محصولات ارائه شده در ترازایران با همکاران ما در تماس باشید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()