021-6123
سبد خرید 0
>> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
کالا برای:

پرینتر

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

پرینتر، دستگاهی برای چاپ اطلاعات است و کاربرد آن اطلاع رسانی است. تکنولوژی پرینتر بسیار گسترده است. در این اینجا به معرفی پرینتر دفتری، پرینتر فروشگاهی و بارکد پرینتر می پردازیم. انواع و مشخصات چاپگر ها به شرح زیر هستند:

1- چاپگر بارکد (پرینتر لیبل)

دستگاه تولید بارکد، با تولید بارکد واقعی بر روی لیبل (کاغذ چسب دار)، برای بخش بسته بندی کارخانه ها و شرکت ها بسیار مناسب خواهد بود. پرینتر لیبل مصارف گوناگونی دارد و به دلیل تولید بارکد واقعی برای هر کالا، وسیله ای مناسب برای طبقه بندی و معرفی کالا به شمار می رود. امروزه با پیشرفت تکنولوژی بارکدخوان در فروشگاه ها، نیاز استفاده از پرینتر بارکد نیز افزایش یافته است.

2- چاپگر حرارتی (فیش پرینتر)

به دستگاه صدور فاکتور اطلاق می شود و کارایی آن، اعلام گزارش فروش به فروشنده و مشتری است. فاکتور در ابعاد کوچک چاپ می شود و این مهم یکی از اولویت های خرید پرینتر از سوی مشتریان است. کاغذ فاکتور پرینتر حرارتی در سایز، 80 میلیمتری و 50 میلیمتری صادر می شود. چاپگر حرارتی با تولید حرارت بر روی کاغذ به چاپ اطلاعات می پردازد. 

3- چاپگر دفتری

پرینتر دفتری برای مکان های دفتری و شرکتی طراحی می شود. پرینتر با اتصال به کامپیوتر، قابلیت چاپ روی هر نوع کاغد با هر اندازه ای را دارد. پرینتر شرکتی با استفاده از کارتریج اقدام به چاپ می کند و قابلیت شارژ دوباره آن وجود دارد. این نوع پرینترها به صورت پرینترهای چند منظوره روانه بازار می شوند، امروزه تولید پرینترهای چند کاره بسیار مرسوم است.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()