دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

9 / 10
از 20 کاربر

پرینتر

پرینتر، دستگاهی برای چاپ اطلاعات است و کاربرد آن اطلاع رسانی است. تکنولوژی پرینتر بسیار گسترده است. در این اینجا به معرفی پرینتر دفتری، پرینتر فروشگاهی و بارکد پرینتر می پردازیم. انواع و مشخصات چاپگر ها به شرح زیر هستند:

1- چاپگر بارکد (پرینتر لیبل)

دستگاه تولید بارکد، با تولید بارکد واقعی بر روی لیبل (کاغذ چسب دار)، برای بخش بسته بندی کارخانه ها و شرکت ها بسیار مناسب خواهد بود. پرینتر لیبل مصارف گوناگونی دارد و به دلیل تولید بارکد واقعی برای هر کالا، وسیله ای مناسب برای طبقه بندی و معرفی کالا به شمار می رود. امروزه با پیشرفت تکنولوژی بارکدخوان در فروشگاه ها، نیاز استفاده از پرینتر بارکد نیز افزایش یافته است.

2- چاپگر حرارتی (فیش پرینتر)

به دستگاه صدور فاکتور اطلاق می شود و کارایی آن، اعلام گزارش فروش به فروشنده و مشتری است. فاکتور در ابعاد کوچک چاپ می شود و این مهم یکی از اولویت های خرید پرینتر از سوی مشتریان است. کاغذ فاکتور پرینتر حرارتی در سایز، 80 میلیمتری و 50 میلیمتری صادر می شود. چاپگر حرارتی با تولید حرارت بر روی کاغذ به چاپ اطلاعات می پردازد. 

3- چاپگر دفتری

پرینتر دفتری برای مکان های دفتری و شرکتی طراحی می شود. پرینتر با اتصال به کامپیوتر، قابلیت چاپ روی هر نوع کاغد با هر اندازه ای را دارد. پرینتر شرکتی با استفاده از کارتریج اقدام به چاپ می کند و قابلیت شارژ دوباره آن وجود دارد. این نوع پرینترها به صورت پرینترهای چند منظوره روانه بازار می شوند، امروزه تولید پرینترهای چند کاره بسیار مرسوم است.

نمایش جزئیات
نمایش خلاصه

پرینتر جانبی محک

قیمت : 25,500,000 ریال

ماشین حساب پرینتردار

ماشین حساب پرینتر دار دارای پرینتر داخلی می باشد که اطلاعات و گزارش کارکرد ماشین حساب را به صورت عددی پرینت می نماید .

قیمت : 0 ریال

لیبل پرینتر بیکسلون

لیبل پرینتر بیکسلون با وضوح 300 dpi در تولید و چاپ بر روی لیبل می باشد که ساخت کره و محصول شرکت سامسونگ است ، لیبل زن بیکسلون علاوه چاپ بر روی لیبل ، امکان تولید بارکد واقعی و استاندارد را دارد .

قیمت : 0 ریال

فیش پرینتر اپسون

قیمت : 0 ریال

پرینتر دفتری

قیمت : 0 ریال

بارکد پرینتر دلتا مدل T80

بارکد پرینتر دلتا مدل T80 چاپگری است که هم برای چاپ فیش یا رسید و هم برای چاپ بارکد به کار می رود. اداره ها و دفاتر شرکت ها را می توان از عمده ترین متقاضیان این چاپگر حرارتی دانست.

قیمت : 0 ریال

فیش پرینتر دلتا مدل T90 ضد آب

فیش پرینتر دلتا مدل T90 ضد آب به دلیل ویژگیضد آبش نمونه ای ویژه در چاپگر های رومیزی دلتا است. این چاپگر رومیزی می تواند علاوه بر فاکتور و رسید، بارکد نیز چاپ کند و به آسانی به کامپیوتر هم متصل می شود.

قیمت : 0 ریال