021-6123
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
کالا برای:

ترازوی بارکد پرینتر

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ترازوی بارکد پرینتر بعد از توزین دقیق کالا ، اطلاعات توزین را به صورت بارکد واقعی فاکتور می نماید و توسط بارکد خوان اطلاعات به صندوق فروشگاهی انتقال می یابد .

ترازو بارکد پرینتر ، ترازو دیجیتالی است که بر روی فاکتور فروش ، تولید بارکد واقعی را نیز داشته است .

ترازوی بارکد پرینتر چیست؟

ترازوی بارکد پرینتر از انواع ترازوهای پیشرفته ای است، که می تواند در یک فروشگاه بزرگ به کار رود. در همین ابتدا تاکید می کنیم، اگر مغازه ای کوچک دارید که با ترازوهای کوچک و معمولی هم امور مغازه تان، می گذرد نیازی به هزینه کردن و خرید این ترازوی پیشرفته ندارید. البته می توانید برای افزایش اطلاعات و یا پیشرفت مغازه در آینده با ما همراه باشید و مطالب زیر را بخوانید.

ویژگی های ترازوی بارکد پرینتر

این ترازوی دوطرفه دارای ویژگی اعلام همزمان وزن کالا، قیمت واحد کالا و قیمت کل کالا می باشد. همچنین می تواند خطاهای احتمالی کاربر را بررسی و اعلام نماید.

ترازوی بارکد پرینتر می تواند خودش به نوعی انبار کالا هم باشد. نرم افزارهای پیشرفته پیش فرض و قابل نصب این ترازو، می توانند اطلاعاتی از قبیل تعریف موجودی، کنترل انجام انواع عملیات فروش، تغییر قیمت آنی و البته چاپ فاکتور را در کسری از ثانیه به شما نمایش دهند. حتی قابلیت اضافه کردن مالیات هم در این نوع ترازو گنجانده شده است.

این ترازو در ظرفیت های مختلف از 30 تا 70 کیلوگرم موجود است. همچنین دقت آن بین 2 تا 10 گرم متغیر است. ترازوی بارکد پرینتر معمولا حافظه بالایی دارد. در برخی مدل های آن می توانید تا 30000 کالا را برای حافظه آن تعریف و ذخیره نمایید. شما می توانید در صورت نیاز با بررسی برندهای مختلف مدل مناسب برای خود را انتخاب کنید.

از دیگر خصوصیات های خوب ترازو امکان پاسخگویی و چاپ بارکد و فاکتور همزمان به چندین مشتری است. نیازی به توضیح نیست که این ویژگی چه تاثیری در سرعت کار فروشگاه و انجام امور مشتریان خواهد داشت.

قابلیت گزارش دهی، طی بازه های زمانی تعیین شده توسط کاربر هم، از جمله ویژگی هایی است که در بیشتر ترازوهای دیجیتال متوسط به بالا وجود دارد و طبیعی است که ترازوی بارکد پرینتر هم از این امکان برخوردار باشد.

نحوه کار ترازوی بارکد پرینتر به این صورت است که بارکدهای مورد نیاز به صورت سطری و تجمیعی روی کاغذ چاپ می شوند. چون پرینتر آن از نوع حرارتی می باشد، معمولا برای پرینت، به کاغذ مخصوصی احتیاج است که البته در بازار با قیمت مناسب، به وفور یافت می شود.

همچنین در صورت نیاز می توان قیمت و اطلاعات کالا را نیز از طریق این ترازو، به صورت چاپ شده در اختیار داشت.

استحکام بالای قسمت های مختلف ترازوی بارکد پرینتر باعث می شود بتوانید سال های سال از آن استفاده کنید. بدنه اصلی ترازوی بارکد پرینتر معمولا از جنس پلاستیک فشرده مرغوب، و سینی توزین هم از جنس استیل می باشد. البته در بسیاری از مدل ها و برندهای ترازوی بارکد پرینتر، امکان تعویض سینی بدون ایجاد هیچ مشکلی وجود دارد. مخصوصا اگر ترازوی خریداری شده از برند معتبری باشد. ترازوی بارکد پرینتر، از نوع ترازوهای دیجیتال علمک دار محسوب می شود.

اطلاعات بیشتر در مورد برخی مدل های ترازوی بارکد پرینتر

جالب است بدانید برخی از مدل های ترازوی بارکد پرینتر حتی قابلیت نصب سیم کارت را هم دارند که مزیت مهمی به حساب می آید. در این مدل ها می توان از طریق ترازو، به شماره تلفن های مختلف پیام کوتاه با محتوای دلخواه ارسال نمود. حتی مدل های پیشرفته و به روزتر آن از شبکه های بی سیم و وای فای هم پشتیبانی می کنند. همچنین پورت های موجود در ترازوی بارکد پرینتر امکان اتصال وسایل جانبی مورد نیاز را به آن می دهند. به نظر می رسد گفتنی ها را خلاصه وار گفتیم. اما این به این معنی نیست که همین الان بروید و یک ترازوی بارکد پرینتر بخرید. پیشنهاد می کنیم اگر فروشگاه بزرگی دارید و می خواهید بسیاری از امور مربوط به قیمت و تعداد و... کالاهای مغازه را به یک ترازوی پیشرفته بسپارید، ابتدا بررسی های لازم را انجام دهید و سپس برای خرید یک نمونه مناسب اقدام نمایید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()